Umag Calling 2008A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 30 Jun 2008, 15:15

izgleda da zagaduro nije naučio lekciju pa iako stoji na ledu već dugo vremena one vaše opomene su ili nevažeće ili smiješne...
srećom zagi što su svi ljudi koji te okružuju predobri i strpljivi jer bi već odavno bio prekrižen...
evo sad sam si za trenutak zamislio ligu u kojoj je zagaduro glavešina... igraju on, njegov kum, milas i striptizeta :cool) kako milas ima puno posla a striptizeta je često zauzeta prvenstvo osvaja zagaduro, ibrakadabra najbolji strijelac sa 16 golova, runner up jer kum od zagija i tako u nedogled... kup izuzetno interesantan, igra se na 2 dobijena seta između njega i njegovog kuma i evo ti odmah desetak titula...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 30 Jun 2008, 17:47

Kalach wrote:izgleda da zagaduro nije naučio lekciju pa iako stoji na ledu već dugo vremena one vaše opomene su ili nevažeće ili smiješne...
srećom zagi što su svi ljudi koji te okružuju predobri i strpljivi jer bi već odavno bio prekrižen...
evo sad sam si za trenutak zamislio ligu u kojoj je zagaduro glavešina... igraju on, njegov kum, milas i striptizeta :cool) kako milas ima puno posla a striptizeta je često zauzeta prvenstvo osvaja zagaduro, ibrakadabra najbolji strijelac sa 16 golova, runner up jer kum od zagija i tako u nedogled... kup izuzetno interesantan, igra se na 2 dobijena seta između njega i njegovog kuma i evo ti odmah desetak titula...
znači keva i kalach se opet vole :-st .roni nije izbačen iz lige jer se tako večina složila i ja to poštujem.a keva je bio glavni pobornik ostanka ronija samo da bi ga privolio za poker i da ga može lakše derat na pokeru.to nije samo moje mišljenje ali samo ja imam muda to reć,jel tako djiki i benxi????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a što se kumova tiče dragi moj kalaio,nebi dao svog kuma ni za 100 kevi sa 100 miljuna majci made in china :cool)
reds

Post by reds » 01 Jul 2008, 09:50

zagadur wrote:
Kalach wrote:izgleda da zagaduro nije naučio lekciju pa iako stoji na ledu već dugo vremena one vaše opomene su ili nevažeće ili smiješne...
srećom zagi što su svi ljudi koji te okružuju predobri i strpljivi jer bi već odavno bio prekrižen...
evo sad sam si za trenutak zamislio ligu u kojoj je zagaduro glavešina... igraju on, njegov kum, milas i striptizeta :cool) kako milas ima puno posla a striptizeta je često zauzeta prvenstvo osvaja zagaduro, ibrakadabra najbolji strijelac sa 16 golova, runner up jer kum od zagija i tako u nedogled... kup izuzetno interesantan, igra se na 2 dobijena seta između njega i njegovog kuma i evo ti odmah desetak titula...
znači keva i kalach se opet vole :-st .roni nije izbačen iz lige jer se tako večina složila i ja to poštujem.a keva je bio glavni pobornik ostanka ronija samo da bi ga privolio za poker i da ga može lakše derat na pokeru.to nije samo moje mišljenje ali samo ja imam muda to reć,jel tako djiki i benxi????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a što se kumova tiče dragi moj kalaio,nebi dao svog kuma ni za 100 kevi sa 100 miljuna majci made in china :cool)
Keva se zauzeo i za tebe kad si trebao letiti iz lige, odnosno kad si sam izašao i onda si se puzajuči vratio, ja sam bio jedan od onih rijetkih koji su te htjeli nazad zato pogani jezik drži za zubima.Isto tako sam se zauzeo i za ronija, ko što bi se i za svakoga, jer iako je donekle roni i kriv u ovoj situaciji nije u potpunosti samo njegova krivica, jer čovjek nije išao lumpati u rijeku ili opijati se, nego mu je alen namjestio da radi do jedanaest sati i jebiga, trebao nam je javiti prije za tu promjenu i to je to, tu je njegova krivica i nadam se da je to shvatio i gotovo.
Najglasniji si bio da se ronija izbaci, jedno vrijeme si htio izbaciti i milasa, jer ne shvača tu ligu ozbiljno kao i ti, jer spava na turnirima itd, da o čiletu i ne govorimo, nakon svađe si radio pritisdak na nas da ga izbacimo iz lige, tuntara si htio natjerati da sam ode sa znamo već čim, a tzv.jezgru kako ti zoveš si htio po staroj poslovici, "podjeli pa vladaj", ali neče ići...Ali nije mi jasno čemu sve to, jer s kim bi ti igrao te turnire da nam sve razjebeš?!?!?
Daj malo razmisli ubuduče kad ruješ po toj ligi o tome što sam napisao, jer puno su ljudi vremena svog slobodnog potrošili na tu ligu, i nije im fora slušati kad nešto sitno zajebu tvoje prodike i tvoje urlikanje da ih treba izbaciti, i kako se nekima nešto dopušta, i kako ovo i kako ono...to bi sve na kraju trebala biti neka zajebancija i druženje, kad to budeš tako shvatio onda će nam i turniri biti takvi!
reds

Post by reds » 01 Jul 2008, 10:22

zagadur wrote:
Kalach wrote:izgleda da zagaduro nije naučio lekciju pa iako stoji na ledu već dugo vremena one vaše opomene su ili nevažeće ili smiješne...
srećom zagi što su svi ljudi koji te okružuju predobri i strpljivi jer bi već odavno bio prekrižen...
evo sad sam si za trenutak zamislio ligu u kojoj je zagaduro glavešina... igraju on, njegov kum, milas i striptizeta :cool) kako milas ima puno posla a striptizeta je često zauzeta prvenstvo osvaja zagaduro, ibrakadabra najbolji strijelac sa 16 golova, runner up jer kum od zagija i tako u nedogled... kup izuzetno interesantan, igra se na 2 dobijena seta između njega i njegovog kuma i evo ti odmah desetak titula...
znači keva i kalach se opet vole :-st .roni nije izbačen iz lige jer se tako večina složila i ja to poštujem.a keva je bio glavni pobornik ostanka ronija samo da bi ga privolio za poker i da ga može lakše derat na pokeru.to nije samo moje mišljenje ali samo ja imam muda to reć,jel tako djiki i benxi????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a što se kumova tiče dragi moj kalaio,nebi dao svog kuma ni za 100 kevi sa 100 miljuna majci made in china :cool)
Što se tiče kumstva, neznam zašto si ti dopuštaš da ih komentiraš uopće, zašto benksu puniš glavu o mislavu, kakav ti je to kum, bez muda, u kurcu zbog žene, u kurcu zbog ivice, u kurcu zbog ovog zbog onog i obratno mislavu o benxu, mene zoveš sto puta kad idete na tekmu u zg i pljuješ po kalaču, kalač je u kurcu, kalač nas je zajebo, kakav ti je to kum, največi proual,kum za ubit, kum za... (šta sve tvoja luda glava može izmislit, čovjek nemože ni zapamtit), a čovjek vas hoće ugostiti kupi pive janjetine, a ti ko balavac oćeš do kluba navijača vidjet neznam koga, pa to ja nisam radio kad sam iz drugog razreda srednje škole išao na tekme :-( :-(
Nikad tvog kuma nisam komentirao na ovom forumu, tvoj izbor i gotovo, neznam zašto se opravdavaš i zašto se osječaš prozvanim zbog svog izbora, i zašto ga uspoređuješ sa drugima, možda ti je nešto
:potstir kao i na momačkoj? :-( :-D
djiki

Post by djiki » 01 Jul 2008, 13:12

reds wrote:
zagadur wrote:
Kalach wrote:izgleda da zagaduro nije naučio lekciju pa iako stoji na ledu već dugo vremena one vaše opomene su ili nevažeće ili smiješne...
srećom zagi što su svi ljudi koji te okružuju predobri i strpljivi jer bi već odavno bio prekrižen...
evo sad sam si za trenutak zamislio ligu u kojoj je zagaduro glavešina... igraju on, njegov kum, milas i striptizeta :cool) kako milas ima puno posla a striptizeta je često zauzeta prvenstvo osvaja zagaduro, ibrakadabra najbolji strijelac sa 16 golova, runner up jer kum od zagija i tako u nedogled... kup izuzetno interesantan, igra se na 2 dobijena seta između njega i njegovog kuma i evo ti odmah desetak titula...
znači keva i kalach se opet vole :-st .roni nije izbačen iz lige jer se tako večina složila i ja to poštujem.a keva je bio glavni pobornik ostanka ronija samo da bi ga privolio za poker i da ga može lakše derat na pokeru.to nije samo moje mišljenje ali samo ja imam muda to reć,jel tako djiki i benxi????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a što se kumova tiče dragi moj kalaio,nebi dao svog kuma ni za 100 kevi sa 100 miljuna majci made in china :cool)
Što se tiče kumstva, neznam zašto si ti dopuštaš da ih komentiraš uopće, zašto benksu puniš glavu o mislavu, kakav ti je to kum, bez muda, u kurcu zbog žene, u kurcu zbog ivice, u kurcu zbog ovog zbog onog i obratno mislavu o benxu, mene zoveš sto puta kad idete na tekmu u zg i pljuješ po kalaču, kalač je u kurcu, kalač nas je zajebo, kakav ti je to kum, največi proual,kum za ubit, kum za... (šta sve tvoja luda glava može izmislit, čovjek nemože ni zapamtit), a čovjek vas hoće ugostiti kupi pive janjetine, a ti ko balavac oćeš do kluba navijača vidjet neznam koga, pa to ja nisam radio kad sam iz drugog razreda srednje škole išao na tekme :-( :-(
Nikad tvog kuma nisam komentirao na ovom forumu, tvoj izbor i gotovo, neznam zašto se opravdavaš i zašto se osječaš prozvanim zbog svog izbora, i zašto ga uspoređuješ sa drugima, možda ti je nešto
:potstir kao i na momačkoj? :-( :-D
ajme ajme kuva se kuva u ekspres loncu :-D
Locked