Fifa & Euro 08 online

kad nemate nikoga kraj sebe da ga psujete
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 19 May 2008, 11:56

Stvar gledišta. Meni je bolji, Hannu nije, tebi tko zna. Probaj svakako.

Malo je brži, par animacija popravljeno i dodano, kamera je pravi wide (puno bolja preglednost sveukupne situacije nauštrb efektnog close upa), bolji kišni uvjeti (grafički i igrački), bolja online podrška, dorađen be a pro mode, nacionalno natjecanje u svim modovima igranja (off i online), replay manje trza, nema klubova, puno igrača iz B i C postave repki koji se mogu aktivirati, kreiranje i razvijanje igrača...
To je sve što mi prvo pada na pamet
mrav na odmoru
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 May 2008, 12:16

stvar gledista kako i sam ant kaze. no smatram da bi se gocu kao igracu koji prelazi sa pes6 na neki od ova 2. EA nogometa vise svidio euro nego li fifa. uostalom, ima demoe za skinuti, a fifu goc dobijes od mene pa sam prosudis...
User avatar
Dee Jay
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2003, 10:18
Location: Behind the turntables...

Post by Dee Jay » 19 May 2008, 13:13

Skinuo sam Euro demo i malo probao... cini mi se OK ali ne vidim uopce razliku u odnosu na FIFU, meni to sve slicno :-D Kamera mi je odlicna malo je iz daljeg, ima dobar pregled igre uopce radar ne traba. Kontrole me malo jebu... Formacija se ne da namjestiti da sam pomices igrace(position edit) kao u PES-u? Da li formacije sa 3 napadaca bolje prolaze kao i u PES-u? :-puke Zelim igrati normalni 4-4-2 :-D Cudno mi je kada idem na golmana i sut... A moj golman mi svaki put doda loptu protivnickom napadacu u noge :-st
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 19 May 2008, 13:28

Iskreno - uopce ne mijenjam puno defaultne formacije jer igram s gotovim repkama koje su vrl odobro prenesene s pravog terena. 442 je najčešća formacija
mrav na odmoru
User avatar
Zbornaja
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Dobitnik nagrade: "Šut do jaja pa R1!"
Posts: 853
Joined: 06 Oct 2002, 13:31
Location: komisija za karsona

Post by Zbornaja » 19 May 2008, 16:05

Radja se novi ljubavni par na isslandu :heart: :roll
Zagreb open - Pobjednik
Fojba open - Pobjednik
Pobjednik mnogih turnira i liga unazad 12 godina, jednom rijecju PROFI
Fair play igrac desetljeca

Otkrio:
1. Hasselbaink
2. Ljunberg
3. Riquelme

Spriječen i prevaren za zelenim stolom u osvajanju NBA lige
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 19 May 2008, 16:08

A na kraju će opet bit ovako...


:smash
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 19 May 2008, 16:14

Zbornaja wrote:Radja se novi ljubavni par na isslandu :heart: :roll
Vidim i tebe svrbi kad otvaras topic :heart:
mrav na odmoru
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Post by tata » 19 May 2008, 16:16

ant wrote:
Zbornaja wrote:Radja se novi ljubavni par na isslandu :heart: :roll
Vidim i tebe svrbi kad otvaras topic :heart:
Ma njemu ni komp ne radi :DD
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 20 May 2008, 00:32

Dee Jay wrote:Skinuo sam Euro demo i malo probao... cini mi se OK ali ne vidim uopce razliku u odnosu na FIFU, meni to sve slicno :-D Kamera mi je odlicna malo je iz daljeg, ima dobar pregled igre uopce radar ne traba. Kontrole me malo jebu... Formacija se ne da namjestiti da sam pomices igrace(position edit) kao u PES-u? Da li formacije sa 3 napadaca bolje prolaze kao i u PES-u? :-puke Zelim igrati normalni 4-4-2 :-D Cudno mi je kada idem na golmana i sut... A moj golman mi svaki put doda loptu protivnickom napadacu u noge :-st
inace - imas edit, imas i strelice. bar u fifi. a ne vidim zasto to ne bi imao i eufa. a igre su vjeruj mi ipak dosta razlicite. no u demou sumnjam da imas neke naprednije opcije u formacijama.

sa 3 napadaca igrati nije kao u pes-u. zavisi od momcadi sa kojom igras. recimo ja kad imam real igram sa 3 napadaca, dok sa pompeyom igram sa 2 napadaca. arsenal = samo jedan napadac itd.

sve zavisi od momcadi do momcadi. pokusao sam sa pompeyom igrati sa 3 napadaca, no ne ide jednostavno. osim kranjcara, preslab mi je vezni red da bi nesto vise kreirao i stvorio u napadu.


ps.
jazo, doci ces i ti kad tad

:-D
Post Reply