Fojba Masters Umag, 15.06.2007.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 18 Jun 2007, 12:33

djiki care, daj sve rezultate kad imadnes vrimena. cisto da danka mogu i dalje podjebavati. mamuran sam 5-i dan za redom, pocinjem obarati neke nove rekorde. cim se malo oporavim i dodjem sebi, onda dajem opsezniji komentar (citaj: podjebavanje mogu suputnika i cimera na jednu vecer).

ps.
ipak je danko kud i kamo dao vise otpora u sobi, tu je bio pravi 1na1 show :klanjam

edit:
Dankov Signature wrote:the great one is back on throne
:-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke :-puke
djiki

Post by djiki » 18 Jun 2007, 12:44

Skupina smrti (u daljnjem tekstu jazavci)
1.Tuntar 5 3 1 1 10:7 10
2.Alst 5 2 2 1 16:12 8
3.Djiki 5 2 2 1 9:8 8
4.KillBill 5 2 1 2 7:8 7
5.Benx 5 1 1 3 12:15 4
6.Čile 5 1 1 3 7:11 4

skupina pičkindim (u daljnjem tekstu šampionska)
1.Hann 6 5 0 1 24:9 15
2.Valiant 6 3 2 1 10:8 11
3.Roni 6 3 1 2 13:10 10
4.Kalach 6 3 0 3 12:16 9
5.Zagi 6 2 1 3 11:8 7
6.Milas 6 1 1 4 9:17 4
7.Frane 6 1 1 4 6:17 4

Kvarat finala:

Hann:Kill Bill Andročec 3:0, 2:0
Valiant:Djiki 2:0, 0:1
Roni:Alst 2:0, 4:2
Kalach:Tuntar 1:1, 1:0

Polufinale:
Kalach: Valiant 1:4, 0:1
Hann:Roni 4:2, 2:1

3.place
Kalac:Roni 2:2, 0:4

Finale
Hann:Valiant 7:0

skupina za pijate pobjednici:
Milas i Frane
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 18 Jun 2007, 15:17

pozdrav svim sudionicima i gubitnicima... tek 2-3 riječi o turniru na kojem sam bio žrtva maltretiranja od največeg bolesnika umaške lige. moram primjetit da je većina podlegla pritisku ali i istaknuti činjenicu kako svih najviše boli poraz od mene, inače najvećeg kandidata za pranje pjata (koef: 1,10). bit će da se mlada garda želi dokazivati ali na krivog su se namjerili i tu završavaju sve daljnje insinuacije o smješnoj zg ligi i dajem svoj glas da se zagija doživotno odstrani iz lige;)
sve pohvale dikiju iako mi je nešto falilo da bude savršeno, recimo benx, andročec i još neki nisu mi djelovali 200% u turniru kao što inače biva. benx je osim toga bio premiran bez ekscesa a i to sa benkijevom rukom je po meni namještaljka. zagi je po meni jedini koji je trebao dobiti trofej osim narvno pogija koji je udaljen iz lige, pa nije ni zaslužio nagradu. to je ipak cjenjeni trofej pa mi je drago da sad krasi moje vitrine.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 18 Jun 2007, 17:11

Turnir je bio odličan, svi smo pobjednici a gubitnici su jedino janje koje je platilo životom i oni koji su mogli doć na turnir a nisu... ajd dobro, možda još i oni koji su završili na dnu "Lige za opstanak" i na kraju morali počistit onaj kaos šta smo ostavili iza sebe :-D

Domaćini zaslužuju sve pohvale a posebno djikson, alfa i omega organizacije.... tu skidam kapu do poda :hatsoff

Šta još reć, svaka čast svima, konačni rasplet po meni realan.. Hann je definitivno najbolji i to je potpuno zaslužena titula, Valiant drugi, to je isto ok... moj krvnik Riki treći, Kalach a.k.a. Maradona (na kojeg su iz meni nedokučivih razloga svi posebno nabrijani :-st ) četvrto mjesto i Benkijeva ruka. Iako je Ruku možda zaslužio i onaj ćelavi s naočalama kojem sam zaboravio ime... al dobro

Ja sa svoje strane kao što i Hann kaže mogu žalit jedino što sam na turnir došao 5 do 12, umoran i nenaspavan... nakon radnog dana i još sat i po vremena vozikanja po vrućini što se pa je taj umor morao doć na naplatu čemu je kumovala i poveća količina alkohola. Isto tako mi je krivo što sam drugi dan ujutro morao ić za Zagreb pa nisam mogao ostat do kraja i prespavat al šta da se radi, kako je- tako je

Dajte nam još Fojbi :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
djiki

Post by djiki » 19 Jun 2007, 09:46

kalach je dobio 7 glasova, a celavi sa cvikama Zagi 4(koji fala bogu nema još internet)....
meni osobno draže da kalach ko vrhunski pes funkcioner dobi u trajno vlasništvo replicu ruke.........
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Jun 2007, 10:03

miki, daj mi reci iskreno jesi ti bar malo navijao za mene. iako možeš prešutiti odgovor vjerujem kako je proradila nostalgija i prije ćeš ruku u vatru i benkijevu ruku za mene nego za ove novopečene jazavce. vidio sam da si bio malo izbediran kad su počeli neredi na relaciji zadar-cibona za koje nemam ni jednu mrlju. ustvari, čini mi se da sam ustvari bio možda i jedini uzorni primjer igrača. toliko ste me omalovažavali da sam trebao puknuti i prije turnira a sad stojim na pjedistalu koji su dali izgraditi ovi iz zg lige. nadam se da će sada biti malo više poštovanja prema meni i da će zagi ostali farabuti skidati kapu kad me pozdravljaju...
spreman sam dolaziti na velike evente kao svaki 5. ili 10. turnir pa razmisli o tome, bacam se na draft...
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Jun 2007, 10:05

i još samo jedna napomena meni jako bitna! frane je na tablici ispred milasa jer ga je u međusobnom susretu pobjedio ili tu važe pravila koja stižu od džajića
djiki

Post by djiki » 19 Jun 2007, 10:31

milas je zadnji.....
ruka tebi zbog pravih razloga (neko ko vrjeđa ne zavrjeđuje ruku, ali igrač koji dernjavom i euforijiom i emotivnošću nervira druge igrače je zaslužuje)
nostalgija je uvijek prisutna, tako da je više vrijeme da se vratiš u malo misto moj najdraži komunisto.....
(zadar-cibona)* maligani* neuroza nebi ni komentirao više mi ide na kurac da moramo debili ispadat pred ljudima.......
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 10:36

kalac, vidilo se po tebi da te zasmetalo sto si dobio benkijevu ruku.
no da ga jebes, ne ide mi u glavu zasto ? jer tvoje proslave golova su (blago receno) fantasticne, a i daleko najvise si kartona dobio. i to onih crvenih. nekako mi je prirodan slijed da tebi ode. a ja sam taj trofej shvatio kao zajebancija, i kao takav mi se cini kao prejebena ideja od svih vas pes jazavaca. ili sam pogrijesio ?
djiki

Post by djiki » 19 Jun 2007, 10:42

benikjeva ruka povijest:
nastala je na PES 3 kad bi Benx tokom udarca po golu prije nego bi lopta prošla gol crtu okretao se prema protivniku i počeo ga zajebavat i slavit unaprijed.....

dobija je u pravilu onaj ko je na terenu i izvan njega najantifairplay igrač, u pravilu se rjetko gledaju događaji na terenu. Ruku se treba zaslužiti jer u petak ju je po nekoj logici trebao dobiti i pogi antifairplay potezom,ili killbill vs chile boxmach, ali pošto se ona ipak gleda ko svojevrsna nagrada borba je bila iskljucivo između Kalacha i Zagija. Kalach je podlegao bockanjima Zagija + proslave koje svakog oduševljavaju i nerviraju istovremeno tako da je opravdano podjeljena.

Ja je osobno svaćam ko zajebanciju i nebi imao ništa protiv je imati u stalnom vlasništvu.
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 11:05

djiki wrote: Ja je osobno svaćam ko zajebanciju i nebi imao ništa protiv je imati u stalnom vlasništvu.

da ga jebes, radje bi bekijevu ruku nego li ovaj trofej koji sam dobio. odlicno bi doslo u mojoj vitrini u dnevnom boravku.
djiki

Post by djiki » 19 Jun 2007, 11:08

Hann wrote:
djiki wrote: Ja je osobno svaćam ko zajebanciju i nebi imao ništa protiv je imati u stalnom vlasništvu.

da ga jebes, radje bi bekijevu ruku nego li ovaj trofej koji sam dobio. odlicno bi doslo u mojoj vitrini u dnevnom boravku.
teško bi je dobio u onoj konkurenciji ;)
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 11:36

da je konkurencija jebena, je. no nisi me upoznao u pravom elementu. a ni danka :DD
djiki

Post by djiki » 19 Jun 2007, 13:15

dankov stil razbijanja joypada me malo ostavio ravnodušnim, šteta da killbill ili chile nisu bili u elementu pa po po ure traže djelove po prostoriji......
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 13:37

rekoh ti, nismo u elementu bili. ja sam inace poprilicno pricljiv, a tokom cile veceri nisam 5 rijeci progovorio. a danko je inace poprilican zivac, no na poraz od 7:0 nije ni "a" rekao. neshvatljivo... :-(

ili je to jednostavno mamurluk i umor bio ?
ko ce znati. prvom prilikom dokazemo suprotno :heart:
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Jun 2007, 13:51

ništa, odlučio sam malo trenirati pa ove jazavce koji su kao legende spustiti na zemlju, jedino je jebeno šte je u jeku sezona a i moja principessa treba malo pažnje. jebiga, nekako ću to uskladiti i onda tour po kroaciji sam protiv svih. hann, krećem ravno u glavu na najjačeg a ti si prvi na redu. ovi drugi će ionako pasti sami od sebe...
svidjela mi se ona ideja o druženjima pa bi se mogli zaletiti na kraju ljeta do karlovca, a miki?
jednu zamjerku ekipi koja je gostovala na fojba openu je da su se štedili što se tiče alkohola i iskoristili priliku. vjerujem da se nebi onako osramotio protiv valianta iako je tu kumovao neizdrživi pritisak zagija.
što se pogija tiče, to je priča za sebe.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 19 Jun 2007, 13:58

pa da vidimo i to suprotno... mene je recimo oduševio tuntar... čovjek koji nikad ne pokazuje emocije protiv mene je eksplodirao, rigao je gnjev i bijes na sve strane... a tek ona priča o statistici kad si je sam iskopao grob... nema većeg gušta;)
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 19 Jun 2007, 14:00

kaiser-kalach wrote:što se pogija tiče, to je priča za sebe.
jest vala, napravite nagradu za najpederskiji potez turnira i nazovite posthumno po meni, a ja odoh napravit ritualno samoubojstvo, to sam zapravo i tamo htio ali eto nije mi uspjelo :tupan

btw. trejdam hanna za kalacha kad vec nije proslo zbornaja za benkija :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 14:08

kaiser-kalach wrote:ništa, odlučio sam malo trenirati pa ove jazavce koji su kao legende spustiti na zemlju, jedino je jebeno šte je u jeku sezona a i moja principessa treba malo pažnje. jebiga, nekako ću to uskladiti i onda tour po kroaciji sam protiv svih. hann, krećem ravno u glavu na najjačeg a ti si prvi na redu. ovi drugi će ionako pasti sami od sebe...
svidjela mi se ona ideja o druženjima pa bi se mogli zaletiti na kraju ljeta do karlovca, a miki?
jednu zamjerku ekipi koja je gostovala na fojba openu je da su se štedili što se tiče alkohola i iskoristili priliku. vjerujem da se nebi onako osramotio protiv valianta iako je tu kumovao neizdrživi pritisak zagija.
što se pogija tiče, to je priča za sebe.
dodji mi dodji. ti si navodno trebao biti taj koji ce mene usutkati, no nekako si mi bio sutljiv tokom naseg mectha :-D

ps.
pogy, nisam na prodaju. mada bi rado sa umaskom ekipom odigrao ligu, tj. barem jednu offline ligu, online je odlicno, no fali ta zajebancija. tu se momcima klanjam do poda :klanjam
Last edited by Hann on 19 Jun 2007, 14:16, edited 1 time in total.
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 19 Jun 2007, 14:09

kaiser-kalach wrote:pa da vidimo i to suprotno... mene je recimo oduševio tuntar... čovjek koji nikad ne pokazuje emocije protiv mene je eksplodirao, rigao je gnjev i bijes na sve strane... a tek ona priča o statistici kad si je sam iskopao grob... nema većeg gušta;)
metch radi svojih obaveza nisam mogao gledati, no show nakon metcha je bio za pamcenja :DD
Locked