Online punjenja

kad nemate nikoga kraj sebe da ga psujete
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 21 Dec 2006, 00:16

jel se meni cini ili nesto ne stima s BPL forumom zadnjih 24 sata?
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 21 Dec 2006, 00:21

klinicki je mrtav evo jos malo pa 2 dana :-D
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 21 Dec 2006, 00:22

sinoc je jos bio dostupan, doduse na cirilici ali moglo se :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 21 Dec 2006, 00:25

btw. sta mu je?
od cega je umro?
dolenc isao na tecaj kod freeweba pa ga ubio? :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 21 Dec 2006, 00:57

po zadnjim informacija, pala je veca kolicina snijega u drzavi NewYork, a tamo je server pa navodno nastupio kvar..."Vlak u snijegu" :cool)

al bogami kolko ga nema, kontam si da su padale sjekire a ne snijeg...

slicno se desilo i prosle godine u veljaci, zameten u snijegu 3-4 dana :-(
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 21 Dec 2006, 01:07

po mojim informacijama snijega u drzavi newyork bas i nema toliko
a veliki snijeg je pao u drzavi kolorado pa iverson nece stici veceras igrati protiv phoenixa, bit ce da je tamo server :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 21 Dec 2006, 02:05

ma ne znam, znam da je amerika

sve mi se cini da je taj server negdje u nekoj kamp kucici :-st
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 21 Dec 2006, 03:46

sto je najjace, i je u nekoj kamp kucici :DD
inace, moram reci da mi se SMF forum totalno zgadio. pocetno odusevljenje splasnulo. prvo sam ja preko jedne teme dobio admin prava, potom i free preko chata. stim da je free vjerojatno trazio rupe, ja sasvim slucajno skuzio...

onda jucer se sjebe da nisi mogao postati. javim gonzu u cemu je problem jer sam i sam nedavno imao slican sa istim forumom. nakon sto je to rijesio, server u roku od sat vremena padne.

prejako :rollingofl
Guest

Post by Guest » 30 Dec 2006, 15:33

Stigo mi adapter i sve za net, ali aki bi mi netko mogao pomoć u vezi spajanja na net sa PS2.

Stalno mi piše conecting

Problem je u tome što ne znam namjestit da mi se sam spaja na net. Moram namjestit neki DHCP server, ali ne znam kako ni gdje. :-(
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 30 Dec 2006, 16:01

uh, bojim se da si ti prvi koji se spaja s ps2 i da ces tesko ovdje naci pomoc
ko zna, mozda grijesim :idea
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 30 Dec 2006, 18:20

Hoću da se priključim. Komp imam, adsl imam, znanje...ostali će reći da li imam. Trebam PS2->PC joypad adapter i PES 6. Gdje i kako povoljno nabaviti PES 6?
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 30 Dec 2006, 19:31

User avatar
Gravity Gun
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1172
Joined: 01 Dec 2005, 20:36
Location: city 17

Post by Gravity Gun » 30 Dec 2006, 19:36

Veroneze wrote:Hoću da se priključim. Komp imam, adsl imam, znanje...ostali će reći da li imam. Trebam PS2->PC joypad adapter i PES 6. Gdje i kako povoljno nabaviti PES 6?
stvarno, ovo je i meni dalo ideju da pokušam istu stvar ko i Veroneze. dakle, zasad su ispunjeni slijedeći uvjeti: pc, adsl(osnovna brzina) i dobra volja - pretpostavljam da moj primjerak pes6-pc version iz ladice u sobi ne udovoljava kriterijima onlajn špilanja. dakle što i kako dalje? muchos gracias!
"I never pirated anything. It was donated... By the file-fairy. I put a blank CD under my pillow at night..."
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 30 Dec 2006, 19:38

treba ti kod
nekako jel

ili original, bio je na senditu oko 28 eura, koliko je sad ne znam
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Gravity Gun
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1172
Joined: 01 Dec 2005, 20:36
Location: city 17

Post by Gravity Gun » 30 Dec 2006, 19:47

poglavica wrote:treba ti kod
nekako jel
pogy aj pojasni što je to točno,nekakav serial ili što drugo? da li se iskopat negdi na netu ili sl. :-D ili samo original prolazi? hvala!
"I never pirated anything. It was donated... By the file-fairy. I put a blank CD under my pillow at night..."
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 30 Dec 2006, 20:03

Gravity Gun wrote:
poglavica wrote:treba ti kod
nekako jel
pogy aj pojasni što je to točno,nekakav serial ili što drugo? da li se iskopat negdi na netu ili sl. :-D ili samo original prolazi? hvala!
serial u principu iako sluzi samo za online igranje
na netu jako tesko do nikako, nesto lakse da nadjes nekoga s originalom, a da ne igra online pa da mu ne treba
ili da, poput nekih, odes u neki iznajmljivaonicu originala i slucajno prepises kod
ako takva postoji kod nas
i onda shvatis da je najjednostavnije nabaviti original :cool)
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Gravity Gun
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1172
Joined: 01 Dec 2005, 20:36
Location: city 17

Post by Gravity Gun » 30 Dec 2006, 20:08

e hvala. onda mi je pozabavit se da nađem negdi kakvom alternativnom metodom, ne valja se puno navikavat na originale :-D
kad to rješim, nastavićemo tutorial. :cool)
"I never pirated anything. It was donated... By the file-fairy. I put a blank CD under my pillow at night..."
Guest

....

Post by Guest » 07 Jan 2007, 23:48

Nakon odigranih oko 120 utakmica online-a na PS2 slijedeći su zaključci.

Igra je fenomenalna i 10 puta ju je bolje igrati svaki puta sa drugim igraćem. Prema igri još me nitko nije nadigrao od 120 utakmica. Igrao sam sa igraćima sa rejtingom od 700( počinje se od 500, za dobivenu se dobiva 5-10), ti igrači imaju recimo omjer 300 dobivenih- 30 izgubljenih. I mogu reći da sam jednog takvog pravo zgazio. On je birao Brazil(što se inaće konstantno radi) pa sam i ja. Dobio sam ga 4:1.
Igrače s takvim rejtingom i moram priznati odličnom igrom mi nije problem nadigrati i dobiti ukoliko nema nimalo laga. Dobio sam ih već otprilike 4, a s ostalom trojicom sam spušio zbog laga i tu mi najviše odlaze živci i tu očajavam. Obranu sada mogu reći da igram perfektno. Napad odlično. Kada sam poćeo svoje prve tekme online shvatio sam da skoro svi igraći igraju na istu shemu. Po boku ubačaj gore. Naućio sam se braniti protiv takvih i po tekmi rijetko dobijem više od 2 gola(prije su me ubijali na tu shemu, sada više nitko) A s kontrom skoro uvijek zabim. Mogu stvarno reći da igram odlično i da mogu sve pobijediti.
Što se tiče bokova, osjeti se u takvim igrama pomanjkanje kreacije.
Od oko 100 igrača s kojim sam igrao svi su igrali skoro pa isto. Ja recimo igram po sredini što je neočekivano i brzo tako zabim no bacim i ja na bok, he he.
Da se ne misli da se ja tu bahatim ili nešto. Tko želi provjeriti moje mogućnosti nek me nađe.

Šteta što ima malo onih sa savršenom vezom,a protiv najboljih igrača je nemoguće igrati sa pa čak i malim lagom, pogotovo ako ti isti bira Brazil.
Velika većina ih je sa onom najmanjom vezom i tu je prava lutrija, skoro u svakoj tekmi se osjeti lag, ali dok protiv onih slabijih to i ne smeta protiv najboljih da.
Evo, sad sam dobio 2 tekme i igrača sa rejtingom od oko 650.
Prije par dana sam igrao i sa jednim od 740 i izgubio samo 1:0 i to na turniru i to ja sa Ukrajinom on sa Brazilom i sa malim lagom.
Mogu stvarno reći da mislim da mi se igra od ovog više ne može poboljšati, jedino slobodnjaci.

Velika šteta je čini mi se što opet neću moći igrati s nikim iz Hrvatske jer svi se igraju na PC-u
Igram s Arsenalom i Inter više nije presudan i nepobjediv. Sve opet ovisi o iskustvu i znanju igrača. Prije sam mislio da nije tako, ali sada vidim da jest sigurno. Koliko sam samo Intera dobio da ne pričam. Puno ih bira Inter, Barcu i Chelse-a.
trenutno mi je rejting 650. S tim da sam mnoge tekme spušio pod lagom i da ponovo počnem sumnjam da bi skupio i jedan poraz sa igračima od 500-620,630.... Ovako sam skupio 30-tak poraza, najviše u početku online-a i sa lagom. Pravdam se ali je tako.

Šteta što taj lag sve mora zajebat, prava je lutrija dali će tekma biti igriva ili podnošljiva. Šteta jer dobri igrači pružaju najbolje i najuzbudljivije tekme, a s lagom se ubije svaka nada.
Toliko za sad od mene.
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 08 Jan 2007, 08:54

Al se nahvali...
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 20 Jan 2007, 03:16

evo da podijelim jednu lijepu stvar sa isslandjanima

http://www.mg-gaming.net/bplportal/
:heart:
Post Reply