Turniri i slicno u HR

ciji je veci, jaci, bolji... ko je vise opalio i popio, a nije pao s bicikla poslije
Post Reply
konami

Turniri i slicno u HR

Post by konami » 02 Nov 2003, 22:19

Jeli ima kakvih turnira ili liga ono malo večih u HR da se organiziraju ili sve zavrsava na manjim lokalnim turnirima gdje se okupi drustvo od 10ak ljudi? Zasto netko to ne organizira i okupi ljude? Da bude neka tradicija pa da ne znam imamo par turnira godisnje ili tako nesto, kao u tenisu :-) Recimo turnir u 11om da je u Rijeci u 2om u Karlovcu itd pa ono zapocne se nesto pa poslje preraste u nesto vece? mislim cak i jebena fifa je imala svoju ligu u HR(dobro preko neta, ali i tako cemo se jos nacekati dok budemo mogli PES preko neta piciti).
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Turniri i slicno u HR

Post by Veroneze » 02 Nov 2003, 22:34

Jeli ima kakvih turnira ili liga ono malo večih u HR da se organiziraju ili sve zavrsava na manjim lokalnim turnirima gdje se okupi drustvo od 10ak ljudi? Zasto netko to ne organizira i okupi ljude? Da bude neka tradicija pa da ne znam imamo par turnira godisnje ili tako nesto, kao u tenisu :-) Recimo turnir u 11om da je u Rijeci u 2om u Karlovcu itd pa ono zapocne se nesto pa poslje preraste u nesto vece?
Za sve to treba novac, prostor, vrijeme i puno volje, a ničega od toga nema viška.Sve izgleda krasno i fino dok se ne treba dat novac, pomoć, žrtvovat itd.U razvijenim zemljama se sve plaća, pa tako i raja koja organizira turnir dobije svoj dio.
mislim cak i jebena fifa je imala svoju ligu u HR(dobro preko neta, ali i tako cemo se jos nacekati dok budemo mogli PES preko neta piciti
Ma imali su đoku.A i pes ćeš malo sutra igrati preko naših modemskih veza.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
konami

Re: Turniri i slicno u HR

Post by konami » 04 Nov 2003, 18:49

Veron wrote: Za sve to treba novac, prostor, vrijeme i puno volje, a ničega od toga nema viška.Sve izgleda krasno i fino dok se ne treba dat novac, pomoć, žrtvovat itd.U razvijenim zemljama se sve plaća, pa tako i raja koja organizira turnir dobije svoj dio.

Ma imali su đoku.A i pes ćeš malo sutra igrati preko naših modemskih veza.
jebena su te "razvijene" zemlje, tamo novac pada sa stabla valjda, mislio sam za pocetak na udergroud razini, tj tako ti to ide, pa onda kada se to malo ustali dodju i sponzori tj pare, vjerujem da ima ljudi koji igraju pes u HR a ako ih ima onda ce biti zainteresirani sponzori samo ih treba okupiti prvo(ljude). Napisao sam ovaj post da vidim kako ljudi razmisljaju o tome i da se informiram ima li uopce sto takvog u HR. E da i fifa liga tj cak vise njih je postojala i igrala se preko modema i nije to tako lose islo, znalo je biti vrlo slicno verziji uzivo tj sa malim lagom kada se spojis direktnom vezom preko modema tj kada se ne spajas na net.
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Re: Turniri i slicno u HR

Post by Veroneze » 04 Nov 2003, 20:16

jebena su te "razvijene" zemlje, tamo novac pada sa stabla valjda, mislio sam za pocetak na udergroud razini
Prvo počneš od prostora.Nema.Onda trebaš opremu.Sigurno nema dovoljno.Pa trebaš novac za organizaciju.Veoma nema.

, tj tako ti to ide, pa onda kada se to malo ustali dodju i sponzori tj pare, vjerujem da ima ljudi koji igraju pes u HR a ako ih ima onda ce biti zainteresirani sponzori samo ih treba okupiti prvo(ljude
Koji sponzori su zainteresirani za pokrivanje ISS turnira?Ako misliš tražit sponzore treba sve biti legalno što ti znači veliki broj original igara.Nema ti konamija u ovoj zemlji brale koji bi to sredio.

Uostalom, šta ti ja pričam.Kad se Pogy spoji opisaće ti on muke po Poglavici.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Post by Spushkin » 05 Nov 2003, 13:24

Kad se Pogy spoji mogao bi reci i par rijeci o atmosferi na stadionu na kojem je bio u utorak navecer :)
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 05 Nov 2003, 17:12

Spushkin wrote:Kad se Pogy spoji mogao bi reci i par rijeci o atmosferi na stadionu na kojem je bio u utorak navecer :)
masakr, sve cestitke
User avatar
Pinturicchi
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 993
Joined: 20 Oct 2002, 01:12
Location: Kozna fotelja :)
Contact:

Post by Pinturicchi » 05 Nov 2003, 19:56

poglavica wrote:
Spushkin wrote:Kad se Pogy spoji mogao bi reci i par rijeci o atmosferi na stadionu na kojem je bio u utorak navecer :)
masakr, sve cestitke
Gdje je ko bio? i o čemu vi to pričate?
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 06 Nov 2003, 03:11

Del Piero wrote:
poglavica wrote:
Spushkin wrote:Kad se Pogy spoji mogao bi reci i par rijeci o atmosferi na stadionu na kojem je bio u utorak navecer :)
masakr, sve cestitke
Gdje je ko bio? i o čemu vi to pričate?
Izgleda da nam se pogy potkrao preko grane ne bi li vidio allstar team uživo.Petica za trud.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
klic
Posts: 1
Joined: 07 Nov 2003, 00:36

Post by klic » 08 Nov 2003, 17:38

hej ljudi jel ide ko od vas na PES3 turnir na INFO sajmu
od 11. do 15. ovog mjeseca
vise o tome imate na www.playbox.hr
User avatar
Pinturicchi
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 993
Joined: 20 Oct 2002, 01:12
Location: Kozna fotelja :)
Contact:

Post by Pinturicchi » 08 Nov 2003, 19:54

klic wrote:hej ljudi jel ide ko od vas na PES3 turnir na INFO sajmu
od 11. do 15. ovog mjeseca
vise o tome imate na www.playbox.hr
Ja dolazim na sajam u četvrtak i nemam pojma o nikakivom turniru.
User avatar
Spushkin
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 2015
Joined: 14 Aug 2002, 09:56
Location: Mrnjau?
Contact:

Post by Spushkin » 08 Nov 2003, 23:00

Prijavih se, vjerujem da ce i Veron, pa kom opanci.... :DD
I got a pretty little mouth, underneath all the foaming...
User avatar
Miha
Posts: 12
Joined: 10 Sep 2003, 19:25
Location: ZG

Post by Miha » 17 Dec 2003, 20:20

Evo jednog veceg TURNIR-a u ZG. Vise o tome na http//free-zg.htnet.hr/pes3/
User avatar
Miha
Posts: 12
Joined: 10 Sep 2003, 19:25
Location: ZG

Post by Miha » 17 Dec 2003, 20:25

Samo sto na ovoj stranici http://free-zg.htnet.hr/pes3/ ne pise gdje se odigrava,pa ako neko zna nek javi
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 18 Dec 2003, 01:36

prejako brate, prejako!
User avatar
Miha
Posts: 12
Joined: 10 Sep 2003, 19:25
Location: ZG

Post by Miha » 18 Dec 2003, 12:43

Sto onda nitko se nece prijavit? Pa dobro,ako je za poglavicu prejako onda stvarno nemam tamo sto trazit,osim odigrat koju tekmu i izgubit 150 kn.
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 18 Dec 2003, 15:54

Miha wrote:Sto onda nitko se nece prijavit? Pa dobro,ako je za poglavicu prejako onda stvarno nemam tamo sto trazit,osim odigrat koju tekmu i izgubit 150 kn.
Za nas je sve prejako. Drugi par postola bi bilo da se ne igra ispod popijene gajbe piva. To na treninzima redovno uvježbavamo i nenadjebivi smo u tom segmentu! :DD
User avatar
Veroneze
Živac na rezervi
Živac na rezervi
Posts: 3866
Joined: 10 Aug 2002, 18:05
PSN: Veronelo

Post by Veroneze » 18 Dec 2003, 16:46

Miha wrote:Sto onda nitko se nece prijavit? Pa dobro,ako je za poglavicu prejako onda stvarno nemam tamo sto trazit,osim odigrat koju tekmu i izgubit 150 kn.
A gdje se igra?Kada se igra?Ona stranica je siromašna podacima.
Ixajlo: "O, zašto nisam rođen u Barceloni, Madridu, Milanu ili barem Menhengladbahu pa da imam za kog navijat i čemu se veselit. Ovako me ovi "domicilni" bijednici uvijek iznova uspiju iznervirati."
Post Reply