Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 01 Feb 2010, 20:41

kandidat pun elana , a ne javlja mi se na mob, detalje moze prenijet zage, jer je smeh
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 01 Feb 2010, 21:33

djiki wrote:kandidat pun elana , a ne javlja mi se na mob, detalje moze prenijet zage, jer je smeh
ja sam i prije upozoravao da je on čudna riba.bilo kako bilo ja se odmah sada isključujem iz bilo kakvog glasovanja u vezi njegovog primanja u ligu,ne zbog toga jer se bojim stavit glavu na panj(iskreno neznam zašto bi i trebao stavljat glavu na panj jer ga ja nisam predložio tj. sam se predložio) nego zato jer ne želim da mi se kasnije nabada na nos da sam ga ja uveo u ligu.
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 01 Feb 2010, 21:35

ma cak simpaticno mi je zove te i kaze kad draftam, a meni s ene javlja na telfon
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 01 Feb 2010, 21:42

samo za ovog stavljam glavu na panj.jooooooj da mi je njega imat u ligi,sve bih dao.
što na nebu sja visoko što na nebu sja visoko
Image
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 01 Feb 2010, 22:22

cudi me 2 slike vec njegove a kalach i ruganje ljudskim sudbinama di su?
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 02 Feb 2010, 11:13

ovako na turniru ce se raspravljat o uvodjenju disciplinskog pravilnika, te o mogucnosti asngaziranja novog igraca posto sam zaprimio sluzbeni zahtjev.
u prrincipu bih da se prvo da zeleno svijetlo na samom turniru i onda bi eventualno obavili razgovor sa doticnim da vidimo koliko je ozbiljan....
rijec je o sambolecu koji po meni sve prohtjeve zadovoljava, jedino ga znam od nekad ko musicavog covjeka odnosno kolika mu je ozbiljnost.
dakako i treba vidjet jel zelimo prosirenje lige, meni osobno je bolje da da, naravno, ali pored mojih megalomanija i zato jer liga 7 mi je malo nedorecena po pitanju rasporeda, odnosno to da je jedna ekipa svako kolo slobodna malo mi nije to to....
Image
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 02 Feb 2010, 16:38

možemo na turniru raspraviti o njemu, naravno ako je istina to što kaže djiki, da je čovjek zainteresiran, da se ne radi kao uvijek ražanj, a zec još u šumi, a tome je djiki jako sklon!!!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 02 Feb 2010, 19:50

reds wrote:možemo na turniru raspraviti o njemu, naravno ako je istina to što kaže djiki, da je čovjek zainteresiran, da se ne radi kao uvijek ražanj, a zec još u šumi, a tome je djiki jako sklon!!!
nije mene ni priupitao, vec zagija koji ga je preusmjerio na mene.....
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 02 Feb 2010, 20:15

djiki wrote:
reds wrote:možemo na turniru raspraviti o njemu, naravno ako je istina to što kaže djiki, da je čovjek zainteresiran, da se ne radi kao uvijek ražanj, a zec još u šumi, a tome je djiki jako sklon!!!
nije mene ni priupitao, vec zagija koji ga je preusmjerio na mene.....
zagi je babaroga i treba ga kaznit za mir u kući :1deda
to da
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 02 Feb 2010, 20:31

zagadur wrote:
djiki wrote:
reds wrote:možemo na turniru raspraviti o njemu, naravno ako je istina to što kaže djiki, da je čovjek zainteresiran, da se ne radi kao uvijek ražanj, a zec još u šumi, a tome je djiki jako sklon!!!
nije mene ni priupitao, vec zagija koji ga je preusmjerio na mene.....
zagi je babaroga i treba ga kaznit za mir u kući :1deda
to da

htio sam naglasit da nije bilo djikijeve klasicne vuce za rukav u ovom slucaju....
nemoj da ti zovem karabatica :evotigana
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 02 Feb 2010, 20:40

zaboravio sam naglasit jedan veliki minus kod kuma a to je da je iznadprosječno obdaren pa bi mogao u tom segmentu zasjenit benxa,a to svakako nije dobro za mir u kući :-D
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 02 Feb 2010, 20:57

zagadur wrote:zaboravio sam naglasit jedan veliki minus kod kuma a to je da je iznadprosječno obdaren pa bi mogao u tom segmentu zasjenit benxa,a to svakako nije dobro za mir u kući :-D
otpada :-(
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Feb 2010, 13:57

zagadur wrote:
djiki wrote:jos jedanput pruzimam dio krivnje po pitanju relacije benx-zagi iz doba falanga antibenvinista di sam pretjeravao i vjerojatno je dio tog gorkofg okusa ostao izmedju dva aktera i dan danas, mada mislim da je njihov odnos i dalje puno dublji od jebenoga pes-a
samo toliko, nije mi fora ignoriranja medjusobna
i ovakvo bezvezno piskaranje neće nikad pomoći međuljudskim odnosima u ligi.mani se toga,odi prošetat do katora sa grickom umjesto da tu na forumu pišeš gluposti i pastiraš bezvezne slike iz dosade

p.s.-ona kevina NAŠA tribuna distiniti je fora,autopromotorski ali fora
ovako ja samo kazem d asmo ja i benx u doba falanga imali jedan prebolesno los odnos, koji sam ja isprovocirao radi toga sto je benx pretjerivao po pitanju obveza glede malog, mislim na verbalnom nivou kako on samo zna napraviti zrtvu od sebe.ja tu pretjerao i nema zbora, mada mislim da u odnosu zagi-benx moja je krivicA jedino ajmo rec sta si ti imao krila jer si imo "saveznika" ali u globalu kao dio uzrika vasih nesuglasica se ne smatram, ili dijelom kao i svi clanovi od tada. dakako iritantni znate biti oba, ali derbije s benxom znam dozivljavat 100x burnije i ono dizanje i spustanje na temelju rezultata, ili prcanje bices prvak je na kraju krajeva opet odgovor na njegova prcanja , tipa zadnji put zabi mi 2 gola glavom pobjedi i svaki put shema ma bezveze gol, kao a u sebi cvijeta, naravno tako zabi dva udarca, jedan sere po igri i jos me guzi :-D
tebe zagi doista puno manje dozivljavam ko oponenta tako da mi rokces u uho zaboli me ona stvar.
bit posta od gore je bio ajmo reci jedan odgovor na jucerasnji razgovor, a mozda i jednostavno da smirim tenzije na neki nacin, meni neovisno radilo se o relaciji benx-zagi ili chile -tuntar ili praigi-tano, ne odi nicemu da se dva covjeka koji imaju vise toga zajednickog od pes-a ignoriraju.
meni je to jadno i zalosno, ali ako tako treba biti neka bude
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 05 Feb 2010, 12:43

sambolec je tpao kao 8.igrac.kronologija jada:
subota pita zagija jel moze igrat
utorak pred menom zagi prica sa njim na telefonu i govori:"daj kojidraft, prvo trebas upast, pa ces draftat.zovi djikija"(hipernabrijan znaci)
srijeda djiki salje poruku, pa drugu, covjek kaze da je u zagrebu, dogovor u cetvrtak za audiciju
cetvrtak ne javlja se i djiki salje poruku di si?, jos u zegeu, ok sutra sastanak u 10 ok?-ostaje bez njegova odgovora
petak u 11.30 djiki:iskreno oces li igrat?, s:imam neke probleme necu stic
eto ukratko ban za sva vremena :mad
moram rec da sam kisel jer sam se ubio sve rjesit kreirat ekipu i raspored i onda me naguzi, al ajde bilo pa proslo
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Problematika PES 2009

Post by tata » 05 Feb 2010, 13:00

ne budi kisel...

za sve ostalo tu je Kalach :cool)
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 05 Feb 2010, 13:13

tata wrote:ne budi kisel...

za sve ostalo tu je Kalach :cool)
to da
(drzavotvorni font)
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 05 Feb 2010, 13:20

malo objasnjenje, pretezito benxu glede mog stava oko lige:
ukratko prosla su vremena megalomanije, jer objektivno moj veliki plan o dve lige je neizvediv, zbog realnih zivotnih problema.
mada sam ako ne igramo na ispadanje za ligu 8 radje nego za ligu 7 iz 3 jednostavna razloga :
1.prvenstvo-kad je napeto kao ovo ali i za cijelu tablicu gdje se dvije ili tri momcadi love tlaka je stalno mni osobo pratiti ko ima utakmicu vise ko manje, nekako mi je glupo sad imam utakmicu manje koju cu nadoknadit naspram nekog ispred mene kad on pauzira blablabla
2.sama koncepcija rasporeda igranja gdje se po meni previse igra (u prosjeku 2 utakmice od 3 u odnosu 2 utakmice od 4 u ligi 8)
3.kup mi nije fora ako nije zatvorena konstrukcija "cetvrtfinala", odnosno kad jedan je slobodan.tu ne mislim na draz osvajanja dakako nego nekako mi glupo da jedan ide direktno u polufinale.
eto toliko
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 05 Feb 2010, 13:27

djiki,još uvijek čekam tvoj objašnjenje oko statistika koje nevaljaju
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 05 Feb 2010, 13:37

zaboravio uploadat povijest kupa gdje su bile dvije grijeskice umjesto 124. pisala 122. sezona i nema update oove 125.sezone
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 06 Feb 2010, 10:25

dvije digresije nakon razgovora sa benxom:
1.kup mi nekad nije imao nikakvu vaznost, danas ima nekakvu , ne sad ludilo, ali ima posto je to jedino sto mogu osvojiti, ajmo rec ufuravanje zadovoljavanja sa mrvicama
2.glede teorije da nikad nisam ovako igrao, znaci sprint po bokovima, i da benx nije nikad u TOJ MJERI igrao po bokovima evo po draftovima ekipe terceta u napadu, zaddnje je navedena spica:
2005.
tott- joaquin - wright phillips(keane) - sheva
led-agohawa, ronaldinho(okocha) - larsson
2006.
tot-eto'o j.cole-henry
led-gudjonsen, rooney(radzinski) - ronaldinho
2007.
tot-hleb,-henry
led-smith,joaguinnn,radzinski,rooney,j.cole-forlan
2008.
tot-a.young,hleb,j.cole, eto'o-anelka,heskey
led-rooney,lavezi-forlan

ukratko benx igrao si uvijek po bokovima i nikad ti ni jedan igrac od ovih navedenih nije imao speed ispod 85-86 kao i akceleraciju i vrhunski dribling, a ja nisam toliko forsirao ali imao sam brze bocne u svim sezonama osim u 2006. godini.tako da floskule o iskljuciivom i u najvecoj mjeri igranja po bokovima u 2010. ne drze vodu
Locked