Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 14:28

A karte su 100 Eura kaže djiki!!!
Chile

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Chile » 20 Jan 2010, 14:48

pa tebe će valjda kao legendu pustiti besplatno na stadion, pa ćeš ti progurati mene!
reds

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by reds » 20 Jan 2010, 14:54

benx wrote:
Chile wrote:benx, oš me voditi na naš napoli? :DD
Nismo te pitali kad je Vanja rekao da ti imaš samo djenge kad se treba igrat poker :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
Vanja to nije rekao, jer Vanja zna iz prve ruke da čile nema pare ni za poker, ali ga igra zbog nas dobrih ljudi. :-( :-( :oops :cupajkosu :bdobro
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 15:08

reds wrote:
benx wrote:
Chile wrote:benx, oš me voditi na naš napoli? :DD
Nismo te pitali kad je Vanja rekao da ti imaš samo djenge kad se treba igrat poker :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
Vanja to nije rekao, jer Vanja zna iz prve ruke da čile nema pare ni za poker, ali ga igra zbog nas dobrih ljudi. :-( :-( :oops :cupajkosu :bdobro
Ma svi znaju da to nisi ti rekao to ti je ona fora benx je to rekao kad očeš prebacit krivnju uvijek citiraš drugog to znaš valjda to smo svi več naučili doktorirali!!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 20 Jan 2010, 15:32

benx wrote:A karte su 100 Eura kaže djiki!!!

mi go stniju ke ti ga dito šul nogomet ke že karta 100 ojro, e ke non že tanto per il noštro napuli
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 15:34

djiki wrote:
benx wrote:A karte su 100 Eura kaže djiki!!!

mi go stniju ke ti ga dito šul nogomet ke že karta 100 ojro, e ke non že tanto per il noštro napuli
Evo djiki u ovom trenutko sam ti spreman ustupit mjesto kad si toliko zagrizao da ideš neka hvala bogu da si tako počeo razmišljat zovi vanju i dogovori se za put dat ču ti i neke kontakte!!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 15:49

Je li ideš umjesto mene onda si odlučio!!!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 16:07

vidim djiki da upijaš svaku moju rečenicu na kavi i časici ljudski sudbina :jupiiii
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 20 Jan 2010, 16:19

kako bi bilo da se bavite vašim životima i da vratite joypad ili daljinski benxovoj ženi... :kavica
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 18:36

POČASNI PREDSJEDNIK UDRUGE "KAVA I LJUDSKE SUDBINE"
IZVRŠNI DOPREDSJEDNIK U FALANGI COALISION PARA MACINASION E URINATORIA

Vuk krzno mjenja ali prepotenciju nikada!!!!
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 18:47

daj benx prekini sa tom kiselinom.eko jedna' za tebe more bit da će ti pasat kiselo va trbuhu :-D
http://www.youtube.com/watch?v=CKW_Jv5XfVw
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 20 Jan 2010, 20:31

Napolo-Genoa, biglietti in vendita da venerdì
Da venerdì 22 gennaio alle ore 10.00, saranno in vendita i biglietti per Napoli-Genoa, anticipo della terza giornata di ritorno di Serie A di sabato 30 gennaio, ore 20.45 al San Paolo. I tagliandi potranno essere acquistati al Botteghino 1 dello stadio San Paolo e nelle abituali ricevitorie autorizzate. Anche in occasione di questo match, la SSC Napoli ripropone la campagna promozionale per premiare i tifosi che si recheranno prima ai botteghini. Tutti coloro che, infatti, acquisteranno un biglietto entro martedì 26 gennaio godranno di una tariffa inferiore rispetto ai prezzi praticati da mercoledì 27 gennaio e nel giorno gara. Si potrà acquistare un solo biglietto a testa e non è possibile effettuare il cambio utilizzatore.

probaj vidjeti u trstu ako u lottomaticama ima... za romu recimo ima...
istra ti materina!
djiki

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by djiki » 20 Jan 2010, 21:05

benx wrote:
Je li ideš umjesto mene onda si odlučio!!!

nebi iso sa angelinom joli i milom kiticem u limuzini sa 6 vratiju od tvog bivseg susjeda mukte da je u napoli, da biram prije bi izabrao firenzu ili padovu....
zagadur

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by zagadur » 20 Jan 2010, 22:55

zitti e mutu
Image
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 23:14

Kalach wrote:Napolo-Genoa, biglietti in vendita da venerdì
Da venerdì 22 gennaio alle ore 10.00, saranno in vendita i biglietti per Napoli-Genoa, anticipo della terza giornata di ritorno di Serie A di sabato 30 gennaio, ore 20.45 al San Paolo. I tagliandi potranno essere acquistati al Botteghino 1 dello stadio San Paolo e nelle abituali ricevitorie autorizzate. Anche in occasione di questo match, la SSC Napoli ripropone la campagna promozionale per premiare i tifosi che si recheranno prima ai botteghini. Tutti coloro che, infatti, acquisteranno un biglietto entro martedì 26 gennaio godranno di una tariffa inferiore rispetto ai prezzi praticati da mercoledì 27 gennaio e nel giorno gara. Si potrà acquistare un solo biglietto a testa e non è possibile effettuare il cambio utilizzatore.

probaj vidjeti u trstu ako u lottomaticama ima... za romu recimo ima...
Commento di brigante crocco 1 in data 20/01/2010 (ore 21.51) -IP 94.16x.xxx.xxx
benx sei croato ??? be' se lo sei siì benvenuto , e' grazie per avere scelto il magico napoli come squadra del cuore , sarebbe stato molto piu' facile tifare inter o milan , o real madrid , percio' sento il dovere come innamorato dei colori azzurri di ringraziarti ,e' un orgoglio sapere che i propri colori facciano innamorare anche lontano .
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 23:23

Commento di salvatore59 in data 20/01/2010 (ore 21.22) -IP 79.46x.xxx.xxx
x benx
se arrivi venerdi 29 puoi prendere i biglietti settore Distinti a 30 euro
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 20 Jan 2010, 23:47

vidio sam na stranici da se dopisuješ... to su one cijene ridotte za kupovinu do srijede... probajte sa fotokopijom dokumenta ili kupite negdje usput (firenze)... ti se javio salvatore (totto') na mail? ajde držim vam fige da se ubodete za ove jeftine, bilo bi bezveze da date više od 60-70 eura...
istra ti materina!
benx

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by benx » 20 Jan 2010, 23:55

Nije se javio ali bi možda moglo bit okej ako se već ponudio da mi pomogne!!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Nogomet - Leeds, Napoli i ostali manjebitni klubovi

Post by Kalach » 21 Jan 2010, 00:03

istra ti materina!
Locked