Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 18 Dec 2009, 12:09

zagadur wrote:vidoviću predan martell sa čašama u vrijednosti 220 kn.dobili opasku za buku ali ništa strašno.vidović poprilično hladan šta nije baš najbolji znak.
ta opaska ide tebi!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 18 Dec 2009, 14:47

ako se neko dero to si bioti zadnji put zagi, znas koliko je sati kada je chile govorio da sutis....
poz i picke materine
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 18 Dec 2009, 16:51

Chile wrote:
zagadur wrote:vidoviću predan martell sa čašama u vrijednosti 220 kn.dobili opasku za buku ali ništa strašno.vidović poprilično hladan šta nije baš najbolji znak.
ta opaska ide tebi!
potpisujem... :-D
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 19 Dec 2009, 18:21

navijac borussie kupio majicu i c d na standu i raspricali se i reko petric bog, hajduk i torccida, bez da mu ista reko za koga drukam
rasulinjamo rasulo cujem nis ostaje u zimi ko ja
jucer nastupali decki pred skoro 2000 ljudi i svi dizali ruke kad im kazes, dolaze na metal koncerte familije, djeca,navijaci, klosari, alkosi i sve mirno.....nisam mogo vjerovat
cekaj me cekaj umag uskoro ja cu doc
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 21 Dec 2009, 14:51

djiki wrote:navijac borussie kupio majicu i c d na standu i raspricali se i reko petric bog, hajduk i torccida, bez da mu ista reko za koga drukam
rasulinjamo rasulo cujem nis ostaje u zimi ko ja
jucer nastupali decki pred skoro 2000 ljudi i svi dizali ruke kad im kazes, dolaze na metal koncerte familije, djeca,navijaci, klosari, alkosi i sve mirno.....nisam mogo vjerovat
cekaj me cekaj umag uskoro ja cu doc
...samo djiki polako, nikud se ne žuri... :DD :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 21 Dec 2009, 16:47

bolje je da dodje što prije jer bi mu tamo moglo past na pamet da organizira ligu naše emigracije,tko će nama onda nosit silnu papirologiju :DD
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Dec 2009, 13:18

ziv i zdrav, pozdrav domovini
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 23 Dec 2009, 02:25

lijepo je očišćen prostor! :-( :-( :-( :-( :-( glavno da se meni sere kad ostane jedna boca nepospremljena :-( :-( :-( :-( :-(
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 23 Dec 2009, 06:31

Chile wrote:lijepo je očišćen prostor! :-( glavno da se meni sere kad ostane jedna boca nepospremljena :-(
bilo je dobre namjere ali nije se stiglo,jebiga sad ova predblagdanska histerija je uzela puno vremena :neznam
smanjio sam ti smajlove da te ne zaboli vrat :DD
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 23 Dec 2009, 13:40

:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 23 Dec 2009, 21:55

prije nego zaboravim želim svima sretne blagdane pa čak i onim zločestima :volim

p.s. nadam se da će poruka stići i do ostalih jazavaca koji izbjegavaju ovaj dio foruma...
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 23 Dec 2009, 22:36

Image
jedva čekam da mi skuhaš paštu i da ti umjesto benxa šapnem na uho:e finita, il napoli e campione d' italia :volim
a ualjone' ke natale e šenc' past' ? :-D
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 24 Dec 2009, 09:19

Čestit Božić svima. :volim I pomalo sa :zivili :zivili :-p :-p da ne bude previše :-puke :-puke :-D
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 24 Dec 2009, 16:56

reds wrote:Čestit Božić svima. :volim I pomalo sa :zivili :zivili :-p :-p da ne bude previše :-puke :-puke :-D
polakko s čestitkama, tek sutra je Božić! "pomalo"? šta to znači? :-D :zivili
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 25 Dec 2009, 15:23

http://www.youtube.com/watch?v=k7d6nSoaPJM

sretan božić svima! U::U


sad će zagi pitati da li baš uvijek mora biti thompson?! odgovor je DA!!! :cool)
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 26 Dec 2009, 11:06

cestis i blagoslovljen bozic svima
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 27 Dec 2009, 18:10

Image
:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 Jan 2010, 12:05

zagadur wrote:SLUŽBENO PRIOPĆENJE

F.C NOTTINGHAM FOREST traži od vodstva i discipliske komisije pes umag lige dobivanje kupa za zelenim stolom zbog izričitog i opetovanog nesportskog ponašanja trenera ipswich towna u finalu kupa.naime,za vrijeme odigravanja finalne utakmice trener čavlek je u više navrata davao joypad u ruke treneru leedsa gosp. benx i treneru chesterfielda gosp.roniju,tako da je nottingham forest pretrpio očitu sportsku nepravdu.želio bih samo nadodat da davanje trofeja za zelenim stolom nebi bio presedan pošto je ne tako davno leeds dobio trofej prvaka na uštrb tottenhama
evo djiki malo vremenoplova za tebe
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 25 Jan 2010, 09:00

za daljna prepucavanja na relaciji benx-zagi upotrebljavaje umag terror, mada bi bilo bolje da se stane na loptu, ovdje pisite po starome

mali info:
uspio konacno dobit origi dres od evertona i nottinghama za nekih 10 dana dolaze....eto toliko
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 27 Jan 2010, 09:30

Jučer saznao da jedna naša sugrađanka uspjela u profi košarci

http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8jInH ... _2440.html
Locked