Benki sam protiv svih

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!

Benx je

nepismeni ludjak na kafetinima i gastalima
2
13%
istinski vizionar i pes heroj
7
44%
jedan od nas (debila)
7
44%
 
Total votes: 16
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 25 May 2009, 11:37

pa bio si tamo sto je karikirano, ali u svakom slucaju ovo jos nisam cuo, ono kad smo radili i milovali si njeznike bilo je prijava za kradje mlijeka, sugamana, luftica od 24 kune ali ovo je vrh
User avatar
sarray-man
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1596
Joined: 16 Jun 2005, 14:35

Re: Benki sam protiv svih

Post by sarray-man » 25 May 2009, 23:04

djiki wrote:evo provale stoljeca doduse benx nije u glavnoj ulozi ali je svakakvo magnet za osobe sklone benksarijama ......
ukratko dolaze i najave se gosti stari nizozemci da dolaze i da trebaju benxa i kazu imaju hundre nesto za benxa, ovaj razumio hundred ivec poceo rukice ono trljat po njegovu i osmjeh od uha do uha, i sad ulaze nizozemci sa nekim stapovima i objasnjavaju kao nesto i benx ne kuzi i prvo pomisli da za njega ali ne kuzi sta je, i na kraju svati to hvatalice za psece kakice i gleda u cudjenju sto ce njemu takav poklon...i sad lik mu pokazuje zaljepljenu cijenu na jednoj pise jedan euro da kosta i nas junak neugodno mu vadi dva od 50 centa iz hlaca/carapa/di god vec i ovaj ne ne....
ukratko dosli stari gosti donjeli 10 hvatalica za psece kakice jer im smeta pseci izmet da stave ispred svakog sanitara jedan, ali najveca baza je da su ponudili benxu da im kesira 10 eura sto oni platili za tih 10 hvatalica kakica i da onda on ispostavi fakturu istraturistu da mu to refundiraju....
bio u ladin gaju 3 godine i bilo je bizarnosti ali ovo je vrh
:rofl3 :rofl3 :rofl3 :rofl3 :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl

Jao majko, proplakao sam :rollingofl
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 27 May 2009, 09:56

djiki wrote:evo provale stoljeca doduse benx nije u glavnoj ulozi ali je svakakvo magnet za osobe sklone benksarijama ......
ukratko dolaze i najave se gosti stari nizozemci da dolaze i da trebaju benxa i kazu imaju hundre nesto za benxa, ovaj razumio hundred ivec poceo rukice ono trljat po njegovu i osmjeh od uha do uha, i sad ulaze nizozemci sa nekim stapovima i objasnjavaju kao nesto i benx ne kuzi i prvo pomisli da za njega ali ne kuzi sta je, i na kraju svati to hvatalice za psece kakice i gleda u cudjenju sto ce njemu takav poklon...i sad lik mu pokazuje zaljepljenu cijenu na jednoj pise jedan euro da kosta i nas junak neugodno mu vadi dva od 50 centa iz hlaca/carapa/di god vec i ovaj ne ne....
ukratko dosli stari gosti donjeli 10 hvatalica za psece kakice jer im smeta pseci izmet da stave ispred svakog sanitara jedan, ali najveca baza je da su ponudili benxu da im kesira 10 eura sto oni platili za tih 10 hvatalica kakica i da onda on ispostavi fakturu istraturistu da mu to refundiraju....
bio u ladin gaju 3 godine i bilo je bizarnosti ali ovo je vrh
Ovo je top topova... :rofl :rofl
Pa mogo si benki barem jednu hvatalicu kupiti, pa utrapiti kumu za gricka, naravno po 2 ojra, da mi grickavac ne ostavlja mine tu ispred firme... :kres
Last edited by reds on 27 May 2009, 10:03, edited 1 time in total.
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 27 May 2009, 10:00

ma htio covjek kupit 1 ali ovaj htio 10 da mu kupi nije pristajao za manje, i josrekao benxu da je kao u kurcu jer mu je tesko dat 10 euRA, NA KRAJU JE NIZOZEMAC TOLIKO ISPIZDIO DIREKTORA DA MU JE OVAJ dao popust od 10 eura na racunu...zivio hr turizam
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 27 May 2009, 10:05

djiki wrote:ma htio covjek kupit 1 ali ovaj htio 10 da mu kupi nije pristajao za manje, i josrekao benxu da je kao u kurcu jer mu je tesko dat 10 euRA, NA KRAJU JE NIZOZEMAC TOLIKO ISPIZDIO DIREKTORA DA MU JE OVAJ dao popust od 10 eura na racunu...zivio hr turizam
Ajme katasrofe, pa mi se svakoj budali u šupak uvlačimo! :-( :-(
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 04 Jun 2009, 22:03

evo najnovije iz domene istraturista,globalne krize i sveopće recesije

hrvatska je tako u banani da nam opet treba rat i da ja pilotiram tomahawk na istraturist

e moj zagi di su one sezone prije desetak godina kad sam doma odlazio sa par stotina maraka u džepu.stao bi u trgovinu kupio bi pola kile sira,ali ne podravca po 30 kn nego paškog po 200 kn/kg i donio doma starom i rekao: nareži.
sad mi je žao što nisam kupio kilu :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rollingofl
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 04 Jun 2009, 22:25

zagadur wrote:evo najnovije iz domene istraturista,globalne krize i sveopće recesije
malo i sazaljevanja prema ostalim radnicima

e moj djiki sta meni vrijedi sto idem doma sa par stotina kuna dnevno kad je svim ostalima u kurcu
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 06 Jun 2009, 22:21

evo još jedne benxove bombe-zagi moj da si ti radio u itu za vrijeme juge sad bi plakao za onim starim škurama na hotel istri.
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 08 Jun 2009, 16:10

djiki wrote:
zagadur wrote:evo najnovije iz domene istraturista,globalne krize i sveopće recesije
malo i sazaljevanja prema ostalim radnicima

e moj djiki sta meni vrijedi sto idem doma sa par stotina kuna dnevno kad je svim ostalima u kurcu
:rollingofl :rollingofl
njega jebu tih par stotina, a ne radnici... :rollingofl :rollingofl
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 12 Jun 2009, 10:10

o štrajku seljak
-Mi čemo u turizmu štrajkat po prvi put 2138 godine kad bude Leo 5 išao kupit spizu u kaufland na Jupiter a možda bude i otvoren Kerum na naptunu pa če se tamo održat konferencija za štampu generalnog direktora Istraturista!!!!
Licemjerni radnici u turizmu nikad dobro a nikad ne štrajkuju to vrujedi i za mene!!

o zavrsenom fakultetu jelene stanimirovic voditeljice sdss-a u umagu:
-kao da je tesko zavrsit faks u italiji, bitno je sam d avolis taljanski jezik
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 Jul 2009, 21:20

provala tjedna:
benx:".riješio sam čovjeku parcelu iako je sve puno a za uzvrat sam dobio 50 ojra koje sam podjelio sa benxom"
:rofl :rofl :rofl
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 19 Jul 2009, 21:51

djiki wrote:provala tjedna:
benx:".riješio sam čovjeku parcelu iako je sve puno a za uzvrat sam dobio 50 ojra koje sam podjelio sa benxom"
:rofl :rofl :rofl
ali pantomima na zagadurovom autu i zvukovi uz nju neprocjenivo.ja sam se trgao od smjeha još pola sata
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 03 Aug 2009, 17:17

b-di si nis mi nije receno di si?
dj-ae?sredjujem kucu u dalmaciji, ono pituravanje i klima i kaucevi blablabla
b-bakina kuca?pa sto je taj dio jos vas?
dj-ae
b-odlicno ako je tak dio jos vas znaci da je i moji
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 Aug 2009, 13:12

Brtonigla malo po malo postaje epicentar seoskih veselica u Istri, evo opet one man show kao i lani, ukratko uzivajte u verteneglo 2009.

Image

Uvijek u centru paznje

Image

Zli pogled sigurno je strancima zamjenio koji ojro za pivo

Image

noci brtonigleske alalalalaala

Image

raspad, i want u

Image

totalni raspad

Image

elvis ramirez

Image

elvis ramirez 2

Image

buahahahahhahaha, pogled opcinjen
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Benki sam protiv svih

Post by Kalach » 19 Aug 2009, 13:50

djiki, stvarno nemam riječi... šta treba da se izruguješ kumu... :-(
istra ti materina!
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 19 Aug 2009, 16:57

svašta :-( :rollingofl
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 19 Aug 2009, 18:41

zagi daj napisi onu foru za hajduk i eddya reju
zagadur

Re: Benki sam protiv svih

Post by zagadur » 19 Aug 2009, 22:19

benxova izjava o dolasku reje na klupu ajduka: nije još skužio gdje je došao,a nakon što mu za 30 dana daju otkaz jedino što će kužit je da ima 800 tisuća eura na kontu
djiki

Re: Benki sam protiv svih

Post by djiki » 21 Aug 2009, 22:13

o talijanima: to je gamad sve dok im ne uzmem pare, tad su dobri

o boardanju:lako kevi ic bordat kad meni ne vraca 100 kn
reds

Re: Benki sam protiv svih

Post by reds » 24 Aug 2009, 14:52

djiki wrote:o talijanima: to je gamad sve dok im ne uzmem pare, tad su dobri

o boardanju:lako kevi ic bordat kad meni ne vraca 100 kn
Kojih sam ti sad 100 kuna benki moj dužan?!?!?
Locked