BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
reds

Re: BENKI'S TIPS

Post by reds » 20 Mar 2009, 12:56

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:4.pokusaj u kasi imamo 150 kuna i stavljamo 100
:rofl3 a onih 400 kn šta ti je benx dao u paganiniju su vjerovatno za leu platit vritić
nisi ubrao foru ovdje, pisem sa fiktivnim novcem, kao pocetak je uzeto 100 kn....danas smo odigrali 200 na to jer je dobar tecaj, igramo fabricijevv niz ponaavljanja prvog uloga, a i 5 pogodit je jako tesko makar sve bili ziceri.....
kalach-koji bugarski, makedonski ne kuzim te?
Daj se manite više te kladare, jer očito je da vam neide.Điki pusti benxa na miru (jebe se tebi za pare, a i vremena za takve gluposti imaš na pretek), a ti benki okani se toga, znaš i sam da ti je to loše po zdravlje...a i znaš da si pegula... :-D :-( :-( :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 13:00

evo dajem svoju riječ da nisam zvao kuma prije a ni nakon ovog posta.... normalnim ljudima dođe do glave a bolesnici se drže djikija... :neznam
istra ti materina!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Mar 2009, 15:28

postavlja se pitanje ko je koga navukao :-st
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 16:07

dobio sam dojavu da osim benxa i djikija,i jedan zg jazon brije sa njima po martin galu i kojekakvim sutavima "dobitaka".naravno on šuti na forumu o tome da ne ispadne redikul .e redikul redikul :-( :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 16:11

ja znam i 'ko je... dođe taj jazon na termin nogača sa nama i u tih sat vremena što je bio nedostupan na mobu ima 7 neodgovorenih poziva... djiki, djiki, djiki, djiki, djiki, djiki, djiki...
je neznam dali martin gale daje kakvu proviziju djikiju za to lobiranje... :-(
istra ti materina!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 20 Mar 2009, 16:17

ja ne pisem po forumu jer mi to baci kletvu na listic...provjereno :vidiga

zivija martingale :klap
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 16:30

Kalach wrote:ja znam i 'ko je... dođe taj jazon na termin nogača sa nama i u tih sat vremena što je bio nedostupan na mobu ima 7 neodgovorenih poziva... djiki, djiki, djiki, djiki, djiki, djiki, djiki...
je neznam dali martin gale daje kakvu proviziju djikiju za to lobiranje... :-(
nemam riječi :-( :-(
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Mar 2009, 16:37

benki daj kad stignes skeniraj par listica molim te.....
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 16:38

djiki ti si redikul.evo zove me keva :rofl3 :rofl3
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 16:49

malo je reći redikul... em uništavaš kumu zdravlje, em se brukaš na forumu... benx, molim te zadrži te papiriće da vam se ne smiju iz daleke australije... :-(
istra ti materina!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 16:53

a meni djiki jutros na kavi u "povjerenju" kaže:ne kenjamo po forumu ali smo u plusu 5 milja po glavi
kao on će meni prodat pilu naopako pa ću ja naivan napisat na forumu kako djiki zaradjuje ko lud tako da se keva i kalach mogu gristi.e djiki djiki :kres :kres :kres .il re dei redikuli :klanjam2
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 16:57

pa gdje ću se ja gristi molim te... mislim na djikijeve aluzije... pa bio bi najsretniji da dobiju lovu... ok, bio bi sretniji zbog benxa jer je svo ovo moje mješanje u njihove parove ustvari pokušaj da benxa odmaknemo od kladare... djiki se smije i kao navlači me ali meni tu ništa nije smješno :-( dapače, tužno je kako vas dvojica baratate lovom... dok se benx znoji za svaku djevojčicu djiki... :blabla
to je poanta svega a sprdnju na mene shvaćam kao da niste ništa shvatili... pa jbt i mene boli stomak kad staviš parove na net i drugi dan vidim da je benx dobio još 500tinjak sjedih.... :shocked
istra ti materina!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Mar 2009, 17:23

zagadur wrote:a meni djiki jutros na kavi u "povjerenju" kaže:ne kenjamo po forumu ali smo u plusu 5 milja po glavi
kao on će meni prodat pilu naopako pa ću ja naivan napisat na forumu kako djiki zaradjuje ko lud tako da se keva i kalach mogu gristi.e djiki djiki :kres :kres :kres .il re dei redikuli :klanjam2
ja ti reko u povjerenju i da vidim koliko es drzat jezik za zubima, no dobro rafalirajte najpametniji je chopa koji ne djeli s nikim i lagano se dize, nema vise parova, a ovdje ce benx kad stigne pastirati dva tiketica slatka......
toliko od mene........pusa svima
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 17:46

najsmješnije od svega je što si ti djiki uvjeren da je netko na tebe i benxa ljubomoran ili zavidan.moš mislit :-( :-(
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Mar 2009, 18:17

zagadur wrote:najsmješnije od svega je što si ti djiki uvjeren da je netko na tebe i benxa ljubomoran ili zavidan.moš mislit :-( :-(
zasto mislis da to mislim?ide mi samo na kujac sprdnja i osudjivanje nista drugo.....
nece se vise stavljati tiketi, i amen, svi sretni.....
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 20 Mar 2009, 18:19

Napiši djiki šta smo igrali i amen jer tiketa nema isparili
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 19:23

djiki wrote:
zagadur wrote:najsmješnije od svega je što si ti djiki uvjeren da je netko na tebe i benxa ljubomoran ili zavidan.moš mislit :-( :-(
zasto mislis da to mislim?ide mi samo na kujac sprdnja i osudjivanje nista drugo.....
nece se vise stavljati tiketi, i amen, svi sretni.....
me mislim ja ništa neko predpostavljam kad kažeš da će benx skenirat listiće.i šta ako ih skenira?šta misliš da će se netkoo od jada zbog vaših dobitaka biti kisel?ne kužim
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Mar 2009, 19:27

kazes da smo redikuli koji nista ne dobivaju pa samo dokaz da dobimo katkad, i taj put nemalo, no nema veze.....ja vise tute ne pisem
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 19:29

nadji mi post gdje sam napisao da nikad ništa ne dobivate.ajmo argument molim :sleep:
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Mar 2009, 19:55

ma nije stvar u tome nego sto danas naculis usi na kai sto cemo igrati i ond akaras ovdje, kalach je posebna prica jer sam ja krivac sto benx igra, a reds se ubaci tek tako iako kad mi curku upoznao prvo je pitao jel ima koju dojavu?
e djiki djiki :kres :kres :kres
Locked