FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by djiki » 01 Oct 2008, 12:03

buahahaha a sada derbi je provala veceri
a cuj moj post je bio potenciran na to da benx sere kako ste vec unaprijed izgubili i to radi tebe jer si pijan, e sad dali je to trazenje alibija (nadam se) ili predaja bez ispaljena metka neznam ali nije fora u svakom slucaju....
Utakmicu smo bili egal, mozda cak i vi malo bolji ali na kraju smo vas nakolomastili i spagghetti go home :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by Kalach » 01 Oct 2008, 12:18

svaka čast na iskrenosti... sumnjam da bi benx i ja bilu u stanju priznati isto...
istra ti materina!
benx

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by benx » 01 Oct 2008, 12:30

djiki wrote:buahahaha a sada derbi je provala veceri
a cuj moj post je bio potenciran na to da benx sere kako ste vec unaprijed izgubili i to radi tebe jer si pijan, e sad dali je to trazenje alibija (nadam se) ili predaja bez ispaljena metka neznam ali nije fora u svakom slucaju....
Utakmicu smo bili egal, mozda cak i vi malo bolji ali na kraju smo vas nakolomastili i spagghetti go home :cool)
Najprije kažeš da sam se predao a onda da smo bili izjednačili ja mislim da su tu demagogiju već svi skužili dolenc i stalo društvo je već kupili magisterij na bazi diplomskog rada: benx se predao i benx kenjao kalachu kako se napio i kako nije bilo problema sa multitapom! :oops
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by tata » 01 Oct 2008, 13:10

Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by tata » 01 Oct 2008, 14:46

Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by Kalach » 01 Oct 2008, 14:53

početak ove snimke točno pokazuje koliko smo jadni... ja u obrani a svi ostali preko centra... tako je to bilo cijelu utakmicu... sjećam se početnog udarca kad sam rekao franetu i kirbiju da stanu u obranu a ovi se pogledaju i puknu od smija... njihovim stopa su krenuli i ostali a rezultat toga je svima poznat... užas...
istra ti materina!
benx

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by benx » 01 Oct 2008, 15:54

Kalach wrote:početak ove snimke točno pokazuje koliko smo jadni... ja u obrani a svi ostali preko centra... tako je to bilo cijelu utakmicu... sjećam se početnog udarca kad sam rekao franetu i kirbiju da stanu u obranu a ovi se pogledaju i puknu od smija... njihovim stopa su krenuli i ostali a rezultat toga je svima poznat... užas...



OVAJ GOL JE ČISTO MOJ GOL KAKO BI REKAO ČILE NISAM SE NI BACIO!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by Clouseau » 01 Oct 2008, 15:54

Hodam ko babetina po terenu :-(
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by djiki » 01 Oct 2008, 18:40

benx wrote:
djiki wrote:buahahaha a sada derbi je provala veceri
a cuj moj post je bio potenciran na to da benx sere kako ste vec unaprijed izgubili i to radi tebe jer si pijan, e sad dali je to trazenje alibija (nadam se) ili predaja bez ispaljena metka neznam ali nije fora u svakom slucaju....
Utakmicu smo bili egal, mozda cak i vi malo bolji ali na kraju smo vas nakolomastili i spagghetti go home :cool)
Najprije kažeš da sam se predao a onda da smo bili izjednačili ja mislim da su tu demagogiju već svi skužili dolenc i stalo društvo je već kupili magisterij na bazi diplomskog rada: benx se predao i benx kenjao kalachu kako se napio i kako nije bilo problema sa multitapom! :oops
hihihihi. daj ne kaki bio si nadrkan sto gradi na klaunacha a sad se pravis da je sve to demagogija, ko i onaj monoliogda si ti znao da ce sve takozavrsiti nakon poraza...pokazi muda i budi dosljedan a ne djikavac :cool)
djiki

Re: FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by djiki » 01 Oct 2008, 18:42

[quote="Kalach"]sjećam se početnog udarca kad sam rekao franetu i kirbiju da stanu u obranu a ovi se pogledaju i puknu od smija... quote]

sto je sljedece spiza :idea :-D
Locked