Kalach vs Zagi ilitiga Umaska klobasa

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!

Sto bi Kalach napravio da mu na Umaskom draftu oduzmu Napoli i Lavezzija na makinatorski nacin kao u Hvidri?

Nagutao bi se apaurina (dakako Djikijevih) i otisao bi plakati u Zagreb
1
13%
Odrzao bi 5-satni monolog na temu kako sam otkrio Lavezzija i Napoli
3
38%
Pustio kosu i bradu i otisao radit u Napoli ko smetlar
1
13%
Zapalio Djikjevu kucu, zatukao Zagija i otisao gledat Segestu sa Benxom (na Benxov racun dakak)
3
38%
 
Total votes: 8
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Kalach vs Zagi ilitiga Umaska klobasa

Post by Kalach » 06 Sep 2008, 12:17

takve riječi mogu izaći samo iz tvojih i zagijevih usta i to zbog uzajamnog trovanja mozgova...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 06 Sep 2008, 13:09

Kalach wrote:takve riječi mogu izaći samo iz tvojih i zagijevih usta i to zbog uzajamnog trovanja mozgova...
zivi onda u tim uvjerenjima....
zagadur

Post by zagadur » 06 Sep 2008, 17:46

djiki je to malo iskrivio ali bit ostaje,tebi su kalach svi bolesni koji ne razmišljaju kao ti.ipak djiki neke stvari nisu za forum.a to da se benkiju i ostalima neda trkat po zagrebu kako se kalachu okrene to je živa istina i to stoji.za one koji neznaju zadnji put smo sa autom stajali 20 min na nogostupu u ilici da bi kalach uplatio listić.....sve ostalo je bilo super i hrana i pes i ekipa i zato treba pohvaliti kalacha
benx

Post by benx » 06 Sep 2008, 23:13

zagadur wrote:djiki je to malo iskrivio ali bit ostaje,tebi su kalach svi bolesni koji ne razmišljaju kao ti.ipak djiki neke stvari nisu za forum.a to da se benkiju i ostalima neda trkat po zagrebu kako se kalachu okrene to je živa istina i to stoji.za one koji neznaju zadnji put smo sa autom stajali 20 min na nogostupu u ilici da bi kalach uplatio listić.....sve ostalo je bilo super i hrana i pes i ekipa i zato treba pohvaliti kalacha
To nisam ja rekao a nepamtim kad sam bio u Zg na utakmici!
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 08:30

:rollingofl :eksplozija :rollingofl :eksplozija
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Sep 2008, 14:20

zagadur wrote:djiki je to malo iskrivio ali bit ostaje,tebi su kalach svi bolesni koji ne razmišljaju kao ti.ipak djiki neke stvari nisu za forum.a to da se benkiju i ostalima neda trkat po zagrebu kako se kalachu okrene to je živa istina i to stoji.za one koji neznaju zadnji put smo sa autom stajali 20 min na nogostupu u ilici da bi kalach uplatio listić.....sve ostalo je bilo super i hrana i pes i ekipa i zato treba pohvaliti kalacha
pa dobro nitko te ne tjera da me 500 puta zivkaš i forsiraš dolazak kod mene kad je bilokakva utakmica... slijedeću tekmu nazovi seku i sa njom se zabavljaj prije utakmice... nekako mi te bude žao i uvijek popustim iako sam si 100 puta rekao da ću te ignorirati kao što to rade ostali...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Sep 2008, 14:23

zagadur wrote:djiki je to malo iskrivio ali bit ostaje,tebi su kalach svi bolesni koji ne razmišljaju kao ti.ipak djiki neke stvari nisu za forum.a to da se benkiju i ostalima neda trkat po zagrebu kako se kalachu okrene to je živa istina i to stoji.za one koji neznaju zadnji put smo sa autom stajali 20 min na nogostupu u ilici da bi kalach uplatio listić.....sve ostalo je bilo super i hrana i pes i ekipa i zato treba pohvaliti kalacha
jebiga meni je bitnije se zabavit i dobro provesti a ne doći u zagreb u 12:30 onda otići u klub navijača (neznam 'ko još tamo ide) i onda sav u panici 5 sati visiti ispred stadiona tražit kartu... srećom postoji ekipa koja razmišlja kao i ja pa mi je sa njima ok... da ne govorim kako nije uopće fora doći u zg i rigat po stolu u restoranu u 5 popodne... takva mi zajebancija nije fora...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 07 Sep 2008, 14:28

Kalach wrote:
zagadur wrote:djiki je to malo iskrivio ali bit ostaje,tebi su kalach svi bolesni koji ne razmišljaju kao ti.ipak djiki neke stvari nisu za forum.a to da se benkiju i ostalima neda trkat po zagrebu kako se kalachu okrene to je živa istina i to stoji.za one koji neznaju zadnji put smo sa autom stajali 20 min na nogostupu u ilici da bi kalach uplatio listić.....sve ostalo je bilo super i hrana i pes i ekipa i zato treba pohvaliti kalacha
jebiga meni je bitnije se zabavit i dobro provesti a ne doći u zagreb u 12:30 onda otići u klub navijača (neznam 'ko još tamo ide) i onda sav u panici 5 sati visiti ispred stadiona tražit kartu... srećom postoji ekipa koja razmišlja kao i ja pa mi je sa njima ok... da ne govorim kako nije uopće fora doći u zg i rigat po stolu u restoranu u 5 popodne... takva mi zajebancija nije fora...
meni je zao sto niko to nije snimio i fleku kako poslije sa smrkom cisti punu terasu :-(
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 17:27

Kalach wrote: 500 puta zivkaš
ko o čemu vojska o skračenju i kurva(kalach) o poštenju.ti si se našao pričat o zivkanju :-( :-( :-( :-( .pa jučer na bezveze kazahstan si me 6 puta zvao i poslao 4 poruke a da ne govorim kad igra dinamo..... sjeti se protiv linfielda,telefon mi je skoro izgorio :-( :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Sep 2008, 17:49

ipak ću trebati poslušati fleku i totalno te ignorirati... a to što sam te jučer zvao je zato da čujem kako je ćiro igrao a za tebe sam znao da nisi bio na utakmici... prije tebe sam zvao i djikija...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 18:47

evo ti fleka dolazi sa all stars ekipom na englesku :rollingofl ,jer kako kaže ne ide on sa bolesnicima koji igraju playsation :-D :-D :-D :-puke
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 18:48

djiki promjeni ime topica u klaun protiv svih ili vrati klaunov topic koji si pod pretnjama izbrisao :roll
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 07 Sep 2008, 20:03

zašto pod mojim imenom otvaraš ovakve topike... daj se malo iskuliraj djiki...
istra ti materina!
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 20:16

meni je fora ali ja nisam protiv nikoga a kamoli protiv kalacha.naprotiv meni je kalach fora.opet ponavljam svaka čast kalachu na gosoprimstvu za sahtjor,stavrno je bilo ok.samo ne kužim zašto on uvjiek pobjesni na sitne provokacije.kalach :heart:
benx

Post by benx » 07 Sep 2008, 21:18

zagadur wrote:meni je fora ali ja nisam protiv nikoga a kamoli protiv kalacha.naprotiv meni je kalach fora.opet ponavljam svaka čast kalachu na gosoprimstvu za sahtjor,stavrno je bilo ok.samo ne kužim zašto on uvjiek pobjesni na sitne provokacije.kalach :heart:
Zašto si sad Zagi pička pa mu se ulizuješ kalach če uvik biti samo moj bez ulizivanja http://www.megahorrorgifs.de/a-freddy.jpg Moj novi privatni detektiv zvan Mačić !
benx

Post by benx » 07 Sep 2008, 21:18

benx wrote:
zagadur wrote:meni je fora ali ja nisam protiv nikoga a kamoli protiv kalacha.naprotiv meni je kalach fora.opet ponavljam svaka čast kalachu na gosoprimstvu za sahtjor,stavrno je bilo ok.samo ne kužim zašto on uvjiek pobjesni na sitne provokacije.kalach :heart:
Zašto si sad Zagi pička pa mu se ulizuješ kalach če uvik biti samo moj bez ulizivanja http://www.megahorrorgifs.de/a-freddy.jpg Moj novi privatni detektiv zvan Mačić !
Image
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 21:42

benx wrote:Zašto si sad Zagi pička pa mu se ulizuješ
ne kužim gdje si ti vidio ulizivanje.samo sa irazio svoj stav,a i nsam si jutros rekao: a ko će se sa kalachem uopće svadjat :-D
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 22:23

Image
djiki vozi monstrume za naslov
djiki

Post by djiki » 07 Sep 2008, 22:27

zagadur wrote:Image
djiki vozi monstrume za naslov
buahaha di si ovo se sjetio izvuci?
djiki

Re: Kalach vs Zagi ilitiga Umaska klobasa

Post by djiki » 31 Oct 2008, 09:52

evo posto se podbadate na nekoliko mjesta na forumu bilo bi najpostenije da se ovdje pickarate, mada mislim da bi bilo najpametnije da se ignorirate
Locked