Redikuli al seguito

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Redikuli al seguito

Post by djiki » 19 Aug 2008, 11:12

Evo poslije mukotrpnog skupljanja materijala foto sekcija (djiki) i text sekcija (zagi) pocinju objavljivati slike sa mini biografijama umaskih legendi. Potraga je bila toliko opsezna da za naci neke likove su se angazirale i djikjeve policijske veze !
molim da zagi napise text o prvom redikulu, nakon toga cu ja to urediti sa par slikica....
djiki

Post by djiki » 25 Aug 2008, 17:58

Pocinjemo sa galerijom umaskih idola, molio bih zagija da ispod napise njihov curiculum vitae pa cu ja slozit slike uz text.....
pocinjemo mozda sa najvecim od svih



LUK KLADIONIČAR
Image

FRENKI S VELIKOM SPRICOM
Image

SILVANO (rock izdanje)
Image

http://www.youtube.com/watch?v=XG9fG8fRfuc (motori bolje od originala)

EL SARINJO

http://www.youtube.com/watch?v=NiQHE2UtrEE

KLAUNACH (barakuda izdanje)
Image

ŽILE
Image

Image

KOVA UNO DI NOI U USTAŠKOM IZDANJU
Image

http://www.youtube.com/watch?v=U_qLYAI3A5c (0:51)

p.s.molim ako ko ima sliku bibija bilo koje životno izdanje da pastira, sarinjovu sliku i 150 kn nagrade za intervju sa črnim begom!!!
Last edited by djiki on 26 Aug 2008, 07:20, edited 1 time in total.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 25 Aug 2008, 22:13

djiki wrote:KLAUNACH (barakuda izdanje)
Image
molim kopirajt da stavim za podloge ispod stakla u hvidri pa da lupam :-D
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Post by zagadur » 25 Aug 2008, 22:40

KRISTIJAN KOCIJANČIĆ-CINA MANDARINA ILI ČRNI BEG

Image

poznati umaški redikul i član trojnog pakta bibi-cina-klepac.okorjeli lažljivac i pripovjedač bajki.jedna od njegovih top bajki: zagi imam curu u frankfurtu,prva pratilja miss njemačke i vozi porsche sa potpismo willa smitha na haubi. TOP OF THE POP:susjedi umre mama i svi idu pružat sućut.i kad su se svi u zgradi izredali ide cina pokuca na vrata i kaže:vera(susjeda) moje iskrene čestitke :rollingofl
Edit:znamenito je da je prvi Kalachev susjed
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Post by Kalach » 26 Aug 2008, 11:09

a ništa kad ti je fora sprdat se na ljude onda uživaj samo prvo kreni od sebe... meni je to jadno ali da nemaš pametnijeg posla...
istra ti materina!
djiki

Post by djiki » 26 Aug 2008, 11:56

Kalach wrote:a ništa kad ti je fora sprdat se na ljude onda uživaj samo prvo kreni od sebe... meni je to jadno ali da nemaš pametnijeg posla...
koji je tebi vrag? pa na ovom forumu se najvise sprdajemo samim sobom ako nisi primjetio? nadalje dobro znas da sam uvijek najvise volio s redikulima kavu piti i slusat njihove zivotne price i filozofije i da ih na neki nacin cijenim, mozda jer sam i sam redikul.....
eto toliko primjedbe i ostalo salji na umag calling da se ne kvari ovaj topic kao sto se ne kvari ni leeds,napoli ......
User avatar
sarray-man
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1596
Joined: 16 Jun 2005, 14:35

Post by sarray-man » 26 Aug 2008, 13:03

djiki wrote: nadalje dobro znas da sam uvijek najvise volio s redikulima kavu piti i slusat njihove zivotne price
Aaa, zato si ti došo u hotel i odveo me na kavu :-D
djiki

Post by djiki » 26 Aug 2008, 13:23

sarray-man wrote:
djiki wrote: nadalje dobro znas da sam uvijek najvise volio s redikulima kavu piti i slusat njihove zivotne price
Aaa, zato si ti došo u hotel i odveo me na kavu :-D
:-D :-D :-D
djiki

Post by djiki » 07 Sep 2008, 22:24

Image

stevo dopuđ
bivsi profesor povijesti vecine nas fojbasa (mozda i od tuda opcinjenost fojbama), intimni prijatelj od druga benxa, posebno ga pamtim po satu kad nam je objasnjavao kako je juga kapitulirala u sramotnih 20-ak dana na pocetku WW II. Naime kralj (izdajnik i pedercina of kors) je pobjego sa avionom punim zlata (300 miliona tona) , a narod popidijo i izasao na ulice u beogradu i krenuo u centar di je bio ogromni hangar sa svim mogucim naoruzanjem koje je imala vojska kraljevine jugoslavije, medjutim dosli do vrata i ono zakljucana jer je kralj kvinslig i izdajica maznuo kljuc hangara i odnio ga na avion....nije bilo oruzja i juga je pala
zagadur

Post by zagadur » 07 Sep 2008, 22:28

aaaaaaaaaa dopuđ je kraljina :rollingofl :rollingofl .treba napomenut i njegovu opčinjenost giljotinama...ali ipak za njega je prof. majčica tv u boji
Chile

Post by Chile » 08 Sep 2008, 12:37

ja sam zbog dopuđa bio izbačen iz škole, ali su me vratili nakon molbe
benx

Post by benx » 08 Sep 2008, 17:51

Chile wrote:ja sam zbog dopuđa bio izbačen iz škole, ali su me vratili nakon molbe
A ko te nebi izbacio!!!! cile
djiki

Post by djiki » 25 Sep 2008, 20:30

Image

slavisa uno di loro

a evo mu i prijatelja na faceu:
Image

toplo preporucam prijateljstvo s drugom slavisom smalcom na faceu jer tako bolesni komentari i statusi su rijetko vidjeni, i sto je najgore najozbiljnije misli
User avatar
Hann
Legenda Foruma
Legenda Foruma
Posts: 5418
Joined: 18 Aug 2002, 12:41
PSN: Hann
Location: ZABREG
Contact:

Post by Hann » 26 Sep 2008, 01:45

daj prezime od covjeka :)
djiki

Post by djiki » 26 Sep 2008, 03:30

Hann wrote:daj prezime od covjeka :)
pa pise ti slaviša šmalc
djiki

Re: Redikuli al seguito

Post by djiki » 08 Dec 2008, 11:50

Image
djiki

Re: Redikuli al seguito

Post by djiki » 03 Feb 2009, 16:04

slavisa opet u haremu
Image

Image
djiki

Re: Redikuli al seguito

Post by djiki » 04 Feb 2009, 13:15

Image

nas slavisa sa sestradnom zvijezdom
http://www.youtube.com/watch?v=YA9MxcL98a0
zagadur

Re: Redikuli al seguito

Post by zagadur » 04 Feb 2009, 13:23

trebao je keva i njega nabit kad mu je istukao dečka saleta iz gale :rofl3
djiki

Re: Redikuli al seguito

Post by djiki » 04 Feb 2009, 13:29

v.a. godina 30, hrvat, poduzetnik i veleposjednik, je napadom na izvjesnog s. napravio pored prekrsajnog djela remecenja javnog reda i mira, kaznenog zbog nanosenja teskih tjelesnih ozljeda, trebao dobiti i kaznenu za:
1.sirenje acionalne mrznje
2.ataka na osobu na temelju njegove nacionalnosti
i sad ono najhgore
3.sirenje spolne mrznje
4.atak na osobu radi svoje seksualne orjentacije
jebate 4 godine atvora zasluzuje....

p.s.ko nezna napao je clana nac manjine pederaste orijentacije, po novom zakonu bi trebao 6 prijava dobit
Locked