Umag Terror 2010

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 23 Jan 2010, 10:53

slucaj cile - roni nema veze sa turnirom, ja sam rekao svoj stav da drogerasu se nesmije kljuc davat i amne.nemoj sad chile rec nije to on svako toliko jer ne pricamo o travi, a ja to ne odobravam nikako i smeta me pun kurac
takodjer rjesenje ce biti nova brava bez mgucnosti kopiranja kljuca koja ce nas bar psihicki primirit, a 3 nositelja kljuca imat ce iskljucivu odgovornost za njih i nece imat pravo ga posudjivat osim u vanrednim okolnostima s time da ce drugo jutro morat biti nazad kod njih.
ne vidi m prolem glede toga
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 23 Jan 2010, 10:55

zagadur wrote:
djiki wrote:ovaj slucaj koji si napravio nije za disciplinsku mjeru koja ce se odrazit na oduzimanje bodova ili izbacivanje iz kupa
ovo ja stalno govorim,valjda smo se sad razumjeli.da sam napravio nekakvu neregularnost vezanu uz igru ja bih se posuo pepelom i prihvatio bilo kakavu kaznu.nego mene se želi kaznit jer sam burno slavio gol protiv benxa,to je jedini razlog.da sam tako slavio protiv keve ili chileta nebi ništa bilo,u to sam miljun posto siguran.pogledaj par postova u nazad da sam ja u 2-3 navrata priznao da sam preburno proslavio gol ali ja u svom slavlju nisam nitkog povrijedio osim očito benxovog ega koji se sad ponaša kao uvrijeđena primadona.neka mi netko kaže kojim sam ja to pogrdnim riječima u svom slavlju benxa napadao?! nakon slavlja sam se naslušao kojekavih naziva na moj račun i usljed toga saam rekao da neću dozvolit da me benx uči odgoju i ponašanju.ja ću i dalje golove protiv benxa slavit možda manje burno ali ću ih sigurno slavit,a to da spominjem score protiv benx to mi nitko ne može zabranit jer ja sa tim iznosim samo činjenice.kad sam pušio po 5-6 golova i kad sam na turnirima imao -52 gol razliku i kad sam slušao od tebe djiki svaki dan opasku da moram trenirat( a znaš ti jako dobro tko ti je to rekao da mi kažeš) ja sam mućao a sad kad imam kakve takve rezultate imam pravo to proslavit i pokazat

ne sagledavas moj post u cijelini.
i to nije bilo burna reakcija nego rusilacki pokret koji je svima zasmetao.prema njemu bacanje benkijeve ruke u sumu ili srusit cu ti kucu afera su kamomilice
benx

Re: Umag Terror 2010

Post by benx » 23 Jan 2010, 11:42

Ovako još jednu stvar titula koju je djiki na moje maltretiranje umjesto sebi morao meni pripisat, sad oču da se isto tako ta nepravda promjeni, naravno to želim bez ikakvog glasanja nego instant da se riješi u tablice.(slučaj čile i rony ima veze sa turnirom jer če se meni i to prebacivat tako da je to isto uvjet)Ako mi djiki kaže da če me odjebat zbog ne igranja što mi je već jednom rekao sad si može on to okačit i to tri puta nema tog boga na zemlji koji če meni ucjenit i mene maltretirat zbog nečijih hirova npr. pesa i igrica.Evo još kratko prespavao sam situacija je ozbiljna ako sve to riješite što sam naveo nešto bi se moglo promjenit,poslije ako se to nekim svjetskim čudom riješi zahtjevat ču još nešto a to neka bude iznenađenje
Lijep pozdrav svima i sretno :molitva !!!!

P.S. Nemojte se previše dopisivat neče Vam pomoči nego samo rezultati.!
Chile

Re: Umag Terror 2010

Post by Chile » 23 Jan 2010, 13:54

ode sve u 3pm! jadno da mi nemožemo mj. dana izdržati bez svađe
reds

Re: Umag Terror 2010

Post by reds » 23 Jan 2010, 15:03

Evo samo da kažem neke stvari :
1.Samo da Zagiju objasnim, da ono što su Benx Roni i Čile napravili njemu je smješno i o to je bila samo neka zajebancija koju je on svjesno okarakterizirao kao provokaciju i omalovažavanje samo sa jednim ciljem kojeg svi znamo i koji nemoram objašnjavati, i mislim da nijedan od nas nebi u tom slučaju regirao kao i zagi, ja pogotovo, jer mi to igranje igrica je uvjek bilo samo druženje sa frendovima i zdrava međusobna zajebancija koja je uveliko narušena Zagijevim dolaskom u ovu ligu, to je moje viđenje i ja ga moram i želim javno izraziti, koliko god ćeš se Zagi možda ljutiti na mene zbog ove izjave ali ja tako mislim i i točka, ali to je zagi i njemu valjda to igranje prestavlja neku drugu dimenziju nego što bi valjda trebalo čovjeku tih godina... :-(( i da te preduhitrim, nemoj mi sad prijetiti odustajanjem ili napuštanjem lige, jer to ne želim, jer si dao veliki obol ovoj ligi, nego malo nekd smiri tenzije kad bi trebalo, nije ti valjda taj virtualni svijet bitniji od pravoga)
2. Meni iskreno ono zagijevo ponašanje kod proslave gola je katastrofa, ona dernjava onaj izlijev bjesa, bacanje stolice, skakanje po njoj i bacanje boce je sramotno najviše za njega samoga i to što je on napravio mi ne doliči jednom pametnom i ozbiljnom momku kao što je on, i iskreno ja mislim da ako je imalo savjestan da bi se mogao ispričati svima, a pogotovo benxu na tom ponašanju,ali ga ne želim nagovarati na to, i ne želim da o tome raspravljaju drugi članovi da li treba isprika ili ne, jer ne želim nikoga tjerati da se ispričava za takvo ponašanje ako on to ne želi i još k tome piše na forumu da nema namjeru se ispričati odnosno da nije nikome dužan ispriku, ne mora.Za onakvo ponašanje i onaj bolestan pogled kod rušenja i bacanja stvari siguran sam da nije kriv ni benx (barem ja znam kako benx može biti bahat i iritantan) ni iko drugi, nego problem je malo dublji, al nije za forum.Znam da nisi nikoga direktno napao i da nije imalo utjecaja na sam turnir i rezultate na turniru, ali po meni je svaki takav izlijev bijesa 1000 puta gori od bezazlene zajebancije benx-čile-roni koja može utjecati na samu igru.
Benx ima pravo se tako ponašati odnosno osjećati, i ja mu dajem, ne u potpunosti , ali mu dajem za pravo.
zagadur

Re: Umag Terror 2010

Post by zagadur » 23 Jan 2010, 15:11

1.imaš pravo izrazit svoje mišljenje iako si malo kondratikotran u samom postu.prvo sam loš pa dobar pa onda opet loš.
2.isprike nema i neće biti jer nema razloga da bude.da sam netkom naudio ja bih se odmah ispričao.
3.ne pada mi napamet napuštat ligu
4. ono burno i nekontrolirano slavlje bilo je isprovocirano nanošenjem meni u facu netom prije i pričama o zalihama iz jugoslavije
5.javite se kod mog odvjetnika Zdravka Mamića

http://www.youtube.com/watch?v=Ol1W5XEL ... re=related
reds

Re: Umag Terror 2010

Post by reds » 23 Jan 2010, 15:43

zagadur wrote:1.imaš pravo izrazit svoje mišljenje iako si malo kondratikotran u samom postu.prvo sam loš pa dobar pa onda opet loš.
2.isprike nema i neće biti jer nema razloga da bude.da sam netkom naudio ja bih se odmah ispričao.
3.ne pada mi napamet napuštat ligu
4. ono burno i nekontrolirano slavlje bilo je isprovocirano nanošenjem meni u facu netom prije i pričama o zalihama iz jugoslavije
5.javite se kod mog odvjetnika Zdravka Mamića

http://www.youtube.com/watch?v=Ol1W5XEL ... re=related
1.Nisam uopće kontadiktoran, ja sam naveo da je tvoje ponašanje u nekim trenucima loše odnosno da si unio dozu "nezdrave zajebancije", a mislim isto tako da ti u dubini duše nisi zao kao osoba, samo u kombinaciji sa Mislavom izlazi iz tebe nešto što inaće nije u tvom svakodnevnom ponašanju.
2.Tebi na sramotu... :-(
3.to nebi ni htio, ali da se promjene neke stvari.
4.O tim zalihama nisam ni čuo, al svejedno u tvom je ispadu bilo puno gorčine i zlobe, a ne sreće i radosti zbog gola u zadnjim sekundama i pobjede nad benxom, i to mi nije jasno zašto je to bilo tako.
5.no coment
zagadur

Re: Umag Terror 2010

Post by zagadur » 23 Jan 2010, 15:49

evo odgovorit ću ti na četvrtu stavku.
normalno da je bilo gorčine i bijesa jer mi se čovjek nakon gola unio u lice.pozivam tebe i bilo koga da mi kaže kad sam se ja ili netko drugi bilo kada unio u lice naakon gola.
o zalihama ne treba puno trošit riječi jer znamo a posebno djiki to zna kako benx voli omalovažavati bilo šta je tuđe.
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Umag Terror 2010

Post by maccro » 23 Jan 2010, 19:04

Ajme ljudi ne vjerujem što čitam, je li ovo zajebancija? Ostavite se glupih prepucavanja jer vjerujem da svi sa guštom dolazite igrat taj PES pa onda čemu sve ovo :-?
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 23 Jan 2010, 20:00

reds wrote:Evo samo da kažem neke stvari :
1.Samo da Zagiju objasnim, da ono što su Benx Roni i Čile napravili njemu je smješno i o to je bila samo neka zajebancija koju je on svjesno okarakterizirao kao provokaciju i omalovažavanje samo sa jednim ciljem kojeg svi znamo i koji nemoram objašnjavati, i mislim da nijedan od nas nebi u tom slučaju regirao kao i zagi, ja pogotovo, jer mi to igranje igrica je uvjek bilo samo druženje sa frendovima i zdrava međusobna zajebancija koja je uveliko narušena Zagijevim dolaskom u ovu ligu, to je moje viđenje i ja ga moram i želim javno izraziti,
.
smjesno nekome, meni osobno nije bilo previse, ali cinjenicno u tom slucaju je narusena sama nogometna virtualna igra i bezšredmetno je raspravljat dali se chili trebao oduzet kup. zagi s eosjecao povrjedjen i rukama i nogama se borio za svoju pravicu u toj situaciji.Mala opaska nezdrave zajebancije je bilo i prije ulaska njega u ligu, ne u toj mjeri al je bilo jwer smo jednostavno takvi
reds wrote:ja sam naveo da je tvoje ponašanje u nekim trenucima loše odnosno da si unio dozu "nezdrave zajebancije", a mislim isto tako da ti u dubini duše nisi zao kao osoba, samo u kombinaciji sa Mislavom izlazi iz tebe nešto što inaće nije u tvom svakodnevnom ponašanju..
ja se ne slazem s ovom stavkom, mozda u nekim situacijama je povezano sa mojim paljenjem, ali slucaj rusilacki pohod je iskljucivo vezan uz bolesni antagonizam njih dvojice u zadnje dve godine, koje se brusi i brusi malo pomalo
maccronji wrote:Ajme ljudi ne vjerujem što čitam, je li ovo zajebancija? Ostavite se glupih prepucavanja jer vjerujem da svi sa guštom dolazite igrat taj PES pa onda čemu sve ovo ..
takvi smo ti mi hrvati
Chile

Re: Umag Terror 2010

Post by Chile » 23 Jan 2010, 20:31

maccro wrote:Ajme ljudi ne vjerujem što čitam, je li ovo zajebancija? Ostavite se glupih prepucavanja jer vjerujem da svi sa guštom dolazite igrat taj PES pa onda čemu sve ovo :-?
nažalost ovo je kod nas normalno! :-( bježi s ovog djela foruma dok nije prekasno! :mig :mig
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 23 Jan 2010, 20:35

chile = Image
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 24 Jan 2010, 09:35

ovako imam par prijedloga koje bih predlozio :
1.situacija privatni zivoti- malo mi se cini deplasirano da sad brisem topic benki protiv svih, ok mogu, mada on nije zadiranje u tvoj privatni zivot vec je vise vezan za bombe oko pes-a i benxu najdraze teme turizam i licemjerstvo hrvata.
2.situacija privatni zivot 2-mislim da ste i zagi i benx upali u neke glupe sheme, gdje ruku na srce, uz odobravanje na neki nacin, benxov zivot je puno transparentniji od zagijeva, ali sa druge strane zagi ga isto odredjenim obolom cini benxov zivot transparentniji. mislim da ako benxu smeta (mozda u ovom trenutku da inace ne, bar je takav dojam) da se malo stane na loptu, svi a ponajvise zagi koji ne prihvaca povratnu informaciju glede njega samoga (sto mu nije na cast-od youtube filmova, slika blablabla).
3.situacija financije- mislim da je vrijeme da se prekine vise sa tzv. imovinskim karticama, gdje se govori ko sta ima i koliko je platio, nepotrebno, i bezveze, ko oce reci nek kaze ko sakriva nek sakriva, ali ljudi price koliko kosta kia,ford, ili icine kvake, zalihe iz jugoslavije su samo pizdaranja koja nekome smetaju, meni osobno ne, ali dosta s tim
4.situacija turnir- mislim da ste zreli ljudi i da nema smisla da benx ne odigra 3 dio turnira, jerbo ce to biti najveca steta njemu samome, pa igracima koji se bore za titulu, a najmanje zagiju koji ce dici kup bez borbe, sto je paradoks posto radi njega neces igrat. 3 sata tjedjno s emozete ignorirat dok se strasti ne smire, slaviti u sebi na finalu kupa bez prcanja (cak sam se dosjetio da podignemo zid medju vama za tu utakmicu), to se odnosi na vase medjsuobne oglede, sto se tice bacanja joypada uz wayne rooney poklic ili roktanje kod golova sumara protiv drugih protivnika ja osobno nemam nista protiv dok je to u mjeri koja je prihvatljiva.znaci bez rusilackih pohoda, vrjedjanja i slicniih pizdarija.mislim da smo u mogucnosti to svi skupa izvest.glede sankcioniranja i ostalog pod temom problematika pes-a cu dati prijedlog, koji se molim ne izruguje vec pokusa uskladiti od svih strana koji igraju ligu
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Terror 2010

Post by Kalach » 24 Jan 2010, 09:45

zagadur wrote:pozivam tebe i bilo koga da mi kaže kad sam se ja ili netko drugi bilo kada unio u lice naakon gola.
meni si se unosio u lice i kad si prečku pogodio i nisi prestajao da 3-4 ujutro :DD (kanegra op.a.)
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 24 Jan 2010, 09:48

Kalach wrote:
zagadur wrote:pozivam tebe i bilo koga da mi kaže kad sam se ja ili netko drugi bilo kada unio u lice naakon gola.
meni si se unosio u lice i kad si prečku pogodio i nisi prestajao da 3-4 ujutro :DD (kanegra op.a.)
ajme mobbinga onaj put kad se sjetim :rofl
zagadur

Re: Umag Terror 2010

Post by zagadur » 24 Jan 2010, 11:24

Kalach wrote:
zagadur wrote:pozivam tebe i bilo koga da mi kaže kad sam se ja ili netko drugi bilo kada unio u lice naakon gola.
meni si se unosio u lice i kad si prečku pogodio i nisi prestajao da 3-4 ujutro :DD (kanegra op.a.)
daj kalach ne moj lagat bez veze :-(
Chile

Re: Umag Terror 2010

Post by Chile » 24 Jan 2010, 13:24

djiki wrote:chile = Image
tko je ovo*?
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 24 Jan 2010, 14:06

lord owen
Locked