Umag Terror 2010

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 22:39

Nema problema ako treba okačit če se o rep mislim da ču ti jednog dana biti zahvalan za sve ovo nije sve zlo za zlo,
ako treba potražit ču psihijatrisku pomoć ja se ničeg ne sramim,ako većina odluči da sam ja problem u lizi jer su zbog mene stalno neki konflikti onda ču ja porazgovarat sam sa sobom i vidit di sam šta sam i pokušat promjenit sve to, nešto če se riješit ako većina kaže da da ja pretjerujem onda sa ja na nikog neču ljutit nego ču vidit neko riješenje gdje če se morat promjenit neke stvari :molitva :molitva
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 22:46

djiki se sad sigurno usrao da ne napustiš ligu.evo pošto nemam vremena za on-line prepirku,možete zvat mog odvjetnika i mentora.on će vam sve objasnit.
http://www.youtube.com/watch?v=cDSDbhCqY-g
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 22:51

Nije se uopće usrao,i dobro da ne miješa privatne stvari sa pesom,ali nemoj mislit da ču dozvolit onako ponašanje i tolerirat jednostavno neču si dozvolit da dođe do toga već bi na slijedećem kupu bilo isto ili slično to znaš i sam ja sam tanak na živcima i neču dozvolit da se drugi ljudi naslađuju zbog ne daj bože nekih gorih stvari i da se gubi prostor pa da se pročuje da je nedaj bože pretvorilo se u tučnjavu bolje da se mene stavi na kolac nego da se to desi......ovo mislim iskreno
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 22:55

benx wrote:Nije se uopće usrao,i dobro da ne miješa privatne stvari sa pesom,ali nemoj mislit da ču dozvolit onako ponašanje i tolerirat jednostavno neču si dozvolit da dođe do toga već bi na slijedećem kupu bilo isto ili slično to znaš i sam ja sam tanak na živcima i neču dozvolit da se drugi ljudi naslađuju zbog ne daj bože nekih gorih stvari i da se gubi prostor pa da se pročuje da je nedaj bože pretvorilo se u tučnjavu bolje da se mene stavi na kolac nego da se to desi......ovo mislim iskreno
evo nisam odolio, moram ti na ovo odgovorit.jučer si ti počeo mješat privatne stvari sa bezobrazno izjavom o zalihama iz jugoslavije.
i mani se pretnji,nisi ti kalibar za to.
Last edited by zagadur on 22 Jan 2010, 22:56, edited 1 time in total.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 22:55

zagadur wrote:djiki se sad sigurno usrao da ne napustiš ligu.evo pošto nemam vremena za on-line prepirku,možete zvat mog odvjetnika i mentora.on će vam sve objasnit.
http://www.youtube.com/watch?v=cDSDbhCqY-g
Ja bi ti preporučio da se ugledaš na ove stvari po meni je to puno korisnije:

Radnja filma doživljava svoj vrhunac kada moćnika jedna od glavnih likova ne želi ubiti govoreći da ne želi biti kao on već iznad njega. Naime, smatra da se ubijanjem ništa ne rješava već mu želi osigurati pravedno suđenje. Isto vrijedi i za današnje vrijeme, kada čovjek u svojim krugovima ljudi naiđe na nekog tko mu ne želi zlo (ili mu jednostavno ne želi dobro), pa se najbolje ponašati ne poput njega, već se izdići nad takvim ponašanjem. Jer uzvraćajući lošim ponašanjem ne postiže se ništa, dok ugodnim i ljubaznim ponašanjem čovjek dugoročno pomažemo sebi i drugima. A na taj se način doživljava dvostruku radost: jer dijeleći radost drugoga radost postaje puno većom.
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 22:58

benx wrote:
Nije se uopće usrao,i dobro da ne miješa privatne stvari sa pesom,ali nemoj mislit da ču dozvolit onako ponašanje i tolerirat jednostavno neču si dozvolit da dođe do toga već bi na slijedećem kupu bilo isto ili slično to znaš i sam ja sam tanak na živcima i neču dozvolit da se drugi ljudi naslađuju zbog ne daj bože nekih gorih stvari i da se gubi prostor pa da se pročuje da je nedaj bože pretvorilo se u tučnjavu bolje da se mene stavi na kolac nego da se to desi......ovo mislim iskreno


evo nisam odolio, moram ti na ovo odgovorit.jučer si ti počeo mješat privatne stvari sa bezobrazno izjavom o zalihama iz jugoslavije.
i mani se pretnji,nisi ti kalibar za to.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 23:05

zagadur wrote:
benx wrote:Nije se uopće usrao,i dobro da ne miješa privatne stvari sa pesom,ali nemoj mislit da ču dozvolit onako ponašanje i tolerirat jednostavno neču si dozvolit da dođe do toga već bi na slijedećem kupu bilo isto ili slično to znaš i sam ja sam tanak na živcima i neču dozvolit da se drugi ljudi naslađuju zbog ne daj bože nekih gorih stvari i da se gubi prostor pa da se pročuje da je nedaj bože pretvorilo se u tučnjavu bolje da se mene stavi na kolac nego da se to desi......ovo mislim iskreno
evo nisam odolio, moram ti na ovo odgovorit.jučer si ti počeo mješat privatne stvari sa bezobrazno izjavom o zalihama iz jugoslavije.
Aha to znači ja u jednom danu ja kažem 100 fora gdje se ti smiješ cijeli dan i to ti nije problem a kad se spominjemo da Vanja zarađuje masnu lovu na peijnbolu i kad se cerimo kako je zaradio milijune na dresovima za Rk Umag onda je to fora a kada ti djiki stalno spominjete tečaj kurs marke i na kavama se ismijavate tome to nije zadiranje bezobrazno u moju privatnost
Image
Image

i naravno sad češ oprat ruke i reč da je to moj kum kriv za sve a da si ti njemu govorio da je to ružno što to stano spominjete još se usudiš to spominjat, a stalno zadirete i kopate po ljudima ti i djiki na kavama,nakon svega imaš muda neku moju foru spominjat koja je jako bila zlobna (moš mislit) od neznam koliko kažem na dan
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 23:11

Mislim da si barem 20 puta ili 30 spomenuo da imam dobre kvake kako je ićo zaradio, znači to nije zadiranje u moju privatnost to je dobra fora jer se tebe ne tiče,pa naravno da je to okej gdje se zadire u moju privatnost od kad smo proširili ligu to je normalno to može trajat i 30 godina ja to moram trpit moš mislit što ču to više trpit...
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 23:14

to nije bila ni fora,ni fora na moj račun.ti znaš dobro kojim si tonom to rekao i šta si sa tim mislio.pa nemojmo se lagat bezveze.ja sam uvijek prihvaćao foru na svoj račun i uvijek ću je prihvatit ali eto ti men spočituješ nekakvo mješanje u privatnog i pesa a sam si jučer počeo sa tim.prvo sa svim mogućim pitanjima koliko,kada,zašto i nakraju sve to žačinio ciničnom izjavom zalihe iz jugoslavije.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 23:15

http://www.issland.com/pes-umag/gotove/index9.htm Evo tu možeš vidit ko me se zadire u privatnost a kome ne,i ti si moralna vertikala koja se tim djikijevim forama naslađuješ na kavama,pola dana se smiješ na moje fore a pola dana na djikijeve mislim ne mogu vjerovat da se još usudiš jednu moju foru spominjat
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 23:20

zagadur wrote:to nije bila ni fora,ni fora na moj račun.ti znaš dobro kojim si tonom to rekao i šta si sa tim mislio.pa nemojmo se lagat bezveze.ja sam uvijek prihvaćao foru na svoj račun i uvijek ću je prihvatit ali eto ti men spočituješ nekakvo mješanje u privatnog i pesa a sam si jučer počeo sa tim.prvo sa svim mogućim pitanjima koliko,kada,zašto i nakraju sve to žačinio ciničnom izjavom zalihe iz jugoslavije.
Šta to je problem pitati koliko košta ma daj molim te, još što je komično to skrivat ko da je to jako bitno,a da ptamo Vanju koliko košta KIA i da ne kaže stavilo bi ga se na kolac jer ne želi reč,jedno vrijeme si stalno spominjao te kvake što mi je prodao Ićo i sad imaš muda meni pričat o autu, jer to kad nekog pitaš koliko si platio auto to je zloča a govorit kako mi je ićo prodao kvake i to spominjat jedno vrijeme na svakom turniru to je zajebancija ma daj kga ti farbaš ili spremaš skripte za Antuna Vrdoljaka da izađe neka nova Vila Marija
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Jan 2010, 23:53

zagadur wrote:kaže djiki da je legalist i da me se treba kaznit kao chileta u slučaju naočale.ok,koja je to bila kazna za chilu?ajde da čujem.stoji tvrdnja da sam se zadnja dva turnira derao ali da ću se ja ispričavat netko jer sam se derao to ne doalzi u obzir ma ni 0,000000001%,nitkog nisam vrjeđao sa dernjavom a mene se netom poslje nazivalo stvorom..jedino vidović dolazi u obzir za ispriku,naravno a ko to bude bilo potrebno.
djiki je izjavio ako cemo probat biti legalisti, slucaj chile i naocare je bio prije nego smo rekli probat drzat kako takav red, slucaj kup si dobio za zelenim stolom to cemo zanemariti, a moglo se izglasat bez pobjednika i kaznit benxa chilu i ronija.
mislim da benxu smeta divljacko razbijanje stolice i bacanje boca nakon gola uz opasku ti ces mene ucit kulturi ili odgoju sad se ne sjecam, a ovo za yugu neznam fazon niti me se ne tice
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 23:57

Ja smatram da ti imaš pravo štiti tvoje interese kao i ja svoje bit če šta če bit ti si rekao svoje ja svoje i to je to nema uopće problema demokracija je,s tobom uspostavit dijalog, znaš da to ne postoji niti neče ga bi,t čim ti je Mamić uzor tu se neda ništa iskorijenit,niti sam ja osoba koja bi trebala tebi reč kako se trebaš ponašat, tebi je to proslava gola meni je to jako ružna scena meni osobno ti češ to dalje radit, ja to neču više trpit,ili ja nisam taj kalibar a ti je si taj kalibar,ti si jako bitan faktor u ovoj lizi kao i ja kao i svi sudionici ili bilo koji sudionik koji če doč u ligu, treba smirit strasti i svatko če izabrat svoj put, ti od kad si došao u ligu si krenuo po tračnicama koje si sam izgradio i treba ti za to odat počast i zato ti skidan kapu :hatsoff ,put koji je izrađen godinama je neizbrisiv putanja, zauvjek če ostat to ti isto kad u slalomu krene Natko Zrnčič Dim i sa startnim brojem 65 mora pod silom fizike mora skijat po već napravljenim kanalima, tako je i naša liga ona če morat ič po tim kanalima jer je to zakon prirode i fizike i to na kraju neče ništa biti čudno bar za mene ne!!!!

http://www.igrice.me/igra/204/
Last edited by benx on 23 Jan 2010, 00:23, edited 2 times in total.
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 23 Jan 2010, 00:03

ovo za zrnicica je vrh
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 23 Jan 2010, 08:00

djiki wrote:
zagadur wrote:kaže djiki da je legalist i da me se treba kaznit kao chileta u slučaju naočale.ok,koja je to bila kazna za chilu?ajde da čujem.stoji tvrdnja da sam se zadnja dva turnira derao ali da ću se ja ispričavat netko jer sam se derao to ne doalzi u obzir ma ni 0,000000001%,nitkog nisam vrjeđao sa dernjavom a mene se netom poslje nazivalo stvorom..jedino vidović dolazi u obzir za ispriku,naravno a ko to bude bilo potrebno.
djiki je izjavio ako cemo probat biti legalisti, slucaj chile i naocare je bio prije nego smo rekli probat drzat kako takav red, slucaj kup si dobio za zelenim stolom to cemo zanemariti, a moglo se izglasat bez pobjednika i kaznit benxa chilu i ronija.
mislim da benxu smeta divljacko razbijanje stolice i bacanje boca nakon gola uz opasku ti ces mene ucit kulturi ili odgoju sad se ne sjecam, a ovo za yugu neznam fazon niti me se ne tice
djiki ajde reci moju neregularnost u igri.ajde.nemoj mješat kruške i jabuke.u tom kupu je bila neregularnost vezana uz igru.to što benxu smeta mene ne zanima.znači benxu smeta zagi ajmo kaznit zagija?ma budi ozbiljan molim te.

od sljedećeg turnira golove slavim kao i moj mentor.mamić je kralj.
http://www.youtube.com/watch?v=tFHmiyye ... re=related
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 23 Jan 2010, 08:18

djiki wrote:moje ocitavanje oko dogadjaja u ligi:
bilo je 3 situacije do sada koje nisu utjecale na samu nogometnu igru ali su bile u kurcu, kronoloski:
1,slucaj naocale, gdje se chile ponio jako bezobrazno, a zagi je s pravom bio revoltiran, ljut i bijesan, kazne nikakve nije bilo, ali epilog je bio da se zagi ............................
zagadur

Re: Umag Terror 2010

Post by zagadur » 23 Jan 2010, 08:26

znači nisu utjecale u igru a sad se tu traži da me se izbaci iz kupa kao i benxa,ronija i chilu koji su napravili očitu neregularnost tokom igre.pa tko je tu lud? :neznam
djiki

Re: Umag Terror 2010

Post by djiki » 23 Jan 2010, 09:27

zagadur wrote:znači nisu utjecale u igru a sad se tu traži da me se izbaci iz kupa kao i benxa,ronija i chilu koji su napravili očitu neregularnost tokom igre.pa tko je tu lud? :neznam
ako si procitao moj postr sa 3 slucaja i na vrhu ovo sto sam boldao, vidis da slucaji nemaju veze sa slucajem kup.....
u tom kupu ti se islo na ruku dosta jer u stvarnosti bi se prije izglasalo nevazece finale nego zeleni stol, al ajde izglasano je , sa dosta oprecnih stavova unutar nas, a ovaj slucaj koji si napravio nije za disciplinsku mjeru koja ce se odrazit na oduzimanje bodova ili izbacivanje iz kupa (nije se ni desilo u kupu na kraju krajeva). sad sta napravit trebao bi vjecat sa ostalim clanovima, a tvopje je ako bude kazna da je prihvatis ili da ulozis zalbu. benx roni i chile su kaznu prihvatili bez zale, kao i ja koji sam cak trazio da se poostri jerbo je moja doista smjesna.
tvoj slucaj da je u pravom ngometu kao trener bi dobio suspenziju 2-3 utakmice ne vodjenja momcadi ali to je nemoguce izvest na pleju.
ja bih osobno da se dogovorite na privatnom nivou jerbo i bilo kakva mjera nece stvari dovesti u red, koliko ajmo reci jedan dogovor makar ignoriranja, mada mi se cini da je to nemoguce, posto ste povezani sa previse zivotnih niti....ispada da ste neizmjenicno crni pedri jedan i drugi
sam sam kriv dosta za ovu situaciju posto nekad moja zajebancija ide predaleko i tu se posipam pepelom, jerbo nekad ne svacam da covjek koji gubi je nervozan a ja palim vatru, i to cu probat primiriti na neku podnosljivu mjeru, jer liga bez zajebancije nije to to.
jednostavno ti si bio povrjedjen i osjecao si se ponizeno radi slucaja naocara, vjerojatno si zato i izgubio kup tada koliko se sjecam, i ne bi trebao uzet za zlo benxu isti osjecaj nakon onoga.pazi mene vjerojatno to nebi toliko pogodilo , ali njega ocito je, i tu nema diskusije da se osjecaji covjeka ne mogu kontrolirat.
sam znas da je ono bilo pretjerano i da si ispao seljak, usput urusivsi sve ono sto si svima uvijekspocitavao oko reda u prostoru, i jel jebeno tesko to priznat.
nadalje ne bojim se da benx nece doci igrat, bilo bi steta za zadnji dio super zanimljiva turnira, kao i kup koji bi po defaultu izgubio, sto bi bila jos veca steta, i zato se nadam da cete naci zajednicki modus da rjesite tu situaciju terverzno i ok.
benx

Re: Umag Terror 2010

Post by benx » 23 Jan 2010, 10:10

Mislio sam da više neću pisat al prespavao sam i promijenio stav više me neće niti nikakva kazna primirit kaznu ne trebate niti izglasat povlačim je i ne tražim nego isprike svima,garancije za budućnost, dalje ako se to riješi a neće nikada onda želim da se riješi slučaj poker chile rony jer ako ne i to če se meni prebacivat stalno ako se to nekim čudom riješi onda ču možda razmislit o povratku.
Dalje,playstation sam odnio jučer oko 13:00 kod Mislava,jučer sam Vanji rekao da više neću igrat i chiletu, i poslao zahtjev pogyju da me eliminira sa foruma.
Od sad na dalje više neću pisat ako se to riješi javite mi rado ču se odazvat.
Neka nam bog pomogne(možda neki sa druge galaksije).
:molitva :molitva :molitva :molitva :molitva :molitva :molitva :molitva
zagadur

Re: Umag Terror 2010

Post by zagadur » 23 Jan 2010, 10:51

djiki wrote:ovaj slucaj koji si napravio nije za disciplinsku mjeru koja ce se odrazit na oduzimanje bodova ili izbacivanje iz kupa
ovo ja stalno govorim,valjda smo se sad razumjeli.da sam napravio nekakvu neregularnost vezanu uz igru ja bih se posuo pepelom i prihvatio bilo kakavu kaznu.nego mene se želi kaznit jer sam burno slavio gol protiv benxa,to je jedini razlog.da sam tako slavio protiv keve ili chileta nebi ništa bilo,u to sam miljun posto siguran.pogledaj par postova u nazad da sam ja u 2-3 navrata priznao da sam preburno proslavio gol ali ja u svom slavlju nisam nitkog povrijedio osim očito benxovog ega koji se sad ponaša kao uvrijeđena primadona.neka mi netko kaže kojim sam ja to pogrdnim riječima u svom slavlju benxa napadao?! nakon slavlja sam se naslušao kojekavih naziva na moj račun i usljed toga saam rekao da neću dozvolit da me benx uči odgoju i ponašanju.ja ću i dalje golove protiv benxa slavit možda manje burno ali ću ih sigurno slavit,a to da spominjem score protiv benx to mi nitko ne može zabranit jer ja sa tim iznosim samo činjenice.kad sam pušio po 5-6 golova i kad sam na turnirima imao -52 gol razliku i kad sam slušao od tebe djiki svaki dan opasku da moram trenirat( a znaš ti jako dobro tko ti je to rekao da mi kažeš) ja sam mućao a sad kad imam kakve takve rezultate imam pravo to proslavit i pokazat
Locked