Umag Terror 2010

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 13 Jan 2010, 15:06

jeli istina da se bembara sprema put podmornice :shocked
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 13 Jan 2010, 16:54

ako djiki i benx ne žele uzeti auto za draft u podmornici ne brinite, imam riješenje... :DD

http://www.smeh-do-suza.com/index.php?o ... &Itemid=21
istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 14 Jan 2010, 01:26

http://www.youtube.com/watch?v=EouzJ2xw ... r_embedded
na kraju kaže one gluposti!
a zanimljivo je kad šurjak pozdravlja jednog po jednog i oni se iz pristojnosti dižu a samo se aračić nije ustao nego ga je još onako preko kurca pogledao - 1:25

http://www.youtube.com/watch?v=1RbYS-v-Uzg
http://www.youtube.com/watch?v=6x6JUf0I ... re=related
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 14 Jan 2010, 14:11

Image

taljanski L nas M vise manje, atlet majica, sprijeda stampano i s unutarnje strane kod koleta, kupljena u butiku nenosena i gricko se nije igrao s njom, cjena prava sitnica
dugi rukav
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 14 Jan 2010, 18:26

djiki wrote:Image

taljanski L nas M vise manje, atlet majica, sprijeda stampano i s unutarnje strane kod koleta, kupljena u butiku nenosena i gricko se nije igrao s njom, cjena prava sitnica
dugi rukav
mislim da će kalača ovo zanimati, njegova je veličina, a i svršava kad vidi nešto što ima veze sa naranđama i mandarinama iz pakla(metkovića). Djiki mislim da je benkiju ipak kalač morao biti kum, jer imaju ipak puno toga zajedničko, a ne ti, lihvaru jedan... :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 14 Jan 2010, 19:13

ovaj me keva svaki dan sve više oduševljava.svaka mu je izjava na mjestu.

p.s. jel i ova majca poskupjela za 5 eura :DD
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 14 Jan 2010, 19:21

Image
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 14 Jan 2010, 20:15

jel to slika benvinovih najdrazih suseda?
btw blanki je krsni kun pervan iz veernje skole
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 15 Jan 2010, 11:35

malo kalkuacija matemtickih:
kupio igru za 30 ojra, odradio placanje i preuzimanje
zagi odradjuje prodaju za 50 ojra
-----------------------------------
raspodjela:
meni 30
zagi 10
benx 10

:-st
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 15 Jan 2010, 11:41

ja se svog djela odričem u korist benxa jer je pošteno da ti platiš igru,ja prodam a on kasira 20 eura :kres :-B :violina
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 16 Jan 2010, 11:38

evo daljnje matematike:
benx suvlasnik 30% djikijeva benvea
prozora na icinim dvorima u moeli
10% merchansidea i 20% autorskih prava omega lithiuma
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 17 Jan 2010, 21:30

zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 17 Jan 2010, 22:12

djiki wrote:stran'ca obnovljena
http://www.issland.com/pes-umag/
čestitke što si sliku slovačkog zeca stavio dok je igrao za bresciu ,tako da dodatno ne truješ forum sa majmunijem :klanjam2
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 17 Jan 2010, 22:16

zagadur wrote:
djiki wrote:stran'ca obnovljena
http://www.issland.com/pes-umag/
čestitke što si sliku slovačkog zeca stavio dok je igrao za bresciu ,tako da dodatno ne truješ forum sa majmunijem :klanjam2
ja mislim da je on preso direktno u leeds iz brescie ili sam nesto propustio? :-st
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 11:30

Image
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 12:21

de corason a corason,saludo a todos pibe-carlitos "el apche psiciatrico" tevez :klanjam2 :klanjam2

http://www.youtube.com/watch?v=eP8xxYIu ... re=related

zagadur es el mehor draftologo de croacia :kokice
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 15:34

tuntar wrote:Moja odluka je:
-da zagi dobiva kup (0-3),kakav god da bio, ovaj put moram bit na njegovoj strani jer za mene to prebacivanje joysticka nije ni malo fora
-izbacivanje iz kupa slijedece sezone
-za -3 b benxu se ne slazem jer po meni je kup jedno a prvenstvo drugo,ako se ga vec mora kaznit mislim da bi trebao preskocit slijedeca dva kupa
Slažem se sa kaznom!!!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 15:35

reds wrote:Nakon dugog razmišljanja, ja samo odlučio da vam kažem da još uvijek nisam ništa odlučio...ha,ha,ha... :rofl :-(
Ne, sad šalu na stranu, mislim da nije pravo mjesto, kao što sam već naveo da dam svoje mišljenje na forumu, ali sam dosta promjenio prvotno razmišljanje i sad sam za neke drastičnije kazne nego što sam bio u startu, ali opet ne da se daje kup za zelenim stolom (to je moje mišljenje), nego akterima tog sranja neke kazne drastične. Iako moj glas izgleda ne donosi nikakvu prevagu, ja sam za to da se, ponavljam sve riješi na nekom okupu kad se budemo našli mi koji imamo pravo glasa i da nađemo neko riješenje svi zajedno, bez prava na žalbu, po meni.
:jupiiii :jupiiii :klap :klap
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 15:40

reds wrote:
Kalach wrote:evo moj ezime ako koga zanima...
chile napravio pizdariju i ne uzrujava se previše, spreman je ponoviti tekmu iako ju je već dobio... po meni ok odluka ali ga se treba nekako kazniti... njegovu bahatost i bezobrazluk zasad ostavite postrani...
zagi pretjeruje sa tim zelenim stolom ali u jednu ruku ima pravo na kuknjavu pošto su stvarno bili neregularni uvjeti... uglavno je to pretjerivanje i prkošenje djikiju i benxu... neznam kakav bi to bio gušt dobiti tako kup!?
benx,taj ima prste u svemu... poznavajući ga on ne spava više mirno otkada mu je djiki poklonio prvenstvo... i sada umjesto da se makne na stranu i da se riješi taj kup u čijem je cirkusu imao prste on i dalje kuha a htio bi da ispadne žrtva... standardno... naravno to radi zbog zagija kojeg ne voli, pa malo voli ali ipak ne voli... i on je bio da zagi odstupi iz lige ali ja podvio rep kad je trebalo izglasati...
roni njega ni nema na forumu ali mislim da mu lagano puca nježnik za vaše prepucavanje...

uglavnom... to 82. prvenstvo će se uvijek vaditi iz prašine kad bude bilo potrebno a svi znaju šta se desilo... isto bi se moglo desiti sa tim kupom... pa onda benx, kad te već toliko grize prvenstvo glasaj da kup ide zagiju pa ga sprdaj cijeli život ali moraš imati na umu da bi nakon turnira mogao mjenjati gume na autu...

di su lipi dani pašte i hockeja...
slažem se sa kumom u potpunosti... :klap

Svi ste se tada složili da sam ja ukurcu baš me zanima kakve če bit sankcije!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 15:51

još se samo mora ustanovit šta je to protuzakonito neman napravila.ahh da gurnula je stolicu,bacila bocu i derala se teveeeeeeeeeeeeeeeeeeeez.gastali više ne pomažu a za jal nema tableta :kavica
Locked