Umag Terror 2010

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 16:09

Nema pravilnika tako da se može jako lako riješit ono jučerašnje omalovažavanje nitko nema pravo se na mene tako iživljavat http://www.gastronaut.hr/restoran.asp?id=4974 nisam niti ovom gospodinu dao šansu da me jebe pa neču niti bilo kome drugom da li bio Zagi,Vanja Kalach ili netko drugi to da bude svatkom jasno!!!
Bolje bilo da si mi jučer opalio šamar nego ono što si napravio meni to nitko u životu nije napravio ali baš nitko ja sam jednom Vanji u 30% tako napravio i par godina me se osuđivalo zbog toga i dan danas je to tema ja sam se Vanji izvinuo i žao mi je šta sam to radio to je bilo nekulturno,nasilnički,provokatorski itd.

Ali ono što si ti jučer napravio to je nečuveno i nema opravdanja prema tome želim da se to na normalan način kazni od onog slijedećeg turnira nadalje čekam odluke ne moraju se danas donjet ali prije početka turnira 3/3 drugi tjedan.
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 16:19

1.ja se nemam za što tebi ispričati i to možeš odamh zaboravit
2.kažeš:.nema pravilnika pa me se može kaznit...to je tipična tvoja budalaština kad nemaš argumenata
3.po tom što ti govoriš trebalo bi se kažnajvat savakav sukob to znači da se mene i tebe već tebalo jedno miljun puta kaznit
4.ne mješajte igru i stvaran život,neka mi netko dokaže i pokaže što sam ja to neregularno napravio što se igre tiče
5.to što sad uvjetuješ svoje igranje sa mojom kaznom je opet odraz jedne nemoći i rastrojstva što kod tebe traje zadnjih godinu dana zato jer je eto babaroga počela nešto pobjeđivat.to je kalkulacija ala benx jer znaš da imaš plodno tlo za takvu vrstu zahtjeva.
6.hoćemo i chileta kaznit što nas je nazvao gamadi(ja nisam nitkog osobno diskvalificirao)?naravno da ćeš to prešutit jer hajduk,torcida,benxova dica i tako to..ipak bi chile možda dobro došao
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 Jan 2010, 16:21

ja ću samo reći da se mene jebeno osuđivalo za "slučaj naočale"
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 16:25

daj benx reci tu ljudima na forumu što sam ja to napravio?jel sam te udario?jesam te rekao koju uvrjedljivu riječ'jesam li te osobno diskvalificirao?nemoj opet od sebe radit žrtvu nego ljudima objasni da je zagi dao gol u 91 minuti i to burno proslavio.

@chile-jel te se kaznilo zbog naočala?naravno da nije.jučer su svi bili nabriajani kao reći ćemo mi čavleku za ključeve ovo ono a onda nakon što si nas nazvao gamadi još te se tapšalo po ramenu
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 Jan 2010, 16:32

jebote šta toliko o toj gamadi. to je isto kao da sam reko šupkenshish, a to sam vam reko jer ne mogu vjerovati kakvo mišljenje imate o roniju
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 16:37

Chile wrote:jebote šta toliko o toj gamadi. to je isto kao da sam reko šupkenshish, a to sam vam reko jer ne mogu vjerovati kakvo mišljenje imate o roniju
ma uopće nije bit u toj riječi.priznaj da sam ti ja prvi na telefonu potpuno mirno ne kao nekad rekao da to nije dobro što si roniju ostavio ključeve,ali nema veze jel to roni ili netko drugi.ključeve drži ti i nitko više.kad igrate poker ti otvaraj i zatvaraj.to nije neko problem.e sad bit je u tome da smo jučer cijelo jutro djiki,benx,vanja i ja razgovarali kao ćemo ti na ljepi način reći da se to sa ključevima ne ponavlja ali naravno kao i uvijek do sad nitko nije rekao ni a osim benxa koji je bacio svoju standardnu dvosmislenu foru:zagi= chile
a ta fora nema a ma baš nikakvo značenje zato sekundu poslje i tapšao po ramenu
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 Jan 2010, 16:56

ok. on je do nedavno bio s nama u prostoru, dao je pare za prostor.... znam da imate loše mišljenje o njemu i ja imam što se nekih stvari tiče ali on nije zao lik... bio sam njemu ostavio da zaključa jer mi ih se nije dalo čekati. drugi dan kad sam ga zvao bio je nedostupan jer je bio na treningu!
a ako je i vanja sudjelovao u tom razgovoru a nije reko kako je on ostavio ključeve biletu u nedjelju koji nije znao da se i vrata od prostora zaključavaju! :neznam
sve se može dogovoriti i riješiti normalnim razgovorom, ali to do sada nije bilo ubičajeno. nego bi se prvo na kavicama ili na forumu u dvosmislenim šalama blatilo ljude!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 17:23

zagadur wrote:1.ja se nemam za što tebi ispričati i to možeš odamh zaboravit
2.kažeš:.nema pravilnika pa me se može kaznit...to je tipična tvoja budalaština kad nemaš argumenata
3.po tom što ti govoriš trebalo bi se kažnajvat savakav sukob to znači da se mene i tebe već tebalo jedno miljun puta kaznit
4.ne mješajte igru i stvaran život,neka mi netko dokaže i pokaže što sam ja to neregularno napravio što se igre tiče
5.to što sad uvjetuješ svoje igranje sa mojom kaznom je opet odraz jedne nemoći i rastrojstva što kod tebe traje zadnjih godinu dana zato jer je eto babaroga počela nešto pobjeđivat.to je kalkulacija ala benx jer znaš da imaš plodno tlo za takvu vrstu zahtjeva.
6.hoćemo i chileta kaznit što nas je nazvao gamadi(ja nisam nitkog osobno diskvalificirao)?naravno da ćeš to prešutit jer hajduk,torcida,benxova dica i tako to..ipak bi chile možda dobro došao
Ok Zagi nema problema napravio sam benvinariju kad se te trebalo izbacit iz lige zbog tvog istog ponašanja i sad mi se vratio bumerang
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 17:50

ja nitkog nisam udario,vrijeđao(nazivao nemani,gamadi i stvorom),nisam se nitkom unosio u facu slaveći gol ili komentirao nekakve zalihe iz jugoslavije i zato se nemam bilo kome ispričavat.mogu prihvatit činjenicu da sam burno slavio svoj gol ali prilikom slavlja nisam nitkog udario ili vrijeđao čak sam se odmaknuo u drugi kraj prosotrije.jel si se nekad zapitao zašto ja tako slavim golove protiv tebe a protiv drugih ne?evo ja ću ti odmah odgovorit.ti nikad ali baš nikad neznaš primit poraz.to je činjenica i tu nema zbora.svaki put kad izgubiš imaš opravdanja tipa:za mene-samo znaš kontre,samo znaš faulirat ..za chileta-samo zabijaš golove sa pola metra....za tuntara-ideš samo nabacivat na glavu....itd itd
sad kad vidiš da te gazim na pesu i da mi nemožeš ništa sd dižeš hajku na mene i tražiš da me se kazni jer sam slavio gol protiv tebe i još time uvjetuješ svoje igranje
daj se jednom razbistri i prestani omalovažavati kako u virtualnoj igri tako i u stvarnom životu.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 17:58

Zagi molim te nemoj sada ovu javnost vrtiti oko malog prsta ti imaš sasvim neke druge probleme zašto na taj bezobrazni pocjenjivački način se ponašaš prema meni ne izvrći sada temu,kao i uvijek svim nama kvariš atmosferu a danas mi je rekao po 100 put da sam sam kriv jer sam ja prvi stao da te se ne izbaci iz ove lige bumerang mi se vratio, ja te molim lijepo nemoj više da si to dozvloiš to što si napravio jučer, ja znam da si ti kivan na mene iz nekog razloga ali to ne mora liga patit to nema veze sa ničim,drugi če odlučit da li je to tvoje ponašanje bilo burno ili pocjenivački i nekulturni bijes ja ne vjerujem još uvijek da se to desilo opet ti kažem bolje da si mi opalio šamar nego to šta si napravio a svi su vidjeli...
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 20:49

evo priznajem,ja sam kivan na tebe jer sam uvijek želio biti kao ti.ma daj benx ne budi smješan :rollingofl :rollingofl
pa ja bi se objesio da imam samo 1% tvojih bolesti
evo kupit ću ti jedne štapiće i 5 kiki bombona da se smiriš :roll :-?
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 21:48

zagadur wrote:evo priznajem,ja sam kivan na tebe jer sam uvijek želio biti kao ti.ma daj benx ne budi smješan :rollingofl :rollingofl
pa ja bi se objesio da imam samo 1% tvojih bolesti
evo kupit ću ti jedne štapiće i 5 kiki bombona da se smiriš :roll :-?
Evo priznajem da si vrlo pametan, jednom se mora prelomit, sam bog zna kako če sve ovo završit :molitva ja sam to uvijek govorio svaki član lige je jako bitan ali bez svakog se može, ako ljudi odluče da je to bila proslava a ne životinjsko ponašanje, ja ču se prvi posut pepelom, evo stigao je prijedlog da dobijaš kup sa 3 0 sa tvoje strane, evo ja nemam ništa protiv toga svaki konstruktivni i dostojanstven prijedlog je dobro došao, a što se tiče štapiča i kikija ne hvala lijepo imam doma i ja se osijećam dijetetom pa jedem slatkiše........
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Jan 2010, 21:52

mene nije pogodilo to gamad grupno i apsolutno mi se jebe da mi je i rekao usingularu jer me ne tangira, pocelo s epricati vani, poslije sam iskreno i zaboravio jer sam se ufurao u prvenstvo.....
u svakom slucaju ja znam da roni nije zao, ali i znam u kakvom je djiru sad i preko toga ne zelim prelaziti, a pare ako treba ja cu tih 350 kn dat iz svog djepa ako treba.....
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Jan 2010, 21:54

moje ocitavanje oko dogadjaja u ligi:
bilo je 3 situacije do sada koje nisu utjecale na samu nogometnu igru ali su bile u kurcu, kronoloski:
1,slucaj naocale, gdje se chile ponio jako bezobrazno, a zagi je s pravom bio revoltiran, ljut i bijesan, kazne nikakve nije bilo, ali epilog je bio da se zagi nadrkao na mene inskonstruirajuci cak da sam snimao dogadjaj , i bilo je velika svadja poslije izmedju nas (uvucen sam i nabijen na baketinu iskreno naivno), do te mjere da sam htio ici do kraja i da se zagija izbaci iz lige radi njegova ponasanja poslije dogadjaja (klasicno u nasoj ligi zrtva postaje krvnik), da bi se na kraju sve smirilo na slucajnom sastanku koji je organizirao benx, koji je na kraju mi rekao jer sam u tom momentu popizdijo na njega da je to ljudski sto je napravio i da situacija nema smisla.naravno od nemilog incidenta je proslo jedno 2 tjedna.
2.slucaj moje trovanje pred pocetak nove kalendarske sezone za pes 2010, gdje sad nebitno sam tjerao inat ili jednostavno neke svoje ideje u igru i pravila, u svakom slucaju i sam sam priznao da je moje ponasanje bilo u najmanju ruku u kurcu i najavio sam da se vijeca o meni i da mi se odredi kazna na koju necu izrec nikakav prigovor. komisija je tada po meni odmjerila jednu vise nego smjesnu kaznu, "udaranja" po djepu u oblku dovodjenja tartara, kojeg nisam ni dan danas donio zbog spleta okolnosti na pocetku poslije sam iskreno i zaboravio, ali bit ce rjeseno uskoro, mada je po meni kazna smjesna. Indikativna je izjava redsa, ujedno i pametna, da se nije radilo o prvensztvu ili kupu da se treba to reflektirati na njih vec van toga, mada s druge strane je dovelo do zbunjenosti kako me kaznit.
3.slucaj utakmica benx zagi, gol teveza, je samo jedna sana leda u tom odnosu.ok zajebaje se benxa dosa konstantno, naravno tu je i sam kriv u velikoj mjeri, ali s jedne strane ruku naa sce najveci mobing, sto njega smeta poznavajuci ga dobro je o stalno spocitavanje vasih medjusobnih susreta, u zadnje 2 godine, koja je ocito krpa crvene boje mu pred ocima. a santa leda je reakcija zagija , koja na stranu i da zagi u dva turnira zadnja se ponasa onako kako je svima srao cijelo vrijeme da se nesmijemo ponasati urlikanjem i razbijanjem radi mate, koja je apsolutno neprimjerena i ne vidim zasto benx na nju se nebi osjecao revoltiran, bijesan i ljut. mislim da je omaozavajuci slucaj ko i slucaj pod brojem 1, koji je io gori necu govoriti jer nije bitno, jednostavno su bili jadni i neprimjereni oba, tako da ako cemo iti legalisti moji je stav d kakva disciplinska kazna slijedi, u kakvom obliku, drakonska ili smjesna ko u slucaju roj 2 , nije na meni samom da odlucujem vec u kvartetu (iako se iskazao kao vrhunski add za ligu mislim da parigi nije jos toliko usao u djir da bi mogao samoslno odlucivati).

nadodao bi da bi bilo poguubno za ovako infarktnu zavrsnicu da benx odustane i da se potpuno prekroji tablica, kao i zal za jednim super napetim kupom, ako bi se igrao u granicama normale, radije bi da se smire tenzije, odrede neka rjesenja, pa i na ostrub da sljedeci tedan ne igramo
eto toliko molim bez poziva na telefon i slanja sms-ova, i objasnjavanja i pojasnjavanja glede disciplinskogslucaja, hvala
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 22:04

Bez briga ja ti neću ni zvat ni pisat shvatio sam da imaš neke drugi brige a da su ti ove tri točke u sasvim drugom planu,a napisao si ih samo iz moralnih razloga,druga stvar šta god odlučite bit če dobro jer je bitno da se zna krivac ili ja Zagi kriv zbog nekulturnog ponašanja ili sam ja jer radim jako negativnu atmosferu na turniru pa se zato Zagi tako ponaša ako sam ja onda ču ja to riješit onako kako je za mene to najbolje samo da se riješi i to čim prije da si mogu neke stvari izorganizirat,
znači nisam, za neko odlaganje od 15 dana...
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 Jan 2010, 22:09

samo ja i djiki smo se ispričali za svoja sranja!
joj da mi je vidjeti zagija da sam ja to napravio! to bi bio spektakl na kavama, forumima a u živo malo manje! :cool)
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 22:21

kaže djiki da je legalist i da me se treba kaznit kao chileta u slučaju naočale.ok,koja je to bila kazna za chilu?ajde da čujem.stoji tvrdnja da sam se zadnja dva turnira derao ali da ću se ja ispričavat netko jer sam se derao to ne doalzi u obzir ma ni 0,000000001%,nitkog nisam vrjeđao sa dernjavom a mene se netom poslje nazivalo stvorom..jedino vidović dolazi u obzir za ispriku,naravno a ko to bude bilo potrebno.
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 22:25

Meni se ne moraš ispričat nego drugim ljudima što si im pružio spetakl i to može biti i licemjerna isprika ali samo da je + tražim kaznu kao što sam ja dobio u kupu ja sigurno neču dopustit da me neko maltretira kao životinju!!!
Ja ne želim niti pravu niti licemjernu ispriku!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jan 2010, 22:29

Bitno da se snima moje skakanje dok igram i stavlja na youtube bilo bi lijepo vidit i tuđi prljavi veš a ne da sam stalno samo ja pod okom kamere
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 Jan 2010, 22:31

da sam netkog povrijedio ja bih se ispričao,ovako možeš štoriju o isprici okačit mački o'rep i to dva puta okači.ti tražiš da me se kazni u igrici iako ja nisam ništa neregularno napravio što se igre tiče.ako mi pokaže djiki i ostali moje neregularnosti u igri ja ću drage volje prihvatit kaznu.
Locked