Glasovanje za fojbu

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 19 Oct 2009, 19:23

Clouseau wrote:
zagadur wrote:benkijeva ruka: glasat ću za dolenca jer je stalno vikao na grivu,jebiga ne mogu za sebe glasat :DD
i ja

Za bulu stvarno ne znam za kog bi glasao. Na turniru je Kalač imao svojih trenutaka (tipa kada je jedno pol sata u komadu pjevao uomo Tigres) ali s obzirom na to da sam cijela 2 dana proveo s njim uključujući put i sve ne mogu mu baš dati tu titulu jer stvarno nije bio ni dosadan ni naporan.

Nominiram sebe jer sam stalno spavao u autu pa sam bio dosadan suputnik, eto.
http://www.youtube.com/watch?v=70msxSEd2zI
http://www.youtube.com/watch?v=Wtw75MQC ... re=related
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Aries » 19 Oct 2009, 19:24

Clouseau wrote:Nije mi fora glasat ni za Kalača ni za Đikija, nek bude zanimljivo kad već imaš jedan glas.
znači da imam šansu osvojit još jednu nagradu. :cool)
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Clouseau » 19 Oct 2009, 19:45

Chopa wrote:anti fair play potez (svakom po 0.33 glasa)
1)sluzbenik na tunelu Učka koji nas je pokušo oženit za dodatnih 5 kn tunelarine
izraz njegova lica kad smo stisnuli gas - neprocjenjivo :rofl

2)pogi simulant :crvenakarta2

3)partizan kluzo - sto nije dozvolio head shot na paintballu, usprkos pola potrošenih metaka...očito zbog onolke količine kose nisam mogo nanišanit kako spada :volim

najdosadniji lik na turniru

janjac - frajer nije ni pisno u one 3min kolko je uspio prezivjet na stolu :rollingofl
:rollingofl :rollingofl za cijeli post
Al nemaš pojma kolko mi je metaka prozujalo na cm od glave. Ne znam dal ja imam više sreće šta nisam pobro metak il šta sam te uspio skinut kroz onu rupicu od 2cm :DD

@djiki - znam ja ko je Uomo tigre ali onda nek makar nauči riječi kada već zlorabi pjesmu :kavica
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 19 Oct 2009, 20:37

ma bitniji je drugi klip da ljudi vide telefonske zice i lomljenje kostiju stolicama s cime se kalach i mi fojbasi trovani za vrijeme one tvorevine i trovanja talijana multimedijskim prostorom
benx

Re: Glasovanje za fojbu

Post by benx » 19 Oct 2009, 21:00

Zbornaja wrote:najnefer igrac - benx i to zato sto u trenutku kad smo gazili djikija i redsa u borbi za broncanu medalju, slavodobitno je stisnuo pesnicu kod zabijanja gola za 5:0, uslijedio je osmjeh od uha do uha i veselje kao da je on osvojio turnir, znaci zluradost

najdosadniji igrac - djiki zbog mob terora uoci turnira
:jupiiii :jupiiii :jupiiii :jupiiii :jupiiii :jupiiii :jupiiii
Dolenc

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Dolenc » 19 Oct 2009, 21:33

Za antifairplay igrača biram Chopu koji je prijetio Grivi i meni da ako ne pustimo četvrfinale njemu i Zboki, ništa od prijevoza doma. :cupajkosu

A za najdosadnijeg bez prave konkurencije biram Kalacha. :bdobro
User avatar
Griva
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4406
Joined: 18 Sep 2006, 15:52
Location: Zg

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Griva » 19 Oct 2009, 21:40

Dolenc wrote:Za antifairplay igrača biram Chopu koji je prijetio Grivi i meni da ako ne pustimo četvrfinale njemu i Zboki, ništa od prijevoza doma. :cupajkosu
O da, o da!
Tovar madridista!
Dolenc

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Dolenc » 19 Oct 2009, 22:11

Još dok smo poveli 1-0 izvanrednim golom nekog novootkrivenog glavonje cigana, mrki Chopin pogled uvjerio nas je da je vrag odnio šalu pa ako tako nastavimo ništa od povratka kući. :-(
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Chopa » 20 Oct 2009, 02:13

jebiga momci, to se u narodu kaze, vuk sit, a ofce na broju :rollingofl
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 20 Oct 2009, 11:21

glasovanje vrijedi do petka ujutro posto tada idem na put da urucim tu nagradu ako je u kontinentu, trenutno stanje:
ruka:
pokerasi xx
zagadur xx
djiki x
kalach x
dolenc xx
benx x
kluzo x
chopa x
borba za ruku je fokusirana na iznenadjenje izmedju dolenca i standardno antifarplay zagadura, dok pomalo razocaravajuce i nerealno zvuci da benx nije vec sada u uvjerljivom vodstvu
bula:
kalach xxx
benx x
zagadur x
djiki xx
aries x
ocekivana borba izmedju djikija i prvog favorita za bulu kalacha
idemo dalje
User avatar
Aries
Has been
Has been
Posts: 12147
Joined: 07 Aug 2002, 14:12
PSN: Ariesinho
Location: Gangsta's Paradise

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Aries » 20 Oct 2009, 12:06

ne kradi mi glasove, imam glas kalača i kluzoa za bulu.
Eu não tenho que mostrar nada a ninguém. Não há nada a provar.
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 20 Oct 2009, 12:23

Aries wrote:ne kradi mi glasove, imam glas kalača i kluzoa za bulu.

uracunao sma to
Chile

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Chile » 20 Oct 2009, 12:58

ova fojba mi je bila nekako premirna da neznam kome dati glasove! :-st

benxovu ruku dajem zbornaji pošto je spavao i samo čekao da se sve završi pa da krene doma :crvenakarta1

za bulu glasam za kalacha. pravog razloga nemam, ali kad se sve zbroji...
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 20 Oct 2009, 13:05

ruka:
pokerasi xx
zagadur xx
djiki x
kalach x
dolenc xx
benx x
kluzo x
chopa x
zbornaja x
gusto gusto
bula:
kalach xxxx
benx x
zagadur x
djiki xx
aries x
kalach korak do bule!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Kalach » 20 Oct 2009, 13:18

ok, drago mi je da dobro kotiram za bulu ali ovog puta stvarno neznam zašto... nisam nikoga maltretirao osim zagrijavanje i paljenje atmosfere prije fojbe pokvarenim porukama ali to samo iz jednog djikiju poznatog razloga...
istra ti materina!
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 20 Oct 2009, 13:41

mislim koliko sam nacuo da ih nervira tvoje skricanje i to jos kako tako kad igras sluzbenu utakmicu ali dernjava na prijateljskima
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Glasovanje za fojbu

Post by tata » 20 Oct 2009, 13:46

Ruka nek ide zagiju na konstantnom ubijanju u pojam g.Milasa, a bula definitivno Kalachu zbog mutavog pogleda upućenog djikiju kad je shvatio da nije skupio ključeve od bungalova, kojeg je rezervirao.
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Re: Glasovanje za fojbu

Post by djiki » 20 Oct 2009, 15:12

ruka:
pokerasi xx
zagadur xxx
djiki x
kalach x
dolenc xx
benx x
kluzo x
chopa x
zbornaja x
gusto gusto
bula:
kalach xxxxx
benx x
zagadur x
djiki xx
aries x
kalach korak do bule!
User avatar
Griva
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4406
Joined: 18 Sep 2006, 15:52
Location: Zg

Re: Glasovanje za fojbu

Post by Griva » 20 Oct 2009, 16:17

Moj glas za ruku ide Chopi.
Edit: za bulu nominiram pogija.
Tovar madridista!
reds

Re: Glasovanje za fojbu

Post by reds » 20 Oct 2009, 16:42

E moj kalač ni uz svo animiranje ljudi i vršenje pritisaka na ljude da daju glas za bulu đikiju, nisi uspio izbiječi istu?!?!?Sad si je definitivno i zaslužio... :-( :rofl3 :rofl3
al šteta što ovaj put stvarno nije išla djikiju koji nas je konstantno maltretirao svojim zivkanjem...jebiga niko mu nije to uzeo za zlo kad čovjek ima viška vremena... :rofl3 :rofl3
Poker smo počeli igrati na samom kraju turnira kad su svi ispali iz daljnjeg natjecanja, osim mene koji sam se odmah pojavio na četvrtfinalnoj tekmi i onako pijan i zgažen igro za klasu bolje od mog partnera (bez uvrede điki, al cijeli si turnir odigrao jako loše, iako si konstantno ponavljao da nisi ništa zajebo... :-st pa ne znači to da ako nisi zajebo da si i dobro igrao... :neznam :-( :-st :tuzni ), tako da mislim da pokeraši nisu zaslužili, a i kome ćemo je dodijeliti kad nas je bilo više?!? Mislim da ruka ipak mora pojedincu.
Locked