FOJBA 2009.

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Re: FOJBA 2009.

Post by benx » 18 Oct 2009, 20:33

Mogli bi druge godine ispeč gavelino s obzirom da če me ova fojba košat(bez đira) više od Image
Image
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: FOJBA 2009.

Post by Clouseau » 19 Oct 2009, 02:17

Aries wrote:budući da je meni ovo bio prvi posjet, bio mi je upečatljiv. hvala svim vrijednim domaćinima na besprijekornoj organizaciji koja je uključivala sportsko zabavne sadržaje, odličnu klopu, cugu, koreografiju i puno dobre volje.
Meni je bio drugi i tim više potpisujem sve šta je Aries rekao. Puno puno bolje nego prošle godine meni. Paintball je bio fora totalno iako imam šljivu na nozi, nogomet je bio jeben i napet do kraja. Bravo za Gejmplej ekipu :cool) Janjac ove godine puno ukusniji i nije bio hladan :-D
Turnir je bio drama i šteta šta smo onako ispali na kraju ali tješi me to da smo samo protiv osvajača turnira izgubili. A ekipa nam je bila kiflica totalna, 8. il 9. smo birali..

Pohvale za koreografiju s lutkama, umro sam od smijeha. Majica je super i puno bolja i kvalitetnija od prošlogodišnje. Bravo bravo za volju, organizaciju i trud. Fala i svim mojim sponzorima, bez vas bi ostao doma :volim

Jedino mi je Grivera šao jer je Dolenc cijelo vrijeme siktao na njega za vrijeme turnira :DD
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 10:01

eto financijska konstrukcija fojbe ove gdine je uspjesno zatvorena sa velikim plusom koje smo postigli bezobraznom cijenom koju smo dali gostima.....sav prihod ilitiga suficit ilitiga neto zarada odlazi u zakladu pomognimo malom leu benvinu da kupi svoju mjenjacnicu.....
u utorak donesite svi 30-40 kuna i to je to
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: FOJBA 2009.

Post by tata » 19 Oct 2009, 11:45

Sve pohvale za još jednu fenomenalnu Fojbu, bilo je još bolje nego lani... :klanjam
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 11:46

posto nisam bio prisutan na paintballu i na nogacu molio bih da neko dobre volje napise izvjestaj sa ta dbva dogadjaja i posalje mi na pm
hvala
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: FOJBA 2009.

Post by Chopa » 19 Oct 2009, 12:45

tata wrote:Sve pohvale za još jednu fenomenalnu Fojbu, bilo je još bolje nego lani... :klanjam
X veliki :-p
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
valiant
Karlovački monstrum
Karlovački monstrum
Posts: 1476
Joined: 12 Sep 2002, 18:16
Location: uskoro sa FERENCICA FIELDS

Re: FOJBA 2009.

Post by valiant » 19 Oct 2009, 14:38

nakon ovolikog napretka od prošlogodišnje fojbe, jedini logičan nastavak je proširit fojbu na dva dana :DD tako da se iventi malo rastegnu, ovako je tempo bio predinamičan pa mi je nevjernika preuzelo previše razmišljanja na stolcima između mečeva plejke :DD

velika pohvala svima koji su uložili trud na organizaciji , sve je bilo za +5
the great one is back on throne
User avatar
sarray-man
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1596
Joined: 16 Jun 2005, 14:35

Re: FOJBA 2009.

Post by sarray-man » 19 Oct 2009, 15:27

Meni je bilo predobro.. :)

Svaka čast svim dečkima na organizaciji, ovo je bio vrh vrhova..

Paint, nogač i turnir, svaka čast.

Posebna zahvala domaćinu Zagiju i njetgovoj ženi koja nam je zabavljala bolje polovice keksom, dok smo se mi davili janjetinom i ćevapima :-D

Kapa dolje..

A sad, stavljajte slike i izvješča, jebem vam miša :potstir
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Re: FOJBA 2009.

Post by ant » 19 Oct 2009, 15:30

Ja još nisam došao sebi - a nisam se napio! Barem ne alkohola :DD

Veliki pozdrav sjajnoj umaškoj ekipi punoj dobre volje uz veliko hvala :klanjam
mrav na odmoru
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:02

izvjestaj od ariesa glede paintbala i fuce:

Paintball nisam gledao s prevelikom dozom zanimanja tako da sam samo u prolazu primijetio nekoliko friških masnica rebrima, nogama i guzicama te spektakularan čeoni pogodak koji je Sarrayman dobio od strane neznanog junaka (ovjekovječeno i bit će na forumu uskoro). Partizani predvođeni drugom Slavenom su dominirali dvobojem uz junački otpor Ustaša koje je pak predvodio kapetan Chopa.krajnji rezultat 2:2

Nogomet je započeo okupljanjem kandidata sa raznih strana lijepe naše. Oblačenje i zagrijavanje prošlo je bez većih problema iako su nepoznati junaci možda prežestoko slavili pobjedu (ili utapali poraz) na paintballu, pa je pod svlačionice ubrzo prekriven pivom i finim komadićima slomljenog stakla. Zagrijavanje se nastavlja prepirkom o tome u kojim će se sastavima igrati, i nakon malog povuci-potegni i prijedloga bijeli-tamni i sl. odlučeno je da će Umaške zvijezde pojačane Chopom zaigrati protiv Ostatka svijeta u sastavu Ant, Aries, Clouseau, Dolenc, Griever, Rapa, Sarrayman, Tata, Valiant. Utakmica se uglavnom odvijala na refule. Umažani su u prvom oštrom valu nadtrčali i nadjačali protivnike te pritom ostvarili brzo vodstvo od 2:0. Nakon prvih promjena igrača Ostatak svijeta se pribire te izjednačuje na 2:2. Umaške zvijezde nakon izjednačenja ponovno dolaze u vodstvo i na krilima fantastične igre svog golmana čuvaju povoljan rezultat tijekom cijele utakmice. Kod stanja 6:6 Ostatak svijeta ponovno ozbiljnije gubi koncentraciju u obrani i prima dva uzastopna gola, od kojih jedan iz slobodnjaka na rubu 7 metara, ispod živog zida. Ipak, Ostatak svijeta nije htio prepustiti domaćinima pobjedu bez žestokog otpora, te je stisnuo gas i pojačao koncentraciju u obrani, što je rezultiralo posljednjim izjednačenjem nakon kojeg pada dogovor da pobjeđuje ona ekipa koja prva zabije sljedeći gol. Kako se sljedeća zatresla mreža Umaških zvijezda, utakmica završava pobjedom Ostatka svijeta 9:8. Igrač utakmice: Tata.
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:23

turnir, igralo se 2 skupine u jednoj 5 a u drugoj 6 klubova, biralo se po poludirigiranom zdrijebu izvlacenja, igrala se meksicka liga koja je ispala zanimljiva (moralesa ima u ligi ko zakinja u babicima)
skupina A
tomo-ant MONARCHOS 11 pt
sarajko-tatko ATLAS 10 pt
dolenc-griva SANTOS 8 pt
djiki-reds PUMAS 6 pt
------------------------------
luka-kluzo PACHUCA 6 pt
zagadur-milas AMERICA 2 pt
skupina B
chile-roni MONTERREEY 12 pt
chopa-zbornaja CRUZ AZUL 5 pt
ddanko-rapa NEXACA 5 pt
benx-kalach TIGRES 4 pt
-----------------------------------
valdi-simon GUADALARAJA 1 pt

tragicari turnira su sigurno chile-roni koji su rasturali i bili 1.favorit za titulu da bi pukli od mene i redsa u 1/4 finalu
chile-roni MONTERREEY - djiki-reds PUMAS 0:1
chopa-zbornaja CRUZ AZUL - dolenc-griva SANTOS 2:1
danko-rapa NEXACA - sarajko-tatko ATLAS 0:1
benx-kalach TIGRES - tomo-ant MONARCHOS 1:2
1/2 finale
djiki-reds PUMAS - sarajko-tatko ATLAS 1:2
chopa-zbornaja CRUZ AZUL - tomo-ant MONARCHOS 1:2
3.mjesto
djiki-reds PUMAS - chopa-zbornaja CRUZ AZUL 0:5
finale
sarajko-tatko ATLAS - tomo-ant MONARCHOS 0:1

inace skupine su do zadnjeg kola bile guste i osim 3 rasturacine ostalo je bilo sve knap do kraja
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:38

fojba zahvalnica
Image

ustase partizani 2:2 priprema
Image

mlad ustasa kukavica nije.....
Image

partizani standardno u dronjcima
Image

ustase po zadnjoj ratnoj modi naravno
Image

rapa izdajnik roda svog
Image
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:43

dimna zavjesa
Image

tatko po posljednjoj partizanskoj modi
Image

izvlacenje 1.put neregularno, zaboravio lapan djiki staviti jednu momcad
uno di noi dobiva cast izvlacenja inace je slavio lijepu obljetnicu tocno godinu dana da se probudio iz kome
Image

barba, opasnost za sebe i okolinu a posebno za janjca
Image

iscekivanje godota
Image

dolazak godota
Image
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:47

benx ko pravi vip je dobio svoju platu sa 2 kile mesa i posebno mjesto da se nebi druzio sa pukim pukom
Image

uspavana ljepotica
Image

fojba glavni dio
Image

koreo sa lutkama
Image
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:51

koreo je spremna, detalj benxova kita
Image

koreo za benxa
Image

zbokijev drugi kiks veceri
Image

opustanje gadjajuci benxa i kalacha
Image
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:55

snimio sam poraz kalacha-benaxa od 5:0, a kad smo ja i vanja gubili 5 :0 kalach mi se unio u facu i rekao vidis mi nismo pizde da takve stvari slikavamo, jadnici, da bi na kraju skuzio da je on ili benx slikao pusku zagija i milasa od 7:0Image

srebro zlatnog sjaja
Image

kiseli zbornaja
Image

kampeones du mehiko
Image
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 21:59

slikaj da me pogi vidi, klicao je pobjednik
Image

ovogodisnja sluzbena majica
Image

griva u punom sjaju
Image

trifon u punom sjaju
Image

che gevara vs gobbles
Image
djiki

Re: FOJBA 2009.

Post by djiki » 19 Oct 2009, 22:02

acuna najgori fudbaler ikada
Image

poludirigaranimakinirani zdrijeb
Image

ustasa dobijo po njonji
Image

lolek i bolek
Image

opet smo bili debili i nema zajednicke fotke, hvala ariesu na ustupku nekih slija i na tekstu o fuci i paintballu
cekamo jos pogijeve slije
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: FOJBA 2009.

Post by poglavica » 19 Oct 2009, 22:46

djiki wrote:slikaj da me pogi vidi, klicao je pobjednik
Image
e tu sliku mi je posebno drago vidjeti iz multirazloga
1. da je ambasador dobre volje napokon nešto osvojio
2. što to sigurno ne bi postigao da me nije spriječila simulirana ozljeda gležnja jer bi tada igrao samnom u paru, a ja bi se napio....
3. sad je miran slijedećih 10 godina :DD

čestitke i ariesu naravno

umažanima samo :klanjam

a sebe nominiram za :kres
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
Dolenc

Re: FOJBA 2009.

Post by Dolenc » 19 Oct 2009, 22:49

Nogomet je bio napet kao nikad. Nakon što smo u jednom trenutku gubili 3 razlike, izgledalo je kao da će Umažani samo do kraja dovršiti posao. No, onda se lagano svi budimo, igra od noge do noge, Umag-boysi ostali bez snage i slijedi nevjerojatan preokret. Za izjednačenje 8-8, nakon mnogobrojnih bravuroznih obrana, djikijev buraz ispucava loptu meni u noge, što se nakon uzastopnih pehova konačno kažnjava. Lažnjak ulijevo i šut u suprotni čošak. :DD

Nakon toga igra na zlatni gol... Tatko drži loptu na centru, gleda gdje ima koji slobodan igrač. Otkrivam mu se po strani, dobivam loptu, leđima okrenut krajičkom oka vidim kako se zaletio prema golu te mu potkopavam s osjećajem što on bravurozno koristi volejčinom za konačnu pobjedu. Nakon toga i najveći kritičar sa 50 izgubljenih lopti Danko dolazi na svoje dajući izjavu da sam promašio ono za 8-8, ne bih se ugodno proveo. :rofl3

Chopa izdajnik kontinentalaca se dobro borio, ali odabrao je krivu ekipu. :-(

Griva je zabilježio par nevjerojatnih refleksnih obrana, a još je uz to uspio ugurati i 2 gola.

Sve u svemu, spektakl nad spektaklima. :jupiiii :jupiiii :jupiiii
Locked