Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 01 Dec 2009, 08:24

još jedan dokaz moji tvrdnjama da su taljani blesav narod.ovo je u rangu podrške arkanu lazijavih navijača :-(
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 01 Dec 2009, 08:51

meni su inace poruke drugim grupama podrske i ta sranja a narocito gemellagi totalno sranje da budem iskren....evo primjer umro vodja nnb i sad odmah gemelagio, aj posalji sucut digni parolu na godisnjicu posto se vracao iz splita ali jebomater kakav crni gemelagio
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 01 Dec 2009, 08:57

Chile wrote:copy-paste:
Podrška je zbog UEFA-inih 'gaženja' BBB-a, tj. kažnjavanja Dinama, a koliko sam shvatio, Viking Juve su je digli jer imaju respekt prema BBB, smatrajući ih trenutno jedinom grupom u Europi, koja na svakom ino-gostovanju okupira gostujući grad, tj. napravi 'šou' unatoc zabranama i represiji....Navodno su se zbog te poruke dobro porječkali s drugim ekipama na Scieri.
???? i to pišu jazavci koji se kuže u scenu... :-(
em je scirea em na delle alpi ne igraju godinama...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 01 Dec 2009, 13:32

www.pes-umag.issland.com
stran'ca obnovljena sa popisima draftova i ekipama, te vijestima o novim sponzorskim ugovorima u ligi
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 02 Dec 2009, 08:01

djiki wrote:http://www.pes-umag.issland.com
stran'ca obnovljena sa popisima draftova i ekipama, te vijestima o novim sponzorskim ugovorima u ligi
Od ostalih i odabira valjanaglasiti jako dobar pick Andersona od strane Leeds Uniteda :-puke :-puke :-puke
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Dec 2009, 08:31

benx je najbolji drafter, a anderson mimo ocijena je fantaastican
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 02 Dec 2009, 08:52

djiki wrote:benx je najbolji drafter, a anderson mimo ocijena je fantaastican
znači to je best buy?
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Dec 2009, 09:05

best buy je gregorini, iako bi mu trenutno bio limex ili seldiar za proljev
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Dec 2009, 10:00

jucer odigrali turnir, chile popio i bio naporan, ali one man stand je bio od g.benxa koji je 2 sata trovao igricu kako je sranje i kako je djabe kupio ps3, da je ocekivao vise....mozda je u pitanju stanje na tabeli, ko ce ga znat :neznam
djiki 9 pt (-1 utakmica)
mister x 9 pt
chile 7 pt (-1 utakmica)
benx 1 pt (- 2 utakmice)

turnir prkinut jer je benx fasovao neku bolestinu :tuzni
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Dec 2009, 10:25

Kalach wrote:za chileta... na odbojci :shocked

http://www.youtube.com/watch?v=xrTeCp0o ... r_embedded
The reason that I am in this world, and you know that very well
I love you crazy
and you know very well that I am not at all good in my mind AEKARA I love you
Whenever you ll play I ll be there too
you are the reason to live...
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 02 Dec 2009, 12:04

djiki wrote:best buy je gregorini, iako bi mu trenutno bio limex ili seldiar za proljev
Ma o čemu ti pričaš?!?!!? Najbolji drafter?!?!?!? Najbolji best buy, a nije se odigralo nijedno kolo lige, nego na osnovu jedne utakmice ti znaš, ma daj se malo kontroliraj u izjavama jer si redikul 1.klase...I lani je bio po tvome Benx najači drafter, a po zagiju on sam, pa su se i jedan i drugi borili za fenjer! :-(
Smiješan si...
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Dec 2009, 12:41

reds wrote:
djiki wrote:best buy je gregorini, iako bi mu trenutno bio limex ili seldiar za proljev
Ma o čemu ti pričaš?!?!!? Najbolji drafter?!?!?!? Najbolji best buy, a nije se odigralo nijedno kolo lige, nego na osnovu jedne utakmice ti znaš, ma daj se malo kontroliraj u izjavama jer si redikul 1.klase...I lani je bio po tvome Benx najači drafter, a po zagiju on sam, pa su se i jedan i drugi borili za fenjer! :-(
Smiješan si...
:cool) sta ja mogu kad ne svacas moj sarkazam
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 02 Dec 2009, 15:44

djiki wrote:
reds wrote:
djiki wrote:best buy je gregorini, iako bi mu trenutno bio limex ili seldiar za proljev
Ma o čemu ti pričaš?!?!!? Najbolji drafter?!?!?!? Najbolji best buy, a nije se odigralo nijedno kolo lige, nego na osnovu jedne utakmice ti znaš, ma daj se malo kontroliraj u izjavama jer si redikul 1.klase...I lani je bio po tvome Benx najači drafter, a po zagiju on sam, pa su se i jedan i drugi borili za fenjer! :-(
Smiješan si...
:cool) sta ja mogu kad ne svacas moj sarkazam
Ok sorry... već ste me ti i pogotovo zagi onaj dan na trokut-turniru izludili o tim "najboljim drafterima" za obrisat šupak, pa valjda pušem i na hladno... :neznam :kokice
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 02 Dec 2009, 18:52

ma jucer ti je pored 120 minutnog pljuvanja da je pes 2010 sranje (do trenutka kad nisam ponudio kupit ps3 po cijeni manje iva, na sto je genijalac reko moze ali moras i igricu na talijanskom, naravno stalno prica kako je bacio novac na ps3, a nije ga trebo kupit, a kupio ga je jer se nadao necemu, npr tituli ili baremko boljoj poziciji od zagija-op.a.) bio je monolog kako je imat gregorinija od 300 i tolda ili golmana od 1200 benxojra isti kurac jer padaju glupi golovi i da moze fakticki i panj stat na golu, sto mu naravno nisam dao pravo i onda je bila ona slavodobitna u 3.licu-benx uvijek sto kaze tako i bude....
a anderson je svakako odlicna kupnja za cijenu koja se nudi, u njegovoj ekipi za sada best buy, za razliku od hamsika koji je za plakat
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 05 Dec 2009, 01:57

http://www.index.hr/sport/clanak/mit-o- ... 33598.aspx

ja sam ovo tek sad saznao! pomalo sma zbunjen
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 05 Dec 2009, 09:37

Chile wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/mit-o- ... 33598.aspx

ja sam ovo tek sad saznao! pomalo sma zbunjen
iako je index žutilo svih žutila,iako su sad to namjerno izvadili jer su im bobanove SN u neku ruku konkurencija na medijskom prostoru ovo je samo još jedan dokaz da je benx čovjek ispred svog vremena a sad sam čak počeo i sumnjat da nije neki vrač.inače više puta sam na ovom forumu govorio da je boban kao osoba nula jer sam se u dva tri navrata u to osobno uvijerio
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 05 Dec 2009, 12:58

zagadur wrote:
Chile wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/mit-o- ... 33598.aspx

ja sam ovo tek sad saznao! pomalo sma zbunjen
iako je index žutilo svih žutila,iako su sad to namjerno izvadili jer su im bobanove SN u neku ruku konkurencija na medijskom prostoru ovo je samo još jedan dokaz da je benx čovjek ispred svog vremena a sad sam čak počeo i sumnjat da nije neki vrač.inače više puta sam na ovom forumu govorio da je boban kao osoba nula jer sam se u dva tri navrata u to osobno uvijerio
Jedog dana napisat ču knjigu o nekim stvarima, inače nacionalizam ljudi općenito neznaju šta znači, to ne znači mržnja prema nekoj drugoj naciiji to ne znači štampat U na majici ili na kapi to je nešto sasvim drugo sveto ali to je za neko drugu priliki i sa nekim drugim ljudima s koji ja i nemam baš pričat jer kad bi ja iznio moje mišljenje smatrali bi me luđakom!!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 05 Dec 2009, 14:13

nemoj tako benx,pa vidiš da se nečije nacional-furke iz dana u dan ruše ko kule od karata.hrvati su bolestan narod,usudio bih se reći i najbolesniji.
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 05 Dec 2009, 14:37

zagadur wrote:hrvati su bolestan narod,usudio bih se reći i najbolesniji.
gledajući tebe sve više vjerujem u to
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 05 Dec 2009, 14:43

Chile wrote:
zagadur wrote:hrvati su bolestan narod,usudio bih se reći i najbolesniji.
gledajući tebe sve više vjerujem u to
upravo to :zivili
a sad stavi pjesmu sa jubitoa od đuke čaića ili vice vukova
Locked