Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 02:52

Chile wrote:počnite trenirati jer ću početi kupovati igrače od 300! :bleee

djiki, kako tablica?
vodis
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 08 Dec 2009, 02:54

djiki wrote:
Chile wrote:počnite trenirati jer ću početi kupovati igrače od 300! :bleee

djiki, kako tablica?
vodis
pa napiši! znam da vodim
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 12:08

nakon dugo vremena turnir je bio smjeh i uzivljavanje neovisno o 10 punata prednosti chileta...
benxove torzije neponovljive
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 12:21

djikjeva butiga, dres whu l velicina, sezona 2008. 250 kn ko zeli
Image
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 12:58

provala veceri od zagija dok je benx gazio na pocetku:"sto meni ovo treba dat 500 eura da moram gledat benxa kako pobjedjuje , jest gastale i apaurine"
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 13:39

malo samopromocije, benx i ljudske sudbine
http://www.youtube.com/watch?v=yxamgAe5H-c
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 08 Dec 2009, 14:48

djiki wrote:provala veceri od zagija dok je benx gazio na pocetku:"sto meni ovo treba dat 500 eura da moram gledat benxa kako pobjedjuje , jest gastale i apaurine"
Također i tvoja jel benx jel tako da si kandidat za titulu ma nisam i tako par puta dok nisam rekao da ali kao samo 30% dogovor, nako 5 kola tj, nako 3-4 kola samo već u 10 kolu ako još ovu benx izgubi onda ulazi u vlakić za zadnje mjesto,imao je pravo Vanja rekao da ste duo pegla redikuli.
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 15:44

zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 08 Dec 2009, 19:54

svima je jasno ko dan da se benx nakon 5 pobjeda za redom nadao naslovu.ono bacanje joypada u stilu mažoretkinja,pa izjave tipa:ja kad hoću,igram. pa monolozi o vizionarstvu su samo nepobitni dokazi da je itekako vjerovao u titulu.naravno,on nama sad prodaje već toliko puta prožvakane floskule o nnjegovoj ravnodušnosti a lijepo mu se vidjelo na licu nakon prvih poraza kako kiselina teče u potocima.na kraju ostat će mu satisfakcija da će konačno nakon godinu dana biti bolji od mene :kavica
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 08 Dec 2009, 20:04

Drago mi je da imaš utjecaja na djikija i da će on sad kad pročita poruku reć da Zagi ima pravo ali benx to neću potvrdit,(poslije utakmice sa Vanjom sa shvatio o čemu se radi a ono vaše moraš priznat da ćeš osvojit titulu se već nakon 2-3 kola uspostavilo da je notorna glupost) svima je bilo jasno da biš ti dao i 1000 Eura za play da ja ne budem prvi a da tvoje priče benx je rekao če vas ubit znate kakav je on za pare samo izlika kako biš ti neke stavove isfurao, naravno više nam niko ne vjeruje radi ti tvojih ispada :-st :-st
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 08 Dec 2009, 20:07

benx wrote:Drago mi je da imaš utjecaja na djikija i da će on sad kad pročita poruku reć da Zagi ima pravo ali benx to neću potvrdit svima je bilo jasno da biš ti dao i 1000 Eura da ja ne bude prvi a da tvoje priče benx je rekao mda če vas ubit znate kakav je on za pare samo izlika kako biš ti neke stavove isfurao, naravno više nam niko ne vjeruje radi ti tvojih ispada :-st :-st
jel ko vas ikad ozbiljno svacao? :neznam
mada moram priznat i zagijev i benxov post stoje, tj. izabrao sam ko reds neutralnost, svi smo u pravu svi smo si super
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 08 Dec 2009, 20:14

benx wrote:Drago mi je da imaš utjecaja na djikija i da će on sad kad pročita poruku reć da Zagi ima pravo ali benx to neću potvrdit,(poslije utakmice sa Vanjom sa shvatio o čemu se radi a ono vaše moraš priznat da ćeš osvojit titulu se već nakon 2-3 kola uspostavilo da je notorna glupost) svima je bilo jasno da biš ti dao i 1000 Eura za play da ja ne budem prvi a da tvoje priče benx je rekao če vas ubit znate kakav je on za pare samo izlika kako biš ti neke stavove isfurao, naravno više nam niko ne vjeruje radi ti tvojih ispada :-st :-st
hvala dragom bogu da i ove godine nečeš biti prvak
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 08 Dec 2009, 21:16

Ajde ne kaki nego zguraj to prase iz Podravine za slijedeći draft kako bi ti opet mogao reć ove godine je peka bila bolja od prošle kako bi opet kao pravi Hrvat bio nezadovoljam pohvalom jer Hrvat najviše voli kad mu se laže u oći jel istinu neće prihvatit!!!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 08 Dec 2009, 21:36

benx wrote:Ajde ne kaki nego zguraj to prase iz Podravine za slijedeći draft kako bi ti opet mogao reć ove godine je peka bila bolja od prošle kako bi opet kao pravi Hrvat bio nezadovoljam pohvalom jer Hrvat najviše voli kad mu se laže u oći jel istinu neće prihvatit!!!!
a jok,sljedeći draft častim sa falš tartarom od juneće plećke a ne bifteka i sa 5 štruca polubijelog :klap
ne prosipaj kiselinu po forumu :rollingofl
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 09 Dec 2009, 07:10

benx, nažalost moram priznati da se forum topi od tvoje kiseline :roll
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 09 Dec 2009, 13:17

Image

:-(
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 09 Dec 2009, 13:18

Image

na ovoj slici jedan poznati sportas, nadji te ga
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 09 Dec 2009, 13:40

djiki wrote:Image

na ovoj slici jedan poznati sportas, nadji te ga
Željko Mavrović od kojeg jedem bio kruh i moj stari također, moj stari ga voli ne znog kombajna, nego jer ga je on masirao 1990 kad je boksala ex-Yu sa SAD u Umagu
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 09 Dec 2009, 13:52

djiki wrote:Image

:-(
To je slika iz studenskih dana kad si djiki živio u ravnicama i kad si bio zaljubljen u Vinonu Rider :smash
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 09 Dec 2009, 14:01

ne, to je vrijeme kad još niste išli na utakmice (mislim 3:3)... odnosno kad si benx slušao prijenose španjolske lige na am i kad se eugen raspizdio što neznaš prvih 11 ddr-a... e da, benx to su bili dani... pa kad neznaš dobiješ žlepu od starog... da ne govorim kako je bilo u qrtzu ako fališ prognozu skijaških letova za više od 1 m :-(
istra ti materina!
Locked