Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 20 Jul 2009, 13:40

sad je benx mogo bit vlasnik imanja u lovrecici prvi red do mora, i ne jebavat se sa tramakacijama nego sjedit u hladu i brojat pare od turizma, rezuci slaninu sa cvitom i šinkom
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Jul 2009, 14:01

Danas Sril Lanka i Sjeverna Koreja slave!!! Naime drug Benvin Elvis konspirativnog imena Benx sllavi rockas....Sve najbolje i puno silinga zelim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 22 Jul 2009, 14:24

evo ja za razliku od njegovog kuma koji ga toliko cijeni, voli, veliča, svršava nad njegovim slikama i izjavama... znam kad mu je rođendan :-(
e djiki, djiki...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Jul 2009, 14:46

Kalach wrote:evo ja za razliku od njegovog kuma koji ga toliko cijeni, voli, veliča, svršava nad njegovim slikama i izjavama... znam kad mu je rođendan :-(
e djiki, djiki...

ne razumem....danas je, isli kupit tortu od 154 kuna za ladin gaj skupa, pocastio me ballanineom i krostulama, sve govori nekako da mu je danas rodjendan ili pala dobra manca
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 22 Jul 2009, 14:48

je, danas je ali ti si mu ga čestitao prije mjesec dana za svaki slučaj :rofl
istra ti materina!
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 Jul 2009, 17:30

Kalach wrote:je, danas je ali ti si mu ga čestitao prije mjesec dana za svaki slučaj :rofl
To je fora ali bitno da je poludio šta nisam drugi put išao glasat za basenežea
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 Jul 2009, 19:16

jedini sam ti poklonE kupio zato cito
User avatar
ice
Rakija, a ne pivo
Rakija, a ne pivo
Posts: 2875
Joined: 27 Aug 2005, 23:39
PSN: iss-ice
Location: jur in maj haus nau!!!

Re: Umag Calling 2009A

Post by ice » 26 Jul 2009, 03:35

Hvala ekipi u umagu na casti, zabavi, icu i picu :klanjam2
super mi je bilo i sad znam gdje doci za zabavu kad sam u posjetu motovinu sto je par puta godisnje. Jos da uhvatim i nocni paintball i lagano punjenje, ludilo :DD

Sejo ti me na neki party htio voditi pa si nestao , ja na kraju sa djikijem u lov isao :zivili
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 26 Jul 2009, 09:51

ukratko sa samo 4 sata zakasnjenja smo poceli igrat, bilo ludo, kevocec je prosirio igraliste tkao da sad to na nesto i lici, jos malo reflektora i malo hladnije vrijeme da se maske ne magle i bice ludo...igrali ustase partizani zavrsilo 2:2
spizocec vrhunski, ice dobri deckic za razliku od urbano-ljevicarske-wanabe ekipe iz zegea.....frane bog....poslije odlazimo ja i ice u american di je bio dogovor se nac , kad nema ono nikoga ( a mjuza vrhunska brdo ekipe) i dobivamo poziv da dodjemo u djimi vu gdje nailazimo samo purgero-dalmatince, a kalcha i kevoceca nigdje ni za lijek....mislim stvarno kalach poceo slusat pekno ili je krenuo fackat sminkerske djevojcie ne vem
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 26 Jul 2009, 11:49

inace za "povjesnicare" koji me jebali sinoc da se nisu mogli spustat mlazni avioni njemacki i da nisu bili prvi 100% funkcionalni mlazni avioni:
The first operational jet fighter was the Messerschmitt Me 262, made by Germany during late World War II. It was the fastest conventional aircraft of World War II — although the rocket-powered Messerschmitt Me 163 Komet was faster. Mass production started in 1944, too late for a decisive effect on the outcome of the war. About the same time, the United Kingdom's Gloster Meteor was limited to defense of the UK against the V1 flying bomb and ground-attack operations over Europe in the last months of the war

glede atomske vise manje smo bili u krivu svi...kalach prenesi ljevici
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 26 Jul 2009, 17:48

evo mog kratkog rezimea jučerašnje kulturno-gastro manifestacije:
1.odlična ekipa svi redom osim sotonjare i petokolonaša stribora.posebno me se dojmili bleki,kolja i ice i ako sam sa potonjim bio kratko u društvu.
2. frane je car
3. benx je i bog i redikul(onaj uzaludni trk od 50 m je bio strava)
4. kalach standardno kus istarskog goveda.ne priznavanje pravila igre,pa izjave o bajunetama,pa nema ulja,pa nema vilica...
5.paintball na fojbi bi mogao biti ludilo svih ludila
6.nedaj bože da se opet zapuca jer slobodno možemo skupit stvari i prijavit se u klagenfurtsku bojnu "črni baron" ili tražit politički azil u muggi
7. zašto svako ovakvo druženje mora završit sa benxovim stand up-om?
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 26 Jul 2009, 17:58

jučer smo bili svjedoci početka 9-dnevne pedersko-šminkerske manifestacije zvane atp studena croatia open,
i ove godine nas očekuje minus od kojih par miljuna kuna jer se fensi šmensi kamarili koja sebe naziva vip gostima mora dat besplatna postelja i hrana u hotelu visoke kategorije.evo danas došla ekipa od koji 30 godina na bazen i sunčaju se sa vip passovima oko vrata i dodju pitat dali imaju pravo na all inclusiv i dali će im konobar nosit koktele iz sela na rub bazena?!mance ih propisno poslao u pm.o izdrkavanju kojekavih ljudskih sobodoba u stella marisu nije potrebno ni govorit
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 26 Jul 2009, 19:24

bleki uno di noi (crnokosuljasi)
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 27 Jul 2009, 11:58

Ajde i da ste vas dvojica u globalu zadovoljni i da nije uvijek ono jedno te isto, kako ne štima ovo ili ono, kako je falilo nešto itd.Mogli bi to za fojbu i ponoviti, ako ne i prije...ipak mi je rođendan 22.08. koji pada ove godine na subotu, a mislim da će i vama koji ste u turizmu biti manje gužve nakon 15.08. pa računajte na to! Ekipa i zajebancija čista petica, hrana isto tako, bez nekog tlačenja (gle čuda) mene kod organizacije paintballa, tako da sam zadovoljan. :DD :klap
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 27 Jul 2009, 15:21

ineponovlji trk benxa po zastavu koje nije ni bilo, sprint ko karl lujis na heroinu,a kalach pak bez metaka (automatska diskvalifikacija) uzima drugu zastavicu (mi nismo imali sta uzet) i zeli pobjedu, i pocne se svadjat, da bi zavrsio sa izjavom:#Pa kako su Hrvati isli u rat?Bez metaka sa bajunetama!" :rofl :rofl3 :klanjam2
User avatar
ice
Rakija, a ne pivo
Rakija, a ne pivo
Posts: 2875
Joined: 27 Aug 2005, 23:39
PSN: iss-ice
Location: jur in maj haus nau!!!

Re: Umag Calling 2009A

Post by ice » 28 Jul 2009, 01:26

Ovu zahvalu upucujem gosn benxsu, mislim :jupiiii
omogucio je kvalitetnom ulaznicom u kamp mojoj zeni, majci i meni odmor i razonodu danas :klanjam2

A u pitanju je bilo moje totalno nenadano i neplanirano upadanje u poslovni teritorij gosn benxa. Jedva sam ga prepoznao bez maskirne uniforme od prije neku vecer :rofl3
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 28 Jul 2009, 09:29

ice wrote:Ovu zahvalu upucujem gosn benxsu, mislim :jupiiii
omogucio je kvalitetnom ulaznicom u kamp mojoj zeni, majci i meni odmor i razonodu danas :klanjam2

A u pitanju je bilo moje totalno nenadano i neplanirano upadanje u poslovni teritorij gosn benxa. Jedva sam ga prepoznao bez maskirne uniforme od prije neku vecer :rofl3
dobro te djiki obradio... već vidim... kupali smo se i žena mi stavi super benx-kupaći, voda je bila taman benxu po ukusu, iako svekrva nija bila za kupanje benx je sredio i oraspoložio, trebalo nam je osvježenja i uzeli smo 3 kuglice sladoleda, naravno benx-okusa, direktor kampa je dobar lik ali benx je faca, zajebali su nas na mjenjačni... aha, to je benx, ma ništa onda, sve ok... :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 28 Jul 2009, 10:02

Kalach wrote:
ice wrote:Ovu zahvalu upucujem gosn benxsu, mislim :jupiiii
omogucio je kvalitetnom ulaznicom u kamp mojoj zeni, majci i meni odmor i razonodu danas :klanjam2

A u pitanju je bilo moje totalno nenadano i neplanirano upadanje u poslovni teritorij gosn benxa. Jedva sam ga prepoznao bez maskirne uniforme od prije neku vecer :rofl3
dobro te djiki obradio... već vidim... kupali smo se i žena mi stavi super benx-kupaći, voda je bila taman benxu po ukusu, iako svekrva nija bila za kupanje benx je sredio i oraspoložio, trebalo nam je osvježenja i uzeli smo 3 kuglice sladoleda, naravno benx-okusa, direktor kampa je dobar lik ali benx je faca, zajebali su nas na mjenjačni... aha, to je benx, ma ništa onda, sve ok... :-(

:rofl3 :rofl3 :rofl3 :rofl3
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 28 Jul 2009, 10:11

benx :rofl3 :rofl3 :rofl3
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 28 Jul 2009, 11:32

iako je isto interesantno da je kalach postao ljubomoran na benx benx benxa, iako ga ne vidi cesto, sjetite se samo sjete mu ocima kad je enx dosao u skupim urbanim boroletama i majicom san paolo! kalach ide toliko daleko daje poceo imitirati (doduse dosta uspjesno) i benxove fore, jer ona o bajunetama je na pragu najboljeg benxova stand up-a
sad kalach pije sa iceom rakiju u zg (usput razbijajuci stolove-op.a.) i radi na njemu, dodje benx i ko dzek sve rjesi, i ice ima novog drugara za onaninarti nad njim
perfidni i licemjerni istrani (74% njih koji se osjecaju hrvatima-op.a.)
Locked