Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 22:19

poglavica wrote: ne može se potegnut paralela s RL
jedino ako ti vlč. sudac ne šapne operaciju mrzlečki kao što je to djikiju napravio :-D
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 24 May 2009, 22:21

ok, gasim mob. :cupajkosu
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 22:26

poglavica wrote:ok, gasim mob. :cupajkosu
aha,djiki je krenuo o boj :rofl3
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 22:32

poglavica wrote:doduše dodje mu na isto ako metar ima jednako centimetara svuda....
očito da nema u našoj ligi,sve dok se netkom dopuštaju savakakve pizdarije a netkog se jedva čeka nabit na kolac i mutnim dogovorima oštetiti.a to je sve zbog toga što su sitni životni interesi ispred najobičnije igrice iako se zagiju naravno uvjiek govori: pa to je samo igrica i to baš od onih koji su glavni makinatori i mutikaše
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 24 May 2009, 22:39

Za slijedeći turnir spremam novu koreografiju!!!!Samo namjenjena meni.
Nosit ču sportske novosti,reket za stolni,slušalice i mp3 pa, za uveseljavanje i kako bi Zagi rekao za ponižavanje ljudi čete zvati kaligariča da mu mater pošalje iz Polnezije animatore iz Sol Melie .
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 22:42

daj zagi ja cu iz svog svjetonazora odredit svoj stav i pokusat cu bit posten, a ti ne dizi bezveze halabuku, na temelju slucaja koji je najblizi tome cu odlucit, a opaska pogija uvijek dobro dodje, ali ne ide na vagu gospodjice pravde.....vec je jedno misljenje uvazenog seratora sa iskustvom
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 22:46

djiki wrote: a opaska pogija uvijek dobro dodje, ali ne ide na vagu gospodjice pravde.....vec je jedno misljenje uvazenog seratora sa iskustvom
naravno kad ide zagiju u prilog.e djiki djiki nema tog sudca,pape ili alaha da ti da muda koje nikad nisi imao
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 22:50

zagadur wrote:
djiki wrote: a opaska pogija uvijek dobro dodje, ali ne ide na vagu gospodjice pravde.....vec je jedno misljenje uvazenog seratora sa iskustvom
naravno kad ide zagiju u prilog.e djiki djiki nema tog sudca,pape ili alaha da ti da muda koje nikad nisi imao
ma koji je tebi njeznik, zasto radi presing a niti neznas sto cu ja odlucit...chile je napravio sranje (u suradnji sa r&b) ali se ne pjeni i ne vrsi pritisak nakon 2-3 poruke....
pogijev stav je ok i uvazen je ali kao savjet.....mislim to ti je kao i kalach da odlucuje sto ce bit s nama, ili da pitamo grivera za stav?
nemoj biti kenjkavo djete......
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 24 May 2009, 22:55

djiki wrote:da pitamo grivera za stav?
mislim da je ovo najpravednije rješenje :DD
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 22:58

poglavica wrote:
djiki wrote:da pitamo grivera za stav?
mislim da je ovo najpravednije rješenje :DD
vidis nakon sto sam napisao to i pastao dosao sam u nedoumicu da ga pitam za savjet....
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 24 May 2009, 23:00

zagadur wrote:
poglavica wrote:doduše dodje mu na isto ako metar ima jednako centimetara svuda....
očito da nema u našoj ligi,sve dok se netkom dopuštaju savakakve pizdarije a netkog se jedva čeka nabit na kolac i mutnim dogovorima oštetiti.a to je sve zbog toga što su sitni životni interesi ispred najobičnije igrice iako se zagiju naravno uvjiek govori: pa to je samo igrica i to baš od onih koji su glavni makinatori i mutikaše
Pa reci prikašu, olakšaj dušu reci što te muči mi smo tu da ti pomognemo!!!!Koji su te zli mutikaše napali jel možda Djiki benx ili mođžda Vanja!!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 23:01

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote: a opaska pogija uvijek dobro dodje, ali ne ide na vagu gospodjice pravde.....vec je jedno misljenje uvazenog seratora sa iskustvom
naravno kad ide zagiju u prilog.e djiki djiki nema tog sudca,pape ili alaha da ti da muda koje nikad nisi imao
ma koji je tebi njeznik, zasto radi presing a niti neznas sto cu ja odlucit...chile je napravio sranje (u suradnji sa r&b) ali se ne pjeni i ne vrsi pritisak nakon 2-3 poruke....
pogijev stav je ok i uvazen je ali kao savjet.....mislim to ti je kao i kalach da odlucuje sto ce bit s nama, ili da pitamo grivera za stav?
nemoj biti kenjkavo djete......
e nečeš opet od mene pravit babarogu,samo da znaš.ništa ja ne cmizdrim nego poludim kad ti benx koji je direktno upleten u sranje diktira kako riješit problem i onda ti mene slavodobitno zoveš da i našao sličan slučaj našemu.to je moj djiki vrhunac vašeg bezobraznog ponašanja to ti je isto ko da je prije par godnina taljanski nogometni savez pitao moggija kako će ga kaznit :-( :-( .šta ja neću još doživjet od vas,majko mila.kad sam ste me već tako raspizdili reći ću vam da ne priznajem benxovo 82.prvenstvo jer mu je dodjeljeno prvo tvojom jednostranom odlukom da mu prepustiš titulu a kasnije konsenzusom mene i andročeca samo da se više nebi slušalo njegovo kukanje i civljenje ko da je prebijena kuja
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 24 May 2009, 23:05

otkad je pogi glavni u našoj ligi da nam sudi???
meni je iskreno svejedno šta će biti samo da se smire strasti jer ovo nema smisla... :-( :-( :-( :-( :-(
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 23:06

od kud ti zakljucak taj? ja sam benxu danas na trajektu nadahnut cresom pricao da je slucaj mrzlecki nekako mi najblizi, igra igrac bez prava nastupa..... :-(
a benx radi uvijek spektakl
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 23:08

Chile wrote:otkad je pogi glavni u našoj ligi da nam sudi???
meni je iskreno svejedno šta će biti samo da se smire strasti jer ovo nema smisla... :-( :-( :-( :-( :-(

taman te pohvalio :-(
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 23:11

Chile wrote:otkad je pogi glavni u našoj ligi da nam sudi???
meni je iskreno svejedno šta će biti samo da se smire strasti jer ovo nema smisla... :-( :-( :-( :-( :-(
nitko nije rekao da će poglavica odlučit ali kad se neko njegovo mišljenje svidjelo djikiju onda je djiki nama dolazio sa izjavana:pogi je rekao ovo ili ono,pogi misli da je ovo najbolje a sada kad pogi objektivno staje na moju stranu(ako ništa nedaje mi za krivo) odmah djiki cvokoče ko šaran i govori da nema pogi ništa sa tim.e poglavice poglavice kako si se samo drznuo podržat zlu babarogu :kres :kres :kres :kres :kres
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 23:12

zagadur wrote:.šta ja neću još doživjet od vas,majko mila.kad sam ste me već tako raspizdili reći ću vam da ne priznajem benxovo 82.prvenstvo jer mu je dodjeljeno prvo tvojom jednostranom odlukom da mu prepustiš titulu a kasnije konsenzusom mene i andročeca samo da se više nebi slušalo njegovo kukanje i civljenje ko da je prebijena kuja
pred 3 posta si rekao da je prvenstvo arhivirano, a sad pucas na to...kakve igrice igras ? hiperpametan ili hiperkolerik....prikas nastavi tako ja cu se odlucit za moj veto oko glasanja
sto se tice dodjele na zelenim stolom apsolutno neprihvatljiv nacin predavanja je bio ali tada niko nije digao glas, a najmanje ti....
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 24 May 2009, 23:14

Oče bit okej ako mi se oduzme prvenstvo izbaci iz kupa kazna u prvenstvo i nema jednog draftanja i stime da dobijem još jednu drakonsku kaznu od Bankoviča ali prije odlaska u ZG????

Očeš bit Zagi zadovoljan???
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 24 May 2009, 23:14

šta nedjeljom ne rade ni kafane tamo? riješite to za pivom ili za grivom :rofl3
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 23:16

djiki wrote:
zagadur wrote:.šta ja neću još doživjet od vas,majko mila.kad sam ste me već tako raspizdili reći ću vam da ne priznajem benxovo 82.prvenstvo jer mu je dodjeljeno prvo tvojom jednostranom odlukom da mu prepustiš titulu a kasnije konsenzusom mene i andročeca samo da se više nebi slušalo njegovo kukanje i civljenje ko da je prebijena kuja
pred 3 posta si rekao da je prvenstvo arhivirano, a sad pucas na to...kakve igrice igras ? hiperpametan ili hiperkolerik....prikas nastavi tako ja cu se odlucit za moj veto oko glasanja
sto se tice dodjele na zelenim stolom apsolutno neprihvatljiv nacin predavanja je bio ali tada niko nije digao glas, a najmanje ti....
nikakve igrice moj dobri mislave.jedini ko igra igrice si ti.lijepo sam napisao da je za mene 82. prvenstvo gotovo ali da u slučaju da se nastavi sa zločestom politikom kontra mene da ću preispitat svoju odluku.i evo preispitao sam je.a ti nastavi sa tetošenjem i dodvoravanjem tvojim pulenima
Locked