Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 May 2009, 10:26

chile pristaje na ponavljanje, zagi oce zeleni stol, tvrdo tvrdo....
cekamo druge da se izjasne....ja dalje stojim kod kazne i ponavljanja kupa, mada ovako sve mirise na brisanje istoga...
omalozavanje je svinjarija bila iako zagi isto nije dugo izdrzao da bude dobar....
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 22 May 2009, 10:35

djiki wrote:chile pristaje na ponavljanje, zagi oce zeleni stol, tvrdo tvrdo....
cekamo druge da se izjasne....ja dalje stojim kod kazne i ponavljanja kupa, mada ovako sve mirise na brisanje istoga...
omalozavanje je svinjarija bila iako zagi isto nije dugo izdrzao da bude dobar....
ako zagi inzistira na zelenom stolu onda mojih pola glasa ide chiletu koji kakav god bio pristaje na ponavljanje finala... mada moram napomenuti da je chile sve gori i gori, podsjeća me zagija u danima "slave"...
bahat kao andročec, bezobrazan kao zagi, mutikaš kao djiki... jedino ne kuka kao benx...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 22 May 2009, 10:53

ja idem sad papa, razmisljat u samostan i u ponedeljak cu rec moji definitivan stav....mislim da bi svi trebali ga dati tada....
polako i serite oprezno
benx

Re: Umag Calling 2009A

Post by benx » 22 May 2009, 11:04

Kao tablete za mašnu za suđe ALL in 1, Proslava titule benxa i Dinamovog prvenstva 82

Eh taj 82
reds

Re: Umag Calling 2009A

Post by reds » 22 May 2009, 11:11

Kalach wrote:
djiki wrote:chile pristaje na ponavljanje, zagi oce zeleni stol, tvrdo tvrdo....
cekamo druge da se izjasne....ja dalje stojim kod kazne i ponavljanja kupa, mada ovako sve mirise na brisanje istoga...
omalozavanje je svinjarija bila iako zagi isto nije dugo izdrzao da bude dobar....
ako zagi inzistira na zelenom stolu onda mojih pola glasa ide chiletu koji kakav god bio pristaje na ponavljanje finala... mada moram napomenuti da je chile sve gori i gori, podsjeća me zagija u danima "slave"...
bahat kao andročec, bezobrazan kao zagi, mutikaš kao djiki... jedino ne kuka kao benx...
A i tu nije daleko, mislim chile stvarno si sve gori i gori, daj se malo smiri. Na zagija smo navili da je takav, jer je, znam da si ti mlad i podložan svakakvim utijecajima okoline, al se probaj malo kontrolirati i ne biti tolko nervozan... :smash :boks
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 22 May 2009, 11:21

benx wrote:Kao tablete za mašnu za suđe ALL in 1, Proslava titule benxa i Dinamovog prvenstva 82

Eh taj 82
razgovor mene i benxa prije 2 min...

kalach: benx, šta ti je trebala ta 82. titula, znaš da će te sad ljudi zajebavat cijeli život
benx: a gle kalach, to je sve zagi zakuhao i on izvlači...
kalach: ma ok, ali nisi mi objasnio šta će ti ta titula, šta ti znači a sada svi imaju materijala za tebe...
benx: što se tiče tog prvenstva ja imama svoju računicu...
kalach: !?!?! ma kakvu računicu, šta pričaš
benx: he, he, he, he....
kalach: daj ne zajebavaj, kakvu računicu molim te...
benx: neću ti reći, ha,ha,ha,ha....
kalach: :neznam
benx: ali samo da znaš da mi ni djiki više nije prijatelj kao što je nekad bio, svi su se okrenuli protiv mene da me izbace iz takta...
kalach: opet pretjeruješ...
benx: e kad bi ti kalach znao šta se ovdje dešava, nisu to dani pašte i torcide đakovo, ti vidiš samo šta se piše ali šta oni meni rade... znaš da sam uvijek bio najbolji na pesu, košarci, formulama a sad me nema nigdje, misliš da je to normalno?
kalach: neznam...
benx: pa naravno da neznaš, to su takve igre, kako bi zagi rekao, samo da mi izađe pjena na usta... o onda kad popizdim ispadam babaroga... e neću više, rekao sam da istupam iz lige i tako će biti... može djiki napravit raspored sa leedsom ali neka upiše odmah svima 3:0 bb.... toliko od mene, idem u germaniju... forza napoli, hamsik, lavezzi i gargano...
istra ti materina!
pero08

Re: Umag Calling 2009A

Post by pero08 » 22 May 2009, 12:55

ja mislim da bi se trebalo drakonski to kazniti. preporučio bi da im se udijeli 1500-2000 credita manje nego drugima za slijedeću sezonu pes, makar ja i ne bio u umagu.
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 May 2009, 12:58

kalach,nesmijem komentirat onu pjesmu što si stavio jer bi me benx napao da ti se ulizujem samo zato jer imaš jedrilicu :-(

evo ova je fora pjesma
http://www.youtube.com/watch?v=ToCn1dQlxDM
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by Kalach » 22 May 2009, 13:09

zagadur wrote:kalach,nesmijem komentirat onu pjesmu što si stavio jer bi me benx napao da ti se ulizujem samo zato jer imaš jedrilicu :-(

evo ova je fora pjesma
http://www.youtube.com/watch?v=ToCn1dQlxDM
kad sam bio mali sam plakao na tu pjesmu jer sam razmišljao kako će u komuneli (tamo preko puta vatrogasaca) gdje sam živio napraviti parking umjesto onog igrališta sa jednim košem i da će sve otići u qratz... sa godinam sam shvatio da ja ne živim u via gluck neko u zemljoradničkoj a kao takva mora ostati zemljoradnička :DD
istra ti materina!
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 May 2009, 13:11

reds wrote:
Kalach wrote:
djiki wrote:chile pristaje na ponavljanje, zagi oce zeleni stol, tvrdo tvrdo....
cekamo druge da se izjasne....ja dalje stojim kod kazne i ponavljanja kupa, mada ovako sve mirise na brisanje istoga...
omalozavanje je svinjarija bila iako zagi isto nije dugo izdrzao da bude dobar....
ako zagi inzistira na zelenom stolu onda mojih pola glasa ide chiletu koji kakav god bio pristaje na ponavljanje finala... mada moram napomenuti da je chile sve gori i gori, podsjeća me zagija u danima "slave"...
bahat kao andročec, bezobrazan kao zagi, mutikaš kao djiki... jedino ne kuka kao benx...
A i tu nije daleko, mislim chile stvarno si sve gori i gori, daj se malo smiri. Na zagija smo navili da je takav, jer je, znam da si ti mlad i podložan svakakvim utijecajima okoline, al se probaj malo kontrolirati i ne biti tolko nervozan... :smash :boks
ma o čemu vi pričate? :-st :shocked
i molim da me se ne uspoređuje sa zagijem
Chile

Re: Umag Calling 2009A

Post by Chile » 22 May 2009, 13:15

zagadur wrote: 4.ne priznajem ništa drugo osim dobivanja kupa za zelenim stolom,vidim da ste odlučili da se finale ponavlja i ja vam odmah mogu reći da nema ni najmanje šanse da ponovo odrigram tu utakmicu.
ni tebe se ne pita :rollingofl
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 22 May 2009, 13:23

evo ti još jedna kalach,znaš kako idu riječi na ovu melodiju,đakovo :-D

http://www.youtube.com/watch?v=Y-faOW466NI
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 17:11

ovako malo sam razmisljao izmedju 3 mise i doso do zakljucka, neke neregularnosti su bile prisutne dali cemo ih kopat sada je malo glupo glede toga da je od nekih 4-5 godina proslo, a i u zakoniku bilo koje drzave za manja i srednja kaznena djela postoji zastara tako da mislim da neke kosture ne treba vadit iz ormara....
slucaj kup je aktualan i mora se rjesit, ja sam vise manje dosao (poslije pomazanja) do nekog rjesenja medjutim prije oglasavanja mog finalnog stava moram malo prouciti pravilnike uefe i engleske lige (objasnit cu kako sam ja dozivio tu koreografiju stoljeca). Mislim da se to treba rjesit i ubuduce rjesavat stvari a ne ko pizde da jedni prebacuju lopticu drugome da rjesi. Ja sam se cuo s tuntarom i sutra ja i on izlazimo sa nasim stavom, a na peri i redsu je da odluce i prihvate rjesenje (potrebno 3 od 4 glasa za rjesenjee koje bi proslo i mislim kako god da je na stetut jedne ili druge strane da se zaracene strane prihvate kazne jer je posrijedi vox populi). To je sto se tice utakmice i kako ce se njoj pristupiti, ali u svakom slucaju koje god rjesenje bilo dajem (i najozbiljnije stojim iza njega posto je posrijedi izrazito ponizavajuci tretman koji je dobio zagi, kakav god on bio, i mislim da su na njegovu mejstu bili chile ili benx da bi halabuka bila jos zesca, ne zbog reza nego ponizenja).
U svakom slucaju moj stav glede toga je da roni benx i chile ne igraju sljedeci kup, a za sljedeci veliki prijestup (na nivou ovoga) mislim da bi se moralo, nedao nam dragi Bog, reagirati i na nacin cak recimo preskakivanja jednog kruga sljedeca drafta jer mi se cini d je to jedina kazna koja bi nekog mogla pogodit.....
tako0djer dosta je licemjera tipa zagi kad sam pokusao napraviti pravilnik odmah je trazio rupe u njemu, a nekad kad se igralo i prekidalo utakmicu da nije lopta u autu niko se nioje bunio da se doda jedan gol na rez na stranu onoga koji nije prekinuo....
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 21:19

pravi pokazatelj koliko je ova liga smješna što direktan sudionik i prekršitelj benx da je prijedlog o riješenju kodnog imena mrzlečki :-( .znači dr.benvin opet želi direktno krojit sudbinu lige kao što je već x puta napravio.nadalje,da smo kojim slučajem radili pravilnik dali bi se netko od nas dosjetio točke o dodavanju tj. prostitucije joypada triju igrača u netkoj utakmici?budimo iskreni pa priznajmo da se toga nebi nitko sjetio.opet ponavljam da nisam vadio štoriju 82. prvenstva da bi napakostio benvinu nego samo da vas sve lijepo prisjetim da se već jedan trofej dodjeljivao za zelenim stolom.opet ponavljam za mene je 82. prvenstvo prošlo svršeno vrijeme ali ako se bude nastavilo sa ovakvom bezboraznom hajkom na mene iako činjenice govore da sam u ovom slučaju ja oštćena stranka,morat ću prispitat svoju odluku o 82. prvenstvu.
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 21:36

82.prvenstvo je rjeseno dva aktera nedotaknuta u to doba su rekli da ostaje kako je....
slucaj mrzlecki je zanimljiv (mada je bilo jos 2 slucaja u hnl-u) jerbo odluka spada medju najbizarnije odluke u povjesti hnl-a, znaci neregistriran igrac mladosti navodno neregistriran i po defaultu je trebalo bit 3:0 za dragovoljac po pravilniku, medjutim izvlaci se peripetija i radi se nova utakmica mada je bilo jasno da ce dragovoljac proc...u svakom slucaju pravilnik hns-a nema veze s mozgom i treba uzeti u obzir druge slucajeve iz rugih liga, u svakom slucaju moje misljenje je da je utakmica szavrsena rezultatom 5:2, i da je bilo nepravilnosti, znaci pravilo 90% odigrane utakmice otpada jer je ona IPAK ODIGRANA DO KRAJA......
sad ponavljanje utakmice ili registracija 3:0 kao jedina dva rjesenja trebaju bit prouceni po primjerima iz drugih liga....
mislim zvuci smjesno, ali jedina poveznica koju sam nasao sa stvarnim nogometom je ta....takodjer bih molio g.poglavicu da izrice svoj stav o nastaloj situaciji posto se toplo nadam da je imao i rjesio vec slican slucaj iz vremena kad su jazavci bili jazavci...
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 24 May 2009, 21:45

a?
jel registriran ili nije? posao je službenika saveza ustanoviti tko je tko na terenu i smije li taj nastupati, ako tome promakne oštećeni se ima pravo žaliti i uzeti bodove + tražiti ostavke nadležnih tijela
sve ostalo je glupost, nikakav dogovor aktera ne dolazi u obzir jerbo nam tada niti ne trebaju pravila jelda!?

jedino king ima pravo bacati 4 strelice pikada umjesto 3 ali to je zato da nas ne izgone iz prostora kojeg pošteno plaćamo :drinkbeer
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
djiki

Re: Umag Calling 2009A

Post by djiki » 24 May 2009, 21:56

ukratko 5:2 reza ovaj sto vodi daje joystick drugoj dvojci zadnjih 15 minuta bez da gubitnik zna, nikakva promjena reze nije bila moguca li je krseno pravilo nastupa human igraca ajmo rec...
akteri se medjusobno mnesmiju dogovoriti
zagadur

Re: Umag Calling 2009A

Post by zagadur » 24 May 2009, 22:11

poglavica wrote:oštećeni se ima pravo žaliti i uzeti bodove + tražiti ostavke nadležnih tijela
sve ostalo je glupost
mislim da je pogi sa ovom rečenicom sve rekao a ostalo trabunjanje o rezultatu i o kompromisima što djiki hoće provuć po modelu benx sit a ovce na broju nema veze sa realnošću.
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 24 May 2009, 22:16

a to, ja sam mislio na nešto treće, ovo je domena sprdnje/zajebancije i ne može se potegnut paralela s RL, dakle budući je sprdnja i zajebancija onda je kao da kupa nije ni bilo = poništena cijela sezona :potstir
jedan akter nije ništa kriv (barem u opisanom slučaju), drugi se zajebava, a treći i četvrti takodjer, slučaj me zapravo ponajviše podsjeća na tzv. kvitere koje svi jako volimo :violina
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2009A

Post by poglavica » 24 May 2009, 22:18

zagadur wrote:
poglavica wrote:oštećeni se ima pravo žaliti i uzeti bodove + tražiti ostavke nadležnih tijela
sve ostalo je glupost
mislim da je pogi sa ovom rečenicom sve rekao a ostalo trabunjanje o rezultatu i o kompromisima što djiki hoće provuć po modelu benx sit a ovce na broju nema veze sa realnošću.
mislio sam da je u pitanju nastup draftanog igrača koji nije na njegovom popisu, a ne ovaj kup
doduše dodje mu na isto ako metar ima jednako centimetara svuda....
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
Locked