Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 08:05

zar je zabranjeno faulirat igrače?jel to nekakav novi zakon izglasan?jel su svi glasali?evo,što se igrača foresta tiče slobodno ih možete faulirat pa ćemo vidjet dali su ovi podaci o podložnisti istiniti.informacija za glavnog naivca: tevez nikad neće biti eto,henry ili drogba a taylor je mala beba za milita i heitingu :kokice

p.s. niger zec koji leži,nikad ne bježi :klap
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 08:07

nije zabranjeno apsolutno, mada jedno je faul radi sprjecavanja gola ili kontranapada ili faul iz ozljede.....
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 08:09

paolo maldini ne igra u forestu nego u villi,jebote koja opsesija zagijem :shocked mogao bi dat ime za marku čokolade ili keksa
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 10:02

zagadur wrote:paolo maldini ne igra u forestu nego u villi,jebote koja opsesija zagijem :shocked mogao bi dat ime za marku čokolade ili keksa
neznam za cokolade i kekse ali ima te na siru vec
Image
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by maccro » 05 Mar 2009, 10:02

:rollingofl
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
benx

Re: Umag Calling 2008B

Post by benx » 05 Mar 2009, 10:14

djiki wrote:
zagadur wrote:paolo maldini ne igra u forestu nego u villi,jebote koja opsesija zagijem :shocked mogao bi dat ime za marku čokolade ili keksa
neznam za cokolade i kekse ali ima te na siru vec
Image

Di su mu naočale pa to je štamparska greška :kres :kres
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 10:18

dobra fora ovo sa bucom :-D .kužim zašto nećeš stavit igrače leedsa koji imaju injury B I C(btw. ja ih znam napamet :DD )ali zašto nisi stavio igrače liverpoola?ah da, za to treba imat...... :kavica

p.s. milito mi je u povjerenju rekao da mu je drogba omiljena mušterija
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 10:39

ovim postom dokazujes da nisi nista svatio....stavio sam igrace iz ekipa koje namjerno ozljedjuju igrace, reds i benx i chile su kakvi su ali po tom pitanju su fer
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 10:43

djiki wrote:ovim postom dokazujes da nisi nista svatio....stavio sam igrace iz ekipa koje namjerno ozljedjuju igrace, reds i benx i chile su kakvi su ali po tom pitanju su fer
znači ja i banković namjerno ozljedjujemo igrače?a zšto je tevez šlag na torti?
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 10:45

ti bankovic i tuntar, mada je tuntar draftao sve igralce da imaju a ozljedu...
zasto slag?pa zato jer ova potonija dvojica sute ki pizde a ti na sva zvona o kosilicama....
btw fora od bankovica sa turnira:
chile-ces dat sta za histre?
bankovic-necu jer oni imaju onaj transparent sportom protiv droge
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 10:54

ma sve ja to kužim ali opet neargumentirano postavljaš teze koje naravno služe svetom džihadu protiv zagadura.
1.faulovi su čimbenik nogometne igre pa tako i virtualnog nogometa
2. normalno je da su napadači na eksponiraniji faulovima samim tim što im je pozicija bliže protivničkom golu
3.nitko normalan neće namjerno ići faulirat unutar 16 m(penal+crveni) nego će faul izvest na 25-30 m od gola a takav faul se može okrakterizirat po želji govornika tj.namjeran da se prekine opsana akcija ili da se ozljedi igrača
4.tevez je u ovom prvenstvu od 19 kola pauzirao 5 kola tako da ti teza kako se zagija ne faulira ne drži vodu
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 11:14

sve to lijepo stoji ali u praksi nije tako po pitanju taktickih i namjernih faulova mada je najgori koliko sam vidio bankovic po tom pitanju.....tevez je moja meta, a meta br 2 gerrard
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 05 Mar 2009, 11:24

koga kalach jos nije zvao safeta?


ipak se djiki okuražio... jbg, lako kad znam da se nemogu naljutiti na te jeftine pikanterije... :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 13:00

lakrdija oko hnl-a se nastavlja.....
s jedne strane da bilo dite ne place ukinuli su im kaznu bez gledatelja, samo radi mira u kuci, a uprava se okurazila pa sada traze i manje para da daju....po propisim aje trebala ostati kazna po meni...najsmjesnije da uefa to ko prati sve, a ovi vise manje hladno izjavili da je to stvar saveza....opet kazem opravdana kazna, za razliku d bedarije sa npr.zastavom white boys....
juzni texas - savez 100:0
u sjeni toga , pred par dana, a tek danas izaslo u novine, pored pizfdjnja saveza da se treba poboljsati infrastruktura (profit saveza nekoliko mil eura od kojih sica za omladinske pogone) i raditi na stvaranju mladih igraca , donosi se apsurdna odluka da se broj stranaca povecava sa 3 na 6 u ligi , preko noci, a posto braCA bosnjaci imaju vise manje dvojna ili ih odmah dobe, ocito je da je povezano sa misijom dinama u juznu ameriku i australiju, u svakom slucaju
sjeverni texas - savez 100:0
zivio hnl i administrator koji je zakljucao topic
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 19:33

http://www.glasistre.hr/?0e9c1ba85cc485 ... 301,274113,,

ovog ima samo u umagu :-(.šta smo si mi napravili od grada :-puke :-puke
a vidi ovog vede prodane duše.brat mu bio u pritvoru zbog grafita podrške jednom haškom optuženiku a on se za posao oko izgradnje plaže kod podravke prodao vladajućoj ergeli kriminalaca.
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: Umag Calling 2008B

Post by Wallace » 05 Mar 2009, 19:50

djiki wrote:zivio hnl i administrator koji je zakljucao topic
Djikane ovaj forum je postao ko epizoda hrvatskih bračnih voda :sleep:
Ako ti igranje šice i stavljanje custom smajlija nije pretjerano napeto izgleda da ovdje nemaš šta tražit ali kao šta je rekao komadant Maccro "tko te sili da budeš na ovom forumu". Istina, nitko. Ipak je šteta da se jedna skoro svakodnevna zabava ovako razvodnila.
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 20:37

zagadur wrote:http://www.glasistre.hr/?0e9c1ba85cc485 ... 301,274113,,

ovog ima samo u umagu :-(.šta smo si mi napravili od grada :-puke :-puke
a vidi ovog vede prodane duše.brat mu bio u pritvoru zbog grafita podrške jednom haškom optuženiku a on se za posao oko izgradnje plaže kod podravke prodao vladajućoj ergeli kriminalaca.
koliko ja znam udruga je nepoliticka, ako ne molim te prosvjetli me
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 05 Mar 2009, 20:40

Wallace wrote:
djiki wrote:zivio hnl i administrator koji je zakljucao topic
Djikane ovaj forum je postao ko epizoda hrvatskih bračnih voda :sleep:
Ako ti igranje šice i stavljanje custom smajlija nije pretjerano napeto izgleda da ovdje nemaš šta tražit ali kao šta je rekao komadant Maccro "tko te sili da budeš na ovom forumu". Istina, nitko. Ipak je šteta da se jedna skoro svakodnevna zabava ovako razvodnila.
mah stoji, ali maccro je ovim potezom podsjetio na stingera pricom:"ko vas jebe ja ne trebam citat ova sranja i zato kljucam", a imat jedan hnl topic je obro inace se puca po ostalim forumima...a igrice oko hnl-a su zakon u ovih zadnjih 2 tjedna a da se ne komentiraju, ali zato bitno je da znam ko ce prije utakmice reala/milana/juvea bit na mjestu cb umjestoozljedjenog xy-a.....jebote madrid i torino od tamo nisam ni razglednicu nikad dobio :-(
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 05 Mar 2009, 21:09

djiki wrote:
zagadur wrote:http://www.glasistre.hr/?0e9c1ba85cc485 ... 301,274113,,

ovog ima samo u umagu :-(.šta smo si mi napravili od grada :-puke :-puke
a vidi ovog vede prodane duše.brat mu bio u pritvoru zbog grafita podrške jednom haškom optuženiku a on se za posao oko izgradnje plaže kod podravke prodao vladajućoj ergeli kriminalaca.
koliko ja znam udruga je nepoliticka, ako ne molim te prosvjetli me
cijela ova ekipa je član ili im je netko bližnji član vladajuće garniture.teški politički marketing pred izbore.trbebaju se neka prezimena stalno vrtiti po novinama da bi narodu ušlo u uši.pa koga će jedan vedo okorjeli pijanac,probisvijet i prtaceroš sa 5 godina osnovne škole učit ili savjetovat,o čemu mi pričamo alo,ej!!
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by poglavica » 05 Mar 2009, 21:45

djiki wrote:bitno je da znam ko ce prije utakmice reala/milana/juvea bit na mjestu cb umjestoozljedjenog xy-a.....jebote madrid i torino od tamo nisam ni razglednicu nikad dobio :-(
i to ćemo ukinut, ne brini, isto smeće je u pitanju of skroz :jazo
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
Locked