Umag Calling 2009A

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
Gin
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 1927
Joined: 17 May 2004, 20:14
Location: Brela

Re: Umag Calling 2008B

Post by Gin » 25 Feb 2009, 21:42

Evo ja npr. u potpunosti podržavam ovu kaznu. I mislim da bez ovih mjera hnlj ne bi bio regularan, jeba ga led pa ne može samo dinamo uvik igrat prid praznim stadionom.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/H ... fault.aspx
pomalo
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 26 Feb 2009, 01:29

Gin wrote:Evo ja npr. u potpunosti podržavam ovu kaznu. I mislim da bez ovih mjera hnlj ne bi bio regularan, jeba ga led pa ne može samo dinamo uvik igrat prid praznim stadionom.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Sport/H ... fault.aspx
jel ti zaista zivis u uvjerenju da je vaš stadion nešto puniji u zadnjih 10 godina? :vidiga
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 26 Feb 2009, 01:34

a neš ti kazne igrat pred praznim tribinama protiv sesveta :-( to je sve iskalkulirano.ovo nije nit kazna a kamoli drakonska kazna.dvocjevka lobi vlada hrvatskim nogometom, ali dobro dekor je bio na visini a pišanje po glavama je eruopska praksa i bonton.blago kako bi rekli u istri
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chopa » 26 Feb 2009, 01:38

ma neka, kazna (ako stimac ne uplete prste) je ipak teska i jos nevidjena na ovim prostorima

rekao bih cak prvi korak (10 godina prekasno) u nekoj borbi protiv pizdarija na utakmicama (ako ta borba uopce postoji osim na papiru)

naravno, apsolutno kaznit i dinamo desi li se hukanje ili baklje u terenu, srecom pa nema tvornice papira u Zagrebu niti krova na maximiru pa smo tu mirni :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 26 Feb 2009, 01:45

haha! a fora je kad na maximiru u teren slučajno upadne 50 baklji.... a jeste jadni :-(
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 26 Feb 2009, 02:03

Image
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: Umag Calling 2008B

Post by Wallace » 26 Feb 2009, 02:13

zagadur wrote:a neš ti kazne igrat pred praznim tribinama protiv sesveta :-( to je sve iskalkulirano.ovo nije nit kazna a kamoli drakonska kazna.dvocjevka lobi vlada hrvatskim nogometom, ali dobro dekor je bio na visini a pišanje po glavama je eruopska praksa i bonton.blago kako bi rekli u istri
Kakvi lobiji prijatelju, pa kazna je jebačka, ozbiljne su pare u pitanju. Šta se tiće praznog stadiona i to je pušiona, u slučaju pobjede nad Interom skupilo bi se više ljudi nego na Dinamo-Shaktar nedavno. Nadam se da će se žalit i da će kazna praznog stadiona bit ukinuta(za 200 000kn me zaboli,para im ne fali) jer ću ić na tu utakmicu, bar da vidim Jasmina Agića uživo. :DD
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 26 Feb 2009, 09:19

vrh veceri:
Image

Image

Image
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 26 Feb 2009, 09:22

hvala ti djiki... kao moderator mogao bi spriječiti hnlj topic u umagu... daj im otvori topic ljubavni trokut a možda i romb pa neka se svađaju...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 26 Feb 2009, 09:28

Kalach wrote:hvala ti djiki... kao moderator mogao bi spriječiti hnlj topic u umagu... daj im otvori topic ljubavni trokut a možda i romb pa neka se svađaju...
hnlj topic je kljucan bezmeni nekkog prevaljanog rzaloga, sraonica je kao i liga, tako da je bezveze......
ti umag calling bojkotiras radi zagija koliko ja znam, tako da neznam sto te ima smetat ako se pise o hnlj....uostalom idi malo nazad pa ces vidit da ima brdo toga oko hajduka i dinama......
bolje rjesenje je bio topik dinamo hajduk ovdje ali je misteriozno nestao....
topic svako moze otvoriti pa ako zele nek ga otvore
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 26 Feb 2009, 09:32

bravo djiki... opet jašeš...
istra ti materina!
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 26 Feb 2009, 10:08

ne jasem, maccronji je zatvori topic jer mu je pun kurac ko sranja, a takve reakcije kroz proslost su donjele do toga da se sralo po svim drugim toopicima, ovdje je po meni jedan kvalitetan topic izbrisan od strane cenzure i sta da se radi?
umag calling je uvijek bio leglo demokratije i oaza za ljude koji su proganjani radi njihovih uvjerenja
reds

Re: Umag Calling 2008B

Post by reds » 26 Feb 2009, 10:27

djiki wrote:ne jasem, maccronji je zatvori topic jer mu je pun kurac ko sranja, a takve reakcije kroz proslost su donjele do toga da se sralo po svim drugim toopicima, ovdje je po meni jedan kvalitetan topic izbrisan od strane cenzure i sta da se radi?
umag calling je uvijek bio leglo demokratije i oaza za ljude koji su proganjani radi njihovih uvjerenja
Lijepo si to napisao...brave`... :bdobro
ovdje sranja nisu strana... :rofl3
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 26 Feb 2009, 10:41

ima pravo kalach,nebi trebali i umag calling zatrovat sa derbijem.evo mene bi kao čovjeka od struke više zanimalo da banković ovdje napiše recept za te famozne kekse pa da i ja gledam bombe u izlogu kod špetića :-D
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Umag Calling 2008B

Post by Kalach » 26 Feb 2009, 10:44

nezna banković recept, to je tajna koja se prenosi sa koljena na koljena i ostaje u obitelji... keksi su repertoaru 07.03. :DD nebi se čudio da varteks di caprio istrči u svojim odjelima protiv naših ljubimaca... :dim
istra ti materina!
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 26 Feb 2009, 11:37

ovo sa dopingom u ligi stvarno nema smisla,u početku je to bio sport za 2-3 člana a sa se to raširilo ko kuga.došli smo do tog stadija da djiki mrtav trči doma gricku pričat viceve i da keva u 1 u noći vidi murju na bicikli :rofl3
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 26 Feb 2009, 11:57

Chile

Re: Umag Calling 2008B

Post by Chile » 26 Feb 2009, 12:09

i ja sam heroj(ali ne kao benx)! i ja sam bolestan igrao. danas imam 38 temperaturu :kavica
djiki

Re: Umag Calling 2008B

Post by djiki » 26 Feb 2009, 12:13

Chile wrote:i ja sam heroj(ali ne kao benx)! i ja sam bolestan igrao. danas imam 38 temperaturu :kavica
benx je skoro umro za joypadom molim lijepo, a ima familiju koju hrani
benx:
Image
zagadur

Re: Umag Calling 2008B

Post by zagadur » 26 Feb 2009, 12:20

mislim da je benx prije ovaj

Image
Locked