peticija za vracanje HNL-a

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

peticija za vracanje HNL-a

Post by djiki » 11 Mar 2009, 13:37

znam da nece urodit plodom ali bilo bi lijepo vidjet koji ljudi misle da taj prokleti hnl zasluzuje topic....
ovo nije poziv ni na linc, niti poziv da bi se tamo moglo vrijedjati, i srati bezveze na nacionalnoj ili nekoj drugoj svetokravskoj razini, uvijek sam za to da se brise ko pretjera i da se daju opomene pa i privremeni banovi (ukljucujuci i mene)

X
User avatar
Gin
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 1927
Joined: 17 May 2004, 20:14
Location: Brela

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Gin » 11 Mar 2009, 13:41

x
pomalo
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Clouseau » 11 Mar 2009, 13:42

Protiv
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
zagadur

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by zagadur » 11 Mar 2009, 13:47

protiv.pogi volim te :volim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Kalach » 11 Mar 2009, 14:13

ako ti je stalo da ti kum doživi 40tu onda se mani toga :rofl3
istra ti materina!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by alst » 11 Mar 2009, 14:14

Odlučno "ZA" :zivili

Onima koje to ne zanima - zar je problem izbjegavati taj topic? Ja ne čitam topice koji me ne interesiraju :crvenakarta2
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Wallace » 11 Mar 2009, 23:13

Ma vidi vraga, peticija je urodila plodom.Djiki majstore, Zagi izdajico plave boje i purgerštine :-D
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
benx

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by benx » 12 Mar 2009, 10:05

Ja nisam ni za ni protiv ali pogledajte mene i Zagija - ja bi ga sa vrha Istoka gurnuo iza na ono pomoćno igralište da mogu i šta ćemo onda pričat o HNL
zagadur

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by zagadur » 12 Mar 2009, 10:56

benx wrote:Ja nisam ni za ni protiv ali pogledajte mene i Zagija - ja bi ga sa vrha Istoka gurnuo iza na ono pomoćno igralište da mogu i šta ćemo onda pričat o HNL
benki,ja te ne bih fizički eliminirao kao ti mene nego bi išao po gradu i govorio kako benx diže veliku lovu na kladi i kako je postao pohlepan na lovu kao i njegov kum koji grize za 500-600 kn a na zagrebačkoj banci mu leži par miljuna eura :cool) :kres :kres :kres
zagadur

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by zagadur » 07 Jun 2009, 09:01

:kokice :kokice :kokice :kokice
djiki

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by djiki » 07 Jun 2009, 09:49

vratit ce se hnl u jesen....
benk :rofl :rofl :rofl
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Wallace » 07 Jun 2009, 13:37

Očito je da neki ljudi smetaju našem poglavaru pa je neizravno poručio da kupu prnje :mig
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
djiki

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by djiki » 07 Jun 2009, 14:11

pa Boze moj, i meni smeta zagi pa sto? poljud nece nikad vise vidit tako da plan sa vrha istoka pada u vodu..... :-(
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by poglavica » 07 Jun 2009, 14:23

nije problem u ljudima nego u eroziji morala + trovanju od strane "jakih" medija = poremećenim sustavima vrijednosti

ovaj forum je od samog početka imao za cilj promicanje nečega čega nema u klasičnim sredstvima informiranja + druženje ljudi koji se inače ne bi sreli u normalnim okolnostima i razmjena njihovih ideja i interesa

hnl topik je mjesto gdje se raspiruju najniže strasti i gdje zajebancija nije zajebancija i stoga ga više neće biti jer neki ljudi (oni iz wallaceovog istupa) očito nisu u stanju vidjeti niti milimetra izvan navijačkog sljepila, a ja to naprosto ne želim gledati stoga je prvi korak ukidanje tog topika, daljnji (da ne kažem slIjedeći) koraci biti će eliminacija trovača/provokatora bilo koje boje :hatsoff
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by benx » 07 Jun 2009, 14:42

poglavica wrote:nije problem u ljudima nego u eroziji morala + trovanju od strane "jakih" medija = poremećenim sustavima vrijednosti

ovaj forum je od samog početka imao za cilj promicanje nečega čega nema u klasičnim sredstvima informiranja + druženje ljudi koji se inače ne bi sreli u normalnim okolnostima i razmjena njihovih ideja i interesa

hnl topik je mjesto gdje se raspiruju najniže strasti i gdje zajebancija nije zajebancija i stoga ga više neće biti jer neki ljudi (oni iz wallaceovog istupa) očito nisu u stanju vidjeti niti milimetra izvan navijačkog sljepila, a ja to naprosto ne želim gledati stoga je prvi korak ukidanje tog topika, daljnji (da ne kažem slIjedeći) koraci biti će eliminacija trovača/provokatora bilo koje boje :hatsoff
Može ali nemoj redikule dirat, a znamo koji su!!!!
zagadur

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by zagadur » 07 Jun 2009, 16:46

benx wrote: Može ali nemoj redikule dirat, a znamo koji su!!!!
ja sam i redikul i navijački ćorav a ti si moj idol :jupiiii :jupiiii :jupiii

ps-jedino nisam skužio jeli su oni koji su navijački ćoravi manje pametniji od onih navijački dobrovidnih? :zzz
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Wallace » 08 Jun 2009, 11:15

Svaki navijač je ćorav ili barem kratkovidan, to je preduvjet navijanja. Da nije tko bi pratio nba sezonu gdje se utakmice igraju svaki dan i igrači gotovo i ne treniraju već samo igraju i igraju a kad ne igraju onda bildaju i tetoviraju se? Tko bi pratio formulu 1 kad bi širom otvorio oči i vidio da se tu zapravo autići vrte u krug satima i vrlo rijetko netko nekoga prestigne? Tko bi pratio hnl kad bi trezveno sagledao kakvi majmuni njime drmaju i kako loš nogomet uglavnom nudi? Svi smo mi, na ovaj ili onaj način dobrovoljni slijepci.......
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by poglavica » 08 Jun 2009, 11:53

Wallace wrote:Svi smo mi, na ovaj ili onaj način dobrovoljni slijepci.......
nemam ja ništa protiv ali neću to gledat ovdje, ne znam kako jednostavnije da objasnim
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
Wallace
Osvajač BSC-a 2008.
Osvajač BSC-a 2008.
Posts: 2399
Joined: 18 May 2004, 22:50
Location: Doma za umirovljenike

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by Wallace » 08 Jun 2009, 13:03

Your house, your rules. Razumijem i poštujem to.
Jedne godine bio ja šef u Maestralu, bila jedna strašna *beep* i ja sam je tio *beep*
zagadur

Re: peticija za vracanje HNL-a

Post by zagadur » 08 Jun 2009, 16:50

Wallace wrote:Your house, your rules. Razumijem i poštujem to.
a ja mislio da ovdje vlada komunizam dječjeg lica sa parolom: sve je to naše! kao u dobra stara vremena.... :DD
Locked