BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 16 Mar 2009, 13:26

djiki wrote:
Kalach wrote:benx, molim na uvid crnu teku sa omjerom uloženo vs izgubljeno... sceniraj samo zadnju stranicu da vidim koliko ste drahmi zaradili...
ja cu ih stavit ako dopusti......
Neki dan ja i djiki u Paganiniju u đepu 800 Eura digli se za 400 i kaže djiki ajmo zaradit za manću ja kažem da mi se neda a jbga imali smo para i u roku 5 minu doslovce djiki se hvata za glavu i to je to kraj možete sami zaključit neka djiji ispriča on zna bolje
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 13:31

djiki
Image

benx
Image

kalach
Image
Last edited by zagadur on 16 Mar 2009, 13:33, edited 1 time in total.
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 16 Mar 2009, 13:33

ja ću ti samo reći da si otišao u qratz i to najbrutalnije dobronamjerno... tebi je to smješno jer šta ti imam palamudit... to kod vas više nije zajebancija... mene boli stomak kad vidim šta si radiš... jbt, strpiš pred teletextom, znojiš se, drhtiš itd... i tako mjesecima za šta? radi šta te volja ali nas barem poštedi ovih prognoza jer svaki put mašite pa mi bude slabo zbog tebe...
za djikija me najiskrenije boli kitenshish... on se nebi oznojio ni da 800 000 drahmi popuši jer bi trebao samo istrpit ićin oštri pogled preko ramena...
istra ti materina!
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 16 Mar 2009, 13:37

DJELOMIČNO SI UPRAVU ŠRO SE TIČE ZNOJENA JUČER SAM SE VESELIO POBJEDI DINAMA A TO JE ŽALOSNO DJIKI JE REKAO STAVI NA SVE TKETE TO JE HENDIKEP MANEMA MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 13:43

ok u 2 mjeseca kocke:
pocetak:insijderi i "dojave" digli se bili na nekih 6000 po glavi i strmoglavo pali u minus od 2500 po glavi, trajalo je mjesec dana i bilo je jebeno stresno putem sustava bet flating (isti konstantni ulozi)
minus ukupni 5000 kn
ruleta: dva prolaza po 4000 kuna po glavi i nesretni pad di smo dosli na 800 eura sa ulozenih 400, i za zaradu od jos 30 eura za mance (jebiga iskreno je radila pohlepa za zaokruzit na 1000 dobitak) 13 puta nam za redom nije pala kolona
plus ukupni 5000 kn
martin gale na tipove sa interneta smo dosli u zaradu od 6500 kn ukupno, pali smo sve i isli u mnius, odigravamo jedan listic po internetu sa jednom izmjenom, a drugi 7 komada u glavu (pomna analiza i jos veca guzica) za 600 i dizemo nemalu lovu i to sve zahvaljujuci DINAMU.kad odbijemo sve skupa ukupni profit je oko 5000 kn
znaci imamo djeparca u dva mjeseca 1250 kn po glavi.....
naravno to je sve proklet novac i kako ga sad imamo tako ga sutra necemo imati ali jebiga zabavno je, mada benxa puca adrenalin puno vise nego mene
eto fama o rizi a i velikim dobicima
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 13:45

djiki u ovom tvom obraćanju javnosti nisi naveo zašto nas moraš daviti sa tim glupostima na forumu?!to je bit kalachevih postova
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 13:46

Kalach wrote:ja ću ti samo reći da si otišao u qratz i to najbrutalnije dobronamjerno... tebi je to smješno jer šta ti imam palamudit... to kod vas više nije zajebancija... mene boli stomak kad vidim šta si radiš... jbt, strpiš pred teletextom, znojiš se, drhtiš itd... i tako mjesecima za šta? radi šta te volja ali nas barem poštedi ovih prognoza jer svaki put mašite pa mi bude slabo zbog tebe...
za djikija me najiskrenije boli kitenshish... on se nebi oznojio ni da 800 000 drahmi popuši jer bi trebao samo istrpit ićin oštri pogled preko ramena...
martin galom ne visimo pred teletextom ali nema veze....
djikijeva primanja 3300 kuna su sada i ima jos 4000 eura od bonusa na banci od prodaje stanova, u svakom slucaju imovinska kartica manja od tvoje , di su ti primanja x000 kn po mjesecu za sto bi benx i zagiju pusio....
ako mislis da daje ico ko pijani miljuner varas se prika....
nadalje mene boli kita za igru ko igru mislim za dobitke jer taj novac ce otic kako ce doci i ja sam toga svjestan......
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 13:48

zagadur wrote:djiki u ovom tvom obraćanju javnosti nisi naveo zašto nas moraš daviti sa tim glupostima na forumu?!to je bit kalachevih postova
ovo je kladioncarski topic kao prvo, kao drugo znam ko gori od zelje da zna koliko je realno stanje stvari, a i pun kurac mi je telefonski linija k-r, di jedan drugog cinkaju i ispadaju smjesni...
kalach igra tiket dnevno po 20 kn u prosjeku ne dize nista, pomnozi sa 60 dana i koliki je minus? i onda se usudi nesto kakit ovdje...naravno ocekuje se demant kalacha
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 13:50

vratite mi kalacha u ligu da konačno eliminiramo tog djikavca :cool) e djiki djiki šta bi ti ja i prika kalach radili u paru,spavao biš u grickovoj kućici od straha :-D
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 13:53

vidis kako se kolo srece i ljubavi okrece u zivotu a zagi? kalachu si bio kus smeca a sad skoro pa prika...citat e.b.:takvi smo mi hrvati :cool)
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 16 Mar 2009, 13:55

djiki wrote:
zagadur wrote:djiki u ovom tvom obraćanju javnosti nisi naveo zašto nas moraš daviti sa tim glupostima na forumu?!to je bit kalachevih postova
ovo je kladioncarski topic kao prvo, kao drugo znam ko gori od zelje da zna koliko je realno stanje stvari, a i pun kurac mi je telefonski linija k-r, di jedan drugog cinkaju i ispadaju smjesni...
kalach igra tiket dnevno po 20 kn u prosjeku ne dize nista, pomnozi sa 60 dana i koliki je minus? i onda se usudi nesto kakit ovdje...naravno ocekuje se demant kalacha
kalach odigra 20-50 kn za vikend i gotovo... ali ako ti misliš da se u 2 mjeseca isplatilo izgubiti toliko živaca onda ok... ionako kad dobijete lovu potrošite u euforiji dio toga nepotrebno... tu zbroji još gastaline, tlakomjer, praxitene itd... i shvatit ćeš o čemu pričam... jbg, leo jedan dan dobije kinder jaje a onda 4 dana liže igračku :rofl
istra ti materina!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 13:56

ne brini se djiki,ti češ mi uvijek biti na prvom mjestu :volim
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 16 Mar 2009, 13:57

Kalach wrote: kalach odigra 20-50 kn za vikend i gotovo... ali ako ti misliš da se u 2 mjeseca isplatilo izgubiti toliko živaca onda ok... ionako kad dobijete lovu potrošite u euforiji dio toga nepotrebno... tu zbroji još gastaline, tlakomjer, praxitene itd... i shvatit ćeš o čemu pričam... jbg, leo jedan dan dobije kinder jaje a onda 4 dana liže igračku :rofl
:rollingofl :rofl :DD
ovo je i meni fora....
istra ti materina!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 13:58

Kalach wrote:leo jedan dan dobije kinder jaje a onda 4 dana liže igračku :rofl
ajme ovo je ludilo :rollingofl :rollingofl :rollingofl
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 14:06

hihihihihihihihihihihihiii
reds

Re: BENKI'S TIPS

Post by reds » 16 Mar 2009, 14:11

zagadur wrote:
Kalach wrote:leo jedan dan dobije kinder jaje a onda 4 dana liže igračku :rofl
ajme ovo je ludilo :rollingofl :rollingofl :rollingofl
ovo je fora do "kinder" jaja...
:klanjam2 :rollingofl :rollingofl :klap
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 16 Mar 2009, 14:13

User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 16 Mar 2009, 15:46

hahaha, kinder jaje fora je brutalna :rofl3
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 16 Mar 2009, 16:29

ajme kalach odlucio sam ti poceti i ja ebi srat koji kurac imas stalno raditi ukusne slatke delicije sa sir petrom bankovicem i ond adodjes ispred butige od sijalica i mislis da si ispred sjedista alana hr krcatog oruzjem djamantima i sa vladimirom zagorcem.....
ices na kvasinu i kome ce na teret ici kreda od jedrilice radetu? :-(
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 16 Mar 2009, 18:56

djiki, jebala te skalica :-(
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
Locked