BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 29 Jun 2009, 09:07

djiki wrote:Danas sjedim za jetijem i eto ti zagija, metnem 70 kuna i dignem 100 eurica u 5 minuta, 30 kn mance malama, 100 zagiju, a benxu idem kupit gastale sumsko voce posto ga zvao da dodje samnom al se nije javljao
ajde da sam i ja nešto zaradio od tebe a ne samo benx i ako se ovih 100 kn ne mogu ravnat sa kvadratom po 800 eura šta je benx dobio :kavica
Chile

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chile » 29 Jun 2009, 12:54

zagadur wrote:
djiki wrote:Danas sjedim za jetijem i eto ti zagija, metnem 70 kuna i dignem 100 eurica u 5 minuta, 30 kn mance malama, 100 zagiju, a benxu idem kupit gastale sumsko voce posto ga zvao da dodje samnom al se nije javljao
ajde da sam i ja nešto zaradio od tebe a ne samo benx i ako se ovih 100 kn ne mogu ravnat sa kvadratom po 800 eura šta je benx dobio :kavica
znači nisi samo meni sponzor?
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 29 Jun 2009, 13:12

ti si mi posinak, a zagi je moj pacijent
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 29 Jun 2009, 13:26

djiki wrote:ti si mi posinak, a zagi je moj pacijent
nekad bio, sad se on igra sa epruvetama i kombinira formule :kokice
istra ti materina!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 29 Jun 2009, 14:12

:tuzni
reds

Re: BENKI'S TIPS

Post by reds » 29 Jun 2009, 14:27

Kalach wrote:
djiki wrote:ti si mi posinak, a zagi je moj pacijent
nekad bio, sad se on igra sa epruvetama i kombinira formule :kokice
to da!! :DD
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 29 Jun 2009, 17:00

Chile wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:Danas sjedim za jetijem i eto ti zagija, metnem 70 kuna i dignem 100 eurica u 5 minuta, 30 kn mance malama, 100 zagiju, a benxu idem kupit gastale sumsko voce posto ga zvao da dodje samnom al se nije javljao
ajde da sam i ja nešto zaradio od tebe a ne samo benx i ako se ovih 100 kn ne mogu ravnat sa kvadratom po 800 eura šta je benx dobio :kavica
znači nisi samo meni sponzor?
e djiki djiki koji smo mi luzeri,htjeli smo ulovit benxa a ulovili smo chilu.to ti je isto ko da staviš ješku za oradu a uvatiš glavoča :kres :kres :kres
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 29 Jun 2009, 19:43

prije ova... zagi je onaj debeli sa havajkom na slova :DD

http://www.youtube.com/watch?v=tAJWYjs5GsU
istra ti materina!
Chile

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chile » 29 Jun 2009, 23:09

zagadur wrote:e djiki djiki koji smo mi luzeri,htjeli smo ulovit benxa a ulovili smo chilu.to ti je isto ko da staviš ješku za oradu a uvatiš glavoča :kres :kres :kres
fora opravdanje
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 18 Jul 2009, 11:52

:vidiga Image :jupiiii :jupiiii winwinwinwinwinwin
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 18 Jul 2009, 11:54

kolko si igro?
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 19 Jul 2009, 16:16

djiki wrote:kolko si igro?
samo 1000 kn
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 19 Jul 2009, 17:50

dajte molim vas objasnite svekolikom puku zašto to stavljate na forum ako se čujete x puta dnevno... osimo toga molio bih vas da budete toliko fer prema čitateljima foruma pa stavite i padove... unaprijed zahvaljuje vaš vjerni čitatelj koji bi ovom prilikom želio ostati anoniman... :kokice
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 19 Jul 2009, 17:52

benx wrote:
djiki wrote:kolko si igro?
samo 1000 kn
znači sada možeš platiti pizzu u nonu i večeru za mene i tanju... isto vrijedi za djikija a ovom prilikom samo najvaljujem da ću se upriličiti sl vikenda u umagu... nema isprika...
istra ti materina!
reds

Re: BENKI'S TIPS

Post by reds » 20 Jul 2009, 12:43

Kalach wrote:
benx wrote:
djiki wrote:kolko si igro?
samo 1000 kn
znači sada možeš platiti pizzu u nonu i večeru za mene i tanju... isto vrijedi za djikija a ovom prilikom samo najvaljujem da ću se upriličiti sl vikenda u umagu... nema isprika...
Sad kad si im dao do znanja da stižeš biti će pustinja na forumu, nema više komentara, nema turnira, mobiteli isključeni, mislavova bembara se parkira u hangar u vojarni, spuštaju se rolete u bruštolonima, gricku se kupuje prigušivać, a benki tjera turiste sa parcele u ladin gaju i naseljava ženu i djete u šator i cijelo ljeto kuha jaja :potstir pod zvjezdama daleko od očiju kalača... :rofl3 :rofl3
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 20 Jul 2009, 13:10

a zagi sa zastavicom grada umaga mase i ceka na kolodvoru cijeli petak od ranih popodnevnih sati
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 20 Jul 2009, 13:32

djiki wrote:a zagi sa zastavicom grada umaga mase i ceka na kolodvoru cijeli petak od ranih popodnevnih sati
ovo je fora... djiki, dugo me nisi tako nasmijao... :rofl :rofl :rofl
evo 'ko je meni prijatelj... a ne ti djiki, va takuinu ti već jednosmjerna za salonu... :-(
istra ti materina!
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 20 Jul 2009, 23:15

djiki wrote:a zagi sa zastavicom grada umaga mase i ceka na kolodvoru cijeli petak od ranih popodnevnih sati
:jupiiii :jupiiii :jupiiii :jupiiii :jupiiii
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 23 Aug 2009, 17:54

Vrijedi probat Palermo Napoli točan rezulatat 1-1 Golovi miccoli za Napoli Quagliarelaladu

Koeficijenmt 7.4 S aciletovim 500 kuna uloga dobivate preko 3500 kn nije loše za 2 TV 100HZ :oops
Locked