BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 17:10

2 0 sudac svirao 3-4 minute prije kraja!!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 29 Jan 2009, 17:14

molim administratora da topic preimenuje iz benx proual u alstove kombinacije...
istra ti materina!
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 17:19

Komentari na utakmici sudac sviraj kraj idemo na blagajnu, pitaju ljudi linijskog šta si stavio duju 2, i svi se smiju horor!!!

Zagi bio na utakmici i zaradio 25 ruža 50 fiorentina 15 ombola
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 17:21

Znači, prošlo je, ajd drago mi je :zivili

Pusti ti, oba listića su kod mene, pitanje je hoće li bratić išta dobit :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 17:31

zakon, ja stavio 500kn, častim sutra u Hvidri :jupiiii
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 17:32

Još nigdje ne vidjeh službenu potvrdu... hm :-st
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 17:33

ma nemaš frke, Zagi je pouzdan izvor informacija :vidiga
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 17:33

tata wrote:zakon, ja stavio 500kn, častim sutra u Hvidri :jupiiii
Sića a :DD

Ja uložio 400, bratiću sam zaboravio reći da ulog dijelimo samo u slučaju da listić padne :kokice
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 17:36

alst wrote:
tata wrote:zakon, ja stavio 500kn, častim sutra u Hvidri :jupiiii
Sića a :DD

Ja uložio 400, bratiću sam zaboravio reći da ulog dijelimo samo u slučaju da listić padne :kokice
A slušaj, to je relativno...za mene je to mali ulog, al je slatko dobit svakako :jupiiii
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 17:37

Znam, znam.. ipak si ti maher :klanjam

Za mene je recimo, ovo užasno, nezamislivo velik ulog :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 17:47

Nznam da li je tata maher jer sam ja već malo htio ušićarit neku dojavu ali kao iskusni igrač nije se htio izbalansirat, a jebiga ne širi dalje da nebi pali koeficijenti, inače i ja mislim iako smo svi ponešto zradili to su užasno mali dobici naročito kad dobiješ iz prve ruke ali kad si rekao da si stavio 200 kn nisam ni ja vjerovao baš u to al kad sam čuo šta su na terenu pričali bila je prava lakrdija. Bravo Alst u svakom slučaju
Chile

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chile » 29 Jan 2009, 18:14

prije koju godinu je djikijev rodijak Matijević sudio osijek - cro. sesvete u poreču. na sesvete je bio još veći koeficijent i normalno najveći makinator na ovim područima izrežirao utakmicu u korist sesveta. toliko je ubio osječane da su ga htijeli tuči! mislim da su tada osječani stavili veliku lovu na sebe... :potstir
Chile

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chile » 29 Jan 2009, 18:25

http://dojava-nogomet.bloger.hr/
pogledajte listić koji je stavio :shocked
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 29 Jan 2009, 19:37

evo mene natrag iz poreča i prvo što moram reći je hvala ti alste :klanjam
stigli smo ja i kum na početak drugog poluvremena jer smo prvo tražili pola sata gdje se igra utakmica.igralo se na terenu u turističkom naselju a ne na gradskom stadionu i tu mi je već mirisalo da je alst u pravu.kad smo konačno našli teren,ja odmah pitam rezerve dragovoljca koji je rez a oni sa smješkom na licu kažu:pa 1-0 za nas :-D .i sad najveća fora 10 min prije kraja vidim ja neko komešanje i došaptavanje preostalih tridesetak gledatelja.kad ono od šaptanja počnu glasni uzvici:ajde sudac sviraj kraj idemo na blagajnu ili ajde dobro sviraj kraj ima za svih.na 5 min do kraja doleti neki lik i pita linijskog suca:koliko je? sudac:ašta si ti stavio?lik: na dragovoljca!sudac:eto dobio si i onda grohotan smjeh ostalih gledatelja.i još jedna zanimljivost,na kraju svi vade listiće ljube se i grle i skuži da 90% ljudi na listiću ima uz ovaj par i rijeka-hit gorica koja je odigrana u taru kraj poreča a rez je bio 0:1 koef. 5,40. :rofl3
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 20:56

nisam ja maher, nego sam predugo u ovom poslu...

Ako neko želi pravu dojavu, za ovaj vikend bi trebala biti jedna i to jako zanimljiva (navodno prelaz iz 1 u 2 ili obratno), pa je stavim dva sata prije odigravanja na forum (samo će možda dotad biti i blokirana).

Ako netko slučajno želi podijeliti troškove dojave nek se javi, pa će još sutra imati tip. Ja plaćam tip 200e.
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 29 Jan 2009, 21:07

ja sam se okrenuo martingale sistemu i jednom praćenom blogeru od prije

bogami ne znam kako bi sutra ispratio ulog od 4 znamenke, srecom danas je pogodio

osim dobitka, zaradih i čir na dvanaestercu :cupajkosu
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 21:10

martingale = smrt, osim ako nemaš ogromnu banku i nisi pohlepan, onda se samo jebeno dobro naživciraš, u svakom slučaju brzo pregoriš...

Flat betting je najbolji dugoročno.
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 29 Jan 2009, 21:24

jebat ga, pratio sam lika mjesec dana, imao je skor oko 60-70%, uvijek igra koef oko 3.5

sad mu je skor bio bitno manji, zaredao je seriju od 4 fulana dana i taman zadnju seriju koju sam mogao financijski ispratit je pogodio, zapravo mi maximiziravsi profit :DD

flat betting? ne dizanje uloga? ne kuzim...
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 21:45

otvorili smo topic da se malo zabavimo a kladit čemo se dalje po 10
20 kuna to je najboljej!!!!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 21:51

Chopa wrote:jebat ga, pratio sam lika mjesec dana, imao je skor oko 60-70%, uvijek igra koef oko 3.5

sad mu je skor bio bitno manji, zaredao je seriju od 4 fulana dana i taman zadnju seriju koju sam mogao financijski ispratit je pogodio, zapravo mi maximiziravsi profit :DD

flat betting? ne dizanje uloga? ne kuzim...
Stalno isti iznos uloga, ako je lik gađao 60% sa koef. 3.5, to je lova do krova na moj ulog...
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
Locked