BENKI'S TIPS

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 14:12

Ispričavam se na djelomičnom privatiziranju Bekijevog topica, ali ako tip prođe, vjerujem da ćete mi lako zaboravit :DD

Dakle, situacija je sljedeća, kolega mog bratića sudi ove županijske lige i sl., danas sudi prijateljsku između Zadra i Hrvatskog Dragovoljca u Poreču, uložio je lovu na pobjedu Dragovoljca - znate što to znači

Utakmica počinje u 15:30, u Germaniji je nema, al imate je u Supersportu sigurno, za druge na znam. Kvota na Dragovoljac je 5,60. Evo ja sad uplatio sebi i bratiću po 200 kuna bez ikakvih problema. Znate kako ide s ovakvim tipovima - stavljajte love kolko unaprijed možete prežalit, ne tjeram nikog na ništa, tako da se neko zanese i poduva, krivca nek traži na drugom mjestu. To je to, ko će stavljat, nek požuri - još malo pa nestalo :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 29 Jan 2009, 14:48

evo ja uplatio pa nek nam bog i sudac pomognu :boom
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 14:53

Ako nas zajebe derat ćemo se "Sudija, lopove" :crvenakarta1

Al ako zezne nas - i sebe će, kao i pola svoje firme, tako da na znam baš kolko mu je to pametno :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 15:04

alst wrote:Ispričavam se na djelomičnom privatiziranju Bekijevog topica, ali ako tip prođe, vjerujem da ćete mi lako zaboravit :DD

Dakle, situacija je sljedeća, kolega mog bratića sudi ove županijske lige i sl., danas sudi prijateljsku između Zadra i Hrvatskog Dragovoljca u Poreču, uložio je lovu na pobjedu Dragovoljca - znate što to znači

Utakmica počinje u 15:30, u Germaniji je nema, al imate je u Supersportu sigurno, za druge na znam. Kvota na Dragovoljac je 5,60. Evo ja sad uplatio sebi i bratiću po 200 kuna bez ikakvih problema. Znate kako ide s ovakvim tipovima - stavljajte love kolko unaprijed možete prežalit, ne tjeram nikog na ništa, tako da se neko zanese i poduva, krivca nek traži na drugom mjestu. To je to, ko će stavljat, nek požuri - još malo pa nestalo :DD
Ako se obogatim neču ti reč koliko sam uplatio ali ako padnem barem mi 500 kn pošalji ali u Švicarskim francima (šalim se)
zagadur

Re: BENKI'S TIPS

Post by zagadur » 29 Jan 2009, 15:11

idem u poreč pratit live pa ako krene po zlu prekinut ćemo lakrdiju :cool)
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 29 Jan 2009, 15:15

jos stignete uplatit na Bwinu :kokice
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 29 Jan 2009, 15:19

mah u bwinu u kompletu mozes igrati sa jos jednom tekmom preporucam cro osig u rukometu...
smrdi mi da je patka jer ako alst ulaze 200 kn za sebe i bratica koji sudi onda je to za plakat....plus je benki dobio dojavu na 1
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 15:19

zagadur wrote:idem u poreč pratit live pa ako krene po zlu prekinut ćemo lakrdiju :cool)
Pazi da ti neko ne ukrade šal!!!
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: BENKI'S TIPS

Post by Chopa » 29 Jan 2009, 15:21

djiki wrote:mah u bwinu u kompletu mozes igrati sa jos jednom tekmom preporucam cro osig u rukometu...
smrdi mi da je patka jer ako alst ulaze 200 kn za sebe i bratica koji sudi onda je to za plakat....plus je benki dobio dojavu na 1
jok, mozes u singlu
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 29 Jan 2009, 15:31

Chopa wrote:
djiki wrote:mah u bwinu u kompletu mozes igrati sa jos jednom tekmom preporucam cro osig u rukometu...
smrdi mi da je patka jer ako alst ulaze 200 kn za sebe i bratica koji sudi onda je to za plakat....plus je benki dobio dojavu na 1
jok, mozes u singlu
nije mi dalo jebiga....
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 15:36

stavija san i ja nešto sitno, ajmo HD :klap
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 15:50

djiki wrote:mah u bwinu u kompletu mozes igrati sa jos jednom tekmom preporucam cro osig u rukometu...
smrdi mi da je patka jer ako alst ulaze 200 kn za sebe i bratica koji sudi onda je to za plakat....plus je benki dobio dojavu na 1
Ne, ja sam stavio 200 za sebe i 200 za bratića. I ne sudi on, nego njegov kolega s posla...

Al meni to nije u opisu posla, ja priznam da nemam povjerenja u ovakve stvari, stavim lovu s kojom se unaprijed oprostim, pa ako prođe, prođe, a ako ne - neću previše plakat

Ajmo, momci, za Spajića :jupiiii
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: BENKI'S TIPS

Post by Kalach » 29 Jan 2009, 15:59

da nema alsta ovaj topik bi bio presmješan...
istra ti materina!
djiki

Re: BENKI'S TIPS

Post by djiki » 29 Jan 2009, 15:59

ko moji i benxov account na bwinu :cool)
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 16:03

Image

Ništa spušili ipak je moja dojava bila točna 1
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 16:05

djiki wrote:ko moji i benxov account na bwinu :cool)

Image
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: BENKI'S TIPS

Post by tata » 29 Jan 2009, 16:36

To HD vodi 2:0 na poluvremenu...

Kita, nemam pojma koji je rezultat, ko bi mogo znat?
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Re: BENKI'S TIPS

Post by alst » 29 Jan 2009, 16:44

Niko živ, prekopao sam sve živo i neživo al ništa...

Al nada umire posljednja :DD
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 17:03

alst wrote:Niko živ, prekopao sam sve živo i neživo al ništa...

Al nada umire posljednja :DD
1 0 za dragovoljac direktno sa terena dobio rezultat 5 min prije kraja tekme
benx

Re: BENKI'S TIPS

Post by benx » 29 Jan 2009, 17:05

Samo AAlst žalosno ako je tako kako je ne stavit više jer ako si znao barem mininumum je 1000 kn za stavit ali svejedno hvala stavio 100 kn za dobit 550
Locked