Become a legend mode

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 16 Dec 2008, 19:22

djiki wrote:5. sezona u atleticu 33 utakmice 26 golova, posto me jebala ta formacija 4-5-1 bez aguerra u igri trazio sam transfer i niti jedan veliki kub me nije htio :-st tako da sam se vratio u grad smeca. i sad kad igram talijansku ligu nekako sam pod dojmom kalacha, ono gledam imena igraca napolija i mislim se u picku materinu trebao bih biti prvi bez beda, a ono borba za 7. mjesto. s deuge strane vise se bojim siene nego milana posto u njoj u napadu igra calaio i opet se odmah sjetim kalacha i teorije calaio novi careca, tako da igram nekako u grcu....u ratko izmedju talijanske engleske i spanjolske lige najveci gust je igrati spanjolsku a uvjerljivo najgore talijansku di 95%ekipa igra 4-5-1 ili 5-4-1 milina za oci u kratko :-(
no da nebi bilo sve crno idje me dobro 7 utakmica 7 golova u 6 sezoni, mislim da sam prebrzo (u globalu program igrice) postao zvijer tako da ne vjerujem da cu igrativise od jos 2-3 sezone....
Ako čemo reč iskreno u duši simpatiziraš napoli samo mi je glupo o tome pričati jer ne bi razumjeli ništa!!!!!!!!!!!!!!!!!
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 16 Dec 2008, 19:30

benx wrote:
djiki wrote:5. sezona u atleticu 33 utakmice 26 golova, posto me jebala ta formacija 4-5-1 bez aguerra u igri trazio sam transfer i niti jedan veliki kub me nije htio :-st tako da sam se vratio u grad smeca. i sad kad igram talijansku ligu nekako sam pod dojmom kalacha, ono gledam imena igraca napolija i mislim se u picku materinu trebao bih biti prvi bez beda, a ono borba za 7. mjesto. s deuge strane vise se bojim siene nego milana posto u njoj u napadu igra calaio i opet se odmah sjetim kalacha i teorije calaio novi careca, tako da igram nekako u grcu....u ratko izmedju talijanske engleske i spanjolske lige najveci gust je igrati spanjolsku a uvjerljivo najgore talijansku di 95%ekipa igra 4-5-1 ili 5-4-1 milina za oci u kratko :-(
no da nebi bilo sve crno idje me dobro 7 utakmica 7 golova u 6 sezoni, mislim da sam prebrzo (u globalu program igrice) postao zvijer tako da ne vjerujem da cu igrativise od jos 2-3 sezone....
Ako čemo reč iskreno u duši simpatiziraš napoli samo mi je glupo o tome pričati jer ne bi razumjeli ništa!!!!!!!!!!!!!!!!!
napoli mi je BIO drag klub dok moje vene,moji mozak,moja krv nisu postale zatrovane njime zbog V.K......danas navijam da zavrsi u serie b i da hamsik i lavezzi odu u neki grad di smetlari bar raznose smece....
napoli je velik klub, fanaticnih navijaca, ali gadi mi se.....
zagadur

Re: Become a legend mode

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 19:43

benki,bez ljutnje ali djiki ima pravo.naravno on ti neće nikad reći da si i ti krvi što se svima napoli počeo gadit,no dobro znamo kakav je djiki :DD
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 16 Dec 2008, 19:59

Uglavno kalach me kritizira da sam pesimist da govorim protiv napolija Vi govorite da je Napoli ukurcu zbog V.K. i mene pa mislim da nije ništa novo da sam ja uvijek kriv to je stara priča!!!!
zagadur

Re: Become a legend mode

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 20:03

ti si benki jedna velika mustra.jedno u živo a drugo na forumu.tipično pizdunski :rofl3 .e benki benki :kres :kres
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 16 Dec 2008, 20:11

zagadur wrote:ti si benki jedna velika mustra.jedno u živo a drugo na forumu.tipično pizdunski :rofl3 .e benki benki :kres :kres
Največe mustre u ligi smo ti ja i Vanja sve drugo je mačiji kašalj zajedno sa mojim redikulom od kuma on je samo taoc statistike njegovih pustih bilježnica!!!

Image
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 16 Dec 2008, 20:25

jedimna fora je da je napoli na pesu lud klub...
igram sa newcastelom i redovito me servisiraju man utd,chelsea ili arsenal
igram sa atleticom redovito me guze barca i real
igram sa napolijem redovito guzim inter milan juve pa me naguze siena i catania :-(
zagadur

Re: Become a legend mode

Post by zagadur » 16 Dec 2008, 20:30

nemojte tako brzo pisat ja se još smijem na calaio novi careca :rollingofl
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 17 Dec 2008, 13:29

nije calaio ali je moja statistika za druga benvina nakon 5.sezone
Image

Image
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 17 Dec 2008, 16:06

benki sav u kurcu kod mene gleda mojus statistiku na bal modu kad ono svati da nije znao da moze metnit wide cameru....e benki benki :jazo
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 22 Dec 2008, 19:52

7. sezona u napoliju 30 utakmica 26 golova drugi strijelac nesretno prvenstva iza cassana :-( , prelazim u marseille zeljan titula a ono u prvih 9 kola 6 bodova (6 remija) i na kontu 2 gola, sav isfrustriran i dslusajuci savjete g.benxa da je marseille u kurcu prestajem se borit , ali ond au jednoj tekmi zabih 4 gola i eto mi se volja vratila (sindrom pere bankovica) i na kraju marseille gazio sve pred sobom zavrsili 4. (uspjeh gledajuci da sam zaostajao z 4. u jednom trenutku 15 bodova) a žiki zabija 29 golova u 30 utakmica i naravno će da produži ugovor sa marsseilom.....
sto se tice podizanja statistika u 8.sezoni sam stao sa balancom na 95 ne ide dalje (na startu igre sam dodao 10 bodova na njega) i mislim da je stopiran privremeno da se ne dodje do 99 prebrzo....
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 29 Dec 2008, 15:12

8. sezona
olympique Marsseile 33 utakmice 39 golova, 20 mvp puta, prvi strijelac francuske, prvak
prelazim u 9.sezoni u arsenal cilj je osvojiti ligu prvaka i englesku i onda za gust otic u napoli ili feyenoord
i sad sta se desi idjem igrat u goste protiv tottenhamada i zabim rodijaci moji 7 golova iz 8 suteva i dobim 8,5 ocjenu :rofl :-(
iako sustav ocjenjivanja je bolji ego na starome, znam ne zabit gol ni asistirati ali napravim drame u protivnickoj obrani i dobm 7,5, a isto tako ne prnem cjelu utakmicu i zabim 2 gola iz nicega i da mi ne vise od 6,5-7
Locked