Become a legend mode

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Become a legend mode

Post by djiki » 02 Dec 2008, 15:40

Jel igra to iko osim mene Tuntara i Benxa?
Već mi je dosta Benxova hvaljenja sa svojom superzvijezdom Suzanom Vasiljević koji je kao prva violina napada Sparte Rotterdam zabio cak 4 gola u 44 utakmice......
Evo igram 2. sezonu u spici napada sa svojim kreiranim igracem Eugeniusom Benvinakisem i skor je sljedeci
Spaarta R. 24 7
NAC 20 11 (7 kloa do kraja)
laganini se ide u Fyenoord, par sezona i onda u osvajanje svega....
Tuntar jel te zovu i u repku i koju si nacionalnost stavio za svog igralca? :-D

P.S.po meni mod koji je spasio serial bez njega neznam dali bi odigrao vise od 5 utakmica protiv kompa
Chile

Re: Become a legend mode

Post by Chile » 02 Dec 2008, 15:57

ja sam jučer krenuo. igram u bologni polušpicu. u 10 kola 1 gol. šugave su utakmice sve iksevi
reds

Re: Become a legend mode

Post by reds » 02 Dec 2008, 16:02

djiki wrote:Jel igra to iko osim mene Tuntara i Benxa?
Već mi je dosta Benxova hvaljenja sa svojom superzvijezdom Suzanom Vasiljević koji je kao prva violina napada Sparte Rotterdam zabio cak 4 gola u 44 utakmice......
Evo igram 2. sezonu u spici napada sa svojim kreiranim igracem Eugeniusom Benvinakisem i skor je sljedeci
Spaarta R. 24 7
NAC 20 11 (7 kloa do kraja)
laganini se ide u Fyenoord, par sezona i onda u osvajanje svega....
Tuntar jel te zovu i u repku i koju si nacionalnost stavio za svog igralca? :-D

P.S.po meni mod koji je spasio serial bez njega neznam dali bi odigrao vise od 5 utakmica protiv kompa
Zašto svima i svom kumau mažeš oći, vidio sam da se zoveš matijević...zato ne serkaj sa benvinakisem... :-D :boks
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 02 Dec 2008, 16:13

zapoceo nanovo mozda :kokice
predlazem ti chile da nafilas attackera na acc i balance te da krenes od nizozemske lige jer di ces sa jadnikom prolaziti branice u italiji ili engleskoj
takodjer jako bitno je naci momcad koja igra sa tri spice na pocetku tako da bude napadacki orijentirana odnosno vise sansi za gol
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 02 Dec 2008, 17:10

reds wrote:
djiki wrote:Jel igra to iko osim mene Tuntara i Benxa?
Već mi je dosta Benxova hvaljenja sa svojom superzvijezdom Suzanom Vasiljević koji je kao prva violina napada Sparte Rotterdam zabio cak 4 gola u 44 utakmice......
Evo igram 2. sezonu u spici napada sa svojim kreiranim igracem Eugeniusom Benvinakisem i skor je sljedeci
Spaarta R. 24 7
NAC 20 11 (7 kloa do kraja)
laganini se ide u Fyenoord, par sezona i onda u osvajanje svega....
Tuntar jel te zovu i u repku i koju si nacionalnost stavio za svog igralca? :-D

P.S.po meni mod koji je spasio serial bez njega neznam dali bi odigrao vise od 5 utakmica protiv kompa
Zašto svima i svom kumau mažeš oći, vidio sam da se zoveš matijević...zato ne serkaj sa benvinakisem... :-D :boks
Moraš mi sve Vanja špiunirati što Miki kaže jer on vili barem 99% izmisliti stvari nešto kao naš Dradzen!
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 05 Dec 2008, 13:42

benki kako napreduje suzano vasiljevic u sparti?
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 05 Dec 2008, 15:23

djiki wrote:benki kako napreduje suzano vasiljevic u sparti?
Slabo 18 utakmica 4 gola trom igrač sam ko da sam kreirao zagija a ne pokretnog Jažiča!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Become a legend mode

Post by Clouseau » 05 Dec 2008, 18:16

Ja sam napravio epohalan transfer iz NAC Brede na polusezoni u Genou i sad sam nezamjenjiv u špici uz Diega Milita i imam već 3 gola na kontu u nekih 10-ak tekmi. Teško je, tvrdo al guram nekako. Uskoro će kraj 1. sezone falabogu..
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 07 Dec 2008, 20:07

u 3. sezoni nas benvinakis je potpisao za napoli i u 9 utakmica zabio 4 gola, a najlijepsa stvar je da je cimer sa lavezzijem na gosztovanjima....
jedva cekam da benvinakis ko ciro ferrara predje u juventus
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 07 Dec 2008, 20:48

Ja sam iz Sparte Rotterdam prešau u polusezoni u Napoli igrao dobro ali sam se vratio u Spartu fali mi ona Erstedivizion seljačka liga i sveukupno imam od 40 utakmica 15 golova solidno po meni!!
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Re: Become a legend mode

Post by Clouseau » 07 Dec 2008, 21:36

Evo uživo prenosim da sam u svojoj prvoj utakmici za svoj novi klub Newcastle Utd. zabio protiv velikog Mančestera i digao na noge nogometnu javnost. Nakon blijede prve 2 utakmice nove sezone u Genoi sam prihvatio ponudu kluba sa puno boljim igračima i nakon 2 kola šta nisam bio convocato sam dobio priliku s klupe.

Znao sam ja da nisam trebao igrat špicu već na svom prirodnom mjestu centralnog veznog. :1deda
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Re: Become a legend mode

Post by Chopa » 08 Dec 2008, 00:47

vama te utakmice nisu zatupljujuce identicno dosadne? :kokice
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 08 Dec 2008, 10:24

benx wrote:Ja sam iz Sparte Rotterdam prešau u polusezoni u Napoli igrao dobro ali sam se vratio u Spartu fali mi ona Erstedivizion seljačka liga i sveukupno imam od 40 utakmica 15 golova solidno po meni!!

ti bi rezo jajca da te zove naploli kao mene (tj.benvinakisa).Vrhunac transfera tvog Suzana Vasiljevica je iz sparte u rodu :cool)
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 08 Dec 2008, 10:26

Chopa wrote:vama te utakmice nisu zatupljujuce identicno dosadne? :kokice
meni ne...fora je cekat prigodu i nikad neznas kolikogod jak bio dali ces rasturit....bal mode je po meni spas ovog pesa. Da se doradi malo (ispadanje iz lige, interakcija sa medijima, pregovaranje oko ugovora, mogucnost dobivanja otkaza u klubu) bi bilo jedno osvjezenje u domeni nogometnih igara
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 14 Dec 2008, 23:57

imam 23 godine i pocela mi kosa opadat nakon solidne sezone u newcastleu dobih poziv od jakog atletica iz madrida, i sad sve divno krasno igram prvu postavu uz bok aguerra (koji ima skoro sve 99) u formaciji 4-4-2 i igramo bolje nego sto rezultati govore i od jednom promjena formacije nakon 8 kola 4-4-2 u 4-5-1 i ta formacija je ostala do kraja sezone (novu nisam zapoceo). Se kome to desilo? Mislim zabijam vise ali je non sense da aguerro biva na klupi neiskoristen i obrnuto....a taman se htio skrasiti u madridu :-(
Chile

Re: Become a legend mode

Post by Chile » 15 Dec 2008, 01:48

aguero se piše s jednim r.
jebote kao tomislav ivić si
benx

Re: Become a legend mode

Post by benx » 15 Dec 2008, 10:30

djiki wrote:imam 23 godine i pocela mi kosa opadat nakon solidne sezone u newcastleu dobih poziv od jakog atletica iz madrida, i sad sve divno krasno igram prvu postavu uz bok aguerra (koji ima skoro sve 99) u formaciji 4-4-2 i igramo bolje nego sto rezultati govore i od jednom promjena formacije nakon 8 kola 4-4-2 u 4-5-1 i ta formacija je ostala do kraja sezone (novu nisam zapoceo). Se kome to desilo? Mislim zabijam vise ali je non sense da aguerro biva na klupi neiskoristen i obrnuto....a taman se htio skrasiti u madridu :-(
To se samo tebi može desit!!!
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 15 Dec 2008, 10:45

ma pazi s tom formacijom atletico ne moze osvojiti nista, ali meni ide u prilog jer sam na 10 kola prije kraja zabio 26 golova
djiki

Re: Become a legend mode

Post by djiki » 16 Dec 2008, 13:54

5. sezona u atleticu 33 utakmice 26 golova, posto me jebala ta formacija 4-5-1 bez aguerra u igri trazio sam transfer i niti jedan veliki kub me nije htio :-st tako da sam se vratio u grad smeca. i sad kad igram talijansku ligu nekako sam pod dojmom kalacha, ono gledam imena igraca napolija i mislim se u picku materinu trebao bih biti prvi bez beda, a ono borba za 7. mjesto. s deuge strane vise se bojim siene nego milana posto u njoj u napadu igra calaio i opet se odmah sjetim kalacha i teorije calaio novi careca, tako da igram nekako u grcu....u ratko izmedju talijanske engleske i spanjolske lige najveci gust je igrati spanjolsku a uvjerljivo najgore talijansku di 95%ekipa igra 4-5-1 ili 5-4-1 milina za oci u kratko :-(
no da nebi bilo sve crno idje me dobro 7 utakmica 7 golova u 6 sezoni, mislim da sam prebrzo (u globalu program igrice) postao zvijer tako da ne vjerujem da cu igrativise od jos 2-3 sezone....
reds

Re: Become a legend mode

Post by reds » 16 Dec 2008, 16:12

djiki wrote:5. sezona u atleticu 33 utakmice 26 golova, posto me jebala ta formacija 4-5-1 bez aguerra u igri trazio sam transfer i niti jedan veliki kub me nije htio :-st tako da sam se vratio u grad smeca. i sad kad igram talijansku ligu nekako sam pod dojmom kalacha, ono gledam imena igraca napolija i mislim se u picku materinu trebao bih biti prvi bez beda, a ono borba za 7. mjesto. s deuge strane vise se bojim siene nego milana posto u njoj u napadu igra calaio i opet se odmah sjetim kalacha i teorije calaio novi careca, tako da igram nekako u grcu....u ratko izmedju talijanske engleske i spanjolske lige najveci gust je igrati spanjolsku a uvjerljivo najgore talijansku di 95%ekipa igra 4-5-1 ili 5-4-1 milina za oci u kratko :-(
no da nebi bilo sve crno idje me dobro 7 utakmica 7 golova u 6 sezoni, mislim da sam prebrzo (u globalu program igrice) postao zvijer tako da ne vjerujem da cu igrativise od jos 2-3 sezone....
Pa tebi sve brzo dosadi, ništa novo... :-D
Locked