TERMINI ODIGRAVANJA

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 11 Dec 2009, 15:27

? kakve badijeve idotarije? pa tvoj streetwear je pitbull,burberry i vjeverice i onda nesto govoris meni ako imam kapu 1950 u kombinaciji sa majicom sa kapuljacom koju nosim 5 godina a sad je primjetio....
mah bolje da se manim u are right
vidimo se
poz
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 11 Dec 2009, 16:09

djiki wrote:? kakve badijeve idotarije? pa tvoj streetwear je pitbull,burberry i vjeverice i onda nesto govoris meni ako imam kapu 1950 u kombinaciji sa majicom sa kapuljacom koju nosim 5 godina a sad je primjetio....
mah bolje da se manim u are right
vidimo se
poz
...a čovjek doma pune orbare majica,kapa felpi i ko zna čega sve ne 1950,e moj djiki za tebe je ona, "rugala se sova sijenici..." valjda znaš kraj... :rofl3 :-( :-(
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 11 Dec 2009, 16:41

reds wrote:
djiki wrote:? kakve badijeve idotarije? pa tvoj streetwear je pitbull,burberry i vjeverice i onda nesto govoris meni ako imam kapu 1950 u kombinaciji sa majicom sa kapuljacom koju nosim 5 godina a sad je primjetio....
mah bolje da se manim u are right
vidimo se
poz
...a čovjek doma pune orbare majica,kapa felpi i ko zna čega sve ne 1950,e moj djiki za tebe je ona, "rugala se sova sijenici..." valjda znaš kraj... :rofl3 :-( :-(

vas bode u oči 1950, ali kad piše 1986 onda je uredu :roll
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Kalach » 11 Dec 2009, 16:42

e moj chile... jesi neobjektivan... nije stvar u tome ali si se zalipija ka tić na baketin :kokice
istra ti materina!
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 11 Dec 2009, 16:45

pa uopće nije problem u majcama i kapama 1950.problem je u tome što se djiki osijeća pozvanim da svatkog komentira i ocjenjuje kao da su svi benx,a da je barem originalan nego čuo od kalacha foru za vjevericu i sad on non stop o vjeverici.no dobro,to je sad momentalna furka kao što je bio rambo amadeus,spice girls šalovi,iron maiden itd itd.
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 11 Dec 2009, 17:06

zagadur wrote:ja ipak mislim da je moja privatna stvar kad se vraćam.ja ću na turnir doći i to je najvažnije i ne traažim odgodu termina kao neki koji moraju ženama objašnavat zašto moraju biti doma do odradjenog vremena.
djiki mani me se sa tim badijevim idijotarijama
Ja te samo pitam ako češ dolazit,radi drafta da ne kukaš da nisi mogao stić, a to da li češ ić na gostovanje na Morelia dinamo ili češ ić napravit tetovažu a to je tvoja privatna stvar Image
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 11 Dec 2009, 17:08

a tko kaže da ja moram sad objavit igrače koje mjenjam? a tko je uopće rekao da ću ja opće nešto mjenjat?o kukanju bi ti bilo bolje da mučiš
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 11 Dec 2009, 19:25

ovako u kratko ja oduvijek skupljam materijal od torce s time da kupujem stvari koje su mi fora a ne furka mada nebitno, zagi me je prozivao masu puta radi toga a on je 10x podlozniji furkama i in casual robom a mene proziva, a mene casual zanima 0 bodova....
eto malog objasnjenja
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 11 Dec 2009, 21:39

Sad više ne promoviraš mene nego i zagija hm....
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 11 Dec 2009, 23:36

evo djiki ja te ovdje pred 10-15 svjedoka molim da makneš ovaj slajd sa youtube-a.niti sam ti dopustio da koristiš moje slike niti ja to želim.molim te, skini to.
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 12 Dec 2009, 01:30

zagadur wrote:
evo djiki ja te ovdje pred 10-15 svjedoka molim da makneš ovaj slajd sa youtube-a.niti sam ti dopustio da koristiš moje slike niti ja to želim.molim te, skini to.
ne triba njemu reklama! a svi ovi koji glume torcidu to su sve pičke od momaka
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 12 Dec 2009, 03:07

[/
zagadur wrote:
djiki wrote:http://www.youtube.com/watch?v=pHZQ3JZM5zE[color=#FFFFFF]quote]evo djiki ja te ovdje pred 10-15 svjedoka molim da makneš ovaj slajd sa [/color]youtube-a.niti sam ti dopustio da koristiš moje slike niti ja to želim.molim te, skini to.
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 12 Dec 2009, 07:59

zagadur wrote:
evo djiki ja te ovdje pred 10-15 svjedoka molim da makneš ovaj slajd sa youtube-a.niti sam ti dopustio da koristiš moje slike niti ja to želim.molim te, skini to.

nema problema maknut cu ga...moramo se trudit od ovog trenutka gajit svi osjecaje ljubavi, prijateljstva i postovanja, jel se slazes?
tuntar

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by tuntar » 06 Jan 2010, 05:53

Neznam kad sam slobodan slj. tijedan,nema rasporeda :neznam Javit cu cim saznam
tuntar

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by tuntar » 08 Jan 2010, 09:39

Slobodan sam u srijedu i cetvrtak.Postoji mali problem,sirise glasine da bi mogli imat festu u Mulinu slijedeci tijedan i moguce je da bas padne na te dane.Najkasnije cu saznat u ponedeljak.
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 08 Jan 2010, 09:46

ok...posto sam uspio smanjiti pustu papirologiju na minimum, ovo prvenstvo play nose djiki i tano...
tuntar molim te da dodjes da stavim update momcadi na tvoj ps3.hvala
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 08 Jan 2010, 11:00

djiki wrote: ovo prvenstvo play nose djiki i tano
hoćemo se benx i ja i dalje moći kurčiti da financiramo ligu? :DD :smash
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 08 Jan 2010, 11:23

samo benx jer njemu je teze a kupio je benxstation 3

Image
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 10 Jan 2010, 12:11

turnir,13.01 srijeda u 18 sati
Locked