TERMINI ODIGRAVANJA

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 17 Nov 2008, 16:53

Ovaj topic ce bit iskljucivo za davanje termina i datuma odigravanja turnira, odnosno casinasi ce unaprijed pisati po dva termina (posto im se smjene lome svaka 14 dana) , a ostali clanovi ce raspravljati jel mere?....
Cilj je imati 3-4 termina mjesecno!!!!!
Prvi termin je od 26.11. (27. igra nas dinaro :heart: ) pa bih molio mulino da se izjasni za 2 termina od petka 26.11. pa do petka 12.12.
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 17 Nov 2008, 17:13

a zašto nebi igrali u srijedu 26?
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 20 Nov 2008, 19:54

benx se vraća u subotu 29.11.(na dan repulike),tako da bi turnir igrali negdje u razdoblju izmedju 01.12 ponedjeljak do 04.12. četvrtak ovisi o kazinašima i njihovim slobodnim danima.btw. molimo boga da u tom razdoblju nije zakazano kakvo bordanje sa umaškom kremom na dolomitima(e.b.) :rofl3 :rofl3
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 20 Nov 2008, 22:13

Image
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 20 Nov 2008, 22:28

buahahahaha :rollingofl :rollingofl :rollingofl
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 21 Nov 2008, 09:10

zagadur wrote:benx se vraća u subotu 29.11.(na dan repulike),tako da bi turnir igrali negdje u razdoblju izmedju 01.12 ponedjeljak do 04.12. četvrtak ovisi o kazinašima i njihovim slobodnim danima.btw. molimo boga da u tom razdoblju nije zakazano kakvo bordanje sa umaškom kremom na dolomitima(e.b.) :rofl3 :rofl3
Meni pašu ti termini u 12.mjesecu, nikakvo bordanje nije dogovoreno tada...na bordanje se ide od 10.01-17.01 tako da odmah znate...
btw. zašto su inicijali dobro nam poznate osobe iz pes-miljeja u tvojoj izjavi, nisu valjda to njegove riječi?
ps:čile ova ti je dobra... :DD
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 21 Nov 2008, 10:00

reds wrote: btw. zašto su inicijali dobro nam poznate osobe iz pes-miljeja u tvojoj izjavi, nisu valjda to njegove riječi?
jebiga dobio sam nalog od djikavca da dovedem atmosferu do usijanja pred turnir :potstir :smash .ja samo moram izvršit zapovjedi "velikog" vodje umaške cirkus lige.djiki je kriv za sve......... :-D :-D
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 21 Nov 2008, 10:47

zagadur wrote:
reds wrote: btw. zašto su inicijali dobro nam poznate osobe iz pes-miljeja u tvojoj izjavi, nisu valjda to njegove riječi?
jebiga dobio sam nalog od djikavca da dovedem atmosferu do usijanja pred turnir :potstir :smash .ja samo moram izvršit zapovjedi "velikog" vodje umaške cirkus lige.djiki je kriv za sve......... :-D :-D
Image


p.s. cile svaka cast postajes pomalo fotoshop sekcija
tuntar

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by tuntar » 26 Nov 2008, 01:27

slobodni smo u pon. i uto.znaci da mozemo pocet novu sezonu :jupiiii :jupiiii
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 26 Nov 2008, 11:04

pripremite termin i za tjedan poslije, znaci 117. prvenstvo pocinje u utorak 2.12.2008. u 18 časova
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 26 Nov 2008, 11:11

djiki wrote:pripremite termin i za tjedan poslije, znaci 117. prvenstvo pocinje 1.12.2008. u 18 časova
utorak je 02.12. tuko.znači turnir je u utorak 02.12. u 18 sati
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 26 Nov 2008, 23:32

sve vas podsjećam na dogovor oko poklona za vidovića.mislim da će jedan dobar wiskey biti dovoljan, a dres možemo kupi za godišnjicu prostora.bezveze je da mu dodjemo na vrata sa puno vrećom darova ko da imamo šta da nam se oprosti,i ako mislim da bi njemu najveći mogući poklon bio da mu zasadimo nekakvo stablo pred školu i da zovemo bujštinu da ga slikaje
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 27 Nov 2008, 00:19

možemo mu za božić odnjeti poklon
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 29 Nov 2008, 14:54

u utorak svatko po 30 kn za wiskey vidoviću.hvala :cool)
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 29 Nov 2008, 15:43

zagadur wrote:u utorak svatko po 30 kn za wiskey vidoviću.hvala :cool)
ima boca za najskuplji viski na svijetu
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 29 Nov 2008, 16:18

36000 boca?
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 29 Nov 2008, 17:17

Chile wrote:
zagadur wrote:u utorak svatko po 30 kn za wiskey vidoviću.hvala :cool)
ima boca za najskuplji viski na svijetu
imaš pravo.uzmi boce,odnesi u konzum i unovči ih.
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 04 Dec 2008, 16:47

šuška se nešto da je 2/3 prvenstva u četvrtak 11.12. pa bih zamolio kazinaše da to i potvrde
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 05 Dec 2008, 13:33

Veceras ce se znati dali cet ili sri.....
za sri je problem jer bi neki isli na rukomet pa se nebi prije 11 moglo poceti
a i benx ima objektivnih problema pa cemo vidit kako ce se razvit situacija sa njim
Chile

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Chile » 05 Dec 2008, 16:05

djiki wrote:Veceras ce se znati dali cet ili sri.....
za sri je problem jer bi neki isli na rukomet pa se nebi prije 11 moglo poceti
a i benx ima objektivnih problema pa cemo vidit kako ce se razvit situacija sa njim
derbi je u utorak u 7
Locked