TERMINI ODIGRAVANJA

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 27 May 2009, 13:26

reds wrote:Ja im zapravo prepuštam da se sami pokolju, i snimam uz ladnu pivu iz ladovine... :DD
i satavljaš lovu u džep(benxov potez sa rukom u džep :-D )
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 29 May 2009, 13:17

sledeci tedan nista od turnira usrane smene kazinasa...lep pozdrav braco
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 05 Jun 2009, 07:37

jučer sam se vidio sa kevom i benxom koji su izrazili želju za igrom,pa bi molio djikija da nadje neki termin za sljedeći tjedan
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 05 Jun 2009, 08:58

najvjerojatnije cetvrtak cekamo potvrdu
tuntar

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by tuntar » 06 Jun 2009, 04:52

moze u cetvrtak, dogovorili smo se.Pero ce radit do 21.30 ako ide sve po planu.
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 06 Jun 2009, 08:21

tuntar wrote:moze u cetvrtak, dogovorili smo se.Pero ce radit do 21.30 ako ide sve po planu.
i ja radim do 21...
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 06 Jun 2009, 09:28

ljudski je onda pocet u 20.30
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 08 Jun 2009, 09:38

ja mogu, kao i obićno... :DD
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 08 Jun 2009, 09:41

reds wrote:ja mogu, kao i obićno... :DD
evo preduhitrit cu benxa-
"Meni ne odgovara ali cu ipak doci"
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 08 Jun 2009, 09:45

Odgovarami ali ću ipak doć :-D :rofl3
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 26 Jun 2009, 00:07

molio bi gospodu kazinaše da se izjasne o terminu za sljedeći tjedan
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 26 Jun 2009, 09:17

zagadur wrote:molio bi gospodu kazinaše da se izjasne o terminu za sljedeći tjedan
Ja sam slijedeći tjedan na raspolaganju do srijede, s tim da bi mi ponedjeljak i utorak više pasali nego srijeda, jer u četvrtak idem na put.
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 26 Jun 2009, 19:19

Čim prije se izjasnite jer neznam koji dan neču moč pon ili utorak di ideš Vanja ako smijem pitat
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by Kalach » 26 Jun 2009, 20:47

benx wrote:Čim prije se izjasnite jer neznam koji dan neču moč pon ili utorak di ideš Vanja ako smijem pitat
a šta te briga benđo... ide u bahrain ponoviti medeni mjesec pa u novi zeland kod rođaka... mislim da mu je lova od painball dovoljna taman za 3 tjedna ljetovanja...
istra ti materina!
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 26 Jun 2009, 21:26

drugi tjedan odedite termin---pusa i hrvati
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 26 Jun 2009, 23:34

Kalach wrote:
benx wrote:Čim prije se izjasnite jer neznam koji dan neču moč pon ili utorak di ideš Vanja ako smijem pitat
a šta te briga benđo... ide u bahrain ponoviti medeni mjesec pa u novi zeland kod rođaka... mislim da mu je lova od painball dovoljna taman za 3 tjedna ljetovanja...
to da :DD .a meni i benxu ostaje da crnčimo u nebeskoj firmi jer smo nesposobni.kad odrastem bit ću bahreinočec :molitva
reds

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by reds » 28 Jun 2009, 11:33

Kalach wrote:
benx wrote:Čim prije se izjasnite jer neznam koji dan neču moč pon ili utorak di ideš Vanja ako smijem pitat
a šta te briga benđo... ide u bahrain ponoviti medeni mjesec pa u novi zeland kod rođaka... mislim da mu je lova od painball dovoljna taman za 3 tjedna ljetovanja...
brvo kume, zaštiti me malo od ovih strvinara... :klanjam2 :klap
benx

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by benx » 28 Jun 2009, 12:12

Ja koliko znam ide i na Tasmaniju to Vam je blizu Australije :rollingofl , on je inače profesor Mađarskog jezika na nekom sveučilištu Gyor u Australiji u gradu Hobartu.
Tamo Vam ima puno jabuka plantaža i on poslije honorarno bere jabuke popodne i šalje u Goričan na preradu u sok :rollingofl
zagadur

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by zagadur » 28 Jun 2009, 17:45

benx wrote:Ja koliko znam ide i na Tasmaniju to Vam je blizu Australije :rollingofl , on je inače profesor Mađarskog jezika na nekom sveučilištu Gyor u Australiji u gradu Hobartu.
Tamo Vam ima puno jabuka plantaža i on poslije honorarno bere jabuke popodne i šalje u Goričan na preradu u sok :rollingofl
jel taj goričan uopće u hrvatskoj?mah šta pitam bezveze,nema veze jel u hr,slo ili hungary glavno je profit i netto dobit :rofl3 :potstir
ako krnetočec ide u australiju sigurno će se prošvercat na avion a povratnu kartu će dobit na civiljenje kao na medenom mjesecu je i izgubio je kartu dok je bježao od klokana da mu ne uzmu zadnjih 100 dolara :pop :dim
djiki

Re: TERMINI ODIGRAVANJA

Post by djiki » 28 Jun 2009, 20:25

utorak u 8 i 30
Locked