Transfer Suskanja

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 19 Mar 2009, 19:52

zanimljiv perin draft ali mislim da berbatov i braco imaju injury B :DD
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 08:38

jedva čekam da benx objavi draft.evo u kuverti je već napisano jedno ime... :kokice
djiki

Re: Transfer Suskanja

Post by djiki » 20 Mar 2009, 12:44

djiki wrote:superatraktivni draft by djiki
in:
Heskey med medeni 730
mannini napoli 400 ita :volim
cejni 300 free austria

out:langella, buskazy, jaromoton

nazalost za novog carecu calaia nije bilo para :tuzni
pero08

Re: Transfer Suskanja

Post by pero08 » 20 Mar 2009, 12:46

na tvoju žalost zagi svi su sa ozlijedama AAAA
djiki

Re: Transfer Suskanja

Post by djiki » 20 Mar 2009, 12:53

roni
IN:cambiasso, martins, ribery
Out:henry,mascherano, mols

everton
IN:Benezma, mexes
OUT:martins mikel
tuntar je preko za 50 benxmaraka!!!!

Nottingham
IN:Juric caragher
OUT: gamberini heitnga
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 12:55

maninni je teška banana.probavao sa ga do iznemoglosti i rezultat je bio uvijek isti:pušiona.dobro,djiki će nam naravno prodavat štoriju o medu maninniju do iznemoglosti :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Transfer Suskanja

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 12:59

ovaj roni je bolesnik... daleko od toga da su cambiasso, martins i ribery zvijeri ali henry i mascherano out su proual...
da mi je znati 'ko je preporučio cambiassa roniju... i riberya... doći ću doma i od moje ekipe će ostati samo tarapana niemi :-(
istra ti materina!
reds

Re: Transfer Suskanja

Post by reds » 20 Mar 2009, 12:59

djiki wrote:roni
IN:cambiasso, martins, ribery
Out:henry,mascherano, mols

everton
IN:Benezma, mexes
OUT:martins mikel

Nottingham
IN:Juric caragher
OUT: gamberini heitnga
Ovo je po meni jako dobar potez...igračina... :jupiiii
A ti kalach ne pizdekaj... :-(
reds

Re: Transfer Suskanja

Post by reds » 20 Mar 2009, 13:00

Kalach wrote:ovaj roni je bolesnik... daleko od toga da su cambiasso, martins i ribery zvijeri ali henry i mascherano out su proual...
da mi je znati 'ko je preporučio cambiassa roniju... i riberya... doći ću doma i od moje ekipe će ostati samo tarapana niemi :-(
Šta je i ribery bio tvoj igralec?!?!?
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Transfer Suskanja

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 13:03

evo samo da kapariram neke igrače... mascherano, henry, mikel i heskey... nadam se da će điki priznati ovaj poludraft jer pasquetta je pred vratima...
Last edited by Kalach on 20 Mar 2009, 13:04, edited 1 time in total.
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Transfer Suskanja

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 13:03

reds wrote:
Kalach wrote:ovaj roni je bolesnik... daleko od toga da su cambiasso, martins i ribery zvijeri ali henry i mascherano out su proual...
da mi je znati 'ko je preporučio cambiassa roniju... i riberya... doći ću doma i od moje ekipe će ostati samo tarapana niemi :-(
Šta je i ribery bio tvoj igralec?!?!?
nije ali sam ga uzeo umjest delpača kad sam zadnji put bio doma... i ne pravi se da neznaš... bušio sam te baš sa njim... :DD
istra ti materina!
djiki

Re: Transfer Suskanja

Post by djiki » 20 Mar 2009, 13:04

Kalach wrote:evo samo da kapariram neke igrače... mascherano, henry, mikel i heskey... nadam se da će điki priznati ovaj poludraft jer pasquetta je pred vratima...

heskey je u spursima :cool)
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 13:07

najveća ronijeva greška je martins a dao je aguera bankoviću koji je sad prvi strijelac i etoa djikiju:-(
njemu fali još jedan kvalitetan stoper kraj gallasa i dok to ne promjeni biti će kanta za napucavanje.na predprošlom turniru roni je igrao odlično ali čim počeo lutat sa draftom i stalno mjenat dogodio mu se pad.
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 13:10

mikel je u evertonu :cool) .htio je roni uzet i kolo tourea jer je bio uvjeren da ga ja pikiram i da će me tako sjebat ali zagi je lisica od 105 kg :DD
Chile

Re: Transfer Suskanja

Post by Chile » 20 Mar 2009, 13:18

zagadur wrote:mikel je u evertonu :cool) .htio je roni uzet i kolo tourea jer je bio uvjeren da ga ja pikiram i da će me tako sjebat ali zagi je lisica od 105 kg :DD
nije nego je htio imati cijelu obranu arsenala. ne umišljaj si
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Transfer Suskanja

Post by Kalach » 20 Mar 2009, 13:20

zagadur wrote:mikel je u evertonu :cool) .htio je roni uzet i kolo tourea jer je bio uvjeren da ga ja pikiram i da će me tako sjebat ali zagi je lisica od 105 kg :DD
mikel je otišao iz evertona...
istra ti materina!
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 13:22

Kalach wrote:
zagadur wrote:mikel je u evertonu :cool) .htio je roni uzet i kolo tourea jer je bio uvjeren da ga ja pikiram i da će me tako sjebat ali zagi je lisica od 105 kg :DD
mikel je otišao iz evertona...
jebiga nisam vidio.....
benx

Re: Transfer Suskanja

Post by benx » 20 Mar 2009, 18:35

Nekad si Zagi bio drafter što više gledaš igrače manje znaš ja kad sam ti govorio da je Heitinga ukurcu nisi vjerovao tebi je samo bilo bitno da imaš nekog mog bivšeg i da kažeš da je sad bomba igrač i da neznam draftat djikijev sindrom vas dvoje ste osim igranja i drafter provali heitinga out :kres :kres :kres :kres :kres :kres :crvenakarta2
zagadur

Re: Transfer Suskanja

Post by zagadur » 20 Mar 2009, 19:27

benx wrote:Nekad si Zagi bio drafter što više gledaš igrače manje znaš ja kad sam ti govorio da je Heitinga ukurcu nisi vjerovao tebi je samo bilo bitno da imaš nekog mog bivšeg i da kažeš da je sad bomba igrač i da neznam draftat djikijev sindrom vas dvoje ste osim igranja i drafter provali heitinga out :kres :kres :kres :kres :kres :kres :crvenakarta2
ma to su gluposti što ti sad pišeš.meni je trebalo pojačanje na stoperskoj poziciji jer sam primao puno golova.heitinga je dobar ali carragher je bolji na cb-u. ti kažeš da su najbolji drafteri keva i chile jer su prvi,evo salžem se sa tobom.ja sam po toj logici treći najbolji drafter a koji si ti legendo ove igre?? :vidiga
benx

Re: Transfer Suskanja

Post by benx » 20 Mar 2009, 19:34

4 po tablici a djiki tek 5
Locked