Draft 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 19:58

benx wrote:jsno mi je da me želiš diskreditirat ali si u totalnoj zabludi da želiš biti neutralan onda valjda znaš da te godine sam dao ča seedorfa i uzeo scholsa koji mi je te godine donio titulu zajednosa Forlanom prema tome to je največijob ikad ferdinanda nisam uzeo jer košta 1600 a umjesto sutta je došao Dstin Knight Zapata mislim da malo me želiš provocirat ili se kao obično kad ti paše ničeg ne sječas!
ovako seedorf-scholes prizajem ko transfer dobar tad (mada onda priznajes i titulu na sablonu dobivenu :idea) ali sa danasnje perspektive je seedorf bolji zato je kiks....
ferdinand j jos imao kakvu takvu cijenu tada mada to stoji, iako ti je sutto kiks iz perspektive da kosta 400-injak manje od distina i knighta a malo je slabiji. Zapata ti je bio vrhunski izbor...
larsson kiks nad kiksevima (dajem ga ca ne moze zabit gol) i henry (koji ti je igro i amf-a i od kojegsi ocekivao od prve utakmice da ce ti zabijati po 2-3 gola, a nikad nisi igrao tada na jednu isturenu spicu)
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 20:43

SUTTO JE SLAB U MOJOJ MOMČADI REZERVA SAD DOLAZE JOŠ 2 DEFENDARA PRVOKLASNA, kAD BI BIRAO RADIJE BI UZEO PUYOLA NEGO FERDINANDA, I SAD MI JE BIO BLIZU, SCHOLES JE BOLJE JER JE BRŽI I IMA TORZIJE KAKO BI ZAGI REKAO, HENRY JE KIKS ALI NE BI GA VOLIO IMAT IMAM ROONEYA KOJI JE BEST BUY KIKS.
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 21:39

[quote="djiki"]najveci draft kiksevi:
najbllje je trgovao Zagadur koji je mic po mic dosao do svega sto je htio :hatsoff

Kratak komentar: znači to što je Zagi nedraftajuči nego več provjerene igrače mic po mic makinacijam u kažunu pokušava na neki samo njegov način uzet, ti hvališ dižeš u nebesa , meni je to glup način draftanja, ja recimo prošlih godina nisam nikad zvao nikog za igrače sve sam sam pokušao nabavit a sad si došao na ideju poslije 10 godina da mora bit silenzio stampa!!Svako ima pravo na svoje mišljenje tebi je Zagije djir interesantniji, meni je to Hrvatsko barbarski način stil privatizacije koristi dok možeš!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 21:59

nisam reko da ga hvalim, jer objektivno i nije otkrio nesto igraca, vec je :potstir :cupajkosu :smash dosao malo po malo do nekih igraca, na jedan kvazilegalan nacin....moralno lose ali managerski vrhunsko iskoristavanje, trebalo bi ga u dinaro poslat da radi
kad sam trade radio s ronijem me zvao nervozan u stilu iskoristavanje retardiranih je kaznjivo djelo, a poslije toga je iste makinacije ako ne i gore nekoliko puta izveo sa ronijem i milasom, i onda bi se pravio da to nije reko ili bi se grohotno smijao
to sto zagi radi odlazeci od vrata do vrata i zicajuci informacije je ispod svakog nivoa, i njemu na cast, ocito mu je taj draft najbitnija stvar u zivotu i onda mene napadne da ja govorim roniju koga da uzme a ja tog retaja nit vidim nit cujem :-? :idea
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 22:21

najbolji drafter se lani iskazao mali chile, a ove godine budemo vidili, mada za sad sentimentalizma vidim jedino kod benxa i mene, ostali se rjesavali olako svojih velicina, a izgleda da su u drftu velike oci posto je chile uzicao play od malog arsena znaci ide se na novi skauting, samo da i nas roni stigne napravit draft od opterecenosti tog playa....
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 02 Nov 2008, 22:24

djiki wrote:nisam reko da ga hvalim, jer objektivno i nije otkrio nesto igraca, vec je :potstir :cupajkosu :smash dosao malo po malo do nekih igraca, na jedan kvazilegalan nacin....moralno lose ali managerski vrhunsko iskoristavanje, trebalo bi ga u dinaro poslat da radi
kad sam trade radio s ronijem me zvao nervozan u stilu iskoristavanje retardiranih je kaznjivo djelo, a poslije toga je iste makinacije ako ne i gore nekoliko puta izveo sa ronijem i milasom, i onda bi se pravio da to nije reko ili bi se grohotno smijao
to sto zagi radi odlazeci od vrata do vrata i zicajuci informacije je ispod svakog nivoa, i njemu na cast, ocito mu je taj draft najbitnija stvar u zivotu i onda mene napadne da ja govorim roniju koga da uzme a ja tog retaja nit vidim nit cujem :-? :idea
ti si djiki takav bezkičmenjak da je to čudo,čim te benx malo stisne sa postovima ti se odmah okrenešp provjerenoj shemi "udri po zagiju" :-( .muzgavac jedan bez kičme
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 22:28

zagadur wrote:
djiki wrote:nisam reko da ga hvalim, jer objektivno i nije otkrio nesto igraca, vec je :potstir :cupajkosu :smash dosao malo po malo do nekih igraca, na jedan kvazilegalan nacin....moralno lose ali managerski vrhunsko iskoristavanje, trebalo bi ga u dinaro poslat da radi
kad sam trade radio s ronijem me zvao nervozan u stilu iskoristavanje retardiranih je kaznjivo djelo, a poslije toga je iste makinacije ako ne i gore nekoliko puta izveo sa ronijem i milasom, i onda bi se pravio da to nije reko ili bi se grohotno smijao
to sto zagi radi odlazeci od vrata do vrata i zicajuci informacije je ispod svakog nivoa, i njemu na cast, ocito mu je taj draft najbitnija stvar u zivotu i onda mene napadne da ja govorim roniju koga da uzme a ja tog retaja nit vidim nit cujem :-? :idea
ti si djiki takav bezkičmenjak da je to čudo,čim te benx malo stisne sa postovima ti se odmah okrenešp provjerenoj shemi "udri po zagiju" :-( .muzgavac jedan bez kičme
cinjenicno si makinacijama i mukotrpnim pregovorima, te pilama naopako doso do jedne vrhunske momcadi, a otkrivanje igraca ti nije bilo nesto, osim lualue :idea
a benxove price henry i seedorf mi ne trebaju, scholes je bolji radi torzija inace prica ih ko bajke malom leu za uspavljivanje :1deda
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 02 Nov 2008, 22:36

a tko je otkrio maxvella dok je vrijedio 310???a lucarellija?
Roni

Re: Draft 2009

Post by Roni » 03 Nov 2008, 00:02

ostaju: rio,clichy,mascherano,kaka,adriano,odonkor.
dolaze: aguero...
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 03 Nov 2008, 00:07

Roni wrote:ostaju: rio,clichy,mascherano,kaka,adriano,odonkor.
dolaze: aguero...
daj mu djiki avatara nadji a ne da čovjek dolazi gologuz i bos na forum
Chile

Re: Draft 2009

Post by Chile » 03 Nov 2008, 00:12

Roni wrote:ostaju: rio,clichy,mascherano,kaka,adriano,odonkor.
dolaze: aguero...
šta ti imaš 18000 za draftat?
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 03 Nov 2008, 11:03

Chile wrote:
Roni wrote:ostaju: rio,clichy,mascherano,kaka,adriano,odonkor.
dolaze: aguero...
šta ti imaš 18000 za draftat?
a cijene jebene? roni stvarno si civava
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 03 Nov 2008, 14:40

zagadur wrote:
djiki wrote:nisam reko da ga hvalim, jer objektivno i nije otkrio nesto igraca, vec je :potstir :cupajkosu :smash dosao malo po malo do nekih igraca, na jedan kvazilegalan nacin....moralno lose ali managerski vrhunsko iskoristavanje, trebalo bi ga u dinaro poslat da radi
kad sam trade radio s ronijem me zvao nervozan u stilu iskoristavanje retardiranih je kaznjivo djelo, a poslije toga je iste makinacije ako ne i gore nekoliko puta izveo sa ronijem i milasom, i onda bi se pravio da to nije reko ili bi se grohotno smijao
to sto zagi radi odlazeci od vrata do vrata i zicajuci informacije je ispod svakog nivoa, i njemu na cast, ocito mu je taj draft najbitnija stvar u zivotu i onda mene napadne da ja govorim roniju koga da uzme a ja tog retaja nit vidim nit cujem :-? :idea
ti si djiki takav bezkičmenjak da je to čudo,čim te benx malo stisne sa postovima ti se odmah okrenešp provjerenoj shemi "udri po zagiju" :-( .muzgavac jedan bez kičme
Zagi Zagi čim de djiki dotakne odmah panika daj se smiri pa nisi valjda peder, drugi put neče biti sastanak u bingalowima Ladin Gaja nego u Mobilnim kučicama!
tuntar

Re: Draft 2009

Post by tuntar » 03 Nov 2008, 19:04

Ostaju:
Miccoli 560 :rofl3
Zuma430
torrrrrrrres1490 :boks
Martins1180
Srna680
Jenas860 :cupajkosu
Dida910
Yobo730
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 03 Nov 2008, 19:14

tuntar wrote:Ostaju:
Miccoli 560 :rofl3
Zuma430
torrrrrrrres1490 :boks
Martins1180
Srna680
Jenas860 :cupajkosu
Dida910
Yobo730
a gallas? znači tako.hm hm hm
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 03 Nov 2008, 20:52

zagadur wrote:
tuntar wrote:Ostaju:
Miccoli 560 :rofl3
Zuma430
torrrrrrrres1490 :boks
Martins1180
Srna680
Jenas860 :cupajkosu
Dida910
Yobo730
a gallas? znači tako.hm hm hm
gallas medunjanin
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 03 Nov 2008, 22:57

stenogram chatanja sa zagijem
11:39pmDrazen
da ti pustim xxx?
November 1
11:24pmDrazen
xxxx?

Today
9:39pmDrazen
ne kužim zašto keva odugovlači sa popisom?

9:40pmMislav
jer mu je kalac uzo plej
sad ce ga stavit

10:16pmDrazen
šta kažeš na drogbu?

10:16pmMislav
med

10:17pmDrazen
ocjene su mu strašno podigli.koliko koštA

10:17pmMislav
neznam
dosta

10:18pmDrazen
na koga pikiraš djiki?

10:18pmMislav
tajna
2 alternative u napadu

10:18pmDrazen
ajmo se ko ljudi dogovorit :rofl3 :rofl3 :rofl3

10:18pmMislav
ako propadnu vracamo anelku
koga oces u napadu?

10:18pmDrazen
reci ti prvo

10:19pmMislav
mah zagi nebi te htio sokirati ali tog igraca ne pikaniras 100%

10:19pmDrazen
xxxx?

10:19pmMislav
hm interesantna opcija
ali non eu je

10:20pmDrazen
dobar je i nije pretjera skup,xxxx?

10:20pmMislav
:(
xxx hm aj ueo bih ga moram priznati

10:21pmDrazen
na kojoj poziciji će ti biti prvi pick,to možeš reć?

10:21pmMislav
necu
jer nisam jos odredio
vidit cu kako ce se razvijati draft

10:21pmDrazen
po meni će biti krvi do koljena

10:21pmMislav
bice fora
draft ce biti bolji od prvenstva

10:22pmDrazen
x,xxxx mi neće biti prvi pick.si sretan?

10:22pmMislav
meni bi bio 3-4
si sretan?

10:23pmDrazen
i meni.ali čini mi se da keva sprema senzaciju

10:23pmMislav
mirise mi na xxxxxxx

10:23pmDrazen
buuu.a s kim će onda napravit ekipu kelavom i lovrenom?

10:24pmMislav
neznam treba mu spicunder jaki
mislim da ce cile napraviti dar mar
tuntar ce uzimati svoje zabare
a benx je redikul

10:25pmDrazen
neznam koliko će keva moć potrošit za napadača atuntar je najveća opasnost za xxxx po meni

10:25pmMislav
to da
ima se alternativa za njega
imam brijuda ti nemas ;)

10:26pmDrazen
ima ima.po meni keva uzima xxxx za prvi pick

10:26pmMislav
moguce i to
ali mislim da nije za 1. napadalca

10:27pmDrazen
dobar je za njegovu igru.neće puno potrošit imajući u vidu da mora kupit i kvalitetnog dmf-a

10:30pmDrazen
rekao mi je xxxxxxxx da si mu brata zvao u sitne ure i nudio mu ićinu mečku za službeno vozilo

10:30pmMislav
hihihiih
malo pricali pito kako mu je i tako

10:30pmDrazen
neznam kako će ta štorija završit

10:31pmMislav
xxx,xxx,xxx
sto jos uzimas zagi
xxx je mazanje ociju

10:32pmDrazen
xxxx!

10:32pmMislav
roni uzima xxx 100% o vec zna i bonbonera
i batana
a bogme i kazun
janko valjda mu sprema i janjca

10:32pmDrazen
vidjet ćemo ko će koga

10:33pmMislav
mah zagi previse si zabrijao bive sto ce bit

10:33pmDrazen
ko igra za raju i zanemaruje taktiku....

10:33pmMislav
istina i to
ronijeva momcad ce bit cirkus moire orfei po meni

10:34pmDrazen
treba servirat i koji lažnjak svako toliko

10:34pmMislav
ti samo laznjake i serviras
a zelje su ti
xxx
xxx
xxx
xxx
ostalo si popunjen

10:36pmDrazen
ali ako keva uzme nekog skupog napadača liverpool bi mogao biti cirkus berger.xxx je dobar
tuntar

Re: Draft 2009

Post by tuntar » 04 Nov 2008, 04:05

Gallas:zvijer ali skup1150,morao sam tako napravit da bi doso do Mr X :evotigana
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 04 Nov 2008, 09:43

draft sutra u 19 sati u krizinama
tuntar rjesio prostor

zaduzenja:
djiki- memory, stick sa tablicama, priprema drafta, 2 boce reye za gazdaricu
chile - djeciji tv
benx- donosi njegov play :rofl3
zagi - meza
tuntar- plej i jedan teve ako moze djeciji po mogucnosti
reds - laptop
roni - kilo mozga

takodjer se trazi zapisnicar koji ce evidentirati kako ce teci redoslijed pickova, da imamo kompletnu pravu statistiku svega
reds

Re: Draft 2009

Post by reds » 05 Nov 2008, 09:38

Ja sam za to da se djikiju i zagiju onemogući u prvom krugu drafta biranja igrača, a da u drugom biraju zadnji, zbog grubog kršenja šutnje o izboru igača za draft!I da radi toga moraju snositi neke posljedice, jer se mora već jednom stati na kraj ovim makinacijama oko draftanja igrača u kojima zagi prednjači! :-( :-( :-(
To je moje mišljenje i molim da se svi izjasne o tome!!! :crvenakarta1
Locked