Draft 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 12:18

NAPISAO SI NA IZLAZNIM VRATIMA SU CILE: i popis, molio bih te da dopises koga dajes ca od tih igraca....
kod drafta mogu biti osigurani samo igraci koji se 100% uzmu, oni u kombinaciji postaju free za sve!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 12:20

sad doradjujem draft i u totalnoj banani sam, koliko kombinacija u picku materinu....
bice ludo
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 01 Nov 2008, 13:03

djiki wrote:sad doradjujem draft i u totalnoj banani sam, koliko kombinacija u picku materinu....
bice ludo
X,kad će ostali objavit igrače na odlasku?mi koji smo objavili popis smo u podredjenoj poziciji po meni
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 01 Nov 2008, 13:14

djiki wrote:sad doradjujem draft i u totalnoj banani sam, koliko kombinacija u picku materinu....
bice ludo
Trebali smo stavit 18000 pts da bude manje kombinacija!!!
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 01 Nov 2008, 13:15

zagadur wrote:
djiki wrote:sad doradjujem draft i u totalnoj banani sam, koliko kombinacija u picku materinu....
bice ludo
X,kad će ostali objavit igrače na odlasku?mi koji smo objavili popis smo u podredjenoj poziciji po meni
Neki rade draft 15 dana a meni si dao Pleyku 2 sata defakto!!!!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 13:17

istina tuntar i reds su duzni napisati, roni da da popis tebi koga se odrice zagi i cile da prodefinira svoje wannabe odlske
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 01 Nov 2008, 13:19

benx wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:sad doradjujem draft i u totalnoj banani sam, koliko kombinacija u picku materinu....
bice ludo
X,kad će ostali objavit igrače na odlasku?mi koji smo objavili popis smo u podredjenoj poziciji po meni
Neki rade draft 15 dana a meni si dao Pleyku 2 sata defakto!!!!
daj ne seri.dodjem po play u ladin gaj a on me već u rožacu zove das kad ću mu ga vratit :-( :-( evidentno da te prošla debakl-sezona pes-a totalno isfrustrilrala
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 20:37

vidim da je odaziv strasan za popis igraca :-(
sto se tice zamorceve sms poruke cu samo reci: jadni mi ako ti crvena ribica uspije provaliti foru :-(
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 01 Nov 2008, 23:03

djiki wrote:vidim da je odaziv strasan za popis igraca :-(
sto se tice zamorceve sms poruke cu samo reci: jadni mi ako ti crvena ribica uspije provaliti foru :-(
ništa se ti djiki ne brini,ima zagaduro svoju politiku :1deda :potstir
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 23:08

zagadur wrote:
djiki wrote:vidim da je odaziv strasan za popis igraca :-(
sto se tice zamorceve sms poruke cu samo reci: jadni mi ako ti crvena ribica uspije provaliti foru :-(
ništa se ti djiki ne brini,ima zagaduro svoju politiku :1deda :potstir
daj vise stavi popis :evil :1deda
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 01:23

Ostaju:
Distin 760 Fra :boks
Knight 610 :oops :boks = Image
C.Zapata 480 udinese :boks
Virota Aust 350 Zagora Unešić :potstir
Malbranque Fra 730
Di Natale Ita Udinese 690 :roll
Scholes Man United 1170 :1deda
Lavezzi Napole 480 :klanjam
Simons PSV 590
Rooney 1800 :eksplozija
Kaquetz 450 free :klanjam2
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 12:01

http://www.pes-umag.issland.com/gotove/draft2005.htm

evo gledam ko je imao managerski nos tada (2005.) a ko nije, evo popisa igraca koji su dobri danas i onda i onikoji su puska danas

Bankovic + c.ronaldo,pires,adriano,langella
- robben , bojinov

Djiki + sergio ramos
- shevchenko, baros, joaquin, robinson, wright-phillips
od tadasnjih na 2008 je igrao samo mellberg

Tuntar + mancini, miccoli, drogba
- kirkland
naspram lani ostao samo miccoli

Reds +mendy, boa morte, cisse, odnokor, risse
-kewell
naspram lani ostao samo mendy

Benx +ferdinand , sutto , ronaldinho, larsson
- nema
naspram lani ni jedan igrac

Lampeon :rofl3 +landreau, puyol, yobo, exteberia, dyer, toure
- saviola

jel mguce da je lampeon najboolji skaut?
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 12:21

To je bio draft mogao si uzet ili 1,2 od 1000 a sada 4 ili 5 ču imat baš smo se srozali do kraja, mislim da ima Zagi prste u tome u dizanju drafta ili mi se samo čini!!!! :kres
Last edited by benx on 02 Nov 2008, 12:23, edited 1 time in total.
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 12:22

benx wrote:To je bio draft mogao si uzet ili od 1000 a sada 4 ili 5 ču imat baš smo se srozali do kraja mislim da ima Zagi prste u tome u dizanju drafta ili mi se samo čini!!!! :kres
davno prezvakana tema, htio bih te podsjetit da se draft lani srozao radi zamorca ali bogme i tebe koji si bio u panici
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 12:24

djiki wrote:
benx wrote:To je bio draft mogao si uzet ili od 1000 a sada 4 ili 5 ču imat baš smo se srozali do kraja mislim da ima Zagi prste u tome u dizanju drafta ili mi se samo čini!!!! :kres
davno prezvakana tema, htio bih te podsjetit da se draft lani srozao radi zamorca ali bogme i tebe koji si bio u panici
Ove godine sam htio popravit ali mi nije baš uspjelo uvijek če se pamtit da me Zagi obrlatio a ove godine opet na novo!
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 12:26

Igrač lampič je jedan od najgorih u povjesti ali Scouter i nije baš loš!
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 12:27

Gledajući da sam godinama radio bolju Leeds II ekipu(Reading) nego Leeds I ja sam ipak najbolji scouter u povjesti kako bi Milas rekao Benx je šupak jer mi je radio ekipu!(djiki da ti vratim dj. stolicu)
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 12:34

najveci draft kiksevi:
Tuntar
Saha (djiki-roni-zagorec)


Reds
Boa Morte (zagadur)
Farfan (zagorec)

Benx
sutto (Zagorec)
seedorf (zagorec)
ferdinand (roni))
Henry (djiki) :rofl3
J.Cole (djiki)
Larsson (chile) :rofl3 :rofl3

Zagadur
Fernando Torres (Tuntar)

Djiki
Eto'o (Milas)
Tevez (tuntar)

Roni
Maniche (zagorec)
Saha (zagorec)

najmanje ispada da su grjesili zagadur i tuntar, a najvise benx...najbllje je trgovao Zagadur koji je mic po mic dosao do svega sto je htio :hatsoff
Kapa dole i kalachu koji je imao polusluzbeni Hull City u kojeg je stavio Messija koji je bio tada banana od 330 benx maraka
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 02 Nov 2008, 12:35

benx wrote:Gledajući da sam godinama radio bolju Leeds II ekipu(Reading) nego Leeds I ja sam ipak najbolji scouter u povjesti kako bi Milas rekao Benx je šupak jer mi je radio ekipu!(djiki da ti vratim dj. stolicu)
ja govorim o tome kad je zagorca tradicionalno pred draft uvatila panika glede benxmaraka da si ti pristupio histeriji (radi cijene ferdinanda i rooneya-op.a.) i lanjski draft je dosta sjebo draz scoutinga, mada ove godine si isto tako imao pametniji stav i daft ce opet bit zanimljiv
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 02 Nov 2008, 14:44

jsno mi je da me želiš diskreditirat ali si u totalnoj zabludi da želiš biti neutralan onda valjda znaš da te godine sam dao ča seedorfa i uzeo scholsa koji mi je te godine donio titulu zajednosa Forlanom prema tome to je največijob ikad ferdinanda nisam uzeo jer košta 1600 a umjesto sutta je došao Dstin Knight Zapata mislim da malo me želiš provocirat ili se kao obično kad ti paše ničeg ne sječas!
Locked