Draft 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 15:44

Zagadur ako smo rekli da necemo okolo zivkat ko koga uzima drzi se toga, a ne ic zicat benxa koga uzimam, pa ic govorit roniju koji je novi napadac kojeg cu uzeti jer ide ca anelka, daj malo iskuliraj i drzi se nepisanih pravila fair playa
reds

Re: Draft 2009

Post by reds » 28 Oct 2008, 17:16

djiki wrote:Zagadur ako smo rekli da necemo okolo zivkat ko koga uzima drzi se toga, a ne ic zicat benxa koga uzimam, pa ic govorit roniju koji je novi napadac kojeg cu uzeti jer ide ca anelka, daj malo iskuliraj i drzi se nepisanih pravila fair playa
E zagi, zagi, vuk dlaku mijenja al ćud nikada!!!!! :-( :-( :-( :-( :-( :-(
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 18:33

djiki wrote:Zagadur ako smo rekli da necemo okolo zivkat ko koga uzima drzi se toga, a ne ic zicat benxa koga uzimam, pa ic govorit roniju koji je novi napadac kojeg cu uzeti jer ide ca anelka, daj malo iskuliraj i drzi se nepisanih pravila fair playa
i tuntara sam zvao :DD :cool)
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 18:36

zagadur wrote:
djiki wrote:Zagadur ako smo rekli da necemo okolo zivkat ko koga uzima drzi se toga, a ne ic zicat benxa koga uzimam, pa ic govorit roniju koji je novi napadac kojeg cu uzeti jer ide ca anelka, daj malo iskuliraj i drzi se nepisanih pravila fair playa
i tuntara sam zvao :DD :cool)
ako ti taj draft je toliko bitan faktor u zivotu da je opravdano takvo ponasanje ok...
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 18:38

djiki wrote:
zagadur wrote:
djiki wrote:Zagadur ako smo rekli da necemo okolo zivkat ko koga uzima drzi se toga, a ne ic zicat benxa koga uzimam, pa ic govorit roniju koji je novi napadac kojeg cu uzeti jer ide ca anelka, daj malo iskuliraj i drzi se nepisanih pravila fair playa
i tuntara sam zvao :DD :cool)
ako ti taj draft je toliko bitan faktor u zivotu da je opravdano takvo ponasanje ok...
a ti i benx niste gledali koji su vam igrači u sukobu interesa? a gospodin ARONICA? e djiki djiki ti si profesor licemjerstva
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 18:55

pilenses naopakenses :-D :cool) :idea
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 19:04

djiki wrote:pilenses naopakenses :-D :cool) :idea
ne serikopoulos zagunjaninu kad imaš i ti putrenše na omalenoj glavaldau
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 19:24

ja da ocu mogu odmah obznanit tvoje igrace koje zelis , ali necu jer nije fer, ali ne treba biti einstein da se svati sto zelis, ali me to stvarno ne jebe i mislim da cemo se mozda susrest u 2 -3 tocke, drugo nope......
da imam prste bih odlazio kodredsa dok drafta, makinirao sa tuntarom sta kako, o roniju necu ni pricati tako da zitto, ovo sto ti radis,brajo moj gori si od fergusona
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 20:21

ja se mogu kladit u sve što hoćeš da neznaš ime mog prvog picka na draftu
Chile

Re: Draft 2009

Post by Chile » 28 Oct 2008, 21:05

out:m,bami,m.gonzalez,king,gonzalo
na izlaznim vratima:yepes,luque,Niemi,Toure,Simunic,Van der Vaart,Quaresma,Luque
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 21:07

Chile wrote:out:m,bami,m.gonzalez,king,gonzalo
na izlaznim vratima:yepes,luque,Niemi,Toure,Simunic,Van der Vaart,Quaresma,Luque
koliko ti imaš luqea u ekipi :suspect:
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 21:11

zagadur wrote:
Chile wrote:out:m,bami,m.gonzalez,king,gonzalo
na izlaznim vratima:yepes,luque,Niemi,Toure,Simunic,Van der Vaart,Quaresma,Luque
koliko ti imaš luqea u ekipi :suspect:
koliko jaznam niemi vise ne igra :idea
Chile

Re: Draft 2009

Post by Chile » 28 Oct 2008, 21:15

u mirovini je ali ga još ima na igrici
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 28 Oct 2008, 22:14

zagadur wrote:
Chile wrote:out:m,bami,m.gonzalez,king,gonzalo
na izlaznim vratima:yepes,luque,Niemi,Toure,Simunic,Van der Vaart,Quaresma,Luque
koliko ti imaš luqea u ekipi :suspect:
4
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 28 Oct 2008, 22:21

Out Van der saar,kovač,sloeger,noglau.suazo,vorobei,dhorasso vikash,Kavanagh, pole jones ovi su sigurni

IN NAPOLI (3-5-2): Navarro; Santacroce, Cannavaro, Contini; Maggio, Pazienza, Gargano, Hamsik, Mannini; Lavezzi, Zalayeta All. RejaOvo je zajebancija
Image
tuntar

Re: Draft 2009

Post by tuntar » 29 Oct 2008, 12:29

Jedinu informaciju sto cu dat(posebno za zagija) je da fc everton uzima vrlo potrbno pojacanje na sredini terena tako da nova formacija 4-5-1mogla bi bit ubojita. :1deda
evo zagi mogu ti rec da dolazi iz Afrike :klanjam2 :klanjam2 :klanjam2
zagadur

Re: Draft 2009

Post by zagadur » 29 Oct 2008, 12:30

tuntar wrote:Jedinu informaciju sto cu dat(posebno za zagija) je da fc everton uzima vrlo potrbno pojacanje na sredini terena tako da nova formacija 4-5-1mogla bi bit ubojita. :1deda
evo zagi mogu ti rec da dolazi iz Afrike :klanjam2 :klanjam2 :klanjam2
sve je to lijepo i krasno ali kad češ objavit listu igrača na koju ne računaš od prošle godine.evo ja,djiki,benx i chile smo je objavili
benx

Re: Draft 2009

Post by benx » 29 Oct 2008, 14:16

tuntar wrote:Jedinu informaciju sto cu dat(posebno za zagija) je da fc everton uzima vrlo potrbno pojacanje na sredini terena tako da nova formacija 4-5-1mogla bi bit ubojita. :1deda
evo zagi mogu ti rec da dolazi iz Afrike :klanjam2 :klanjam2 :klanjam2
Jel možda krupije iz Metropola Essien!
djiki

Re: Draft 2009

Post by djiki » 29 Oct 2008, 17:25

hm king nije los......
tuntar

Re: Draft 2009

Post by tuntar » 29 Oct 2008, 21:21

Di je gravesen??????Ste ga izbrisali ili mjenjali????? :-( :-( Sad sam prvi put pogledao igrace:sigurno leti Ballack,mozda gilberto za ostale moram izracunat!!!!!!!Sranje u koloru ali MICCOLI kosta 600 :klanjam2 :klanjam2
Locked