Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 12:56

posto je situacija glede novog najpostenije bi bilo da se svih 7 clanova slozi, ako je jedan protiv doce do zle krvi izmedju novog clana i njega, tako da ne vrijedi glas vecine vec apsolutne vecine, jedan kontra ne primamo ga i posteno bi bilo da svi muce kontra pojedinca ili grupice pred recimo odbijenim kandidatom
sustavi natjecanja,prjedlozi vezani uz ligu nek budu i dalje kako izglasuje vecina
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 13:05

Kalach wrote:
djiki wrote:
Kalach wrote:izgleda da te boli istina kad se toliko pjeniš... zanima me iz kojeg razloga su se brisali postovi... da se ne vidi koliko ste popljuvali ljude ili?
izbrisani su nakon tvog histeriziranja od 27 minuta na telefonu i minut nakon tebe zagijeva histeriziranja od 7.....
prica je krenula jednim ruznim tokom i da se ne razvije u rat na relaciji zagadur-djiki unproforac iliti tampon zona -kalach
a zašto je krenula ružnim tokom? nemoj mi samo o poluinformacijama... koliko si ti puta zajebao pa ti se ni'ko nije zamjerio... ne govorim o pesu ali ipak o važnim stvarima... zamisli da se o tome razglaba...
od sada odustajem od komentiranja svega, nemoj me više siliti da pišem...
uvid u sva moja misljenja imas u prethodnim postovima, o bankovicu sam reko svoje iako u meni tinja nada da ce se uozbiljit. Stvar oko 100. turnira je bila takva i nikako drukcija s time da ne umanjujem da sam i ja 30% kriv iako pretezito radi presinga sa strane (ne samo tvog da se razumijemo).
Ja sam reko svoje misljenje i o kirbiju i to je moje pravo (bilo je i puno pozitivnih stvari a ne samo pljuvanje u biti pljuvanje je bilo da zna bit bahat samo to), a poslije je krenulo u smjeru pro et contra izmedju tebe i zagija, a recimo benx koji je stavio bubu u uho (cistacice) je mudro sutijo...nakon 34 minuta maltretiranja i uvjeravanja obojice pokusavajuci spustat tenzije odlucio sam brisat postove i sve buduce vezane za pljuvanje ili hvaljenje kirbija (dok smo pricali na mob sam ti to govorio da radim a ti i nisi nista rekao!!!). O tvom ataku da smo potjerali peru milasa sam ti takodjer objasnio situaciju a sad ti vjeruj sta hoces.Pero je sad out zasluzeno s time da ne znaci da nece jednom ako bude htio dobit sansu, a njegove privatne razloge podrzavam i da je to napravio na drukciji nacin (odigrao turnir do kraja i reko decki dovidjenja) niko mu nebi uzeo za zub....
eto toliko ja se vise necu uplitat u temu sve sam rekao
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 14:01

Kalach wrote:banković okorjeli pokeraš???? ma daj urazumi se više... i provjeri neke stvari prije nego što progovoriš... opet si krenuo u ofanzivu rekla-kazala što je jedino što znaš... počni živjeti u realnom svijetu... i taj ručak kod none šta toliko spominjete je malo drukčija priča... djiki mu se zamjerio i složio priču kako njemu paše... ako se sjećate pero si je zamjenio smjenu za 100ti turnir ali je uo lige zamjenio datum odigravanja turnira u zadnji čas i nakon što je ona zamjenio smjenu... tu je bio posrijedi i neki rođendan ali očito je to vama manje bitna činjenica... kao ćiro, glavno da se nađe krivac i da se slijedećih godina sere po ljudima...
imaš pravo kalach,banković nije okorjeli pokeraš :rollingofl :rollingofl :rollingofl
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 14:08

ne kuzim cinizam zagi ali izgleda da nije pokeras koliko sam dobio info....
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 14:16

najbolje bi bilo sastanak ovaj tjedan na relaciji benx-androcec-tuntar-zagi-chile-djiki pa da vidimo u 4 oka iako ih je tu 12 :idea
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 14:21

djiki wrote:ne kuzim cinizam zagi ali izgleda da nije pokeras koliko sam dobio info....
apsolutno podržavam benxa u svim njegovim stavovima :oops
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 14:23

zagadur wrote:
djiki wrote:ne kuzim cinizam zagi ali izgleda da nije pokeras koliko sam dobio info....
apsolutno podržavam benxa u svim njegovim stavovima :oops
samo kazem da sam dobio info od neutralne strane posto ste to izvlacili da nije okorjeli pokeras.stav s pokerom moji i dalje stoji....
a benxove stavove bi mogao i sam benx razjasnit crno na bjelo
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 28 Oct 2008, 14:32

ajmo draftat i igrat a ne kenjat bezveze i tratit vrijeme na beskonačne telefonske i ine razgovore.znači draft je u srijedu 5.studenog a ako benki ide na krk onda je dan ranije?u koliko sati?dovedite i bankovića neka i on drafta,ako i kad zajebe tuntar i keva će mu priopčit da je out i gotova priča.mislim da je to najpoštenije
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 28 Oct 2008, 15:31

benx wrote:Image
Sve za lijepu našu
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 28 Oct 2008, 15:42

Neka igra i Fidel Castro samo da ne bude Hrvatskih gnjusnih budalaština kao i do sada, inače uvjeren sam da če doč do problema sa terminima jer je postalo sve teže se sastat i onda če opet bit ovaj onakav ovaj onakav itd.itd.
Nemam što dodat i onako me niko ne kuži......
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 17:35

ako otpada bankovic evo mog kandidata
http://www.youtube.com/watch?v=7xxskM8w ... re=related
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 28 Oct 2008, 23:46

Ljudi moji,budite iskreni i kazite dal hocete da se pero vrati,da ili ne!!!!!u vezi pokera on ga NEIGRA!!!Ima jos nesto,ako mjenja grupu napustit ce ekipu sa kojom izlazi na :zivili , :joint .....
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 29 Oct 2008, 00:34

evo vidite pero se žrtvuje kao benx za ovu ligu...
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 29 Oct 2008, 09:48

tuntar wrote:Ljudi moji,budite iskreni i kazite dal hocete da se pero vrati,da ili ne!!!!!u vezi pokera on ga NEIGRA!!!Ima jos nesto,ako mjenja grupu napustit ce ekipu sa kojom izlazi na :zivili , :joint .....
u nasem razgovoru to je bio moj uvjet za zeleno svjetlo, promjeni smjene i da kako takve garancije da ce igrati redovito (tu ces ti tuntar imati dosta posla oko preodgajanja istoga posto si mu najblizi a i na kraju ti si njegova makinacija i kreacija)......opet mislim da ce s vremenom napravit sranje ali niti jedan novi kandidat na kraju krajeva o kojem se raspravljalo nije garancija da ce bit 100% ozbiljan....tako da ako se ove dve stvari poklope sto trazim (smjena+kako takvagarancija) ja dajem zeleno svjetlo
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 29 Oct 2008, 09:49

Chile wrote:evo vidite pero se žrtvuje kao benx za ovu ligu...
niko se ne zrtvuje ko benx :idea :1deda
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 29 Oct 2008, 12:21

pero je najbolji izbor,posebno sta se tice igre!!!Veliki dobitak za ligu ako ne zajebe,"treca sreca".
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 29 Oct 2008, 12:24

tuntar wrote:pero je najbolji izbor,posebno sta se tice igre!!!Veliki dobitak za ligu ako ne zajebe,"treca sreca".
ne treća sreća nego treći put bog pomaže.pero je ok,vidjet ćemo koliko će biti i ozbiljan
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 29 Oct 2008, 14:37

Dajte se svi izjasnite na ovom forumu dal da il ne za Pera, da nebi poslije bilo sranja!Da si čovjek može namjestiti te smjene i da krene sa draftom.
Ja sam za Pera! :cool)
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 29 Oct 2008, 15:34

svi smo za pero! pero je jučer rekao danas ću znati za smjene
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 29 Oct 2008, 17:58

tuntar wrote:Ljudi moji,budite iskreni i kazite dal hocete da se pero vrati,da ili ne!!!!!u vezi pokera on ga NEIGRA!!!Ima jos nesto,ako mjenja grupu napustit ce ekipu sa kojom izlazi na :zivili , :joint .....
Pa to mi tebe pitamo da li on želi igrat već je 2 puta odustajao bez po mom mišljenju ikakvog povoda.
Prije 2 mjeseca sam te ja pitao šta je sa Perom ti si rekao da se on neće nikada promjenit i da nema šanse da igra, ja mislim da bi te Vi koji ste mu najbliži reči šta mislite o tome po meni da nebi poslije bilo pa svi ste bili za povratak, ili npr. i Milas je spavao i lizao muf što najčešće čujemo????????
Znači šta kaže on osim tih smjena što spominjete!
Locked