Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 11:49

ok :kokice
samo bih te zamolio da a ne vodiš opet ratove na mene i da ne huškaš benxa sms-ovima :klap
prodajem plastation pitajte djikija za cijenu :rollingofl
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 11:50

evo da ja napišem nešto u vezi ps3, benxa i zagija!

1. faza: djikijevo djetinjasto ponašanje i lobiranje za ps3!
2. faza: igranje novog pes10 na ps2. igrica identična i svi smo se složili da nema smisla igrati ps2. tijekom probavanja benx je reko "ja nemam volje više igrati ovo"
3. faza: igranje pes10 na ps3. nekima više fora nekim manje, ali u globalu svi zadovoljni. zagi odmah nakon igranja govori benxu sutra se ide u trst po ps3!
4. faza: mini turnir u utorak gdje smo cijelu noć slušali benx. gdje bi nakon svakog kiksa golmana ili ti nećeg drugog počeo zanovjetati!
5. faza: jučer na turniru konstantno zanovjetanje i napadanje djkija dok nije počeo osvajati bodove! napadanje djikija da se on izborio za ps3 tako da može osvajati titule( u tom trenutku djiki je imao 7 bodova u 4-5 utakmica, a zagi nije imao ni jedan bod u nekoliko utakmica da bi na kraju zagi imao 5 bodova više! :neznam )

moj zaključak: znači svi smo se složili da hoćemo igrati novi ps, a djiki nije nikog nagovorio ( čak dok je bila upitna konzola i dok smo se dva dana neprestano družili na starom placu nije spomenuo ps3!). ja sam jučer u prve 3 utakmice osvojio 1 bod ali mi je opet bila fora igrati. benx i zagi, ja neznam koji je sad vaš razlog fustracije i napadanje kao da vas je neko nagovorio da kupite ps3! neznam šta sad vi hočete? vratiti se na ps2? vratiti suložene pare? možete ga prodati ali sumnjam da ćete to napraviti! molio bih vas ta to riješite između sebe i da prestanete trovati ligu!

p.s. uvijek je bilo glupih golova, uvijek je bilo nerealnosti, uvijek je bilo nelogičnosti u igri pa je to tako i sad! jel možda fora kad HENRY uzme loptu na svom 16-ercu predribla par igrača i zabi gol s 35 metara suprotnom nogom?
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 11:51

zagadur wrote:
djiki wrote: u svakom slucaju zagi vi ste potencirali igru kupit niste imali strpljenja je uzet u hr na moju opasku da je jeftinija a o online narudzbi koja putuje 10 dana da i ne govorimo....
tako da molim da me se ne upire pprrstom .



bilo bi bolje i tebi i meni i benx da sad ne čačkaš mečku jer bi moglo po zlu krenut.vjeruj mi,bolje se mani takvih upisa o vraćanju igre i ko je šta potencirao.

:kokice
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 11:54

zagadur wrote:a to da!čudno da nije rekao da mu netko dodje pomoć nosit tu silnu papirologiju.ali neka bitno da je naš djiki zadovoljan,nema veze što ćemo ja i benx do sljedeće sezone osjećat posljedice sponzoriranja djikijeve lige.
jedva čekam kad za godinu dana djiki osnuje pes bujština ligu a ja i benx ćemo trko u zagrebačku banku po kredit za financiranje lige
:kokice
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 11:55

ajde prestanite jest kokice! budite jednom normalni
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 12:03

5.faza-posudjivanje joypada od čovjeka protiv koga se bilo da udje u ligu jer nije nacionalist(tipično hrvatski)
6.faza-udruživanje radi proglašenja zagija babarogom
7.faza-sms teror i huškanje
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 12:03

Chile wrote:ajde prestanite jest kokice! budite jednom normalni
nakon izjava tipa:
1.zbog tebe smo kupili ps3
2.znas kakav je benx za pare, cak je htio kupit ps2 verziju igre da vidi jesi ga zajebao
3.zasto si ti najbolji?
4.sranja po meni
5.sranja po propaloj investiciji koju ne zele prodat
6.sheme da sam namjerno stavio glasnija navijanja
7...................................................................itd
sta da vise stavljam nego kokice, nemam volje, benxu sam poslao mail u 4 tocaka o situaciji i njegovom preksinocnjem i zagijevom sinocnjem stand upu, i najradije bi da prodaju play (propala investicija da se vrati novcano bude 0) mada oni to nece nikad, benx se nece oglasit naravno, zagi ce svaku recenicu i dalje zapocinjat sa benx je rekao itd itd....
na kraju krajeva ako im je igra toliko sranje (slabija ispada od ps2 verzije) nek je ne igraju zalede status i amen.....
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 12:08

zagadur wrote: 7.faza-sms teror i huškanje
nije sms nego mail i evo ti ga u cijelosti ovdje kad ti je benx vec sve javio ekspresno:

jucer je zagi bio 2x gori od tebe onog dana, sa sponzorstvima i svime, blablabla i moram reci da sam ovaj put puko na 4 stvari:
1.na kraju veceri mi je keva koji inace suti reko da ste srali onaj dan maksimalno po meni kao da sam vam ja za sve kriv od oigrice ddo pleja s time da nije iso u detalje ali jerekao da je bilo hc.-izglasali ste igru ja bio ca u pon i dobivam poruku zagija sutra idemo ja i benx kupit ps3.za igricu sam govorio za online narudzbu a vi ko guske u magli, naravno djiki je kriv a ne VI, igrica dolazi za par dana, ja cu je kupit, sam, ali je necu nosit, vec samo za turnire uzivajte u vasoj tal verziji
2.citat pred 7 svjedoka zagija:"samo cu ti reci , MENE BOLI KURAC (ovo je svaki put skoro naglasavao kad je rijec o parama) ali benx ako ne bude pobjedjivao do jnove godine ce razjebat ligu, jerbo ovaj put nije u pitanju samo igra vec je dao novac, puno novca, A ZNAS KAKAV JE ON ZA NOVAC.ajde ako ne do bozica onda do valentinova"
3.citat(na koji sam najvise puknuo dok su se drugi smijali da si budala u biti):"samo cu ti rec da je BENX REKAO da nabavimo ili idemo kupit ps2 verziju igre da vidimo jel nas je djiki zajebao da kupimo ps3 , i vjeruj mi da si dao neku laznu verziju mislim da bi te to stajalo glave (jako ozbiljnim tonom)"
4.na moju opservaciju da ako mislite da ste se zajebali i da cu ili otkupit konzolu nakon turneje ili naci kupca u roku od 7 dana preko oglasa za 250 eura poceo je muljat od onoga da nije samo njegova ali za svoj dio se slaze i na moje da bi i benx prodao poceo ti meni neces prodavat ps3 i ko si ti da odredjujes cijenu (pazi sad ovo ako je kriva investicija poslovna najbitnije najbitnije je vratit ulozeno) i jos kod poziva tebe ti govoris (zagi popizdio jer se usrao kad zvao tebe da valjda ne kazes da) ako ste svi zadovoljni i ja sam , szto ti je kume pickerska izjava, ako ne valja investicija prodaj a ne kalkulirati i srat.ukratko nezelite prodat samo se trujete
---------------------------
rezime prodajte konzolu i kupite jedan joypad ili sutite jerbo ovo vase kvari igru i jede zivce prvo vama , poslije meni pa i ostalima, a ovim ritmom bi se mogli i grdno zakrviti jer se stalno imputira meni da sam vam naredio, a ja nisam zagi je bio brzoplet, a da ne govorim za igricu.
djiki nije kriv za vas kiks vec zagi i ti, i necu tolerirati daljnje imputacije prema meni.
nadalje po pitanju lige osnovno je bilo nabaviti joypade, sto su svi nabavili osim chileta kojem neki ga posudjuju i to je kontraproduktivno, ali jbg ja ga nedam radi toga, valjda ce i drugi s vremenom....
rec da si sponzor lige jer ce se igrat 66%turnira na vasem pleju (mada duboko razmisljam da i to odjebemo nek vam stoji na vetrini) je licemjerno posto cete ga i upotrebljavate ga i za druge igre....
ne padaj na zagijeve obmane, ovo je kunem se bogom grickom i cime god zelis da je sve ovo sto sam napisao 100% istina, pa rjesite medjusobno i odredite sta cete s time da ako ne prodate plej nakon svega ovohga a nastavite srat ste stvarno picke
lp ozdravi brzo
cujemo se
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 12:10

a sad :kokice
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 04 Dec 2009, 12:54

Vi niste normalni,igrica je fenomenalna.Ima par bagova ali kazite mi koji pes ih nije imao. :1deda
Osim 6-2 izgubljene utakmice ostali rezultati su normalni i to je veliki + za igricu.
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 13:04

ovaj mail nije faza 7. nego faza 6.-zagi je babaroga :rollingofl
živjela hrvatska i hrvatski narod u cijelini :jupiiii
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 04 Dec 2009, 13:16

Istina je da je glupo što Zdeslav pavelić posuđuje od Parigija yojstick jer je to licemjerno kao pravi Hrvat zato je chile Hrvat.
Chile nabavi si yojstick.
Glupo je što Zagi ako je to istina spominje samo u kontekstu benx je rekao,...... ono što sam rekao čuli su i chile i Miki direktno u prostoru bez da govorim Zagi je rekao nego ja sam to rekao.
Plej neču za sad prodavat mojih 33,33(jer je 33,33 od lige :rollingofl ) igra je bolja od ps2 ali ja imam svoje mišljenje o nekim golovima i to je to,to što ti je Vanja rekao kako smo srali po tebi onog dana iskreno su to bile većinom fore, a lobirao si za ps3 i sve ostale predradnje za ps3 pa šta je to tajna šta treba to ponovno pisat šta si sve radio nemojte se brinut danas ču se čut sa trovačem lige babarogom od milja i pitat ga zašto ču Vam do valentinova kvocat kako stalno financiram ligu i kako če chile otvotit na stadionu moele prodavaonicu ps3 i blu tut yojstika!!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 04 Dec 2009, 13:22

nudim 500 kn za ps2 ili 1200 kn u kombinaciji ps2 + ps3 + 20 igrica za ps2 :DD ... barem ćete dio vratiti... :kokice

fora je što svi sudionici foruma moraju sve znati o vama... pa daj riješavajte to doma u 4 zida a ne brukajte se tu... i ja sam se opekao sa nekima koji vole iznositi prljavi veš :-(
istra ti materina!
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 13:23

samo još nešto:
DINAMO ZAGREB
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 04 Dec 2009, 13:31

zagadur wrote:samo još nešto:
DINAMO ZAGREB
put u bruxelles - 65 eura
karta za tekmu - 25 eura
3 litre lošeg vina - 5 eura
nova šilterica - 12 eura
jaketa sa vjevericom - 140 eura
-----------------------------------
debeli kuhar u krupnom planu -------------- neprocjenjivo :volim :volim :volim
istra ti materina!
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 13:47

zagadur wrote:5.faza-posudjivanje joypada od čovjeka protiv koga se bilo da udje u ligu jer nije nacionalist(tipično hrvatski)
1. ja imam joystick
2. ja sam antišu samo jednom pitao ja joy, svaki put se on ponudio! ali ako vama to smeta,ali neznam šta vam ima smetati, igrat ću samo sa svojim!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 13:52

Chile wrote:
zagadur wrote:5.faza-posudjivanje joypada od čovjeka protiv koga se bilo da udje u ligu jer nije nacionalist(tipično hrvatski)
1. ja imam joystick
2. ja sam antišu samo jednom pitao ja joy, svaki put se on ponudio! ali ako vama to smeta,ali neznam šta vam ima smetati, igrat ću samo sa svojim!
ovako moj stav je, ljutio se ti ili ne, da ako je svako nabavio joypad da bi i ti ga trebao imati, imas ruke noge i 3 dana na bausteli je to to......
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 13:53

Kalach wrote:
zagadur wrote:samo još nešto:
DINAMO ZAGREB
put u bruxelles - 65 eura
karta za tekmu - 25 eura
3 litre lošeg vina - 5 eura
nova šilterica - 12 eura
jaketa sa vjevericom - 140 eura
-----------------------------------
debeli kuhar u krupnom planu -------------- neprocjenjivo :volim :volim :volim
vino je bilo bomba a vjeverica je ostala doma :rofl3
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 04 Dec 2009, 13:56

Chile wrote:
zagadur wrote:5.faza-posudjivanje joypada od čovjeka protiv koga se bilo da udje u ligu jer nije nacionalist(tipično hrvatski)
1. ja imam joystick
2. ja sam antišu samo jednom pitao ja joy, svaki put se on ponudio! ali ako vama to smeta,ali neznam šta vam ima smetati, igrat ću samo sa svojim!
ma nije chile, samo su namćori :rofl3
istra ti materina!
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 13:59

pa ja imam joystick!!! ne kužim te(vas)! zašto bi ja sad trebao kupiti bežični joy!???! objasni
Locked