Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 24 Oct 2008, 12:58

Kalach wrote:pa puno bolje vam je manje love... tako barem draft ima smisla jer jednog ibrahimovića nije teško otkriti... dodaš njemu još 5-6 dobrih igrača a sa 14500 ih možeš dodati i 7-8 i svi imaju atomske ekipe... u biti sa većom svotom benxmaraka nije teško biti majstor od drafta...

tocno tako, ekad se otkrivalo razne koovermanse, greeneove, iranske henrye, a sad tapija...14500 je neki kompromis jer ipak nece bit atomske ekipe pa cemo vidit (u biti rezerve ce biti kratke na nas dugotrajniciklus je ok)
glede 8+1 modela sto ja predlazem, i u biti pripremam teren za neka buduca vremena je jedno solomunsko rjesenje.....Zasto? Jednostavno slabije rangirani koji se bore za zadnja 3 mjesta od recimo 15 .kola igraju d
dosta rastereceno i s manje zara sto olaksava i posao vodecima da tuku bodovnu razliku, a ovako bi rasto adrenalin i bila bi borba za ostat u ligi i automatski bis e mrsili racuni vodecima. Svi se uvijek bore ali nije to stupanj borbenosti kao kad ti gori pod petama jer znades ako ispadnes da si mjesec dana aut od sveg (3 djela prvenstva).Jos bi bilo ludje da dva ispadaju a to je nerealno. Zatop ne vidim Zagi koji kurac rujes da je nekonstruktivan prijedlog, to bi bilo puno bolje rjesenje s natjecateljskog naboja od lige 8, a sa pogleda cekanja od lige 6 sa playoutom (jer bi onda bila mogucnost da covjek preskoci 4 puta odnosno 2 prvenstva)
Takodjer MOLIM OCITAJTE SE OKO PRINOVE U LIGIjer ako ga mislimo uzet treba ga uzeti sada prije drafta, a ne poslije jer ce onda bit zakinut u odnosu na druge.Meni je vise svejedno samo da je ozbiljan
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 24 Oct 2008, 13:15

pa znaš zašto zagiju nije u interesu da jedan ispada, valjda ti ne moram objašnjavati... pogotovo sada kad nema milasa...
istra ti materina!
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 24 Oct 2008, 13:17

Kalach wrote:pa puno bolje vam je manje love... tako barem draft ima smisla jer jednog ibrahimovića nije teško otkriti... dodaš njemu još 5-6 dobrih igrača a sa 14500 ih možeš dodati i 7-8 i svi imaju atomske ekipe... u biti sa većom svotom benxmaraka nije teško biti majstor od drafta...
ti se hvališ kako si majstor drafta i otkrivanja igrača a u hvidri ko i u umagu situacija je ista: zadnji kalach
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 25 Oct 2008, 19:31

bile?kakva situacija sa njim?
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 26 Oct 2008, 12:33

Jel bi po forumasima bile ako da cvrste garancije bio ok izbor?
mislim da bi bilo posteno jerbo je bio korak do lige pred godinu ipo dana i onda je posteno reko da ide za ri za par mjeseci i da nas ne zeli zajebat s tim da pocne pa da nakon 3 mjeseca nas zajebe
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 26 Oct 2008, 12:40

meni je bile ok momak
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 26 Oct 2008, 12:51

zagadur wrote:meni je bile ok momak
To je onaj dečko koji me u Cipijaniskoj Korneriji jebao čim je došao pa sam mu spustio jedan kroše tako da me zapamtio, inače je ok jer je mene jebao kao što je i bankovič bio ok jer je mene jebao!
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 26 Oct 2008, 12:59

bile je ok jer nije utjecajna osoba i nitko ga neće branit zbog sitnih interesa kao što bi se druge branilo.bilo je govora i o kruni bošnjaku ali on prelazi u omw pa nije interesantan više :DD
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 26 Oct 2008, 13:01

zagadur wrote:bile je ok jer nije utjecajna osoba i nitko ga neće branit zbog sitnih interesa kao što bi se druge branilo.bilo je govora i o kruni bošnjaku ali on prelazi u omw pa nije interesantan više :DD
Sparagna iz OMW prelazi umjesto Krune u istraturist tako da je on interesantan! :-D :DD
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 26 Oct 2008, 13:05

benx wrote:
zagadur wrote:bile je ok jer nije utjecajna osoba i nitko ga neće branit zbog sitnih interesa kao što bi se druge branilo.bilo je govora i o kruni bošnjaku ali on prelazi u omw pa nije interesantan više :DD
Sparagna iz OMW prelazi umjesto Krune u istraturist tako da je on interesantan! :-D :DD
a ne sparagna nosi samo firmato robu(armani,versace) neće ti on jarnijeve gaće kupit :-D :rofl3
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 26 Oct 2008, 16:15

djiki wrote:redosljed drafta predlazem da bude ko i lani na remelju uspjesnosti, imamo dvije varijante znaci na temelju uspjesnosti na pes 2008 (bodovanje doneseno na temelju finalnih pozicija) ili ukupno od pocetka igranja fudbala (uzet u obzir postotak osvojenih bodova).
Iskreno skloniji sam varijanti uspjesnosti na pes 2008 posto se malo pomalo mjenjaju odnosi u snazi, a i u statistiku ukupnu su uzeti i razni kick offovi,sensibile fife i sve sto je bilo sluzbeno svojedobno u prehistoriji, mada su obe tablice na kraju slicne....
evo kako izgleda......
temelj drafta po plasmanma na pes 2008:
1.wild card momcad (eventualno)
2.Roni 16 pts
3.benx 26 pts :rofl3 :sramimse :sramimse :bdobro
4.reds 28 pts
5.zagi 29 pts (manje puta drugi)
6.djiki 29 pts
7.tuntar 36 pts
8.chile 46 pts

temelj drafta na temelju ukupne statistike:
1.wild card (eventualni novi igrac)
2.Roni 31,3 %
3.Zagi 32,3%
4.Benx 47,3 %
5.Reds 49,5%
6.Djiki 52%
7.Chile 53%
8.Tuntar 60 %
nek se ljudi izjasne koji od dva mopdusa zele:
pes2008 1 pts (roni)
overall st 0 pts ( )
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 26 Oct 2008, 23:00

meni i prvi i drugi način odgovaraju jer sam u oba ispred djikavca :DD
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 27 Oct 2008, 05:33

Bile je super izbor ali imamo 2 problema:
1.smo kontra smjene,nije lako rijesit to
2.poker
Ne kuzim zasto tolko trazite tog osmog igraca,ako dođe je ok ako ne mozemo i u7,kad smo mogli u 4!!???!!! :1deda
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 27 Oct 2008, 06:58

tuntar wrote:Bile je super izbor ali imamo 2 problema:
1.smo kontra smjene,nije lako rijesit to
2.poker
Ne kuzim zasto tolko trazite tog osmog igraca,ako dođe je ok ako ne mozemo i u7,kad smo mogli u 4!!???!!! :1deda

Tuntatr šta nisi sve čitao kako bi rekao Zagi Miki ga BMW-om traži po Umagu!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 27 Oct 2008, 09:55

odlukom vecine odredjen je ovaj izbor drafta
1.Roni 16 pts
2.benx 26 pts
3.reds 28 pts
4.zagi 29 pts (manje puta drugi)
5.djiki 29 pts
6.tuntar 36 pts
7.chile 46 pts

1.faza drafta potvrda starih igraca koji ostaju
2.faza popis igraca koji odlaze
3.draft
4.pregovori oko izmjene kojeg igraca
5.mogucnost izmjene momcadi u roku od 48 sati (naravno sa igracima koji su ostali slobodni)
6.rasprava da/ne o novo clanu
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 27 Oct 2008, 11:47

djiki wrote: 4.zagi 29 pts
5.djiki 29 pts
to znači zaboravi igrača zvanog pila naopako ili bivšeg taljanskog reprezentativca :DD
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 27 Oct 2008, 12:34

zagadur wrote:
djiki wrote: 4.zagi 29 pts
5.djiki 29 pts
to znači zaboravi igrača zvanog pila naopako ili bivšeg taljanskog reprezentativca :DD
?
a dobro :-(
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 27 Oct 2008, 15:05

predlažem da se tijekom turnira ne igra poker i stolni tenis i predlažem da se počne kuhati pašta... U::U
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 27 Oct 2008, 15:06

Chile wrote:predlažem da se tijekom turnira ne igra poker i stolni tenis i predlažem da se počne kuhati pašta... U::U
:jupiiii :jupiiii :jupiiii
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 27 Oct 2008, 15:12

nemoj se hvatati te pašte kao sprdnje jer to su bili lijepi dani... ok, možda i ne misliš tako ali zagi sigurno da... barem ekipa nije donijela paštu pa ju nakon nekog vremena uzela doma i rekla da im se još vrati 4 kune za pomidore i tunu... :-(
istra ti materina!
Locked