Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Problematika PES 2009

Post by djiki » 09 Oct 2008, 13:43

Evo pred novi PES su se javili odredjeni problemi o kojima bi se trebalo raspraviti prije sljedeceg draftanja:

1.Prostor - nakon Kovine nesreće to je sve nekako viseće i nisam pametan dali da ide delegacija u sastavu Benx, Zagi i Benx na mukotrpne pregovore kod Vidovića ili da pustimo da vrijeme teče pa da vidimo dali će nas dotični stisnuti.Ipak sam više za ovu drugu varijantu jerbo stvarno mi nismo krivi niza što mada brijem da dobivam Mate radi nas po jaketi samo tako u političkim kuloarima....
Ako ga spušimo mislim da bi se trebalo proraditi na novom prostoru, zamjenskom , stalnom ili privremenom jer rješenje CB Linda nije zadovoljavajuće pošto bi se igralo samo u noćnim urama

2.Sustav natjecanja- pomalo sam pao pod pritiscima i čak dajem otvorenu mogučnost Lige 6 s time da zadnji ispada a predzadnji igra playoff ovisno ako uzmemo novog igrača.Obavezno bi se igralo 4-ro kružno što bi donijelo 20 kola što je zadovoljavajuće i igralo bi se u 2 puta.Liga 7 donosi 24 kola i igrala bi se u 3 puta ko i Liga 8
+ Lige 6 -veća borba za ne ispadat na dnu, znači automatski i padanje vodećih od slabih
- Lige 6-šansa da onaj koji ispadne i ne vrati se u Play offu ne igra i po mjesec ipo dana, jeli ko spreman na tu žrtvu.Postoji i realna mogučnost da Benx ispadne u 2. ligu :-(

3.Totalnu nemogučnost povratka Pere Milasa u ligu radi razloga koje sam nabrojio u članku

4.Zaleđivanje igrača Readinga dok se ne odluči dali ćemo dovesti novog igrača

5.Novi igrač da/ne? Načelno sam za da iako ne na silu.Kandidata ima ko u priči tako da mislim da će biti najveća rasprava glede toga.Zasada su to
Kirbi (+mu je velika borbenost u igri, zajebant -nije klupski igrač s primjerom fojbanja,neznam koliko trpi zajebanciju na svoj račun)
Alex (+ukazao se da postoji -šutljiv)
Luk (+redikul -preveliki redikul)
Kozaki (+stvarno ful ok lik, moji favorit -žena i posal sranje sa smjenama)
Sir Pero Banković (+dobar igrač,lik,zajebant -posao,neozbiljnost i na kraju krajeva jesmo li sprmni na njegov novi povratak)
ima još par klinaca koji bi moji uvjeti i nisu da mi je lik prefora već samo tražim da se asimilira na zajebanciju te najbitnije da je ozbiljan i ne kasni!!!
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 09 Oct 2008, 15:02

Sta se tice prostora,trebalo bi pitat Vidovica,komunicirat sa njim a ne izbjegavat ga.Jebiga desilo se sranje,sta mi mozemo,takva je sudbina.Nadam se da ce sa kovom bit sve uredu jebete prostor!!Kad smo vec kot toga "glavni "(zagi)morao se javiti Vidovicu!!!Mozemo bit u Krizinama,morat cemo nesto dat gazdarici(recimo 100knsimbolicno)mogu se dogovorit!!
Sustav:ja sam za dvokruzno(7-8ekipa)zadnji za kaznu ljepo sljedeci put donese za pit za svih,predzadnji cisti prostoriju!Od navedenih kandidata nema veze ko ce doc bitno da je ozbiljan,da zeli igrat u ovoj ligi!!!!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 12:24

skinut je pes i napravljena ce biti na crvenom memory cardu draft lista, koja ce bit kod zagija koji ce bit teklic i nosat je okolo sa cedejima za sve clanove lige....
predlazem posto se nije nista odlucilo o novom clanu da igraci readinga na sljedecem draftu budu zaledjeni....
sto se tice salary capa prepustam zagiju i benxu da se ocitaju ali molio bih da bude malo HC jer nije fora ne otkrivati igrace tipa kovermansa i slicno......
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 22 Oct 2008, 12:52

po meni alex nema šta tražiti u ovoj ligi jer je totalno drukčiji od nas, kao 1. nezna hrvatski :sramimse
ovaj iz psk mi je presmješan...
tako da ili kirbi ili valdi. a kirbi je izrazio želju da igra s nama
što se tiče sustava lige. možemo igrati ligu 6 četverokružno u dva navrata
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 13:01

valdi nemoze zbog vise raloga, kirbi je za sada jedini ozbiljni kandidat....samo bi volio jos kojeg kandidata da se izvuce jerbo bi bilo najbolje da ako uzmemo 8 da svi skupoa draftamo...
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 13:08

Chile wrote:po meni alex nema šta tražiti u ovoj ligi jer je totalno drukčiji od nas, kao 1. nezna hrvatski :sramimse
nije fer radit sud o covku sto ga neznas, mozda zna novohrvatski bolje i od mene i od tebe, i sto znaci biti drukciji?vi koji su ulazili u ligu su bili drukciji od nas i vecina se aklimatizirala nasem stilu zajebancije.....
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 13:15

sto se tice salarya moj prjedlog je da g.zagadur uzme prosjek cjena nasih momcadi po pes2009 i da se ta cijena umanji za 20-ak posto
molio bih izvjesce do sutra da dobim
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 22 Oct 2008, 14:36

Alex,Kirbi,Ridikul-psk.....nema veze ko ce igrat samo da bude ozbiljan i da ga nebi za par mjeseca udarila picka u glavu ko Milasa. :1deda
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 22 Oct 2008, 14:37

alex nije tip za ovu ligu. već imamo dva slovenca netreba nam još i talijan :mig
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 14:38

po pitanju drafta, odnosno redoslijeda predlazem da se uzmu u obzir rezultati postignuti u razdoblju pes 2008 ili kao podvarijanta postotak osvojenih bodova opcenito
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 22 Oct 2008, 15:01

evo i mog prijedlog čija riječ kao supervisora treba biti na cijeni... dakle, predlažem da se turniri odigravaju 1 mjesečno i to za vikend pa ste riješili pitanje 8. člana kao i vladara lige... :bleee
istra ti materina!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 15:23

Kalach wrote:evo i mog prijedlog čija riječ kao supervisora treba biti na cijeni... dakle, predlažem da se turniri odigravaju 1 mjesečno i to za vikend pa ste riješili pitanje 8. člana kao i vladara lige... :bleee

posrijedi bi bio ocit sukob interesa i neposten cin prema hvidraskoj ligi i njenom poglavniku i mom intimusu pogiju :idea
ti si krupna riba transfermarketa ali mislim da si ugovorom vezan za hvidrase , pa radi mira u kuci ostani u zegeu
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 21:02

mislim da reds i chile natezu na kirbija, tuntaru je svejedno jedini uvjet mu je ko i meni da bude redovan i ozbiljan, volio bih da se problematikom zabave i odgovore zagadur i benx....
sto se sustava tice dok nas je 7 moglo bi proci modus 6+1 4-okruzni zadnji ispada,
za 8 je vecmaloproblematicnije jer ce neki cekati 4 susreta sto se moze oduzit na i na mjesec i pol posto bi bio playoff, tako da bi bilo najbolje (mada i nerealno trenutno ali s vremenom kozna) modus 8+1 ili cak 8+2 di bi bila liga cetverokruzna u 3 puta i di bi bilo direktnog ispadanja 1 ili 2 clana, ali ako nas je 8 ja sam za po starom....
takodjer zbog vida statistike i natjecateljske realnosti smatram da liga sa manje od 20 kola (tuntarov prjedlog lige 8 dvokruzno sto bi dalo 14 kola) nebi imala smisla, odnosno 6-10 turnira godisnje je sasvim pristojna brojka....
znam ismijte me zbog modusa 8+1 ili 8+2, znam da je nerealno sada to ocekivati ali dugorocno bi moglo donesti poboljsanja velika.....
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 22 Oct 2008, 21:18

redosljed drafta predlazem da bude ko i lani na remelju uspjesnosti, imamo dvije varijante znaci na temelju uspjesnosti na pes 2008 (bodovanje doneseno na temelju finalnih pozicija) ili ukupno od pocetka igranja fudbala (uzet u obzir postotak osvojenih bodova).
Iskreno skloniji sam varijanti uspjesnosti na pes 2008 posto se malo pomalo mjenjaju odnosi u snazi, a i u statistiku ukupnu su uzeti i razni kick offovi,sensibile fife i sve sto je bilo sluzbeno svojedobno u prehistoriji, mada su obe tablice na kraju slicne....
evo kako izgleda......
temelj drafta po plasmanma na pes 2008:
1.wild card momcad (eventualno)
2.Roni 16 pts
3.benx 26 pts :rofl3 :sramimse :sramimse :bdobro
4.reds 28 pts
5.zagi 29 pts (manje puta drugi)
6.djiki 29 pts
7.tuntar 36 pts
8.chile 46 pts

temelj drafta na temelju ukupne statistike:
1.wild card (eventualni novi igrac)
2.Roni 31,3 %
3.Zagi 32,3%
4.Benx 47,3 %
5.Reds 49,5%
6.Djiki 52%
7.Chile 53%
8.Tuntar 60 %
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 22 Oct 2008, 23:40

eto zagi ima zeku u sesiru da je to strava, djikijevi pajaci i amrjonete su goli kua
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 23 Oct 2008, 01:58

mali đole je marka za našu ligu!cijene su na novom pesu u prosjeku za 450 skuplje tako da bi najrealnije bio salary cap od 15000 ali benki i cigo natežu za 14000 pa da igramo sa schifom,kelavom i jung park xinnom :-( :-( :-(
večina će da odluči ako jezgra ne ubuće rukavicu za prljave poslove ali po svemu sudeći opet će nam jezgra skrojit "odjelo".cigani predlažem da se ne sastajete kod keve u butigi nego da nadjete neko originalnije mjesto npr. u benkijevoj kućici na porti.
BIT ĆE BORBE OBEĆAJEM :evil :evil
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 23 Oct 2008, 04:12

ako je tako,predlazem da budu 14500bodova ili para,bar ce bit mir u kuci :-D :-D
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 23 Oct 2008, 07:49

Sinocnjim mukotrpnim radom smo prebacili cijene sadasnjih rostera na novonastae cijene i dobili smo sljedeci rezultat:
Ipseich 17350
Nottingham 17000
Chelsea 16780
Liverpool 17070
Tottenham 17020
Leeds 15250 (sretni seronja)
------------------------------
Prosjek 16750
- 20%
-----------------------------
13450 pts

Mislim da bi se trebalo probat sa 14000 i da bi se dalo napravit sloidan draft
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Problematika PES 2009

Post by tata » 23 Oct 2008, 08:25

djiki wrote:
Kalach wrote:evo i mog prijedlog čija riječ kao supervisora treba biti na cijeni... dakle, predlažem da se turniri odigravaju 1 mjesečno i to za vikend pa ste riješili pitanje 8. člana kao i vladara lige... :bleee

posrijedi bi bio ocit sukob interesa i neposten cin prema hvidraskoj ligi i njenom poglavniku i mom intimusu pogiju :idea
ti si krupna riba transfermarketa ali mislim da si ugovorom vezan za hvidrase , pa radi mira u kuci ostani u zegeu
Ma nosi ga nazad, šta ti je, nećeš se sad tako lako izvuć :DD
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 23 Oct 2008, 08:54

tata wrote:
djiki wrote:
Kalach wrote:evo i mog prijedlog čija riječ kao supervisora treba biti na cijeni... dakle, predlažem da se turniri odigravaju 1 mjesečno i to za vikend pa ste riješili pitanje 8. člana kao i vladara lige... :bleee

posrijedi bi bio ocit sukob interesa i neposten cin prema hvidraskoj ligi i njenom poglavniku i mom intimusu pogiju :idea
ti si krupna riba transfermarketa ali mislim da si ugovorom vezan za hvidrase , pa radi mira u kuci ostani u zegeu
Ma nosi ga nazad, šta ti je, nećeš se sad tako lako izvuć :DD
sudski postupak prekidanja odnosa je jako dugotrajan i skup, tako dok ne odradi do kraja ugovor (mislim da je 2012 ljeto posrijedi) sluzbeno,fizicki i DUHOVNO je vas igrac
Locked