Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 27 Oct 2008, 15:17

nije sprdnja, pa to je baš lijepo
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 27 Oct 2008, 15:39

Image
Last edited by benx on 28 Oct 2008, 15:31, edited 1 time in total.
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 27 Oct 2008, 15:45

:zutakarta :zutakarta Već imam slijedeći :zutakarta i onda benki papa :crvenakarta2 u mirne vode
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 27 Oct 2008, 16:04

najbolje bi vam bilo da se prestanete družiti jer postajete smješni sa svim tim štorijama... ovaj je ovakav, onaj onakav, ovome majka srpkinja, ovaj je u ids-u, ovaj nezna pričati hrvatski, ovaj šuti, ovaj se oblači u armani, ovaj igra poker, ovaj spava, ovaj ono, ovaj ono... pitanje je kako bi izgledao vaš društveni život bez pesa... tužno je što se toliko toga pisalo a sutra ćete sa tim ljudima sjesti na kavu, razglabati o utakmicama pa zajedno uplatiti listić na kladari... malo ste prekrdašili i to je tužno... kao da ima 5 miljona ljudi u umagu... sa tim ljudima se susrećete svakodnevno a vaši postovi su puni gnjeva...
istra ti materina!
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 27 Oct 2008, 20:25

Kalach wrote:najbolje bi vam bilo da se prestanete družiti jer postajete smješni sa svim tim štorijama... ovaj je ovakav, onaj onakav, ovome majka srpkinja, ovaj je u ids-u, ovaj nezna pričati hrvatski, ovaj šuti, ovaj se oblači u armani, ovaj igra poker, ovaj spava, ovaj ono, ovaj ono... pitanje je kako bi izgledao vaš društveni život bez pesa... tužno je što se toliko toga pisalo a sutra ćete sa tim ljudima sjesti na kavu, razglabati o utakmicama pa zajedno uplatiti listić na kladari... malo ste prekrdašili i to je tužno... kao da ima 5 miljona ljudi u umagu... sa tim ljudima se susrećete svakodnevno a vaši postovi su puni gnjeva...
Pošto smo se malo prije čuli i nisi baš skužio post da pokušam ukratko objasnit: Milasa smo pogurali da ode iz lige ča kao u curlingu kad sa metlom brišeš led da bi lopta pala bliže meti s time da su 2 zagija držala metlu.

Pa ja se samo pitam po čemu je Milas Lošiji čovjek od tog 8 čovjeka jer je spavao ili lizao muf ili što mu se neda igrat do kasno zbog posla.Tko samo mi da procjenjujemo ljude pa pogledajmo sebe koji smo cirkus napravili od lige i dan danas nemamo muda reči ništa.
Ne želim reči da sam je najbolji imao sam i ja brdo kikseva ali bogami i svi vi ostali.
Prema tome ne bi ni trebali komentirat tko je kakav kad smo luzeri najobičniji!
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 27 Oct 2008, 23:47

ja nemam ništa protiv povratka bankovića u ligu,dečko je stvarno ok i već je igrao i sve kuži.jedino ako se odluči za povratak odmah se moraju neke stvari razjasnit,mora biti ozbiljan(to se od svakog kandidata tražilo) znači nema ručkova kod none,idem ljepit tapete ili tepihe i sl.nadalje dajem zapravo benkiju što se ljuti jer do jučer su tuntar i keva pisali da ne trebamo uzimat nekog pošto poto a danas je pjesma drugačija.pošto je i banković okorjeli pokeraš kao i neki u ligi bilo bi normalno da se dogovorimo da nema pokera dok traje turnir a ne da se netkog vuče za rukav kad je na redu za igrat.imate prostor na raspolaganju 7 dana u tjednu 24 na 24 pa izvolite igrat poker kad nema pes turnira.to što netko nemože izostat dva dana u tjednu iz kuće pa spaja ugodno s korisnim(pes&poker), nas nebi trebalo zanimat i činit nas taocima.
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 28 Oct 2008, 00:15

igrao sam danas s ronijem i buvinićem pes i mislim da ću biti još dominantniji! :bleee dosta se lako prolazi pokraj igrača tako da će ibra razbacivati igrače po terenu :-(
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 28 Oct 2008, 08:58

banković okorjeli pokeraš???? ma daj urazumi se više... i provjeri neke stvari prije nego što progovoriš... opet si krenuo u ofanzivu rekla-kazala što je jedino što znaš... počni živjeti u realnom svijetu... i taj ručak kod none šta toliko spominjete je malo drukčija priča... djiki mu se zamjerio i složio priču kako njemu paše... ako se sjećate pero si je zamjenio smjenu za 100ti turnir ali je uo lige zamjenio datum odigravanja turnira u zadnji čas i nakon što je ona zamjenio smjenu... tu je bio posrijedi i neki rođendan ali očito je to vama manje bitna činjenica... kao ćiro, glavno da se nađe krivac i da se slijedećih godina sere po ljudima...
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 28 Oct 2008, 08:59

i djiki nije išao na momačku od andročeca jer nije našao osobnu :-(
istra ti materina!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 11:18

benx wrote:
Pošto smo se malo prije čuli i nisi baš skužio post da pokušam ukratko objasnit: Milasa smo pogurali da ode iz lige ča kao u curlingu kad sa metlom brišeš led da bi lopta pala bliže meti s time da su 2 zagija držala metlu.

Pa ja se samo pitam po čemu je Milas Lošiji čovjek od tog 8 čovjeka jer je spavao ili lizao muf ili što mu se neda igrat do kasno zbog posla.Tko samo mi da procjenjujemo ljude pa pogledajmo sebe koji smo cirkus napravili od lige i dan danas nemamo muda reči ništa.
Ne želim reči da sam je najbolji imao sam i ja brdo kikseva ali bogami i svi vi ostali.
Prema tome ne bi ni trebali komentirat tko je kakav kad smo luzeri najobičniji!
Milas je sam zelio dobiti pedalu, a i zasluzio ju je iz biserazloga:
1.kasnjnje na fojbu
2.stalno odlazenje sa fojbe
3.trazenje kavge na fojbi (nije za forum)
4.slanje poruke na nula nula u cetvrtfinalu da dolazi doma za 20 min
5.otkazivanje 3 sata prije turnira termin radi razloga da mu se neda bit do 5 ujutro (osobno meni kap koja je prelila casu)
6.trazenje razlog au zagiju da napusti fojbu
7.kompletno neztalaganje u zadnja 2-3 mjeseca

Jeli milas losiji covjek od bankovica? neznam stvarno neznam, ali mislim da je zasluzio hladjenje, ali odabir je bio milasov a ne nas
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 11:23

zagadur wrote:ja nemam ništa protiv povratka bankovića u ligu,dečko je stvarno ok i već je igrao i sve kuži.jedino ako se odluči za povratak odmah se moraju neke stvari razjasnit,mora biti ozbiljan(to se od svakog kandidata tražilo) znači nema ručkova kod none,idem ljepit tapete ili tepihe i sl.nadalje dajem zapravo benkiju što se ljuti jer do jučer su tuntar i keva pisali da ne trebamo uzimat nekog pošto poto a danas je pjesma drugačija.pošto je i banković okorjeli pokeraš kao i neki u ligi bilo bi normalno da se dogovorimo da nema pokera dok traje turnir a ne da se netkog vuče za rukav kad je na redu za igrat.imate prostor na raspolaganju 7 dana u tjednu 24 na 24 pa izvolite igrat poker kad nema pes turnira.to što netko nemože izostat dva dana u tjednu iz kuće pa spaja ugodno s korisnim(pes&poker), nas nebi trebalo zanimat i činit nas taocima.
nadalje slazem se sa djelom o pokeru, dodju ljudi kao nas gledati i onda vuku zetone i pola lige igra vise poker nego pes nit prate nit nista, najuzbudčljivija zavrsnica u povjesti je ispala najgluplja i najbezveznija cak s manje intenziteta od onih di bi chile osvojio prvenstvo s 20 bodova prednsti...
Mi igramo pes jednom u 7-10 dana a ostale dane je prostor slobodan i moze ga upotrebljavat ko god hoce......
Ubuduce najavljujem ako ce se igrati poker dok igramo sluzbeni turnir ja se istoga casa dizem i odlazim sa termina.Takodjer prvom prilikom kad budem imao kombic nosim ca stol za stolni tenis jer i on odvlaci pozornost od lige. Prije se karalo i zajebavalo druge dok bi igrali a sada se skace sa kauca na stol i obrnuto.
ovo svatite ozbiljno ako ce se igrati ovako ko u zadnje vrijeme bolje ni da ne igramo
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 11:28

Kalach wrote:banković okorjeli pokeraš???? ma daj urazumi se više... i provjeri neke stvari prije nego što progovoriš... opet si krenuo u ofanzivu rekla-kazala što je jedino što znaš... počni živjeti u realnom svijetu... i taj ručak kod none šta toliko spominjete je malo drukčija priča... djiki mu se zamjerio i složio priču kako njemu paše... ako se sjećate pero si je zamjenio smjenu za 100ti turnir ali je uo lige zamjenio datum odigravanja turnira u zadnji čas i nakon što je ona zamjenio smjenu... tu je bio posrijedi i neki rođendan ali očito je to vama manje bitna činjenica... kao ćiro, glavno da se nađe krivac i da se slijedećih godina sere po ljudima...
jel ti moras biti lonac za svaki poklopac jer ti je neko prika ili jednostavno da se svadjas sa zagijem? pero bankovic je imao milion kikseva i zato suti. Pricu nisam okrenuo kako zelim vec kako je on meni reko, a fora je bila da si je tio sredit smjenu i za sebe i za bileta da igraju 100. turnir koji se poceo odugovlacit (sjweti se tvoje histerije zbog odgode) i na kraju je visio tuntar, koji igra s nama pun kurac. Doso je moguci termin i reklo mu se da se zamjeni s biletom (sto je teoretski mogao) i on je uvrjedjeno odjebo spiku...molim te ne siri ni ti poluinformacije (odnosno dobivene samo iz jednog kanala) jersi isti ko zagi!!!!
Pero bankovic nije doso na turnir 1 zbog ljepljenja tapeta, i 2 puta zbog fantomskih ruckova i pustih rodjendana (nekome djedovi umiru 3 puta godisnje nekome valjda imaju rodjendane 5 puta)
U zegeu si i nemas pravo nametat koga cemo uzimati a koga ne, a tvoj stav jesmo debili ili ne to je tovoje apsoluttno pravo da imas
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 28 Oct 2008, 11:29

e djiki, 'ko te nezna skupo bi te platio... koliko ste puta ti i benx govorili da odlazite... pa evo ovako od oka jedno bezbroj puta... :rofl3
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 28 Oct 2008, 11:31

izgleda da te boli istina kad se toliko pjeniš... zanima me iz kojeg razloga su se brisali postovi... da se ne vidi koliko ste popljuvali ljude ili?
istra ti materina!
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 28 Oct 2008, 11:40

djiki wrote: U zegeu si i nemas pravo nametat koga cemo uzimati a koga ne, a tvoj stav jesmo debili ili ne to je tovoje apsoluttno pravo da imas
jel ja to namećem da nekoga uzmete ili ne? ja to ne vidim po niti jednom postu... smeta me što špekulirate sa imenima i onda ih redom pljujete a htjeli bi da igraju sa vama i da se sa vama druže... do sada su na listi bili milas, kirbi, pero i svi su dobili porciju... jedino se izvukao alex kojeg pak nitko ne poznaje... ustvari i on je dobio porciju od chileta :DD
ma ne trebam se uopće uključivati u te vaše rasprave ali čim me nema na forumu neko vrijeme odmah djiki zove ili šalje sms da se uključim jer nema naboja... bez sranja kao da ne funkcionira...
istra ti materina!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 11:46

bankovic ko lik je meni osobno superzabavan i fora,kuzi nasu zajebanciju i ima iskustva u draftanju i postao je jako jak igrac. Ali isto tako pero bankovic je superneozbiljan lik koji po
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 11:48

Kalach wrote:izgleda da te boli istina kad se toliko pjeniš... zanima me iz kojeg razloga su se brisali postovi... da se ne vidi koliko ste popljuvali ljude ili?
izbrisani su nakon tvog histeriziranja od 27 minuta na telefonu i minut nakon tebe zagijeva histeriziranja od 7.....
prica je krenula jednim ruznim tokom i da se ne razvije u rat na relaciji zagadur-djiki unproforac iliti tampon zona -kalach
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 28 Oct 2008, 11:55

Kalach wrote:
djiki wrote: U zegeu si i nemas pravo nametat koga cemo uzimati a koga ne, a tvoj stav jesmo debili ili ne to je tovoje apsoluttno pravo da imas
jel ja to namećem da nekoga uzmete ili ne? ja to ne vidim po niti jednom postu... smeta me što špekulirate sa imenima i onda ih redom pljujete a htjeli bi da igraju sa vama i da se sa vama druže... do sada su na listi bili milas, kirbi, pero i svi su dobili porciju... jedino se izvukao alex kojeg pak nitko ne poznaje... ustvari i on je dobio porciju od chileta :DD
ma ne trebam se uopće uključivati u te vaše rasprave ali čim me nema na forumu neko vrijeme odmah djiki zove ili šalje sms da se uključim jer nema naboja... bez sranja kao da ne funkcionira...
stvar je u tome da ako je tebi ko dobar ne znaci da je svakome, i lijepo das do znanja a ne da serekas i teroriziras (poput zagija).....
objasnjenje oko mog stava prema bankovicu,posto neki misle da su dobili kajlu od mene namjerno:
moj stav je 8+1 koji nece proci, znaci 8 je realno i ja sam od pocetka bio za to a ne za 7 ko neki. Ja sam reko ocu igraca koji dolazi na termine, ko god alex,djole,kirbi,bankovic....
Bankovic je najproblematicniji po tome iz neopravdanih razloga (za razliku od kirbija koji nebi mogao pratiti iz objektivnih), ali bankovic je apsolutno najatraktivniji izbor, jest 3. put i mozda objektivno nije zasluzijo ali ipak je bio od pocetka s nama, a s druge strane drugu priliku su dobili i zagadur,benxi i tuntar...
Glede mog odlaska odnosilo se na tekuci turnir ne na izlazak iz lige ja zelim samo igrati i da je naboja....
I opet ti kalach ponavljam ne pjenim se nego mi idu na kua neke tvoje poluinformacije sto sipas okolo po pitanju bankovica, priznaj samo jel neozbiljan lik?pored toga sto je fora i dobar igrac
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 28 Oct 2008, 12:03

djiki wrote:
Kalach wrote:izgleda da te boli istina kad se toliko pjeniš... zanima me iz kojeg razloga su se brisali postovi... da se ne vidi koliko ste popljuvali ljude ili?
izbrisani su nakon tvog histeriziranja od 27 minuta na telefonu i minut nakon tebe zagijeva histeriziranja od 7.....
prica je krenula jednim ruznim tokom i da se ne razvije u rat na relaciji zagadur-djiki unproforac iliti tampon zona -kalach
a zašto je krenula ružnim tokom? nemoj mi samo o poluinformacijama... koliko si ti puta zajebao pa ti se ni'ko nije zamjerio... ne govorim o pesu ali ipak o važnim stvarima... zamisli da se o tome razglaba...
od sada odustajem od komentiranja svega, nemoj me više siliti da pišem...
istra ti materina!
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 28 Oct 2008, 12:05

stol za stolni tenis pusti ali nema igranja niti bilo kakvih drugih aktivnosti osim :zivili i :dim
Locked