Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 23 Nov 2009, 12:59

liga se mogla organizirat i bez da ste kupili plejku, ali naravno onda bi ste se osjecali u slabijem polozaju i zato benx kupuje da moze probavat i vjezbat, naravno pod krilaticom:"ja nemam sto trazit igrat cu cisto da igram".....
po tom pitanju si mnogo korektniji, uzeo si da pratis korak plej i stojis kod toga
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 23 Nov 2009, 15:36

zagadur wrote:
djiki wrote:zagicu evo ja nosim plej, a ti rjesavaj rasporede i nabavi 2 usb sticka za ligu saveat...
bicee puno vise zajebancije nego prije
u globalu imam svoja zaduzenja koja obavljam azurno po pitanju lige, tako da me boli kurac, a plejke mozete nosit ti, tano ili ante
ali kako je djiki ažuran meni odgovarat a benxu šuti ko zalivaen iako mu benx barem 5 puta na dan spominje 380 eura financiranja lige
Ti si Zagi puno korektniji od djikija jer si zauzeo tvrd stav oko toga da nečemo izmjenit konzolu, tako smo se barem ja i ti dogovorili u Hotel Garden Istra baš si dosljedan ozbiljan kandidat u ozbiljnoj ligi!!!!! :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 23 Nov 2009, 15:45

ti si benx dosljedan tome da se javljaš na forum tek nakon 24 djikijevog poziva :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff :hatsoff
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 23 Nov 2009, 18:35

andrenalin raste :potstir
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Nov 2009, 09:54

sinoć odigran trokut turnir izmedju benxa,keve i najboljeg draftera.
najbolji drafter je bio najbolji :DD
padaju glupi golovi,svaki centaršut ili korner je pola gola,od cca.30 golova sinoć palo više od 15 glavom :-(
jedan emanuelson je dao takav gol glavom sa nekih 12-13 metar iskosa,sa takvom torzijom tijela da je to nevjerovatno
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Nov 2009, 10:40

dobro da sam objasnio za comunity mode :(
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 30 Nov 2009, 10:42

zagadur wrote:sinoć odigran trokut turnir izmedju benxa,keve i najboljeg draftera.
najbolji drafter je bio najbolji :DD
padaju glupi golovi,svaki centaršut ili korner je pola gola,od cca.30 golova sinoć palo više od 15 glavom :-(
jedan emanuelson je dao takav gol glavom sa nekih 12-13 metar iskosa,sa takvom torzijom tijela da je to nevjerovatno
A golovi iz okreta Drogba i Ibra
User avatar
Kalach
Traži ga Real Madrid
Traži ga Real Madrid
Posts: 3861
Joined: 08 Oct 2006, 16:30
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by Kalach » 30 Nov 2009, 10:59

zagadur wrote:sinoć odigran trokut turnir izmedju benxa,keve i najboljeg draftera.
najbolji drafter je bio najbolji :DD
padaju glupi golovi,svaki centaršut ili korner je pola gola,od cca.30 golova sinoć palo više od 15 glavom :-(
jedan emanuelson je dao takav gol glavom sa nekih 12-13 metar iskosa,sa takvom torzijom tijela da je to nevjerovatno
idem nazvati milasa da mu objasnim kako je pretendent za titulu :DD

napišite u kojim segmentima je igra bolja, u kojima nije... glupih golova je uvijek bilo, to im je valjda po defaultu...
jeli lakše zaustaviti vanzemaljce ili je dovoljno dati ibri loptu na centru i zatvoriti oči...
istra ti materina!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Nov 2009, 11:24

jednostavno ljudi svatite da nemoe se bas drkeljiti stalno po opcijama, ukratko edit mode vise nesmijete dirati ko nije napravio ekipe snimit ce ih na hard od ps3
navijanja i dresovi namjesteni (mij previd glede liv i led)
namjesena navijanja
za igrat ligu idete u comunity mode i izaberete:
comunity mode br2 tamo mozete igrat ligu kup i priateljske
za quick maches u vise igraca idete na ikonu sa vise igraca
COMUNITY MODE BR1 ne DIRAT TO JE OD PRVEBSTVA
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Nov 2009, 11:42

Kalach wrote:
zagadur wrote:sinoć odigran trokut turnir izmedju benxa,keve i najboljeg draftera.
najbolji drafter je bio najbolji :DD
padaju glupi golovi,svaki centaršut ili korner je pola gola,od cca.30 golova sinoć palo više od 15 glavom :-(
jedan emanuelson je dao takav gol glavom sa nekih 12-13 metar iskosa,sa takvom torzijom tijela da je to nevjerovatno
idem nazvati milasa da mu objasnim kako je pretendent za titulu :DD

napišite u kojim segmentima je igra bolja, u kojima nije... glupih golova je uvijek bilo, to im je valjda po defaultu...
jeli lakše zaustaviti vanzemaljce ili je dovoljno dati ibri loptu na centru i zatvoriti oči...
fizika igrača je odlično napravljena,to je jedan veliki plus.plus je i što nema više driblanja i okretanja kako ti srce želi npr. messi je totalno nepotreban,toliko nepotreban da je keva najavio mogućnost prodaje messija već na prvom sljedećem draftu.minusi su golovi glavom definitivno.zabijaju glavom neki igrači koji imaju header 70.minus su i golovi iz okreta,znači nema više onog da ako pukneš iz okreta da je home run na treći prsten.jučer sam dao takav gol sa ibrom iz okreta poluškaricama sa 16 m da je to bolesno
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Nov 2009, 12:52

ukratko to je to....jako puno vise pass intercepcija ima i obranu ako koncentrirano igras mozes cuda radit, te ko plus treba navest i da igraci ako igraju na krivim pozivcijama gube ocjene ovisno dali je na krivoj strani dali mu je 2. i 3. pozicija ili nije.....glave su veliki minus, ali u globalu po meni je pes jako dobra igra
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Nov 2009, 13:01

inace danas narucio za 30 ojra igricu za 7 dana ce stici, nadam se da ce beenx i dalje bit sponzor lige
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 30 Nov 2009, 13:10

djiki wrote:inace danas narucio za 30 ojra igricu za 7 dana ce stici, nadam se da ce beenx i dalje bit sponzor lige
inače danas mi došao račun od american expresa.njihov tečaj eura je 7.35 a to znači da ću morat platit cca 150 kn više nego što samo izračunali po benxovom tečaju.znači sad je i službeno da je ipak zagi najveći sponzor lige :-(
molim plaketu na sljedećem turniru
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 30 Nov 2009, 13:34

zagadur wrote:
djiki wrote:inace danas narucio za 30 ojra igricu za 7 dana ce stici, nadam se da ce beenx i dalje bit sponzor lige
inače danas mi došao račun od american expresa.njihov tečaj eura je 7.35 a to znači da ću morat platit cca 150 kn više nego što samo izračunali po benxovom tečaju.znači sad je i službeno da je ipak zagi najveći sponzor lige :-(
molim plaketu na sljedećem turniru
Dobro nemoraš dat za igricu pare ja ču dat 140 kn a djiki 1/3 70kn!!!!!za Sendit igricu
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 02 Dec 2009, 12:43

of gotov za englesku verziju...
vlasnici talijanskih verzija imaju of sa origigi imenima momccadi, i mogu editirat do mile volje dok igraju tu latinsku inacicu bez da koruptiraju engleski edit
molim za razumjevanje u cetvrtak posto ce bit 1. put i moguci su kojekakvi propusti
hvala
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 10:52

zagadur wrote:ako igrate na ps3 kupuj igrače sa header ocjenom od 87 na gore ako pak igrate na ps2 uštedjeli ste 450 eura za razliku od mene i benxa
:kokice
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 11:35

djiki wrote:
zagadur wrote:ako igrate na ps3 kupuj igrače sa header ocjenom od 87 na gore ako pak igrate na ps2 uštedjeli ste 450 eura za razliku od mene i benxa
:kokice
ti si smješan kad se nadješ prozvanim i na drugim topicima.ja noćima ne spavam jer mislim samo na djikija :rofl3
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 11:41

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:ako igrate na ps3 kupuj igrače sa header ocjenom od 87 na gore ako pak igrate na ps2 uštedjeli ste 450 eura za razliku od mene i benxa
:kokice
ti si smješan kad se nadješ prozvanim i na drugim topicima.ja noćima ne spavam jer mislim samo na djikija :rofl3

:kokice
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 11:45

zagadur wrote:ali kako je djiki ažuran meni odgovarat a benxu šuti ko zalivaen iako mu benx barem 5 puta na dan spominje 380 eura financiranja lige

:kokice
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 11:48

zagadur wrote:rekao je gricko da moramo kupit englesku verziju igre
rekao je djiki da ne moramo kupit novu igru ali da za svaki slučaj idem na bankomat
mi smo guske u magli,djiki je radić a moj leo je bosingwa
nećemo platit novu igru ali ćemo zato kupit usb
kaže djiki da će nabavit igru po 30 eura ali ja njemu vjerujem ko i livjanu

:kokice
Locked