Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Problematika PES 2009

Post by tata » 22 Jan 2010, 15:02

benx wrote:Ali naravno bitni je Napoli nego mržnja i mobig na turnirima, ništa ja dajem prijedlog da me se kazni da ne igram slijedeći kup,i na slijedeće 3/3 prvenstvo ne dolazim iz razloga što smo ultra licemjeri ali ovoj puta mi je stvarno dosta nisam ljut ali neću dat me me Vi psihički maltretirate,ovaj uzrok ponašanja pojedinaca si djiki nažalost 90% ti indirektno kriv ja ču stvarno puknut pa če te se svi križat nemoj te samo testirat moju ludost!!!!!!!!!!
poglavici se javi, njega smo prebacili na intenzivan tretman ljubičastim i rozim tabletama, nakon sličnih psihičkih tortura
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 22 Jan 2010, 15:11

tata wrote:
benx wrote:Ali naravno bitni je Napoli nego mržnja i mobig na turnirima, ništa ja dajem prijedlog da me se kazni da ne igram slijedeći kup,i na slijedeće 3/3 prvenstvo ne dolazim iz razloga što smo ultra licemjeri ali ovoj puta mi je stvarno dosta nisam ljut ali neću dat me me Vi psihički maltretirate,ovaj uzrok ponašanja pojedinaca si djiki nažalost 90% ti indirektno kriv ja ču stvarno puknut pa če te se svi križat nemoj te samo testirat moju ludost!!!!!!!!!!
poglavici se javi, njega smo prebacili na intenzivan tretman ljubičastim i rozim tabletama, nakon sličnih psihičkih tortura
Znam ja Tako za tablete Helex mi je sasvim ok,jedino me kladionica može smirit volim kad bacim 1000 kuna u vjetar :volim :jupiiii :rollingofl
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by poglavica » 22 Jan 2010, 15:28

Helex, Helex, moj najbolji prijatelj :-p :jupiiii
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 22 Jan 2010, 15:59

poglavica wrote:Helex, Helex, moj najbolji prijatelj :-p :jupiiii
Znao sam da češ se upec kao i za Montreal 76, šalu na stranu 0,25 mg, 0,5 mg ili 1 mg alprazolama ja sam pio onaj od 0,25 mg to je slabo Djiki mi je preporučio onaj od 1mg
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 24 Jan 2010, 09:45

prijedlog sankcija:
neregularnost tokom same nogometne igre je vec raspravljano i rezultira diskvalifikacijom iz kupa i eventualnom zabranom sljedecg/ih kupova sto je sprovedeno u dijelo, neovisno sto je utakmica bila gotova rezultatski kad se to zbivalo
veliki problem se javio kod nediscipline koje ne utjhecu na nogometnu igru direktno, odnosno ne na rezultat direktno, ali ocito sjebu koncentraciju ostecenoj strani u sljedecim utakmicama (slucaj naocare zagi u kupu slab, slucaj stolica benx protiv mene bez ispaljena metka) i razmisljajuci o kakvom bi se pravilniku radilo s kakvim kaznama dosao sam do jedinog rjesenja.
naime nedolicno ponasanje trenera ili igraca u stvarnom nogometu rezultira suspenzijom istoga na odredjen broj utakmica i novcane kazne, trenre ne mozemo kaznjavati preskakanjem utakmica ali zato se moze uvesti novcana kazna koja ce rezultirati smanjenjem budgeta za sljedecu sezonu, i to modusom
recimo od 200 - 1000 benxmaraka, s time da i tih 200 benxmaraka moze sjebat bitno koncepciju ekipe.naravno o visini kazne i broju sezona pod suspenzijom raspravljat ce preostali clanovi koji nisu upleteni u slucaj.
molio bih da se ne izrugujete ovom prijedlogu, kao sto ste se prijedlogu o pravilniku koji sam napravio pred par godina gdje su prednjacili benx i superpuno zagi koji ga je docekao sa podsmjehom i svaku tocku je pokusao srusiti samo da dokaze da nije pravican, a ne moze biti ako se time ne prilagode i potrude svi clanovi.
otvorit ce se rubrika discipllinska komisija ako je to potrebno gdje ce se raspravljat, a glasovanja glede kazne ce biti tajna bez presinga ostecenih strana.
naravno sve se moze srusiti da svako svako prvenstvo ulozi disciplinkoj komisiji zalbu, i sve ide u vodu, tako da shvatite da je to samo za vanserijske slucajeve koji nisu direktno povezane sa nogometnom igrom.po meni je do sada to bilo kod slucajeva:
benkijeva ruka u sumi
2xnamjerno prekidanje utakmice radi crvenih kartona kod pusione VECE od 3 razlike (bankovic i zagadur)
djikjevo trovanje i presing prije pes 2010
slucaj naocare
slucaj stolica (jedini koji nije rjesen ili presucen)
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 24 Jan 2010, 11:41

daj djiki opet smo došli na to da se po nalogu mora zagija kaznit .pa zar je toliko smeta što zagi pobjeđuje?hoću da mi se napiše moje neregularnosti koje sam napravio u utakmici protiv benxa a ne da se vuku paralele između stvarnog i virtualnog nogometa.kad već vučeš paralelu pogledaj što je mourinho napravio nakon gola protiv siene i onda se malo informiraj koliko je dobio suzpenzije ili možda možeš pronaći podatak kad je bilo koji trener kažnjen zbog slavlja gola.evo ja se sjetio jozićevog slavlja protiv italije na SP kad je nakon rapajićevog gola pokazao tzv.bosanski grb.rezultat-nikakva suzpenzija.ja neću da ovo što sam naveo budu nekakve činjenice u moju korist jer povlaćenje paralela između stvarnog i virutalnog je smješno.ono o komisiji je pak smiurija,pa još češ nam predložit da si moramo izgradit stadione za igrat pes :-D
ja te samo molim da već jednom iskristaliziraš svoje mišljenje o bilo čemu,ti a i ostali koji još nemaju svoje mišljenje oi bilo čemu.ova igra jednom kažeš to drugom ono a trećem na telefonu nešto drugo je glavni kamen spoticanja u međuljudskim odnosima.sad prije par dana smo imali očit primjer kad se nešto reklo u prisustvu svjedoka a onda se preko foruma i telefona to pokušalo prešutit i promjenit.ja se neću ljutit ako se meni prvom kaže sve što slijedi.bolje da si kažemo sve u facu nego da si lažemo u službu sitnih interesa ili povrijeđenih ega
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 24 Jan 2010, 11:49

1.ono nije bilo slavlje vec unistavanje i izljevi neznam cega
2.postoje situacije koje su van nogometne igre koje se kaznjavaju (u engleskoj npr.izjave na press konferencijama ili ponasanje tokom vodjenja utakmice)
3.nije u pitanju dekret, vec se treba nesto odrediti za devijantna ponasanja (za razliku od npr kalacha ja ne zivkam ni benxa ni nikoga)
4.iskreno sto je tebe najvise naljutilo kad si dobio kup mukte?to sto te benx omalovazio na parkingu, kazna je bila drasticna i tebi u korist, mogli smo odrediti samo kup tebi i amen bez suspenzija kojih je bilo
5.ovo je prijedlog kojemse trebaju ocitati sve strane:ja ti benx rds tano i chile, a dali ce disciplinska mjera biti upotrebljena protiv tebe odlucuju ja reds chile i tano (ti i benx ste stranke u postupku)
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 24 Jan 2010, 11:59

u sluačju kup pogledaj malo na forumu šta sam ja tražio.ajde pogledaj i onda dodji ovdje pisat.znači nađi mi post u kojem JA tražim da se kazni benxa,chilu i ronija.u ovom slučaju benx znači kako ti kažeš stranka u postupku traži kaznu za mene!a to što ti svjesno ili nesvijesno sad hoćeš istjerat pravdu jer se bojiš benxa je drugi par rukava.opet se lažemo,budimo iskreni molim vas.opet ponavljam ali očito u nedostatkom odgovora na moje pitanje ide se uvijek u protupitanjem.ko je sam ja to neregularnosti učinio u igri?
kad ćem uvest presice u ligu? :rofl
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 24 Jan 2010, 12:50

posto sm znas da sam danas bio na kavi sa benxom, i ocito cucao iza aparata da cujes sto pricamo samo jednu stvar cu reci:
vas odnos je bolestan, i ovo sa stolicom benxovom ljutnjom ima 10% veze sa pesom i 90% sa ostalim stvarima koje su samo vase.ukratko zelim da se 3 dio odigra radi regularnosti prvenstva ikupa, a poslije te sezone nek stvari idu ad acta.mada mislim da je najbolje ovaj tjedan preskakat jer nema smisla
nadalje nigdje ne pise da cete se kaznit vec da ce se uzet u obzir ako bude izglasano to.5 puta sam spomenuo da je prekrsaj napravljen van nogometne igre, kao slucaj naocara npr.
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 24 Jan 2010, 13:33

nemože se kazniti zagi jer se nije ni mene kaznilo u "slučaj naočale" u kojem sam se bezbroj puta ispričao! zagi, samo ću ti reći da je onakvo ponašanje sramotno (puno bjesa i mržnje) i da bi se trebao ispričati svima a ne samo benxu. neznam što ti je tako teško reći "sorry, zajebao sam, ispričavam se".
jučer sam sreo đuru bbb u đimi vu i počeli smo pričati i ispričao sam mu se za sve prijašnje ispade! stvarno nije teško!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 24 Jan 2010, 14:08

ok, tvojstav glede kazne uvazen, a sto jne glede toga da se od sada uzimaju u obzir nvcane kazne za buduce ispade (da bog da ih ne bude)
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 24 Jan 2010, 17:47

Sta se mene tice,ponasanje zagija je bilo jadno i sramotno.Sto je najgore on je covijek koji uvijek kenja da se nesmije vikat ,itd zbog Vidovica.Mislim da bi bilo lijepo da se isprica benxu i da slijedeci turnir da plati svakom pizzu i da donese za pit!!!!!
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 24 Jan 2010, 18:05

tuntar wrote:Sta se mene tice,ponasanje zagija je bilo jadno i sramotno.Sto je najgore on je covijek koji uvijek kenja da se nesmije vikat ,itd zbog Vidovica.Mislim da bi bilo lijepo da se isprica benxu i da slijedeci turnir da plati svakom pizzu i da donese za pit!!!!!
ja bi donio svaki turnir za jest i piti bez kalkulacija i fige u džepu,jer mi nikad nije bilo teško stavit ruku u novčanik ali uvijek se moje čašćenje popljuvalo i bezobrazno omlaovažavalo.cijenim svačije mišljenje ali molim vas da prekinete sa tim isprikama jer se ja benxu nemam za šta ispričat,naprotiv.
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 25 Jan 2010, 19:21

naletio na novog potencijalnog kandidata, decko bi mogao biti bonba a nije redikul, bar ne ociti....
ukratko lik 24-25 godina ima, voli rokenrol, prati navijacku scenu, iz umaga idje na varteks , pripadnik je white stonesa, igra pes i internetski je obrazovan, jedino sto nezna dolenca sto je minus ko lakat....
mgao bi ga cile znat posto zalazi u djir i radi ko pekar....
mislim da je za skautirat
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 25 Jan 2010, 19:31

znam ga. zove se roman resović! nije loš lik. čak je bio navijati s nama na rukometu. a di si ga ti našao?
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 25 Jan 2010, 19:34

kava ljudske sudbine i slicno
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 25 Jan 2010, 20:48

stranica obnovljena:
http://www.issland.com/pes-umag
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 25 Jan 2010, 21:24

na članak imam samo jedan:no comment
a ovaj dečko mi se čini dobar
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 30 Jan 2010, 15:29

dobili smo iz cista mira jednu pismenu molbu za primanje u ligu, od kandidata koji ispunjava dosta dobro uvjete, mada je nekad bio sklon zajebu puno, tako da treba prvo odraditi kavu pod radnim naslovom ljudske sudbine, da bi mogli dalje raspravljat o njegovu eventualnom angazmanu.
necemo s imenima, ali par zanimljivosti:
+
zena mu je bila u hv i ima spomenicu domovinskog rata
ima doma sve zive juventusove kazete (vhs), pa cak i sa utkmica protiv legije , ili vassasa
ima afiniteta ka stvaranju zute stampe, svjesno ili nesvjesno
sin mu je dobio ime po juri franceticu
ima svoj zivot al kao da ga nema
-
dali je ozbiljan?
cijeni benxa
Locked