Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
User avatar
tata
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Čovjek koji je otkrio LeBrona i Akognona ter izmislio i otkrio Lahma, Bakambua i Dzyubu
Posts: 9222
Joined: 23 Sep 2002, 13:30
PSN: Tata_13
Location: LeBronvilla

Re: Problematika PES 2009

Post by tata » 04 Dec 2009, 14:02

koje ste vi legende, nisam čitao godinu dana ovdje, sad sam na dvi stranice nakupio govana za još barem 2 godine :jupiiii
Ja sam IDIOT. Rinse and repeat.
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 14:02

Chile wrote:pa ja imam joystick!!! ne kužim te(vas)! zašto bi ja sad trebao kupiti bežični joy!???! objasni
nije problem ako ce radit na oba porta......
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 14:05

tata wrote:koje ste vi legende, nisam čitao godinu dana ovdje, sad sam na dvi stranice nakupio govana za još barem 2 godine :jupiiii

Image
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 14:07

da mi je samo znat tko je prvi danas započeo sa cirkusom ustvari tko nije izdržao da ne započne sa cirkusom.ah da,danas je kiša pa se ne radi :rollingofl :rollingofl :rollingofl
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 14:15

djiki wrote:
Chile wrote:pa ja imam joystick!!! ne kužim te(vas)! zašto bi ja sad trebao kupiti bežični joy!???! objasni
nije problem ako ce radit na oba porta......
pa radi! kova zna
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 14:25

zagadur wrote:da mi je samo znat tko je prvi danas započeo sa cirkusom ustvari tko nije izdržao da ne započne sa cirkusom.ah da,danas je kiša pa se ne radi :rollingofl :rollingofl :rollingofl
zagadur wrote:
ako igrate na ps3 kupuj igrače sa header ocjenom od 87 na gore ako pak igrate na ps2 uštedjeli ste 450 eura za razliku od mene i benxa
today 1:20

:kokice :kokice :kokice
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 14:33

djiki wrote:
zagadur wrote:da mi je samo znat tko je prvi danas započeo sa cirkusom ustvari tko nije izdržao da ne započne sa cirkusom.ah da,danas je kiša pa se ne radi :rollingofl :rollingofl :rollingofl
zagadur wrote:
ako igrate na ps3 kupuj igrače sa header ocjenom od 87 na gore ako pak igrate na ps2 uštedjeli ste 450 eura za razliku od mene i benxa
today 1:20

:kokice :kokice :kokice
pa zar si ti iz brela?joj da,ovaj forum je tvoj život
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 04 Dec 2009, 14:55

zagadur wrote:
djiki wrote:
zagadur wrote:da mi je samo znat tko je prvi danas započeo sa cirkusom ustvari tko nije izdržao da ne započne sa cirkusom.ah da,danas je kiša pa se ne radi :rollingofl :rollingofl :rollingofl
zagadur wrote:
ako igrate na ps3 kupuj igrače sa header ocjenom od 87 na gore ako pak igrate na ps2 uštedjeli ste 450 eura za razliku od mene i benxa
today 1:20

:kokice :kokice :kokice
pa zar si ti iz brela?joj da,ovaj forum je tvoj život
:kokice
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 15:33

bit će vam slabo od tolikih kokica
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 04 Dec 2009, 15:44

http://www.youtube.com/watch?v=0xeH4wWi ... re=related

evo ibra i tevez su na treninzima počeli ovo isprobavat.kad ga ibra lansira tevez leti ko raketa!još moram probat tako nešto odigrat u obrani kad protivnik centrira.možda bi milito mogao caragheru skočit na ramena ili da milito da carriju lopovsku
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 04 Dec 2009, 16:25

ti stvarno nisi normalan :-( :-(
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 12 Dec 2009, 14:11

iso djiki sorom u tover i u onu malu butigu prevara od konzola
ukratko:
velika reklama ps199 eura za stari playstation plus 10 originala (samo da nije calcio) ili za 3 ps3 igrice.reko ludilo ajmo vidjet da ga kupim samo da benx bude kisel
ukratko covjeka poslo u kurac zbog:
1.ps2 mora bit bez cipa nikad servisiran odnosno otvaran, mgo je staviti cijenu 50 eura jer je to nemoguce
2.na uupit 3 joypada silvera i 10 igrica kolio bi mi para dao kaze oko 20 eura (a silvere prodaje po 15)
3.na upit da mi stavi sa strane ps3 da idjem doma po 3 originala kaze da moraju bit dobri na sto ja odgovorim da vrte samo tako, a on ce da on procjenjuje koje igre otkupljuje ovisi o pšopularnosti.ja kazem evo nosim pes 2008 pes 2009 i pes 2010, na sta ce da bi uzo samo zadnji, ja kazem hvala lijepa ciao miao bao.
ukratko isplati se jedino kupit neke megapopularne igre na senditu koje su u silver editionu platiti 3 komada 50 eura i ustedit 50 eura, previse zajebancije

idjem u media world:
danas akcija 55 playa tanki po 199 ojra razgrabljeni u 2 sata, rece mi covjek da imaju cesto razne akcije da bi trebalo se prijavit na media world i salju obavijesti otim akcijama, teveji konzole itd, i da ako dodjes cim otvori da uvijek uvatis robu pod popustom
joystici pala cijena sad su 49 ojra, a oni sto su u sophosu po 300 kn su u biti serija prije koja se razlikuje po tome sto su malo tvrdji ostalo je sve isto :klanjam2
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 15 Dec 2009, 16:13

jučer sam zaboravio reći jednu važnu stvar.pošto se bliži božić,trebali bi kupit neki poklon vidoviću kao i prošle godine.chile će skupit od pokeraša po 10 kn,mislim uredu je da i oni sudjeluju pošto koriste prostor.ja ću kupit nekakvo piće(mislio sam konjak ii neko bolje vino) i na sljedećem okupljanju ćete me refondirat.
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 15 Dec 2009, 17:15

ja cu donjet ddr bandiru
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 10 Jan 2010, 21:43

vako napravljen je pach djiki v2, dje su:
ispravljena imena na ledjima igracima kojima je pisalo player
dodana benxova faca za igraca viortu
izmjenjeni su draftovi

navijanja jos nisu prepravljena

nije kompatibilan sa online verzijama 1,2 i 1,3 stoga ko zeli imat pach treba imati origig verziju 1,0 ilitiga izbrisat update koji imaju

nadalje otkrio sam kako staviti vise liga odjednom na istu verziju lige, te postoje mogucnost montiranja :
liga skotland

uskoro:
argentina (20 timova)
belgium (jupiter liga)
hr (1.hnl)
greece (7 klubova)
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 10 Jan 2010, 21:49

molim da mi se makne ono navijanje(urlikanje) na engleskom koje ja nisam tražio i da se mi se stavi horto magiko u boljoj rezoluciji tj. da se bolje čuje
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 10 Jan 2010, 22:07

to sa jacinom zvuka ja nemogu rjesiti zao mi je, a englesko ce bit maknuto
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 15 Jan 2010, 11:39

djiki patch v2.1 napravljen:
pojacana navijanja ipswicha, te pjesma druze tito tebe srbi lazu, te kod gola mandzukica
napravljen novi dres leedsa 1.,2. i golmanski
prepravljena i sad vrlo precizna benxova glava na vratu virote

skinut patch engleske 1. i 2. lige
ko zeli nek se javi, naglasavam ne brise stare podatke
Locked