Problematika PES 2009

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
Locked
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 31 Oct 2008, 10:29

jebote ovaj mulino je veća križaljka i od dundovog gem kolekšona
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 31 Oct 2008, 10:30

zagadur wrote:jebote ovaj mulino je veća križaljka i od dundovog gem kolekšona
buahahahahhaha
tuntar

Re: Problematika PES 2009

Post by tuntar » 31 Oct 2008, 13:43

obrazlozenje:podjeljeni smo u 6 grupa,u dvije grupu su samo mladi.U ostalim 4 ima uvijek jedan stariji crupier koji sluzi vecinoma za sjedit na sefa. :1deda Sad situacija je bila takva da u grupi di nisam ja ima dva starija crupier-a,kasper i marijo.Inspektor je dao zeleno svjetlo samo ako se mjenja sa kasperom(5-8g.radnog staza),ovaj drugi nije isto rangiran.Kasper ne zeli se mjenjat :-st .Ali,po nesluzbenim informacijama,saznao sam da ce doc po velikih promjena u rasporedu tako da varjantu Bankovic mozemo ga stavit u pitbox. :pop
benx

Re: Problematika PES 2009

Post by benx » 31 Oct 2008, 13:57

Chile wrote:ajmo onda u cubu na turnir! :smash
Ja se slažem ali ne ko Vanja da ne bi prvi put bilo da se ja i on nešto slažemo (malo polu šale)
Bilo koga ne jer nema smisla jedino ako Mikiju bude podoban za radit gluposti onda nek se uzme redikulenšeš!
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 31 Oct 2008, 14:06

tuntar wrote:Ali,po nesluzbenim informacijama,saznao sam da ce doc po velikih promjena u rasporedu tako da varjantu Bankovic mozemo ga stavit u pitbox. :pop
a ja sam čuo da će jednog dana gradit autocestu umag-murine.te kvazi varijante bi mogle trajat mjesecima
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 31 Oct 2008, 14:22

benx wrote:
Chile wrote:ajmo onda u cubu na turnir! :smash
Ja se slažem ali ne ko Vanja da ne bi prvi put bilo da se ja i on nešto slažemo (malo polu šale)
Bilo koga ne jer nema smisla jedino ako Mikiju bude podoban za radit gluposti onda nek se uzme redikulenšeš!
mislio sam da idemo igrati a ne da budemo skauti. a tamo će ti biti mlađa ekipa kao što je i u bomboneri bila
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 31 Oct 2008, 14:34

zagadur wrote:
tuntar wrote:Ali,po nesluzbenim informacijama,saznao sam da ce doc po velikih promjena u rasporedu tako da varjantu Bankovic mozemo ga stavit u pitbox. :pop
a ja sam čuo da će jednog dana gradit autocestu umag-murine.te kvazi varijante bi mogle trajat mjesecima
mislim da je rok jedne sezone sasvim dovoljan da se iskristalizira situacija sa njim, nakon toga cemo vidit dali ce uletit ko novi, dali ce on moc, dali niko nece i sto cemo s igralcima readinga
Chile

Re: Problematika PES 2009

Post by Chile » 31 Oct 2008, 18:19

ovaj pes je bolesno fora. ne sudi zaleđe i do 5 m :rofl3
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 31 Oct 2008, 19:30

Chile wrote:ovaj pes je bolesno fora. ne sudi zaleđe i do 5 m :rofl3
Onda se pazi jer si najebo!!!samo tebi zaleđa sude... :jupiiii :jupiiii :DD
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 31 Oct 2008, 20:08

evo malog skautinga.....
prvo pes 2009 na ps3 nije toliko los koliko ga je ekipa popljuvala, jest malo arkadni ali je miljama ispred verzije od prolse godine, tako da negdje oko 2010 mozemo ocekivati ultimativni fudbal....
ekipa mularija u cubi, vise manje svi poznati bar iz vidjenja. ukratko po fori nema vanserijskog igraca, mada bih stavio kao interesantne potencijale malog bagija i trevija koji ujedno imaju i odredjeno znanje pes-a, bagi cak malo ima bolesne driblinge tipa benxa.....
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Re: Problematika PES 2009

Post by poglavica » 01 Nov 2008, 02:07

djiki wrote:tako da negdje oko 2010 mozemo ocekivati ultimativni fudbal....
malo si optimističan brajko, ja ga očekujem, realno, negdje oko ulaska rvacke u eu integracije
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 12:26

zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 01 Nov 2008, 13:00

djiki wrote:evo popisa igraca koji fale
http://www.pesgaming.com/showthread.php ... 1d&t=65420
ovaj popis nije točan.nemoj pastirat pes marginalce pored nas doktora.nikad neću prežalit sahu i farfana :-( :-(
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 01 Nov 2008, 13:11

samo prenasam podatke jednog dosta ozbiljnog portala....a to za sahu mi ne ide u glavu, a farfan iako je na listi repke perua moda je lani najavio prestanak igranja za istu, nema schalkea i to je to....si gledo peru?
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 01 Nov 2008, 13:22

jesam,a od mog farfana ni traga :-( :-( .zamisli da su benxu izbrisali dva tako važna igrača,pa on bi pisao veleposlaniku japana u zagreb i tražio bi od turkovića bolovanje
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 12 Nov 2008, 13:26

evo nove problematike, koce bit zaduzen za voznju fojbasa do prostorije posto difidu imamo i ja i benx i reds :idea ?
zagadur

Re: Problematika PES 2009

Post by zagadur » 12 Nov 2008, 19:38

djiki wrote:evo nove problematike, koce bit zaduzen za voznju fojbasa do prostorije posto difidu imamo i ja i benx i reds :idea ?
vozit će vas vidović sa školskim berlingom.stigao mi internet i u podravinu :jupiiii :jupiiii
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 12 Nov 2008, 19:52

zagadur wrote:
djiki wrote:evo nove problematike, koce bit zaduzen za voznju fojbasa do prostorije posto difidu imamo i ja i benx i reds :idea ?
vozit će vas vidović sa školskim berlingom.stigao mi internet i u podravinu :jupiiii :jupiiii
miislis u zagreb? :idea
evo poslije par utakmica mogu reci da je felipe melo med medeni i da je prebacen sa dmf na amfa di je izbacio iz prvog sastava piresa! takodjer za fraftere iz Umaga (posto ostatak svijeta zna) Hskey ne da je masina, nego...... :klanjam2 ko i Smith steta sto okvir gola ne mopze pogodit
Razocaran u Nakamuru, Piresa....
reds

Re: Problematika PES 2009

Post by reds » 13 Nov 2008, 12:34

evo poslije par utakmica mogu reci da je felipe melo med medeni i da je prebacen sa dmf na amfa di je izbacio iz prvog sastava piresa! takodjer za fraftere iz Umaga (posto ostatak svijeta zna) Hskey ne da je masina, nego...... :klanjam2 ko i Smith steta sto okvir gola ne mopze pogodit
Razocaran u Nakamuru, Piresa....[/quote]
Moj nesuđeni igrač, al nema veze vrijedilo je samo da vidim onu zbunjenu benkijevu facu i ono "šta hamšik, koji hamšik?!?!?" :cupajkosu :kres :kres :oops :bleee
Pires ti je jako loš s obzirom da košta 860bm :-(
Smith je jako dobar za dribling i probijanje, ali šta može fulat :-(
Heskey mi je malo sumnjiv da je tako dobar, jer sam malo igrao sa njim i nije mi tako dobro izgledao na terenu kao što ti govoriš, možda ipak ga malo previše hvališ kao da da ne mislimo da si se zajebo, ali dobro vrijeme će pokazati, ali mislim da scenarij za heskeya već znam...Dajem mu dva prvenstva maksimalno u tottengamadu!
djiki

Re: Problematika PES 2009

Post by djiki » 13 Nov 2008, 13:12

Heskeya nema nema patrpne dva komada samo tako....
Locked