FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Kupovi, lige, turniri, prostori, napuštanja lige, bolje od big bradra, zabava za mase, sapunice bez kraja i konca... ukratko teškim sranjem zaslužen počasni forum!
djiki

FOJBA 2008 - izvjestaj i slike

Post by djiki » 28 Sep 2008, 11:53

Evo ukratko o fojbi (slike i tablica sa rezultatima dolazi veceras ili sutra):
Krenulo se laganim skupljanjem i picem dobrodoslice u prostoriji udruge navijača Hrvatske, di smo svi bili pomalo sarmirani pojavom i likom g.Dolenca koji je zasjenio i prve dvije zvijezde veceri Zbornaju i Benxa.
Mali nogomet je bio tolikointeresantan da smo poceli snimavati tatkovo sjeme umjesto dogadjaja na terenu sto reci, izvukli smo solidnih 12:2 (7:1) na poluvremenu, mada tu ima prste i g.Klaunach koji je odedio da ipak igraju Fojbasi protiv ostatka svijeta mada je bila ideja da igra ND Istra protiv ostatka svijeta.
Posto je puhala jaka bura termin je prebacen u dvoranu tako da od paralelnog pecenja nije bilo nista vec se cekalo zavrsetak pa se islo u Kanegru (di su se Zboki, Ixa i Chopa cudili velicini Piranskog zaljeva).
Bilo je prije turnira kikseva tako da se kasnilo cca 30 minuta u odnosu na program, prvo jer je drug Milas zaboravio donesti vino, pa onda zbog multitapa od Pogya posto ne radi na male konzole i kiks veceri koji je Djikijev sto je zaboravio osigurati multitap br.2 :sramimse :sramimse :sramimse i donekle to ispravio 80 km dugom voznjom i zicanjem cak i djece u parkicima dali imaju multitap, i u 5 do 12 je sa krvozednim ustasom Tuntarom uspio doci do njega.
Zderalo se mesobez markice i poslije janje i prase, a zalijevalo se solidnim kolicinama Žuje , vina i žeste....
Sami turnir je proso cak i previse mirno, cak i utakmica za biti ili ne biti izmedju para Djiki-Reds vs Benx-Klaunach je zavrsila bez pretjeranih tenzija i drama koje obiluju u tim mecevima (djiki reds par je vec bio u 1/4 finalu dok je legendama bio potreban bod koji nisu naravno osvojili). Malo je falilo onog navijackog ludila i andrenalina sa prosle fojbe, narocito kod Kalacha koji ocito nije imao svoj dan.
Od aferica treba navesti i Ixina i Antova odluka da se uzme Palmeiras na draftu stoje razbjesnilo legendarni par.
Pobjednici Zboki-Chopa koji su zasluzeno osvojili turnir mada su protiv umaskih Jazavca Chile-Tuntara visili do produzetka. 3. mjesto paru Vailant-Tatko koji su kao favoriti broj jedan podbacili i nisu pokazali neku igru (alibi Tatko je bio drven :-D ) , a 4. mjesto paru Reds-Djiki koji je po meni ok uspjeh gledajuci da smo bili u skupini smrti.
Minus je odlazak u 23 sata Kalachevog wild carda Kostea koji je povukao i Kluzoa (koji se doduse njecko ali zbog prijevoza je otisao ca :-( ), te druga Milasa oko kojeg ce se raspravljat unutar UO-a lige i kojem slijedi najvjerojatnije izbacivanje iz svih natjecanja i pribijanje na stup srama.
Dolenc pak je svojom pojavom i stavom pokupio simpatije i ovacije svih prisutnih (narocito nakon krvnickog starta na Klaunachem na malom nogometu) i dobio je dozivotni wild card za sva natjecanja na istarskom podrucju (cak je Zagadur mu nudio stan, vlastitu zenu pa skoro i dijete samo da se doseli u Umag).
Na kraju su se djelili pehari, zahvalnice sa original potpisom legende ove igre g.Benxom, majice, a dobitnik Benkijeve glave (novi pehar za antifarplay) je Djiki zbog ogromnog kiksa sa multitapom.
Slike dolaze akouspijemo naci izgubljeni fotoaparat :-(

Fact tablica:
+++++ Dolenc (uno di noi - da barem)
++ Zboki (jebiga atrakcija samo takva)
++ Benx (atrakcija u igri je falila iako su mnoge pridoslice dosle na Fojbu samo da ga upoznaju)
+ Chopa (ocekivali smo redikula tipa Zagadur a docekali sasvim ok momka)

-- Kluzo (spasava ga donekle to je bio suvozac)
---- Koste (nemam rijeci za Klaunacheva pijuna)
-----Djiki (supak zajebo sa multitapom)
----------Pero Milas (cigan i pedercina i orijunas i petokolonas)

Takodjer zahvale svim deckima na organizaciji (posebno Zagaduru koji se svojstveno izjebo oko kasice prasice i nabavke i pecenja) i svim sudionicima koji su prosli nemalu kilometrinu da bi uvelicali ovaj dogadjaj.
Druge godine nas ceka bolja , veca i jaca Fojba

p.s.nadam se 3 crtice u gameplayu ciju pretplatu dobivam od sljedeceg mjeseca :-D
djiki

Post by djiki » 28 Sep 2008, 12:01

posebno sam krepo u 5 ujutro kod mene kad smo uvatili Dolenca ja i Chopa u masinu s pitanjima jel znas ko je slavko degoricij?-ne, miko tripalo?-ne, miljenko mumlek?-njega znam :cool)
User avatar
maccro
Prokušani breljanski majstor
Prokušani breljanski majstor
Posts: 10299
Joined: 07 Oct 2002, 22:58
Location: Brela
Contact:

Post by maccro » 28 Sep 2008, 12:04

Što reći nego :klanjam2 :bravoo
maccro: "I ti si dao neki čudesan gol. Petom?"
Wallace: "Je, nemreš bolivit. Ali kako si ti branio, to je nešto neviđeno i nezapamćeno."
Chile

Post by Chile » 28 Sep 2008, 12:45

kakvo pijanstvo! neznam s kim sam došao doma, gdje mi je jakna... samo znam da smo nezasluženo osvojili drugo mjesto! zboki i čopa su nas dobili na talijanski način
djiki

Post by djiki » 28 Sep 2008, 13:06

Zbornaja i tatko su vrsili izvlacenja po skupinama i isto vremeno je to bio i redoslijed na draftu.Moram malo pirznati da sam od para zboki-chopa i tatko-danko ocekivao manje kalkulacije kod drafta , te da ce pasti koji fora klub tipa defensor ili colo colo, ali ocito jazavci se nisu dosli obrukat i zeljni su bili pehara.Afera je i odabir LA Galaxya zbog koje Klaunach trazi ponistenje turnira jr nema veze sa juznom amerikom, dok su djiki i zboki ustanovili da ima posto 80% hispanoamerrikanaca zivi u LA-u (nesto tipa Zrinjski Mostar ili Croatia Melbourne). Druga afera vezana za draft je bila odabir cruzeira od strane para chile-tuntar i promjena za Indipendiente, mada taj korak odobravam jer su pokazali da su jedini 100% koji nisu kalkulanti.Treca afera je bila djikijeva makinacija koja je uspjela skuhat ZG jazavce da uzmu Palmeiras i da ga otmu pred nosom paru Kalach&Benx

Grupa A (skupina smrti)

1.Indipendiente (chile & tuntar) 12:6 9
2.Rosario Central (djiki & reds) 6:6 9
3.Boca Junniors (tatko & danko) 9:7 6
4.Palmeiras (ixa & ant) 4:7 3
5.Santos (benx & klaunach) 7:12 3

jako slaba igra tatka i danka i razocaravajuce 3. mjesto, i katastrofalna anta&ixe, koje su u zivot vratile alkoholne pare i maligani u kalachu (prem rijecima g.benxa) tako da su decki pobjedili svoje zg-kc susjede u zadnjem kolu (na ciju je utakmicu prigovor poslao g.Benx,legenda ove igre koji smatra da je namjestena) i poraz para Kalach&benx protiv djikija-redsa u derbiju prestiza.

Grupa B (grupa bedaka)

1.La Galaxy (zboki & chopa) 9:4 10
2.Sao Paolo (dolenc & blaz) 4:2 7
3.Fluminense (koste&kluzo :evil ) 2:4 3 (zamjenio ih par roni fonji & deki)
4.River (zagadur &pero smrad) 6:9 3
5.Flamengo (frane &rip kirbi) 4:6 2

la galaxy gazio i mljeo, sao paolo sa par bljeskova, ostalo prosjecno i ispodprosjecna igra.afera nakon 2 odigrane tekme odlazak para kluzo-koste i upad para roni fonji - deki milosevic.Takodjer za pod prismotru i za analizu UO Umaske lige.

1/4 finale

Indipedinete (chile&tunutar):River(zagadur&pero smrad) 4:1
utakmica afere! naravno ne na terenu gdje je Indipendiente satrao i samljeo protivnika. medjutim tokom prekida djiki primjecuje da milas salje lascivni sms : evo dolazim brzo, pricekaj me! i igra bez zara i preko kurca tako da se nefer podnio prema partneru zagaduru. Da ne moze bez picketine jedan dan godisnje mislim strasno. Zbog ove utakmice UO lige hitno zasjeda

Rosario (djiki&reds) : Fulminense (roni fonji&deki milosevic) 3:1
luda utakmica, Rosario sa 9 igraca zabija za vodstvo 3:1, i na kraju se uspijeva obranit igrajuci zadnjih 20 minuta sa 8 igraca (dakako sva tri neopravdano iskljucewna)

Boca Juniors (tatko&danko) : Sao Paolo (dolenc&blaž) 1:0 *produzetak
utakmica u kojoj su tatko i danko najvise podbacili , dok je Sao Paolo iznenadijo tvrdom i koncentriranom igrom u obrani, mada je na kraju im falilo rutine i iskustva da izvuku penale.

LA Galaxy (zboki&chopa) : Palmeiras (ixa&ant) 2:0
Zagrebacki derbi lisen neke vece neizvjesnosti, profi su ipak bili pre velik zalogaj

1/2 finale:
Rosario (djiki&reds) : LA Galaxy (zboki&chopa) 1:2
Djiki i reds su se drzali dobro i stvarno odlicno odigrali protiv ipak objektivno jacih protivnika, sustigli rezultat, mada je na kraju falilo malo sportske srece za izboriti finale

Boca Juniors (tatko&danko) : Indipendiente (cile&tuntar) 0:2
pritajeni favoriti su dosta olako izgubili ovu utakmicu a cile i tuntar koji su ovom prigodom igrali prvi put skupa se pokazali kao par koji se veoma kuzi tako da je zasluzena cista pobjeda

za 3.mjesto
Rosario (djiki&red) : Boca Juniors (tatko&danko) 1:3
djiki i reds su se dobro drzali i imali 1:1 iako je na kraju sa dvije pocetnicke greske spuseno 3.mjesto,mada se ostavlja dojam (vjerojatno subjektivni) da smo bili bolji u obe tekme (prvu dobili 2:0)

Finale:
LA Galaxy (zboki&chopa) : Indipendiente (chile&tuntar) 2:1 *produžetak
jako lijepa utakmica di su domaci momci parirali renomiranom protivniku i na zalost primili gol u drugom produzetku, iako su svi zeljeli finale na penale. cestitke LA Galaxyu na zasluzeno osvojenom prvenstvu!

Fojba Cup:
Santos (benx&kalach) : Flamengo (kirbi&frane) 1:0
utakmica za prestiz kojaje zasjenila i finale, ipak teska srca trebam priznati da je Santos bio bolji, a kirbiju i franetu nije urucena glavna nagrada Fojba opena, lopata s kojom su si trebali iskopati fojbu poslije turnira, takodjer dogadjaj koji treba analizirati UO lige i pronaci i kazniti odgovorne krivce za to.
zagadur

Post by zagadur » 28 Sep 2008, 13:55

za ne vjerovat :-p :joint
User avatar
Clouseau
Reprezentativac s manekenkom
Reprezentativac s manekenkom
Posts: 1898
Joined: 18 Sep 2006, 17:28
Location: blizu Hvidre :)
Contact:

Post by Clouseau » 28 Sep 2008, 14:16

Ja se opet najdublje ispričavam u svoje ime i u ime Kostreta, on stvarno nije kriv ništa. Dečko je danas u 8 putovao za Zagreb i u 11 navečer je već trebao vratiti auto noniću, a došli smo doma malo iza ponoći.
Znam da sam trebao ostati i da mi se nudilo i da prespavam i lova za bus ali stvarno sam premoren nakon kombinacije četvrtak-petak + put i nogomet u Umagu. Sve vam govori da sam se tek sad probudio nakon preko 13 sati spavanja u komadu.
A morate priznat da bi ispao pička da sam čovjeka koji me vozio ostavio samog.

Mogu samo pohvaliti organizaciju i trud unatoč multitapu i hladnom janjcu, majice, diplome i nagrade su prva liga, a za ljude jednostavno nemam riječi da ih dovoljno nahvalim. Svi susretljivi, zajebanti, prime te ko da nisi balavac kojeg vide prvi put u životu. Svaka čast, kapa do poda. Pića i hrane je bilo toliko da nije stalo u mene koliko su moje oči bile gladne.

Slj. godine (ako sam još uvijek dobrodošao) neću lokat ko zvijer 2 dana prije fojbe i doć ću busom tako da ne ovisim o nikome u vezi prijevoza i da odigram pošteno taj turnir. Jer ovako mi je krivo i bed mi je da smo ispali govna pred svima.

Eto tolko, fala svima opet. :heart:


P.S. Moj glas za izjavu večeri ide Chopi sa "Kaj je Djiki otišao u Trst kupit multitap?" :rollingofl :rollingofl
Between the time when the oceans drank Atlantis, and the rise of the sons of Aryas, there was an age undreamed of...
User avatar
Chopa
Član Kuće slavnih
Član Kuće slavnih
Posts: 4666
Joined: 07 Apr 2006, 00:56
PSN: CChOpAA
Location: 10010

Post by Chopa » 28 Sep 2008, 14:25

evo dosli doma, i sad bi ja u ovom stanju treba se ic jebavat po nekim selima 5.hrvatske lige

bilo je odlicno, slike i detaljniji dojmovi kasnije, a posebna zahvala gspodinu Blažu koji nas je redovno dopingirao, spasio je vecer :-p
Men' daj pivu,a pičkan sok sa čudo mraza i srkalcon!
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 28 Sep 2008, 14:59

:klanjam

djiki car, pazite vi.. njemu ne promiču ni SMS poruke :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
benx

Post by benx » 28 Sep 2008, 16:47

Ispričavam se zbog ne pozdrava na odlasku ali ja sam blizu restorana spavao u autu jer me kalach shrvao i bacio u depresiju najgoreg para u povjesti igrica!
djiki

Post by djiki » 28 Sep 2008, 17:44

Chopa wrote:evo dosli doma, i sad bi ja u ovom stanju treba se ic jebavat po nekim selima 5.hrvatske lige

bilo je odlicno, slike i detaljniji dojmovi kasnije, a posebna zahvala gspodinu Blažu koji nas je redovno dopingirao, spasio je vecer :-p
i jedan pes umag ligas je nadodao soli na to :cool)
djiki

Post by djiki » 28 Sep 2008, 17:47

istinska megazvijezda veceri
Image
zagadur

Post by zagadur » 28 Sep 2008, 19:51

šta se čeka sa slikama.ajmo cigo
User avatar
poglavica
Stariji Svodnik
Stariji Svodnik
Posts: 17182
Joined: 07 Aug 2002, 13:11
Location: DisneyLand
Contact:

Post by poglavica » 28 Sep 2008, 19:58

evo banke cigane moooooj

za jedanaest :rollingofl :rollingofl :rollingofl :rofl3 :rofl3 :rofl3
Dok ne probam lava, za mene je janjac kralj zivotinja!
User avatar
marte
Prvotimac s kafićem
Prvotimac s kafićem
Posts: 611
Joined: 09 Oct 2006, 15:49
Location: kazalište snova

Post by marte » 28 Sep 2008, 21:15

Točno danas razmišljam koja će pišanija bit izvještaji i bogme se nisam prevario. Kraljevi ste :heart:
Ante, Ante, nicht Darinka...
User avatar
alst
Osvajač BSC-a 2007.
Osvajač BSC-a 2007.
Posts: 2670
Joined: 27 Sep 2005, 13:00
Location: Konamijev istrazivacki tim

Post by alst » 28 Sep 2008, 21:22

zagadur wrote:šta se čeka sa slikama.ajmo cigo
Da, cigo.. davaj slike :-D
Ivano legendo, da si ga zviznuo šakom u bradu bilo bi još bolje - ali dobro je i ovako
zagadur

Post by zagadur » 29 Sep 2008, 01:51

evo par izjava vezane uz klaunacha sa fojbe 2008
benx: šta ću igrat sa kalchem kad je on pijan,evo priča sa djikijem i zove ga benx
milas: nismo ni počeli a kalach mi več ide na kurac
benx: zamisli kalacha,prije 5 minuta smo igrali protiv chileta i tuntara a sad kalach pita chileta kako mu je u paru sa dolencom
chile:nije kalach toliko pijan koilko je blesav
benx:kalach me u 70 minuti utakmice pita:benx koji sam broj?
benx: nakon što smo izabrali santos i dvije utakmice odigrali kalach gleda u tablicu i pita tko je uzeo ovaj santos,dobri su!
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 29 Sep 2008, 10:17

djiki wrote:Treca afera je bila djikijeva makinacija koja je uspjela skuhat ZG jazavce da uzmu Palmeiras i da ga otmu pred nosom paru Kalach&Benx
:-st Ne znam je li tvoja makinacija ili nekoga drugoga ali priznajem da smo bili pod dojmom domacinstva da ni jednog trenutka nismo pomislili kako sulfliranja za odabir Palmeriasa nisu bila dobronamjerna. Sjecamo se i Zbornajinog drukanja za tu momcad losiju od prosjeka, a kad nismo prokljuvili ni vjecitog fair-play igraca onda mozete shvatiti koliko smo bili impresionirani.

Kalach&Benx sry :joint trebali ste reci. Draga srca bi vam prepustili ekipu kao sto smo i Zagiju prepustili River Plate.


Ekipi iz Umaga, Pule i drugih okolnih gradova (di je ono Kalach? :-D) :klanjam :klanjam :klanjam

Posebno pozdravljam Djikija koji se trosio cijeli dan i noc da bi nama bilo bolje, a cujem i da se uredio sto inace radi samo kad nadje djevojku :jupiiii. Vjecito zahvalan Reedsu i suprugi mu na sjajnom gostoprimstvu :bravoo
mrav na odmoru
User avatar
ant
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Čovjek koji je otkrio Raula i Neuera, a ima lavovske zasluge i glede Lahma
Posts: 6051
Joined: 12 Aug 2002, 16:57
PSN: antD5Z

Post by ant » 29 Sep 2008, 10:23

Pardoncek Reds na tipfeleru :roll
mrav na odmoru
User avatar
STINGer
Čovjek koji je otkrio San Josea
Čovjek koji je otkrio San Josea
Posts: 13079
Joined: 06 Jan 2003, 21:40
Location: Na kauču
Contact:

Post by STINGer » 29 Sep 2008, 10:47

Nemaš edit opciju? :DD
Locked